Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003.07.15 0 0 1655
én nem rúgnálak ki ...
inkább bebújnék a combjaid közé a kinyújtott nyelvemmel, segítendő a "műveletet" ;-)
Előzmény: A n t ó n i a (1653)
Andrew Therapy Creative Commons License 2003.07.15 0 0 1654
Mesélj még, mi történik az asztal alatt? :))
Előzmény: A n t ó n i a (1653)
A n t ó n i a Creative Commons License 2003.07.15 0 0 1653
Végre valami jó ebben a mai napban! Azért kirúghatnak, ha egy ilyen gyönyörűség láttán a munkahelyemen simogatni kezdem magamat az asztal alatt? :)
Előzmény: Törölt nick (1652)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.15 0 0 1652
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

ime a kép, de szerintetek ez hol fazon?
ez sima ...

Előzmény: Vadmalac az ebadta (1649)
Vadmalac az ebadta Creative Commons License 2003.07.15 0 0 1651
Hát nekem 404-es lesz. A freeweb bejön, aztán semmi. Erről le kell mondanom sajna... :-(
Előzmény: Törölt nick (1650)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.15 0 0 1650
Hadd ne kinlodjak mar vele :) pedig ott van csak kivettem az általam betett szoveget es bejott ...
Előzmény: Vadmalac az ebadta (1649)
Vadmalac az ebadta Creative Commons License 2003.07.15 0 0 1649
Nem találom a lapot ilyen címen. Linkelj ide egyet nekünk, hadd lássuk a fazont!
Előzmény: Törölt nick (1648)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.15 0 0 1648
www.freeweb.hu/arzen25 lapon van egy sorozat Görög Zitárol Most olvastam hogy ma mar nem szereti azt a sorozatot egy kicsit tul erotikusra sikeredett bar szerintem nincs benne semmi szegyelni valo. Ott igen jol latszik a fazonigazitas. Hol lehet olyan atlatszó tangabugyit kapni ?
Előzmény: Vadmalac az ebadta (1647)
Vadmalac az ebadta Creative Commons License 2003.07.15 0 0 1647
Nem maradtam adós. Már csak azért is, mert mindkettőnknek nagyon finom, hogy ő borotvált ott, hát miért ne duplázzuk meg a dupla örömöt úgy, hogy én is jobban hozzáférhető vagyok.
Előzmény: Törölt nick (1646)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.15 0 0 1646
Na es mi a helyzet apávan mert ugye ha kap az ember valamit akkor adni is (viszonozni) illik ... ;-) (szerintem)
Előzmény: Vadmalac az ebadta (1645)
Vadmalac az ebadta Creative Commons License 2003.07.15 0 0 1645
Nos, én duruzsoltam, hogy milyen jó is lenne, legalább próbáljuk ki. Ellenérv volt, hogy megerősödik, meg hogy kellemetlen, amikor borostásodni kezd. Nos, a folyamatos karbantartás mindkettőt megoldja, ha le van borotválva, mindegy, hogy milyen erős. Először krémet használtunk, azaz hát a kedves kis feleségem használta, így nem volt kellemetlen a dolog, a hatás viszont nagyon jó volt. A krém nem tökéletes, így jött a borotva, de akkor már tudtuk mindketten, nagyon megéri a fáradságot.
Előzmény: Törölt nick (1644)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.15 0 0 1644
Mondjuk jobb a hatasfoka a szallal szembe huzod. Talabb tovabb simabb a pofam olyankor. Itt szerintem nem ez a fő kérdés hanem az hogy hogy lehet anyat/apát ravenni az akcióra ... ;-))
Előzmény: Törölt nick (1643)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.15 0 0 1643
nekem leszedi, immáron lassan 15-16 éve
Előzmény: Vadmalac az ebadta (1642)
Vadmalac az ebadta Creative Commons License 2003.07.15 0 0 1642
Ha viszont "szálirányba", akkor nem szedi le rendesen, mint a férfiaknál...

Ha kipattogzik, akkor közvetlenül "műtét" után fertőtleníteni kell, a kipattogzás attól van, hogy a borotvával ejtett mikrosebekbe bejut valami kosz.

Előzmény: Törölt nick (1640)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.15 0 0 1641
Engem az erdekelne hogy valaki vállalkozott-e mar a lányok közul teljes lézeres szörzetenítésre ha igen milyen hatasfokú ( persze tobb kelezést figyelembevéve ) es milyen áru ?
Előzmény: indulatszo (1637)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.15 0 0 1640
a növekedéssel ellentétben borotválsz, tutti, hogy kipattogzik, ugyanúgy mint a férfiaknál ...
a hab viszont fontos, hogy megpuhitsa a szőrszálakat!
Előzmény: indulatszo (1637)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.15 0 0 1639
Ha nem is igy jar de a fazonigazitas szerintem mindennapos dolog. Szerintem "terhesen" ami persze a "dolgozo" sajat hibajabol nemtorodomségébol jott ossze sokkal cikibb orvoshoz menni mint csupaszon.
Előzmény: cruel2Bkind (1634)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.15 0 0 1638
Szerintem nem kell felned. Bar nem baj ha van egy kis segitség a nehezen latható helyeken. Persze az nem baj ha mar olloval de inkabb a most mar olcson is kaphato hajvágógéppen meg van kurtítva. Borotvahab es egyszeru borolva. Nem kell bedolni a 2-3000 forintos női borotváknak. Mind ugyan azt tudja.
Előzmény: indulatszo (1637)
indulatszo Creative Commons License 2003.07.14 0 0 1637
Hoppá, nem vagyok egyedül? :)))

Rögtön lenne néhány nagyon együgyü kérdésem...
(Az elejétöl kezdtem el olvasgatni, úgyhogy lehet, hogy közben már vhol volt róla szó, bocs...).
Lány vagyok, szeretném borotválni, de még sosem csináltam, és piszkosul félek, hogy megvágom magam. Van ennek vmi technikája? Mire kell figyelni?
Azt tudom, hogy a bozontot érdemes levágni elötte jó rövidre, de milyen borotvát használjak + utána? Borotválkozás utána arcszesz?
És maga a borotválás... jól behabosítom, aztán uccu neki ször(növekedés) ellenében?

Előzmény: Anno Mália (1636)
Anno Mália Creative Commons License 2003.07.14 0 0 1636
A 70% egészen biztos, hogy erős túlzás, az viszont nagyon valószínű, hogy egy nőgyógyásznak köldök és térd között nem lehet újat mutatni :-))
Előzmény: indulatszo (1635)
indulatszo Creative Commons License 2003.07.14 0 0 1635
Visszahoznám, mert érdekes téma...

cruel, azért ugye ezt nem gondolod komolyan...
Lehet, hogy a városi, szexuálisan nyitottabb, fiatal nök között viszonylag nagyobb a "csupaszok" aránya (de ott sem hiszem, hogy 70% lenne...), de hogy úgy általában a nök 70%-a... ez azért erös.... Biztos nem sürün voltál mondjuk uszodában nöi zuhanyzóban.... :-))
(És most nem is a termálban ücsörgö hatvan feletti nénikre gondolok...)

Előzmény: cruel2Bkind (1634)
cruel2Bkind Creative Commons License 2003.07.11 0 0 1634
Ezt igazából sosem értettem. Mármint, hogy miért mondja némelyik nő, hogy nőgyogyóhoz ciki csupaszon menni. Sztm a nők 70%-a úgy jár, kizárt hogy megbotránkoznak rajta a dokik. Sőt, már fel sem veszik sztm.
Előzmény: borgkiller (1633)
borgkiller Creative Commons License 2003.07.11 0 0 1633
naja:) dolgozom az ugyon:)))) most nogyogyaszhoz keszul, asztongya oda ciki csupasz puncival menni:) Majd kiderul utana hogy lesz e borotvalkozas vagy sem:)
Előzmény: cruel2Bkind (1631)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.09 0 0 1632
Nemtom tudjátok é, de az ice epi annyiból ice, hogy adnak hozzá egy zacskót, amiben folyadék van, amit be a fagyóba és utána az epilálandó részre tenni és utána nyúzni.
Nekem volt meglepetés, mert aszittem be van építve a az epibe valahogyan. Utólag tudom, hogy hülyeség, meg előtte sem tudtam elképzelni, de azért bíztam benne, hogy ha a holdra tudunk menni, akkor csak tudnak egy olyan elpilátort csinálni, ami hűt. De az majd a következő típus lesz 5x ennyiért...
Szóval ezért nem érdemes többet fizetni, csak fogsz egy marék jeget és lejegeled a felületet.
Egyébként meg síma masszírozós epilátor.
Annyival jobb, mint a régiek (nekem 8 éves volt eddig, azóta már szerintem mindegyik ilyen), hogy nem fáj annyira, mert más a feje, így nem húzza annyira. Lábon kimondottan nem fáj, hónaljban gázos, de elviselhető, bikinivonal elviselhető, lejjebb nem mertem. Ott marad a borotva sajnos.

Hogy a témához szóljak: sztm. a teljes csupaszság természetellenes. Minimális, szépre nyírt kalapka kell. A fiúknál meg szintén rövidre nyírt nekem a guszta.

Nekem azt mondta régen dr bácsi, hogy ott azért van szőr, mert védi a bejáratot a baktériumoktól.

Én azt mondom a természet nem hülye. Mindennek helye van. Mindegy, úgyis sorvadunk, azon a pár szőrszálon már nem múlik. Lehet, hogy x év múlva szőrtelenül születnek már az emberek.

Előzmény: Tündérpótló (1627)
cruel2Bkind Creative Commons License 2003.07.08 0 0 1631
Mondd, hogy nem kell borotválgatnia...majd te megteszed neki helyette ;)
Előzmény: borgkiller (1629)
A n t ó n i a Creative Commons License 2003.07.08 0 0 1630
Figyelj rá mégjobban, hogy jobban élvezze a szexet, bizonygasd, hogy Neked is sokkal izgalmasabb így, és hátha rá tudod venni, hogy hagyja így.
Előzmény: borgkiller (1629)
borgkiller Creative Commons License 2003.07.08 0 0 1629
segitseg!

A baratnom (legnagyobb oromomre) megborotvalkozott alul, erre most azt mondja hogy vissza akarja noveszteni, mert nem akarja borotvalni :S mit tegyek, hogy ezt elkeruljem?:)

A n t ó n i a Creative Commons License 2003.06.13 0 0 1628
Ez engem is érdekelne, hallottam, hogy van ilyen, de még senki nem mesélt róla. A gyantától nekem begyullad a terület (ami amikor már múlófélben van, csak viszket, de már nem fáj és vakargatják, igen izgató is tud lenni:) a borotválást meg unom. Minden új megoldás érdekel, akár a végleges szőrtelenítés is, amiről már volt szó egy másik topicban.
Előzmény: Tündérpótló (1627)
Tündérpótló Creative Commons License 2003.06.11 0 0 1627
Sziasztok.

Érdeklődnék, hogy használta e már valaki a jeges epilláló gépet (satine ice). Tervezem, hogy áttérnék rá a gyantáról csak nem tudom, hogy tényleg fájdalom mentes e. Régen próbáltam már epilláló gépet, de az inkvizíció volt számomra.

I.

Törölt nick Creative Commons License 2003.04.19 0 0 1625
"Kis mutatóba"-nélkül.

Uhh... Hogy azt mennyire szeressük. ;)

A nőket borotváltan talán valami pedó fétis miatt szeretjük.. :)

Szerintem egy borotvált nő nem néz ki kislányosan, sőt. Nem a fanszőr mennyiségétől függ, hogy egy nő felnőttnek látszik-e vagy sem. Azért még egy teljesen szőrtelen női testet is elég nehéz összetéveszteni egy fiatal lány testével.

A divattal kapcsolatban meg... Valakiknek el kellett kezdeniük, és ezek a valakik teremtették "divatot". Szerintem azért többen vagyunk itt olyanok, akik már akkor szőrtelenítették ott lent délen magukat, amikor még divatról szó sem volt.

Előzmény: rosina (1586)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!