Keresés

Részletes keresés

OnlyLoki Creative Commons License 2014.10.25 0 0 168198

A helyzet az, hogy sokunknak ez az egyetlen szórakozása, erre most arra kérnek minket, hogy egy ideig hagyjunk fel vele. A másik, hogy most az FTC jön, ami sok egykori Red Frontosnak sokkal többet jelent egy egyszerű meccsnél. Ez a gyűlölet napja!

losik Creative Commons License 2014.10.25 0 0 168197

Érdekes én kipróbáltam, tudtam volna venni az itteni Stadionkártyámmal.

Előzmény: gempa2016 (168182)
PX50 Creative Commons License 2014.10.25 0 0 168196

A legutolsó sort a szerző is megfogadhatná.

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (168187)
sx7 Creative Commons License 2014.10.25 0 0 168195

Holnap kimegyek. Összesen 3an megyünk.

Van MLSZ és Loki kártyám is.

Én már nem most kezdtem tiltakozni,hanem tavaly is mikor kimaradtam meccsekről,de bérletet tuti nem veszek egy ideig.

Ettől még maradok Loki szurkoló. ;)

 

 

Ettől függetlenül holnap győzni kell!!!

 

sam hawkins Creative Commons License 2014.10.25 0 0 168194

Én a 3 unokaöcsémmel és a fiammal szoktam meccsre járni, ők a 6-16 éves korosztályt képviselik. Mivel nem mindig mindegyik tud jönni igy ugy csináltuk, hogy vettünk összesen 3 bérletet és ha nem elég veszünk plussz jegyet. Szivem szerint csatlakoznék a bojkotthoz, de a gyerekek mindenképpen menni akarnak.

Megbeszéltem a szüleikkel: ebben a szezonban még kijárunk, jövőre már nem veszünk bérletet, én személy szerint nem fogok többet menni, abbahagyom/ 1982-ben kezdtem egy Debrecen-Nyiregyháza meccsel 14 éves koromban./, elsősorban nem a foci minősége hanem az azt egyre inkább körülvevő közeg miatt/ nem a szurkolokra gondolok./ Én fizetek a jegyért, rühellem elvből, hogy potenciális bünözőnek néznek a velem jövő 4 gyerekkel együtt, rühellem, hogy a politika annyira belemászott, mint az ötvenes évek ota sohasem, rühellem az egész tehetségtelen, mihaszna, élösködő edzői, játékosi, tulajdonosi kört./ TERMÉSZETESEN MAX RESPECT A RITKA KIVÉTELEKNEK/Taszit az MLSZ baromsága, végső soron az UEFa szurkoloellenessége is.  Inkább elmegyünk turázni, mindenki jobban jár vagy összeállunk és ha focit akarunk nézni elugrunk néha Münchenbe vagy Milánoba. Nagyon örültem a Stadionnak és az Akadémiának is, rengeteg emberrel egyetemben reménykedtem: elindul vmi jo irányba, de sajnos kisült, hiába megy bármennyi pénz infrastrukturára, ha a régi emberek ugyanott maradnak és a politika dönti el még az eredményeket is. Nekem ez volt az utolso csepp.

Ennyi volt.

 

Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 2014.10.25 0 0 168193

Annyira kemény, hogy ezek a rohadt politikusok, és a seggnyalói képesek a sima szurkolókat a táborok ellen hangolni.
A cikk utáni hozzászólásokból inkább nem is idéznék.

Előzmény: __Feyd (168190)
mennyei1 Creative Commons License 2014.10.25 0 0 168192

B.marketplace! Neked ennyi az önálló gondolatod, hogy belinkelsz ide egy szennyirást.... Ne légy bólogatójános.

Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 2014.10.25 0 0 168191

Szerinted egyetértek vele? :)
Én is azért tettem be.
Kurva gáz.

Előzmény: Redhot100 (168188)
__Feyd Creative Commons License 2014.10.25 0 0 168190

Jó zombi. Nem túl értelmes, de a hatalomnak tökéletesen megfelelő. Csak szurkoljatok, de úgy, ahogy én szeretem, ne úgy, ahogy ti, míg én elszotyizgatok. Idegenbe úgysem járok, ezért figom nincs róla, de azért bojkott a bojkott ellen!

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (168187)
sx7 Creative Commons License 2014.10.25 0 0 168189

Redhot100 Creative Commons License 2014.10.25 0 0 168188

Ez az írás az igazi szégyen, nem az, hogy kint lesztek. 

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (168187)
Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 2014.10.25 0 0 168187

Ha Debrecenben spermamintát kérnének regisztráció gyanánt, akkor is mennénk a meccsre! Cs. Bereczki Attila jegyzete

Fejétől bűzlik a hal! Megtisztulást! – így a bojkottot és tüntetést hirdető ájtatos ultrák, akik sokak fejét követelik a magyar futballban, de leginkább a leggazdagabb magyarét, Csányi Sándorét. A fórumunkban megnyilvánuló vérmes debreceni ultrák szabadságharcos hevülettel még Szima „sikerkovács” Gábor debreceni klubfő menesztéséről is értekeznek, anélkül, hogy másik arcot neveznének meg helyette. Így aztán nehezen lehet követni tovább az érveléseket, a nagy megtisztulás első lépéseként tudni kéne azt, hogy ki teremti elő a több mint egymilliárd forint éves büdzsét, vagy éppen ki tudná azt háromszorosára növelni, hogy háromszor jobb játékosokkal nagyobb esély kínálkozzon európai kalandozásaink során. Ha nem Szima Gábor, akkor ki? Neveket akarunk hallani! Meccsrejáró lokista barátaim nevében is írok!

Aki reálozik, barcelonázik, bayernezik, liverpoolozik hétvégén, majd undort kap az NB I-től, ha átkapcsol, az nehogy felálljon a fotelből vasárnap délután! Tiszteletben tartjuk gyerekes rajongását a gigászok iránt, néhányan azonban másképp éljük meg ezt a világot. Tudjuk például azt, hogy terület, lakosságszám és gazdasági erő alapján kisebb országok egyszerűen nem rúghatnak labdába a nagyok mellett, de attól, hogy kicsiknek (vagy inkább közepesnek) születtünk, még tartozni szeretünk valahová. Egyszerűen fogalmazva, ámulunk Messi játékán, de a szívünk Kulcsár góljánál dobban. A Barcelona a barcelonaiaké, a Loki a miénk, debrecenieké. Nem kérdés, melyik fontosabb.

Nem vagyunk ostobák, tudtuk, hogy a stadiontól önmagában még nem lesz jobb a Loki, és a magyar futballban súlyos, már-már fundamentális gondok tornyosulnak. Verjük is az asztalt, képletesen szólva! Dzsudzsák Balázs mellett hogy nem sikerült egy igazán értékes játékost kinevelni az elmúlt tíz évben, tisztelt utánpótlásedzők?  Mi zajlik edzésmunka címén a kluboknál, hogy a mieink képtelenek felvenni a Bundesliga III-as tempót? Miért kell olyan légiósokat igazolni a Lokiba, akik nem ütik meg az NB I. szintjét, amikor bénázni bármelyik magyar is tud? A legfontosabb kérdés pedig az, hogy ezekre a kérdésekre miért nem kapunk őszinte választ? Vélhetően azért, mert az őszinte válasz ez lenne: fingunk sincs. Azzal is előrébb lennénk, ha legalább kimondanák!

Dúl bennünk a sok indulat, sokszor vörösödik a fejünk a dühtől, vasárnap lehet, hogy szétdurran az agyunk, de ott leszünk a Nagyerdei Stadionban!

Az ultrák a tüntetés témájául - többek között – a következőket határozták meg (kékkel a mi érvünk arra, hogy miért bojkottáljuk a bojkottot):

• sporttörvény: kötelező szurkolói regisztráció (szurkolói kártya, tenyérszkenner; szurkolók negatív diszkriminációja a büntetések területén (ami máshol szabálysértés, az a stadionban bűncselekmény)
(a regisztrációra törvény kötelezi a klubokat és az MLSZ-t, nem értünk egyet vele, bebizonyítottuk, hogy semmi értelme, de kedvenc csapatunkat akkor sem bojkottáljuk, ha majd egyszer regisztráció gyanánt vér-, vizelet - és spermamintát kérnek)
• pirotechnika tiltása
(augusztus 20-án sem vagyunk kíváncsiak tűzijátékra, messzire elkerüljük, sokkal jobban szeretjük, ha puffogtatás és füstölés helyett a debreceni B-közép énekel)
• politikai megnyilvánulások tiltása a stadionban, miközben a focit a politika irányítja
(A FIFA és az UEFA allergiás rá, náluk kéne reklamálni, de teljesen fölösleges próbálkozás lenne)
• drapériák pecsételése, kitiltása mondvacsinált indokokkal
(szerintünk a drapériáknak csak az ultrák tulajdonítanak nagy jelentőséget, a többség azt szereti, ha a B-középből zúg a Mindent bele!)
• klubok büntetése szurkolói rigmusok miatt
(a buzizás, a cigányozás, a zsidózás, a huhogás és más rasszista, homofób megnyilvánulások tiltását, szankcionálását az MLSZ-nek előírja az UEFA, tehát ismét lehet menni Nyonba tiltakozni, csak nem érdemes)
• idegenbeli utazások korlátozása
(ezt nem értjük, házi őrizetet rendelnek el a szurkolóknak?)
• mérkőzések zárt kapussá tétele valós indokok nélkül
(Debrecenben nem volt zártkapus meccs, a Fradinál és Újpesten volt, de ott mindig megvolt rá a nyomós indok, emlékezünk például a debreceni csapat megveresésére és Szentes Lázár edző brutális letaglózására!)
• koreográfiák korlátozása
(a zsúfolásig telt B-szektor, a piros-fehér zászlótenger gyönyörű látvány a Nagyerdei Stadionban, egyéb koreográfia nélkül is!)
• kiírások cenzúrázása
(ne irkáljatok, hanem inkább szurkoljatok, srácok!)

 

Creative Commons License 2014.10.25 0 0 168186

Pragabol is:

 

HAJRA, LOKI!

 

Hazaerek!

Előzmény: Té (168152)
mennyei1 Creative Commons License 2014.10.25 0 0 168184

Tegnap az újpest megmutatta, hogy miként kell összefogni. 450 néző volt kint!  A családok hol voltak???? Ezt kell csinálni holnap is nekünk!  Csak összefogással lehet eredményt elérni!

__Feyd Creative Commons License 2014.10.25 0 0 168183

Már hogy mehetne be? Oda csak kispesti kártyával lehet.

Előzmény: losik (168181)
gempa2016 Creative Commons License 2014.10.25 0 0 168182

"A mérkőzésre az MLSZ által kiadott semleges szurkolói kártyák nem érvényesek"

 

Gondolom bemehetnék, ha váltanék ki Honvédos Klubkártyát, de olyat meg nem akarok

Előzmény: losik (168181)
losik Creative Commons License 2014.10.25 0 0 168181

A Honvéd szektorba nem mehetsz be?

Előzmény: gempa2016 (168180)
gempa2016 Creative Commons License 2014.10.25 0 0 168180

Azért az elég beteges, hogy semleges, budapesti, focit szerető szurkolóként nem nézhetem meg élőben majd a Honvéd-Fradi magyar kupameccset, annak ellenére, hogy van MLSZ futballkártyám. (mondjuk nem is akarnám, de most az elvről beszéljünk. Ilyen nincs sehol a világon).

Előzmény: losik (168175)
champion Creative Commons License 2014.10.25 0 0 168179

VW; frankó, minőségi.

Előzmény: DZsen.. (168178)
DZsen.. Creative Commons License 2014.10.25 0 0 168178

Szombat van.

Milyen autó?

Előzmény: champion (168177)
champion Creative Commons License 2014.10.24 0 0 168177

Utálom, h más, pl az MLSZ ganéja van rajtunk. Azonban a Loki, az Loki.

Előzmény: Sestakert (168170)
Waltet White Creative Commons License 2014.10.24 0 0 168176

Szerintem akkor nem egészen vagy tisztában miért is lesz most a tüntetés. Regisztráció csak egy része, mondhatni ezzel lett tele a pohár vagyis segített megtölteni.

Egyébként Újpesten is biztos sokan szeretik a klubjukat és a magyar focit, ennek ellenére

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/8951_929423823752832_1084875726872070656_n.jpg?oh=af2c6de16f3e896f14566cb6dd2c6a8a&oe=54E7989A&__gda__=1425092546_56482dcf014bdfeac1bf1e39f9be325c ma este csak 450 fő volt jelen.

 

Csak egy apró összefogás kellene azok között akik valóban szereti a magyar focit. Nem kell elmenni tüntetni elég lenne csak otthon maradni vagy haverokkal elmenni kocsmában és ott megnézni. De egyesek (és itt most nem kifejezetten rád gondolok) most úgy állnak hozzá ha bele döglök is kimegyek nehogy már a hülye ultra/huligán mondja meg mit csináljak. 

Előzmény: OnlyLoki (168174)
losik Creative Commons License 2014.10.24 0 0 168175

Az előttem szóló nagyjából leírta a lényeget, még annyi, hogy a lengyel példád azért sántít. Ha jól gondolom, jelen pillanatban még megvan a szurkolói kártya ott is. Majd jövőre törlik el. A Fradinál folyó dolgok meg túlmutatnak messze az átlagon, ott egy klubvezető harca folyik a szurkolókkal, míg máshol ugye az MLSZ a célpont. Szóval nem ugyanaz a szitu, és amúgy is, bár tudom, hogy ott is normális a nagy többség, de azért őket nem tudom teljes mértékben sajnálni bizonyos 2003 május 30.-i események miatt.

Előzmény: mennyei1 (168173)
OnlyLoki Creative Commons License 2014.10.24 0 0 168174

Szerintem mindenki tegyen belátása szerint! Én kint leszek, de ezzel nem azt demonstrálom, hogy egyetértek az emeleszel, pusztán annyit, hogy szeretem a klubom, és szeretem ezr a rohadt magyar focit. Ennyi! L

Világos célokért hajlandó vagyok tüntetni, ilyen lehet a regisztráció eltörlése, de az, hogy az ultrák a magyar futballért történő kiállásnak tüntetik fel meglehetősen álságosnak tűnik. Meggyőződésem, ha nem lenne rgisztráció, akkor most nem lenne tüntetés sem.

Előzmény: mennyei1 (168173)
mennyei1 Creative Commons License 2014.10.24 0 0 168173

Üdv mindenkinek, én 1993 óta kint vagyok minden meccsen (1-2 kivételtől eltekintve) voltam firenzébe, eindhovenbe , üllőin, ujpesten is...., hóban, fagyban paks kecskemét ellen is nem a  "B -ben"!!! De most én is csatlakozok a bojkotthoz, pedig bérletem van! Úgy látom az újpestiek is korrekten tartják magukat a bojkotthoz!  Ez az egy eszközünk van! Korábban a lengyelek is ezt csinálták és bejött nekik!!! Most egy lengyel meccsen 30-40 ezer néző van! Sajnálatos, hogy a sok kocaszurkoló most kimegy, mert jön az ftc. Ezek hol voltak a pécs ellen??!! Aki még nincs képben, hogy mi a bojkott oka olvassa ezt el!  Ezt akarjuk??? http://ultrasliberi.hu/indul-a-vagon-kispestre-is-indul-a-vagon/

remélem sokan átgondolják és otthon maradnak!

BaZx Creative Commons License 2014.10.24 0 0 168172

A kiadott kártyák száma a 11.000-et közelíti. A meccsen remèlem leszünk 8-10.000-en

 

Sestakert Creative Commons License 2014.10.24 0 0 168171

Értékegyeztetéssel, adott határidőn belül nem szabadna, hogy ez problémát okozzon. Itt a kártyához rendelés kavar be és ezt az adminisztrációs szívatást a szarházi MLSZ borította ránk.

Előzmény: losik (168166)
Sestakert Creative Commons License 2014.10.24 0 0 168170

Champion nagyon köszönöm a felajánlást de ez már így marad. B5-->B6 cserét szerettem volna és reméltem, hogy a szoftverben van erre lehetőség. Amikor az egyébként nagyon kedves csaj valamilyen jogszabályra hivatkozva megtagadta ezt akkor biztos voltam benne, hogy nem az igazságot hallottam. Még egyszer köszönöm a felajánlást, semmilyen kellemetlenség nem történt.  Szarházi MLSZ!

Előzmény: champion (168168)
pisti72 Creative Commons License 2014.10.24 0 0 168169

Ez tényleg egy álom csapat :)

Előzmény: JuveFan1897 (168167)
champion Creative Commons License 2014.10.24 0 0 168168

Sorry, cserélni lehet (visszaváltani nem), v a meglévő jeggyel, v az online ügyletet igazoló számmal/nyomtatott cuccal. Elnézést kérek a kellemetlenségért. Szo v vas általad megjelölt (de azért nyitvatartási időn belüli) időpontban kicseréljük, kérlek, írd meg. Ha ugyanolyan ára lesz, akkor szőrön szőr; ha olcsóbb az új, akkor te kapsz zsetont, ellenkező esetben fordítva. 

Előzmény: Sestakert (168165)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!