Kösz a videót!!! Bearanyozta a reggelemet, sírva röhögök!!! A végén, ahogy a kapufával a roma csávó lerendez mindenkit, az priceless.

Előzmény: Sestakert (167854)
sx7 Creative Commons License 2014.10.16 0 0 167855

Sestakert Creative Commons License 2014.10.16 0 0 167854

OFF

Az UEFA soha nem lesz képes sterilizáni a balkánt :) A partizánkodó miniszterelnök tesó, a nemzeti lobogóért bunyózó játékosok, hokedlivel támadó szerb.. Kusturica még mindig nem tért magához pedig ő biztos, hogy érzi a balkán focit ;) http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=9ZRja59P9nE#t=267

ON

Miller a sör Creative Commons License 2014.10.15 0 0 167853

Jó lenne ha nem trollkodnátok itt DG-k.... hosszú évek kitartó munkájával pozíciót szereztem itt, ti meg leromboljátok!

Előzmény: Törölt nick (167850)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 167852

mi van itt... postás, rendőr, vasutas..

Creative Commons License 2014.10.15 0 0 167851

Ez hogy is jön ide?

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 167849

Egyrészt kevered a szezont a faszommal, másrészt azzal jössz, amit mindenki csinált akkor (is?), úgyhogy beszélgessen veled, akinek 2 anyja van.

X

Előzmény: Törölt nick (167846)
Creative Commons License 2014.10.15 0 0 167848

Ez nem a szokásos főváros-centrikusság, hanem kőkemény üzlet. Ők közelebb vannak a tűzhöz.....

Előzmény: JuveFan1897 (167835)
skiss Creative Commons License 2014.10.15 0 0 167847

Maribor, barátkozni akartam, mert most nemzeti válogatottról van szó. Nézz magadba

skiss Creative Commons License 2014.10.15 0 0 167845

nehéz kimondani de ez a Simon gyerek nagyon jól mozog a válogatottban. Tetszik.

Előzmény: Miller a sör (167843)
skiss Creative Commons License 2014.10.15 0 0 167844

értékeld, hogy a mi kis belterjes fórumonba linkeltem be, mert tudtam, hogy olvasod :-)

Előzmény: Törölt nick (167840)
Miller a sör Creative Commons License 2014.10.15 0 0 167843

:-)

Csak Zsigulit lett volna nehéz manapság szerezni.

__Feyd Creative Commons License 2014.10.15 0 0 167842
cassano71 Creative Commons License 2014.10.15 0 0 167841

Hogyne láttunk volna, Afganisztánban, Irakban is előfordulnak drónok:-)

Hát nem semmi, tegnap már volt szerencsém látni pár videót róla, mondhatnám rá egyszerűen hogy ez az egész very very balkáni :-)

Előzmény: skiss (167838)
losik Creative Commons License 2014.10.15 0 0 167839

Mert gondolom még a "szezonzáró kisbérletet" árulják. Ha annak vége, akkor jönnek a jegyek. (Kíváncsi vagyok, hogy mennyi ilyen kisbérlet fogyott.)

Vagy mindenki csatlakozik a bojkotthoz, és nem is lesz jegyárusítás. :)

Előzmény: Törölt nick (167833)
skiss Creative Commons License 2014.10.15 0 0 167838
skiss Creative Commons License 2014.10.15 0 0 167837

Elmondom neked, amit amúgy mindenki tud. Az északír meccset Debrecenben nem tudta volna elveszíteni még Pintér sem.

skiss Creative Commons License 2014.10.15 0 0 167836

lájkolom. A fax kivan.

JuveFan1897 Creative Commons License 2014.10.15 0 0 167835

Egy kis vitaindító:

A magyar válogatott még egy tétmérkőzést játszik ebben az évben, november 14-én a finnek látogatnak Budapestre, Eb-selejtező mérkőzésre. A találkozót a Groupama Arénában rendezik, akárcsak a nemrég hivatalossá vált, négy nappal későbbi, oroszok elleni felkészülési meccset, ami a csapat idei utolsó mérkőzése lesz.

Csak engem frusztrál, hogy nem hozzák ide Debrecenbe a meccset? A dán meccsről is csak jó visszhangok voltak, ráadásul a stadionnak is kéne most egy telt házas meccs, mint egy falat kenyér. De már megszoktuk a gusztustalan főváros centrikusságot.

cassano71 Creative Commons License 2014.10.15 0 0 167834

Kint voltam, inkább 100 néző volt az, bááár... Érdekes volt mert ugye zuhogott az eső meccs előtt, akkor úgy tűnt leszünk vagy 20-an, aztán megállt az eső kezdés környékén és látható volt hogy sokan 10-20 perc késéssel érkeznek, szerintem látták elállt az eső és akkor elindultak a meccsre:-)

Így lettünk a végére vagy 100-an, de max. 150-en. A második félidőben viszont iszonyúan rákezdett valamikor az 55-60. perc táján ha jól emlékszem, akkor szó szerint ömlött az eső és ez így maradt a meccs végéig. Akkorra sokan egyszerűen elmenekültek haza vagy nem tudom hova, körülnéztem és a lelátón maradtunk vagy 10-en a végére:-)) Jó, volt aki bekérezkedett a fedett VIP részre ha jól láttam, de akkor is poénos volt.

A meccs meg első félidőben egész jó volt ligakupa szinten, óriási Loki fölény, utolsó passzok hiányoztak sokszor, megállapíthattuk, hogy Volas a régi azaz most sem elég neki 2-3 100% helyzet sem a gólhoz. A legnagyobb pozitívum René visszatérése akin én nem nagyon láttam hogy hosszú ideig sérült volt, jól és nagy kedvvel játszott. A félidőben aztán lejött ő, Tisza, Jova, Brokovics, kb. azok akik addig vitték a csapatot és onnantól kiegyenlítettebb lett, bár azért a második félidő elején Szakály kétszer is nagyon jó lövést eresztett el. Utána már egyre csapkodóbb, esetlegesebb, csúnyább lett a játék, Sidi megsérült nekünk meg nem volt több cserénk, úgyhogy az utolsó 20 percet emberhátrányba játszottuk. A végén kicsit be is szorultunk, de maradt a 2-0.

Előzmény: sx7 (167831)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 167833

Az miért van, hogy nem lehet most venni jegyet  Loki - fradi meccsre? Nem is értem.