Keresés

Részletes keresés

jedi1 Creative Commons License 2000.08.06 0 0 237
Sziasztok
Jövök mindjárt viccel is,csak előbb Raistlinnek.Bocs,de nekem se volt nyilvánvaló, hogy nő vagy,de ezek után természetesen megkülömböztetett tiszteletem.

Szóval nem tudom ismeritek-e:
Mi a külömbség a felső tizezer, és a női comb között??
Semmi.Nem kritizálni kell őket,hanem bekerülni közéjük.

raistlin Creative Commons License 2000.08.04 0 0 235
Házaspár a 25. házassági évfordulón ugyanabban a szállodában vesz ki szobát, mint ahol a nászéjszakát is töltötték. Este összebújnak és a feleség lágyan duruzsolva megkérdezi:
- Drágám, mire gondoltál itt 25 évvel ezelőtt?
- Arra, Édesem, hogy hülyére foglak kefélni és szárazra szopom a cicidet.
- És most mire gondolsz?
- Arra, hogy jó munkát végeztem.

OFF
Tudjátok, nekem csak az a gondom Sopmop kartárs hozzászólásaival, hogy amíg ő nem állt elő a szélsőséges indulataival és a kriminális helyesírásával, addig ez egy jóindulatú, belevaló kis topic volt. És speciel személy szerint sértve érzem magam. Nő létemrem a 27 évem alatt még soha senki nem "mániákus idiótá"-zott le, mert nem értettem egy viccet (a helyesírástól függetlenül).
ON

Raist

bullseye Creative Commons License 2000.08.04 0 0 234
Már késő, új irányzatot alkottál :))
Előzmény: SuperBoy (231)


Gossard Creative Commons License 2000.08.04 0 0 233
(bocs, ha már volt)

Q: Miért olyan puffadt Monica Lewinsky arca???
A: Mert bizonyítékot tart vissza!

illus Creative Commons License 2000.08.04 0 0 232
Oké
Előzmény: SuperBoy (231)
SuperBoy Creative Commons License 2000.08.04 0 0 231
illus:

Helyesen a vicc:
Takácsné elmegy az orvoshoz, majd pár napra rá behívják Takács urat is, hogy közöljék vele a felesége diagnózisát. Az orvos így szól hozzá:
-Az a furcsa helyzet állt elő, hogy ugyanazon a napon két Takácsnét is vizsgáltunk és nem tudjuk, hogy melyik lelet az ön felesége. Az egyikük AIDS-es, másikuk pedig Alzheimer-kóros. Az egyetlen amit tanácsolni tudok, hogy vigye ki az asszonyt a város szélére vagy messzebb, és ha hazatalál soha többé ne feküdjön le vele!

Így OK? :-)

SuperBoy

Előzmény: illus (225)
Tyb Creative Commons License 2000.08.04 0 0 230
Miért nem találnak a nők kedves, odaadó, figyelmes és szép férfiakat?

Mert már mindnek van fiúja...

Lebrac Creative Commons License 2000.08.04 0 0 229
;-)
Előzmény: ZR (227)
Törölt nick Creative Commons License 2000.08.03 0 0 228
- Az én feleségem olyan, mint egy pohár jó sör.
- Hogy érti ezt?
- Jéghideg, és habzik a szája.
ZR Creative Commons License 2000.08.03 0 0 227
Nem kell finomkodni...vessük az oroszlánok elé!!!
Ne, mégse...nálunk demokrácia van...előbb mondja el a védőbeszédét, majd utána meglincseljük!

:)

Előzmény: Lebrac (223)
Törölt nick Creative Commons License 2000.08.03 0 0 226
- Mondd, még mindig olyan gyönyörű a feleséged?
- Igen, csak most már fél órával többe kerül neki.
illus Creative Commons License 2000.08.03 0 0 225
Nem értem Kovács urat miért zavarja, hogy Takácsné éces?
Előzmény: SuperBoy (224)
SuperBoy Creative Commons License 2000.08.03 0 0 224
Legyen már vicc is, ha már erről szól a topic:

Takácsné elmegy az orvoshoz, majd pár napra rá behívják Kovács urat is, hogy közöljék vele a felesége diagnózisát. Az orvos így szól hozzá:
-Az a furcsa helyzet állt elő, hogy ugyanazon a napon két Takácsnét is vizsgáltunk és nem tudjuk, hogy melyik lelet az ön felesége. Az egyikük AIDS-es, másikuk pedig Alzheimer-kóros. Az egyetlen amit tanácsolni tudok, hogy vigye ki az asszonyt a város szélére vagy messzebb, és ha hazatalál soha többé ne feküdjön le vele!

SuperBoy

Lebrac Creative Commons License 2000.08.03 0 0 223
Kedves sopmop!

Ne érts félre, én értem a vicceidet. Az más kérdés, hogy nem értékelem. (Lehet, hogy bennem van a hiba és nem értek a müvészetekhez.) Én azt tartom egy kicsit (nagyon) túlzónak, ha irodalmi személyekhez hasonlítjuk ezt az elöadásmódot, amit te képviselsz. jedi1 ezt tette. Ez nem tetszett. Egyébként meg mindenki úgy és azt ír amit akar. Ezen nem veszünk össze.

Üdv,

Lebrac

Előzmény: sopmop (221)
CSÜLÖK Creative Commons License 2000.08.03 0 0 222
Még szerencse hogy nem vagy isten!
tele lenne a világ viccetmesélni nem tudó egyénekkel.

Don Csülök de Nagyon aki nagyon is érti és szereti a Török stílusát de sopmop-ét nem.

Előzmény: sopmop (221)
sopmop Creative Commons License 2000.08.02 0 0 221
Lebrac:
Ha én isten volnék,akkor megáldanálak egykis humoral.Akkor nemcsak a felcserélt sorokat látnád.
Előzmény: Lebrac (219)
bullseye Creative Commons License 2000.08.02 0 0 220
Hát most megszégyenültem. Hogy így, vakon belekössek egy ilyen világirodalmi nagyságba. És hogy visszavágott! Sílusosan, humorosan, fölényesen, ahogy csak a legnagyobb elmék képesek.
Lebrac Creative Commons License 2000.08.02 0 0 219
Kérem szépen, ne istenítsük már sopmopot ezért a stílus miatt. Méghogy a stílus természetesen jön. Lehet, de egyáltalán nem nagy érdem. Legalábbis az én szememben. Valaki lentebb helyesen fogalmazott, hogy felcserél az ember pár szót meg sort, aztán kész a sopmop-stílusú vicc.

Üdvözlettel,

Lebrac

Előzmény: jedi1 (216)
miriem Creative Commons License 2000.08.02 0 0 218
A cigányember és cigányasszony ül a tengerparton.
Megszólal az asszony:
- He Gazsi lovagolj mán a hullámon!
- Haggyá mán élve se kívanlak!
Előzmény: illus (217)
illus Creative Commons License 2000.08.02 0 0 217
Azért ez a párhuzam kicsit eros túlzás.
Előzmény: jedi1 (216)
jedi1 Creative Commons License 2000.08.02 0 0 216
Bullseye!
Szerintem ne akard má' sopmopot utánozni mert nem igazán megy.Tudjátok az sopmopban a szép hogy belőle ez a Fülig Jimmy/Török Szultán stilus teljesen természetesen jön.Akik értékelik Rejtőt,azok sopmopot is fogják.Akik meg nem,azokat nagyon sajnálom.Sokat veszitenek.
Előzmény: bullseye (204)
sopmop Creative Commons License 2000.08.02 0 0 215
bullseye:
Egy talállos kérdésem van hozád,piros házban van egy karó, kinnek a segében való?
Gedeon Bácsi:
Kérdésedre a válaszom,igen van egy pár.
Hogy ne térjünk el a témátol,ime egy ujabb vic.
Egy katona utazik a vonaton,a fülkében vele szenben egy csinos hölgy ül laza öltözetben lazán.Idöként rápislant a katona, csorgatva nyálát a nőre.Kisidő eltelte uttán megkérdi mivel már nem bir magával, feltehetnék egy csomagt.A nő vesszi a lapot és lezavar egy pofont a srácnak,pirulva felpatan és kimegy.Kisidő után, visszamegy a fülkében és leül,megsalynálja a nő a srácot,és mondja,felteheted aszt a csomagot amit akartál.már késső kézbesitetem.
sopmop Creative Commons License 2000.08.02 0 0 214
Kis hüjém:
kérdésed első felén a válasom:Néma gyereknek hig a leve.A második feltevésedre meg:Kimint veti ágyát ugy füstöl a kémény. Végül de nem utolsó sorban:Bénna gyereknek annya veri a fasszát.
Előzmény: bullseye (212)
bélla Creative Commons License 2000.08.01 0 0 213
Szerintem ez egy konspirációs kérdés volt!
Előzmény: bullseye (212)
bullseye Creative Commons License 2000.08.01 0 0 212
Ja kérem, szép dolog is a névtelenség, sopmopnak én egy darabig Johannes-re gondoltam, aki néha szintén össze-vissza gépel, de ő nem reagált volna olyan bunkón arra, hogy nem olvasunk gondolatot.
Amúgy ez csak egy lehetőség volt lehet még milliónyi: macska elkapta az egeret, megdörzsölöm az államat az alkarommal, stb. stb. Szóval én is kiváncsi vagyok mi a válasz, és akkor már arra is mi a fene a sopmop jelentése...
Gedeon Bacsi Creative Commons License 2000.08.01 0 0 211
Uhhh, elírtam a sopmopot :-))) Azért értitek, mire gondolok...
Előzmény: Gedeon Bacsi (210)
Gedeon Bacsi Creative Commons License 2000.08.01 0 0 210
Nekem meg egyre erősebb a gyanúm, hogy a sompmop nicknév is egy elírás/hejesirássi hibba eredménye.
Előzmény: bélla (209)
bélla Creative Commons License 2000.08.01 0 0 209
Szerintem a bullseye a sopmop magyarított válltozata.
Előzmény: Dylan (208)
Dylan Creative Commons License 2000.08.01 0 0 208
Hahó, én rájöttem, sopmop nem más, mint Boulangier úr, alias Török Szultán a Rejtő-regényekből.
Előzmény: sopmop (203)
Gedeon Bacsi Creative Commons License 2000.08.01 0 0 206
sopmop, neked több nicked is van??

gb:)

Előzmény: bullseye (204)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!