Keresés

Részletes keresés

luci71 Creative Commons License 2011.04.27 0 0 8266

Nekem gerincbe adják ugyan ezeket.De ortopéd orvos,kiropraktör.Ha gondolog amit az elöbb leírtál kinyomtatom,és megkérdezem a masszőrömet mit lehetne ezzel kezdeni.Engem már nagyon sokszor helyre hozott.Már régebben írtam nekem 13mm es gerinccsúszásom,kétoldali porckorong sérvem,kétoldali csigolyaív megszakadás stb.van 

Előzmény: Törölt nick (8264)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.27 0 0 8265

Az Az igazság, hogy nagyon ellene vagyok a szteroidnak a mellékhatások miatt. 2008 ba 18 kg híztam, csomókba szedtem ki a derékig érő hajam, le is kellett vágni. A cukrom az egekbe volt, a májam károsodott. Amit szedek gyógyszert xilox, több országba be van tiltva májkárosító hatása miatt, de semmi más nem hat nekem. A derékfájásba nem lehet meghalni, majd meghalok a gyógyszerektől.

Előzmény: luci71 (8262)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.27 0 0 8264

Derékba adta. Pesten meg a kilépő idegbe kaptam blokádott az kemény volt. Azóta zsibbad a lábam, nagyon veszélyes. Aki meg műtött az azt mondta, hogy meg ne próbálják derékba adni, mert visszafordíthatatlan következménye lehet, le is bénulhatok meg kialakulhat ödéma ahova szúrja.

Előzmény: luci71 (8262)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.27 0 0 8263

Csigolya csúszásom van LIV hez képest az LV 4 mm el előre van csúszva meg az SI nél szöglet törés van. Manuálterapeuta szerint ez nem 4 mm, hanem több annyira be van csúszva, hogy nem bírta ki tapintani az 5 ös csigolyát. THXII-LI között sérv van LIII-LIV között kiboltosulás, LV-SI kiboltosulás, hegesedés ami alá az ideg be van szorulva. Nyaki sérvem van meg szűkület. Meg vele született kötöszöveti szalaggyengeség. Uncsi tesómnak a fenekétől a nyakáig csavarozva van a gerince 14 éves volt mikor műtötték.

Előzmény: luci71 (8260)
luci71 Creative Commons License 2011.04.27 0 0 8262

Bocsi,és ő hova adta az injekciót?

Előzmény: Törölt nick (8261)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.27 0 0 8261

Kenalogot is meg diprofost is kaptam meg lökésterápiám is volt tablettával meg kaptam még 2 fajtát, de azoknak nem tudom a nevét.

 

Gödöllőn lakom itt a reumatológus azt mondta, hogy nem mer több injekciót adni, mert nagyon sokat kaptam. Nincs értelme befeküdnöm a kórházba, mert nem érek vele semmit, mondom, akkor mit csináljak? Azt mondta, hogy dolgozzam fel, hogy súlyos gerincbeteg vagyok és építessük át a lakást mozgáskorlátozott lakásá. Inkább a halál!

Előzmény: luci71 (8258)
luci71 Creative Commons License 2011.04.27 0 0 8260

Tulajdon képpen instabil a gerinced,sérved van vagy csúszásod?Masszőr kezelhetne?Vagy neked is levannak tapadva az izmaid és nincs ami tartsa a gerinced?

Előzmény: Törölt nick (8257)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.27 0 0 8259

Az a baj, hogy fekvőbeteg vagyok és ezzel az 1 hónapos kezeléssel én nem sokra megyek.

luci71 Creative Commons License 2011.04.27 0 0 8258

De itt még nem probáltad?Kérdezd meg veszteni valód nincs?Lehet már meg is van az időpont csak elfelejtenek felhívni.Különben hova tartozol?Már mint pesten laksz vagy vidéken?Mit kaptál,szteroidot?Kenalog,diprofos?

Előzmény: Törölt nick (8256)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.27 0 0 8257

Magánba küldött el, de azt mondta, hogyha felhív a Mirtil, hogy mikor lesz időpont, akkor kell bemenni a beutalóért. Úgyhogy még az sincs. De úgy gondolom, hogy az én esetembe nem erre a vizsgálatra van szükségem, hanem kezelésre, hogy talpra bírjak állni.

Előzmény: luci71 (8255)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.27 0 0 8256

Én tb alapon még semmire nem jutottam, mikor be vitt a mentő a kistarcsai kórházba, kaptam 1 injekciót és haza küldtek. Nem értem, hogy nekem nem jár reumatológiai kezelés, csak magánba? Csak nem tudom miért fizeti a férjem a tb-t. A királyhágón azt mondták, hogyha műteni kell, majd 3 év múlva. 6 évig feküdjek? akkor aztán lesz belőlem valami.

Előzmény: luci71 (8252)
luci71 Creative Commons License 2011.04.27 0 0 8255

És ha magán uton kérsz időpontot,kitől kéne a beutaló?Ugy nem lehet ne megoldani és hátha gyorsabb lenne?

 

Előzmény: Törölt nick (8254)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.27 0 0 8254

Az a baj, hogy ez a vizsgálat már TB-re megy.

Előzmény: luci71 (8252)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.27 0 0 8253

Nevetséges ez az egész, ha én oda telefonálok, akkor van időpontom, de itt Ő intéz mindent azt még egy időpontot sem tud elintézni. Mostmár nem hívom fel, de ahogy telik az idő, úgy gyűlik bennem a méreg. Eddig nyeltem, de mostmár nem fogok kinyitom a számat, ha ez kell nekik, de azt biztos nem fogja megköszönni. Veszteni valóm nincs így se úgy se foglalkoznak velem.

luci71 Creative Commons License 2011.04.27 0 0 8252

Bocsi akkor miért is mentél maszek orvoshoz?Ha nem azért hogy gyorsabban mennyen minden!

Én most is állami kórházba vagyok.Persze hogy ad az ember,de nem mindegy mennyit.Én a tanár úrhoz se maszek alapon járok.Valahogy annyit nem tudok kiadni.

Előzmény: Törölt nick (8251)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.27 0 0 8251

Eddig nem volt vele semmi baj még éreztem is, hogy erősödött a hátam. Velem még nem csináltatták ezt a gyakorlatot soha, csak most. Nem tudom mi van, most a napokba lett rosszabb.:-(

 

Luci, nincs időpontom többször beszéltem Mirtillel. Legyek türelmes. Jó fej, hova legyek türelmes 3 éve az vagyok. De csak hívjon fel nem fogja megköszönni amit tőlem kap. Ha én nem intézek magamnak kezelést, akkor meg is pusztulhatok itt fekve. Állami kórházba még nem sokat értem el.

Előzmény: similis (8249)
luci71 Creative Commons License 2011.04.27 0 0 8250

Jaj azt megsem kérdeztem mivan az időpontoddal a vizsgálatra még mindig nincs meg?

Nem jelenkeztek még?

Előzmény: Törölt nick (8247)
similis Creative Commons License 2011.04.27 0 0 8249

Azért lehet hogy Neked nem nagyon jó akkor ez a kobraállásos gyakorlat :( Gyógytornászok kedvence, mindenkivel csináltatják, de szerintem egyáltalán nem jó mindenkinek, instabilitásnál meg pláne.

 

Nekem volt olyan orvos is aki óvva intett tőle, mondván h. csak roszabb lesz az a kis csúszás ami van.

 

De egyébként nekem is most hétfő óta roszabb pedig nem csináltam semmi újat. Eléggé idegesít is :(

Előzmény: Törölt nick (8245)
luci71 Creative Commons License 2011.04.27 0 0 8248

Szia!

Köszi,bocsi azt nem is figyeltem hogy két helyre lehet oda menni.Azt hittem hogy ott minden jó!

Az Uzsoki kórházba,de nem az új részbe hanem a régibe.Már egy jó pár éve járok ide,minden van.Sőt mivel én cukorbeteg is vagyok arra is nagyon odafigyel a főorvos asszony.Széchenyi fürdőből jön a gyógyvíz hozzájuk.

 

  

Előzmény: Törölt nick (8247)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.27 0 0 8247

Hova jársz kezelésre?

Előzmény: luci71 (8244)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.27 0 0 8246

Szia!

 

Hévízen a Szent András kórház az jó, csak sajnos Mesi nem ott van hanem a Honvédba, onnan még a tó is messze van.

Előzmény: luci71 (8244)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.27 0 0 8245

Délre megyek. Most nagyon sz@rul vagyok. Remélem csak az a baj, hogy vissza állt a csípőm abba a rossz pozícióba. Félek az ideggyulladástól. Hason fekve kezem a fejem mellett és fel kell nyomnom magam 10 szer ezt 3 óránként kell csinálni az utolsónál csak 5 öt bírtam megcsinálni, mert akkorákat nyilalgatott a bal pontomba és sugárzott a forgómba, hogy nem mertem tovább csinálni, ráadásul azt hittem nem bírok felkelni a földről.

Előzmény: Malagurski75 (8241)
luci71 Creative Commons License 2011.04.27 0 0 8244

Szia!

Hétvégékre hazajárok,ma hazajöttem holnap bent maradok mert cukor terhelést csináltat a főorvos asszony.De pénteken hazajövök,és hétfőtől a kezelések után szintén hazajárós leszek már.Most ugy érzem kicsit könnyebb,főleg a balllábam hogy tegnap a masszőr szétszedte szó szerint,de még kell neki vele küzdeni de jobb.Ma a jobbat kezdte mert éjjel nem tudtam már hova tegyem annyira fájt,zsibbadt vagy az ideg szarakodott benne.Fizikót azt derékra csipőre,nyakra vállra és kezekre(leszálló galván).Infúzionak remélem lesz hatása.Pedig Hévizt eddig dicsérték mitörtént?Vagy csak felkapott hely. 

Előzmény: Malagurski75 (8243)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.04.27 0 0 8243

Szia! Örülök hogy olvaslak....Bejárós korházba jársz?Mesélj!Hogy vagy? Ez itt egy vacak hely,ide ne gyertek...kevés a kezelés,nehéz ennyivel fejlődni!...Megyek is haza a francba!

Előzmény: luci71 (8242)
luci71 Creative Commons License 2011.04.27 0 0 8242

Sziasztok!

 

Múlt hét kedd óta vagyok kezeléseken.Túl vagyok az 5 infuziós kezelésen.Kapok tangentort,masszázst,fizikót és tornát.Masszőr nem győzi kiszedni a beállt izmokat a hátamon.Második napja a lábaimat gyúrja a zsibbadás és az ideg fájdalom miatt,de még sok van hátra!

 

Mesi és legalább használ Héviz?

 

Malagurski75 Creative Commons License 2011.04.27 0 0 8241

Greta-Gitta írd le hogy mi van veled,mik az előzmények,mi a storid hogy értsük....Gica holnap hányra mész? Figyelj!Tudtad hogy nem lesz egyszerű.....Szedd össze magad,végig kell csinálnod!Holnap hívlak!

greta-gitta Creative Commons License 2011.04.27 0 0 8240

Sziasztok!

Volt már valakinek hosszan olyan jellegű fájdalma, rossz torna , rossz csontkovács után, hogy napokig égő-szúró fájdalom sugárzik fejbe, karba, hátba

Akár fekszel, akár ülsz -néha elmúlik az izomgörcs, de hiába szedek gyulladás csökkentőt, izomlazítót állandóan újra jön.

Ha valaki tud sgíteni írjon, nagyon depressziós típus vagyok, s nehezen hiszem el, hogy meg lehet ebből gyógyulni.

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.27 0 0 8239

Sziasztok!

 

Fel kellett hívnom a gyógytornászt, mert egyre jobban sugárzik le a fájdalom.:-( 5 tornagyakolatból el vett 2 őt azt mondta, hogy nem lehet a tornától, mert már 1 hete csinálom és nem 1 hét után szokott kijönni, hanem előbb. Hát tényleg nem értem, hogy mi van, már kezdett jobb lenni ,meg érzem, hogy erősödtem is és tessék megint kezd romolni. Mindig így van kezd javulni utána visszaesik. Holnap megyek manuálra, majd megmondja, hogy mi van. Ilyenkor keseredek el, hogy mi a franc van.:-((

similis Creative Commons License 2011.04.27 0 0 8238

Tegnap nekem is rosszabb volt, pedig rám nem igazán szokott hatni az időjárás, és mostanában egész jó volt, úgyhogy biztos az idő miatt van :(

Előzmény: Törölt nick (8234)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.26 0 0 8237

Ráadásul nem is mentem sokra a napozással, olyan vagyok mint a hó.:-D Épp ezért nem is feküdtem kint csak 1 órát, mert felégni meg nem szeretnék.

Előzmény: Malagurski75 (8235)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!