Keresés

Részletes keresés

Fraktál fúvós Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1925

Kösz Gábor, ez nekem is megvan. Írtam nekik, hogy selmer style az van e, az oválisat kivéve, de még nincs válasz.

Előzmény: florg (1921)
florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1924

Egyébként úgy látszik, hogy a fordítógéppel dolgozó hirdetők valahogy szeretik ezt az 1150 euróes árat. Itt van ez a Buescher (ilyenem volt pontosan, csak az enyémbe bele volt gravírozva, hogy Reményi, vagy valami ilyesmi, és le volt krómozva).

http://www.expressz.hu/hangszer/fafuvos/szaxofon/hirdetes-27259950/

Itt is ugyanaz van, mint az előzőnél, csak ez a hirdető csak ezt akarja eladni. (De itt legalább kb. reális az ár, bár a sok fotó közül pont valahogy épp a hangszer háta maradt ki, ahol az adatok vannak...).

florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1923

És, hogy a biznic se maradjon azért ki:

Még mindig eladó a Bari ebonit 105-ös fúvóka, valamint a Lebayle szorító, együtt 25000 forintért.

Bármilyen márkás bariton fúvóka csere is érdekel, leginkább kisebb lehúzásúak, 80 és 95 között. Természetesen értékegyeztetéssel.

florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1922

Itt ragasztót is vehetsz, aztán, ha a fém rész még jó, nem kell ehhez hangszerész, be lehet ragasztgatni otthon is, nem kevés pénzt lehet vele spórolni.

Előzmény: florg (1921)
florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1921

Kűfődországban van olyasmi, rendelhetsz: http://www.musicmedic.com/catalog/products/part-p100.html

Ez valószínűleg genuine, bár manapság már ki tudja, mi a gyöngyház, mi a műananyag.

Előzmény: Fraktál fúvós (1919)
florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1920

Vegyél egy Reference-t Harrytól, aztán szedjétek le róla. Ha eladod gyöngyház nélkül 300-ért, még mindig pénzednél vagy. :)

Előzmény: Fraktál fúvós (1919)
Fraktál fúvós Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1919

Korábban említettem, hogy cserélni kell a gyöngyházakat...  Sz. Szabolcsal és mesterével is beszéltem. Nincsen kishazánkban valódi gyöngyház MOPok.  Ilyen olyan BS ről leszedett barkács megoldások léteznek:(

Tudnátok valami ötletet adni, hogy hol lehet beszerezni?

 

 

florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1918

Én sajnos nem tudom, pontosan hogyan meg, még sosem PayPal-oztam.

Előzmény: Fraktál fúvós (1917)
Fraktál fúvós Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1917

Ezt nálam valami okosabb PayPalostól kell megkérdeznii, de ott van olyan lehetőség (tudtommal), hogy csak akkor megy át a pénz, ha az árú megérkezett és rendben találtad. Erről esetleg valaki?

Előzmény: florg (1916)
florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1916

Drukkoljatok, hogy legyen ötösöm a lottón, mert akkor rendelek tőle egy altot, már csak a hecc kedvéért is. :)

florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1915

Nos, itt a kamu végső bizonyítéka, az erőszakosság. Olyan, mint egy dél-aafriaki nyerőlevél...

Megírtam neki, hogy ha nem megy utánvéttel, akkor sajnos el kell állnom a vételtől.

Ehhez képest:

Kedves ...,
      Köszönöm az e-mail újra.
1 egység a Selmer (Párizs) Referencia 54 tenor szaxofon .......... € 1150,00 EUR
Szállítási költség a küszöbön költség ... 50,00 EUR
 Grand összköltség = 1200,00 € EUR
A szállítmány mindössze 2 munkanapon hogy a küszöbön.
Kedvesen válaszol vissza a teljes szállítási cím az alábbi módon a következők:
VEVŐK név .....
CÍM ...
CITY ..........
Irányítószám ......
ORSZÁG ........
Telefon:
Bízunk benne, hogy a tárgyaláson meg hamarosan, és feldolgozása az első megrendelés is elküldjük Önnek PayPal ID, hogy a kifizetés.
őszintén
Harry

florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1914

Amúgy valamit biztosan küld, mert a PayPal elég biztonságos, ha jól tudom, csak akkor vonják, ha igazolod az áru átvételét. Persze lehet, hogy ezt a számla és a postázási igazolás bemutatásakor elkéri, de lehet, hogy nem.

 

Egy ismerősöm járt így egyszer, hogy Ebay-en vett egy 32-es Yamaha altot, aztán jött egy 23-as. Amikor reklamált, mondták neki, hogy bocs, elírtuk. Úgyhogy itt is belefér, hogy Selmer helyett Zelmer, vagy Selemer jön. :)

Előzmény: florg (1913)
florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1913

Tessék, a továbbiakat rátok bízom, én befejeztem.

 

"Kedves ...,
Köszönöm a mailt küld nekünk.
Nos tettünk fizetés szállítás, a múlt, és nem tudta fogadni a fizetési ebből vevő, így a főnök kötött (COD) Utánvéttel fizetési mód, de mi tudjuk ajánlani a biztonságos fizetési mint a PayPal.
Kérjük, tanácsát, ha készen állsz, hogy betartja a mi vállalati politika.
Várja, hogy a tárgyaláson meg minél előbb.
Üdvözlettel
Harry"

Előzmény: florg (1912)
florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1912

Késő, most küldtem el, hogy csak az áru átvételekor tudok fizetni. Kb. sejtem a választ. :)

Előzmény: Fraktál fúvós (1909)
florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1911

Veszünk hangszert látatlanban, ha annyira olcsó, hogy megéri a kockázatot, és biztos helyről jön (garancia és egyebek). Így vettem 3 jó szaxofont, egy jó gitárt és egy jó basszusgitárt.

 

A kép mindegy, felsorolja, hogy bármilyen csövet vehetsz, a kép meg illusztráció.

 

Hol találtad meg a kereskedőt? Rá gondolsz? http://www.sell123.org/company/United-Kingdom/62819.htm

Hívja már föl valaki, aki cégnél ül, és beszél angolul rendesen, aztán kérdezzen rá, hogy ki lehet-e menni szeméyesen az áruért. :)

 

Van Selmer gyár a távolkeleten. Ugyanúgy megy a munka, ahogy a Schagerl-nél: kis kínai megcsinálja olcsón, aztán a cégnél helyrerakják, beállítják stb. Legalábbis egyes típusoknál mindenképpen. Ott készülnek, ahol a Prelude.

 

 

Előzmény: Fraktál fúvós (1907)
Mubobi Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1910

Kössz mindenkinek!

Fraktál fúvós Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1909

Dave Guardala is ilyenek miatt került a rácsosba. Gábor, ha már úgy is kummunkációban vagy vele, kérd már meg, hogy küldjön részletes fotókat és széria számot!

Előzmény: florg (1908)
florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1908

Tessék: utalod a pénzt, ő elküldi a számlát, meg az egyéb iratokat. Aztán jön az áru. Vagy nem. Vagy igen, de nem az. Kalandvágyó milliomosoknak kötelező. Ha valaki kipróbálta, és bejön neki, kérem, írja már meg, mert akkor én is belevágok, de jelenleg sajnos nincs kockáztatni való 1200 euróm.

 

"Kedves ...  ,
Köszönöm a választ ismét.
Hát mi csak a hajó azonnal fizetési igazolja és elküldi Önnek az összes releváns dokumentumot, mint például (fuvarlevél $ nyomon követési számot), hogy erősítse meg a termék a szállítás előtt keresni.
Idézet alatt .....
Selmer (Párizs) Referencia 54 tenor szaxofon .......... € 1150,00 EUR
Szállítási költség Olaszországból a küszöbön költség ... € 50,00 EUR
 Grand összköltség = 1200,00 € EUR
Fizetés a megrendelés elfogadott banki átutalás / PayPal
A következő bocsátanak ki Önnek után szállítás megkezdése:
1) Kereskedelmi Proforma számla
2) fuvarlevél átvétele
3) azonosító száma
Kedvesen válaszol vissza a teljes szállítási címet, hogy tudjuk folytatni a csomagolása és címkézése a megrendelést.
Várjuk gyors választ, hogy folytassa az elsőrendű.
kezelés
Harry"

Fraktál fúvós Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1907

1, Ugye nem veszünk hangszert látatlanban.

 

2, A kép alapján a cső kb. 3 model is lehet, vagy bármi.

 

3, Utána néztem a kereskedőnek, mellékelem a beszállítoi hálozatát http://www.sell123.org/company/key_Saxophone.html#

 

Asszem londonban van telephelyük, ennyi pénzért már megéri felszállni 1 fapadosra ;) Amúgy kamu, hacsak nincs Selmer gyár a távolkeleten :s

 

 

Előzmény: florg (1906)
florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1906

A levelet egyébként a spam-ek közül kellett kibányásznom.

Előzmény: florg (1905)
florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1905

Az alábbiakhoz annyit tudok hozzáfűzni, hogy a Selmer Reference 54 beszerzési ára, tehát amennyiért a kereskedők kapják, nagyjából 2-2500 euró lehet. Itt, ha rendelsz hármat, kapsz egyet ingyen, tehát lényegében 870 euróért van meg darabja. Nomost ehhez persze először át kell utalni a pénzt, gondolom, de mindjárt meg fogom tudni.

Tessék:

Dear,
Thank you for your inquiry dated today.
We have so many of the Selmer (Paris) Reference 54 Tenor Saxophone in stock,This is Brand New comes with complete accessories sealed in it's original factory box ( Hard cases) with 2 years international warranty and 90days return policy.
QUOTATION
Selmer (Paris) Reference 54 Tenor Saxophone..........EUR1150.00 EUR
In every 3 units you buy from us you stand a chance of getting one free and 5 units and get 2 free including free shipping to your door step.
Shipping fee to your doorstep cost EUR50.00 EUR
We ship to your door step via FedEx/ DHL shipping company and within 2days you will get your package at your door step. Do get back to us with your Phone Number and Full Shipping Address so that we can package and document your order ready for shipment.
How many unit do you want to Buy?
Awaiting your response Asap
Thanks and Best Regards
Harry Brandon
-----------------------------------------------------
Kedves,
Köszönjük érdeklődését kelt ma.
Nagyon sok a Selmer (Párizs) Referencia 54 tenor szaxofon raktáron, ez Brand New jön a teljes tartozékok lezárt ez az eredeti gyári doboz (Hard eset), 2 év nemzetközi garancia és 90days visszatérési politika.
idézet:
Selmer (Párizs) Referencia 54 tenor szaxofon .......... EUR 1150,00 EUR
Minden 3 egység vásárol nálunk esélye a szerzés egy szabad és 5 egység és kap 2 ingyen, ingyenes szállítás az ajtót a lépést.
Szállítási költség a küszöbön költsége EUR 50.00 EUR
Mi hajó az ajtót lépés keresztül FedEx / DHL hajózási társaság ezen belül 2days megkapja a csomagot az Ön ajtó lépés. Ne menj vissza hozzánk telefonszámát és teljes szállítási cím, hogy ki tudjuk csomagot, és a dokumentum az Ön érdekében készen áll a szállításra.
Hány egység akarsz megvásárolni?
Várja a választ mihamarabb
Köszönet és Üdvözlettel
Harry Brandon

Előzmény: florg (1904)
florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1904

Nem kell ehhez angol. Magyar oldalon,magyarul hirdetnek, magyarul megy az üzlet is.

Te is nyugodtan rákérdezhetsz. De, hogy ne mondd, hogy nem segítek, küldtem egy mélt nekik, most várom a választ.

 

Ennek amúgy semmi köze az internetes kereskedéshez. Se beazonosítható bolt, semmi jelzés az áruról, fordítógéppel dolgoznak, irreális árakon árulnak mindent, nincs cím, referencia, ennek következtében garancia se. Az internetes kereskedés a Thomann, vagy az Ebay-en áruló boltok, vagy egy csomó más hazai vagy külföldi bolt. Ott sem mindegyik 100%, de azért könyű kiszúrni a kamut. Ahol viszont a lehetősége sincs annak, hogy bármilyen vásárlói jogoddal, esetleges követeléseddel élj, az alapból ki van zárva. Na, ez a hirdetés ilyen.

 

Előzmény: Mubobi (1903)
Mubobi Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1903

Selmer 54 szaxival kapcsolatban. Ha valakinek lenne megfelelő angol tudása és ideje, hogy utánna járjon ennek a biznisznek az jó lenne. Bárcsak tudnék angolul.  Ha átverés akkor segítesz annak aki besétálna a csapdába. Na na !!  Ha meg nem svingli  akkor meg mégtöbbet segítessz. Nem kell megvenni a cuccot csak az üzletmenetben levő garanciákat , buktatókat kivesézni!

Hiszen ennek a fórumnak ez is lenne a lényege. Összefogni valamiért. Itt csak jó emberek vannak , hiszen aki a zenét szereti az rossz ember nem lehet. Na? Van/vannak valakik akinek van tapasztalata a netes kereskedésben? És azt ezen a példán keresztűl gyakorlatban levezetné és megosztaná a többiekkel?

florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1902

Nem mind ilyen. Ez egy matt, gravír nélkül, az meg egy fényes, gravírral.

 

Ellenben, ha ezt a kezembe nyomnák, Vienna logo helyett Selmer fölirattal, egy pillanatig sem gyanakodnék (kivéve, ha 1600 juró az ára. :)) Különösen, ha aláfestőként is ez szól.

 

Előzmény: Fraktál fúvós (1901)
Fraktál fúvós Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1901

Én inkább MK VII nek nézem

ref 54: .

Előzmény: Mubobi (1895)
florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1900

Van bariton is 1600-ért! A legolcsóbb kínai bariton 1100. :)

florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1899

Ezek árulnak mindent, van MacBook Pro 150000, meg ilyen csodák.

florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1898

Megnéztem jobban ezt a hirdetést, ez nem magyar ember/cég.

Két eset lehetséges: hamis Selmert árul (ami akár még majdnem olyan jó is lehet, mint az igazi, múltkor láttam valahol egy tesztet egy ilyen kamu Selmerről, logó nélküli, de egy az egyben kópia volt, természetesen kínai, de tökéletes másolat volt látszólag minden szempontból. Talán van is egy ilyen baritonról videó a youtube-on, megnézem).

A másik, hogy kamu az egész, elküldöd a pénzt, aztán nem kapsz semmit, vagy kapsz valami kínai csövet, ami vagy jó, vagy nem, de biztosan en 1000 eu.

A lopott készlet a harmadik, de azt már írtam.

Egy emailt megérne, kipróbálni (máshogy úgysem lehet kapcsolatba kerülni velük. )

Előzmény: florg (1896)
florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1897

Éppen ideje volt. Már annyira túl vannak árazva a hangszerek, hogy az lassan súrolja a vicc kategóriát. Amúgy Selmer Bundy nem kéne, még olcsóbban sem, amikor vettem az SA 80-at, megpróbáltak rám erőltetni egy olyat, ingyen sem kellett volna.

Előzmény: Fraktál fúvós (1893)
florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1896

Veszek ötöt, ha igaz. Erre még svájcifrankos hitelt is megéri fölvenni. :)

 

Ez szerintem kamu. Vagy 96-os katalógusból dolgozik (bár akor még nem volt Reference 54). Vagy kiraboltak valami raktárt, és próbálnak szabadulni a szajrétól.

Előzmény: Mubobi (1895)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!