Keresés

Részletes keresés

florg Creative Commons License 2011.08.18 0 0 1938

Látom ráérsz te is. :) Azt a kérdést még föl lehetett volna tenni, hogy van-e képe a raktárról, esetleg az irodáról, valamint saját magáról.:)

Még néhányan rákérdezünk, és leszedi a magyar hirdetéseket. :)

 

(Azért szétválogathattad voolna, alig győztem kibogarászni.)

 

Előzmény: Fraktál fúvós (1936)
Fraktál fúvós Creative Commons License 2011.08.18 0 0 1937

És ezen a ponton megrekedt a dolog-

Előzmény: Fraktál fúvós (1936)
Fraktál fúvós Creative Commons License 2011.08.18 0 0 1936

Hello,
I'm interested about the ref 54 horn. Please send me detailed images about it, incl. serial no.!
thanx:
Fr.
Válasz
Továbbítás


Válasz|Harry BrandonDear Fúvósok Fraktál, Thank you for your inquiry dated today. We have so many...14:21 (3 órája) Harry BrandonBetöltés...14:21 (3 órája) Harry Brandon címzett: saját magam részletek megjelenítése 14:21 (3 órája)
Dear Fúvósok Fraktál,
 
Thank you for your inquiry dated today.
 
We have so many of the Selmer (Paris) Reference 54 Tenor Saxophone in stock,This is Brand New comes with complete accessories sealed in it's original factory box ( Hard cases) with 2 years international warranty and 90days return policy.
 
QUOTATION:


Selmer (Paris) Reference 54 Tenor Saxophone..........€1150.00 EUR
 
In every 3 units you buy from us you stand a chance of getting one free and 5 units and get 2 free including free shipping to your door step.
 
Shipping fee to your doorstep cost €50.00 EUR
 
We ship to your door step via FedEx/ DHL shipping company and within 2days you will get your package at your door step. Do get back to us with your Phone Number and Full Shipping Address so that we can package and document your order ready for shipment.

How many unit do you want to Buy?
 
Awaiting your response Asap
 
Thanks and Best Regards

Harry Brandon
- Idézett szöveg megjelenítése -




On Thu, Aug 18, 2011 at 2:17 PM, Fúvósok Fraktál <fraktal.fuvos@gmail.com> wrote:
Hello,
I'm interested about the ref 54 horn. Please send me detailed images about it, incl. serial no.!
thanx:
Fr.

Válasz
Továbbítás
Harry Brandon meghívása csevegésre
Válasz|Fúvósok FraktálDear Harry, I need more details, like good quality pictures, and the serial. ...14:44 (2 órája) Fúvósok FraktálBetöltés...14:44 (2 órája) Fúvósok Fraktál címzett: Harry részletek megjelenítése 14:44 (2 órája)
Dear Harry,

I need more details, like good quality pictures, and the serial.

waiting for your reply:

Fr.- Idézett szöveg megjelenítése -

2011/8/18 Harry Brandon <electmusicstocks@gmail.com>
Dear Fúvósok Fraktál,
 
Thank you for your inquiry dated today.
 
We have so many of the Selmer (Paris) Reference 54 Tenor Saxophone in stock,This is Brand New comes with complete accessories sealed in it's original factory box ( Hard cases) with 2 years international warranty and 90days return policy.
 
QUOTATION:


Selmer (Paris) Reference 54 Tenor Saxophone..........€1150.00 EUR
 
In every 3 units you buy from us you stand a chance of getting one free and 5 units and get 2 free including free shipping to your door step.
 
Shipping fee to your doorstep cost €50.00 EUR
 
We ship to your door step via FedEx/ DHL shipping company and within 2days you will get your package at your door step. Do get back to us with your Phone Number and Full Shipping Address so that we can package and document your order ready for shipment.

How many unit do you want to Buy?
 
Awaiting your response Asap
 
Thanks and Best Regards

Harry Brandon





On Thu, Aug 18, 2011 at 2:17 PM, Fúvósok Fraktál <fraktal.fuvos@gmail.com> wrote:
Hello,
I'm interested about the ref 54 horn. Please send me detailed images about it, incl. serial no.!
thanx:
Fr.


Válasz
Továbbítás


Válasz|Harry Brandon címzett: saját magam részletek megjelenítése 17:14 (21 perce)
Dear Fúvósok Fraktál,

     Sending you pictures is not the problem but we have to be sure that you want to buy this sax and is ready to place your order now and as well ready to abide to our company policy.

Please advise.

Thanks

Harry
- Idézett szöveg megjelenítése -

On Thu, Aug 18, 2011 at 2:44 PM, Fúvósok Fraktál <fraktal.fuvos@gmail.com> wrote:
Dear Harry,

I need more details, like good quality pictures, and the serial.

waiting for your reply:

Fr.

2011/8/18 Harry Brandon <electmusicstocks@gmail.com>
Dear Fúvósok Fraktál,
 
Thank you for your inquiry dated today.
 
We have so many of the Selmer (Paris) Reference 54 Tenor Saxophone in stock,This is Brand New comes with complete accessories sealed in it's original factory box ( Hard cases) with 2 years international warranty and 90days return policy.
 
QUOTATION:


Selmer (Paris) Reference 54 Tenor Saxophone..........€1150.00 EUR
 
In every 3 units you buy from us you stand a chance of getting one free and 5 units and get 2 free including free shipping to your door step.
 
Shipping fee to your doorstep cost €50.00 EUR
 
We ship to your door step via FedEx/ DHL shipping company and within 2days you will get your package at your door step. Do get back to us with your Phone Number and Full Shipping Address so that we can package and document your order ready for shipment.

How many unit do you want to Buy?
 
Awaiting your response Asap
 
Thanks and Best Regards

Harry Brandon





On Thu, Aug 18, 2011 at 2:17 PM, Fúvósok Fraktál <fraktal.fuvos@gmail.com> wrote:
Hello,
I'm interested about the ref 54 horn. Please send me detailed images about it, incl. serial no.!
thanx:
Fr.



Válasz
Továbbítás
Harry Brandon meghívása csevegésre
Levél elküldve.Válasz|Fúvósok Fraktál címzett: Harry részletek megjelenítése 17:35 (0 perce)
Dear Harry,

I'm a potential buyer. So let me make sure about the product. Send the wanted infos as soon as you can, to face this bussines.
Regards:

florg Creative Commons License 2011.08.18 0 0 1935

Nos, hát ennyit a biztonságról: "Amennyiben Ön nem elégedett az eladó által kínált megoldással, a vitát panasszá alakíthatja. ... Ekkor a PayPal vizsgálatot indít. Amennyiben a panasz az Ön javára kerül megítélésre, visszatérítjük Önnek a teljes vételárat, és a postai költségeket is."

 

Ez azt jelenti, hogy vagy visszakapod a pénzed, vagy nem. Megérkezik az áru, a FedEx nem várja meg, hogy kicsomagold, átveszed, utalás megtörténik, kicsomagolod, koppansz, próbálkozol visszaszerezni a pénzt. Ha kaptál dobozt, és nem volt benne semmi, még mindig rá lehet fogni a szállító cégre, lehet őket lehet perelni évekig. Jó üzletnek látszik, Harry nem tud belőle rosszul kijönni (főként, hogy csak egy emailcím, meg egy kitudjaholkitudjamilyen telephely van bejegyezve). Ha csak 10 balekot fogott, már megérte neki, márpedig fog ennyit, mert Európa-szerte hirdet.

 

Amúgy mindettől függetlenül szerintem hamisított cucot küld, és még az sem biztos, hogy rosszabbat, mint egy hasonló árú Thomann vagy Venus/Vienna, ráadásul valószínűleg Selmer felirattal. Gondolom ezt a többi áruból, amit hirdet, és amik tipikusan a hamisított kínai termékek listáján vannak (Canon, Mac, Gibson, Roland, Yamaha stb.).

Előzmény: RoGS (1934)
RoGS Creative Commons License 2011.08.18 0 0 1934

https://www.paypal-europe.com/magyar/security.html

 

Itt találtam leírást a paypal-ról...

Előzmény: Fraktál fúvós (1917)
pete53 Creative Commons License 2011.08.18 0 0 1933

Ez nagyon jó! A mai napom már jól kezdődött :)

Előzmény: florg (1905)
florg Creative Commons License 2011.08.18 0 0 1932

Semmi se jó neked, az a baj. :) Sok pici görgőből milyen pofás lapot lehet csnálni, és még bele se izzad a kezed. :)

Előzmény: Fraktál fúvós (1930)
Fraktál fúvós Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1931

-lyukas-

Előzmény: Fraktál fúvós (1930)
Fraktál fúvós Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1930

Csak az vele a baj, hogy jukas a közepe. Mert ezek ugye, görgők.

Előzmény: florg (1929)
florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1929

Vegyél rúdban, aztán olyat faragsz magadnak, amilyet akarsz. :)

http://www.musicmedic.com/catalog/products/part-p200.html

Előzmény: Fraktál fúvós (1927)
florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1928

No igen, ez kicsit dilemmát okoz valóban. Két eset lehetséges: marha a táblázat, és a kovex-konkávba sorolták a Selmert, és oválból meg csak olyan van (én erre tippelek), vagy nincs is igazából Selmer típusú, csak konvex-konkáv (ez nem annyira valószínű).

Előzmény: Fraktál fúvós (1927)
Fraktál fúvós Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1927

csak tudod mi zavar? Az hogy a kicsik meg a nagyok, nem a Selmernél vannak feltüntetve, hanem az egyik a konvex, a másik a konkáv kategóriában.

Előzmény: florg (1926)
florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1926

Szerintem van nekik, ott van a listában, csak meg kell rendelni. Jó drága amúgy így is, ha jól számolom, kell 6 nagy, egy kicsi,és egy ovális, az kb. 70 dollár postával együtt.

Előzmény: Fraktál fúvós (1925)
Fraktál fúvós Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1925

Kösz Gábor, ez nekem is megvan. Írtam nekik, hogy selmer style az van e, az oválisat kivéve, de még nincs válasz.

Előzmény: florg (1921)
florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1924

Egyébként úgy látszik, hogy a fordítógéppel dolgozó hirdetők valahogy szeretik ezt az 1150 euróes árat. Itt van ez a Buescher (ilyenem volt pontosan, csak az enyémbe bele volt gravírozva, hogy Reményi, vagy valami ilyesmi, és le volt krómozva).

http://www.expressz.hu/hangszer/fafuvos/szaxofon/hirdetes-27259950/

Itt is ugyanaz van, mint az előzőnél, csak ez a hirdető csak ezt akarja eladni. (De itt legalább kb. reális az ár, bár a sok fotó közül pont valahogy épp a hangszer háta maradt ki, ahol az adatok vannak...).

florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1923

És, hogy a biznic se maradjon azért ki:

Még mindig eladó a Bari ebonit 105-ös fúvóka, valamint a Lebayle szorító, együtt 25000 forintért.

Bármilyen márkás bariton fúvóka csere is érdekel, leginkább kisebb lehúzásúak, 80 és 95 között. Természetesen értékegyeztetéssel.

florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1922

Itt ragasztót is vehetsz, aztán, ha a fém rész még jó, nem kell ehhez hangszerész, be lehet ragasztgatni otthon is, nem kevés pénzt lehet vele spórolni.

Előzmény: florg (1921)
florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1921

Kűfődországban van olyasmi, rendelhetsz: http://www.musicmedic.com/catalog/products/part-p100.html

Ez valószínűleg genuine, bár manapság már ki tudja, mi a gyöngyház, mi a műananyag.

Előzmény: Fraktál fúvós (1919)
florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1920

Vegyél egy Reference-t Harrytól, aztán szedjétek le róla. Ha eladod gyöngyház nélkül 300-ért, még mindig pénzednél vagy. :)

Előzmény: Fraktál fúvós (1919)
Fraktál fúvós Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1919

Korábban említettem, hogy cserélni kell a gyöngyházakat...  Sz. Szabolcsal és mesterével is beszéltem. Nincsen kishazánkban valódi gyöngyház MOPok.  Ilyen olyan BS ről leszedett barkács megoldások léteznek:(

Tudnátok valami ötletet adni, hogy hol lehet beszerezni?

 

 

florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1918

Én sajnos nem tudom, pontosan hogyan meg, még sosem PayPal-oztam.

Előzmény: Fraktál fúvós (1917)
Fraktál fúvós Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1917

Ezt nálam valami okosabb PayPalostól kell megkérdeznii, de ott van olyan lehetőség (tudtommal), hogy csak akkor megy át a pénz, ha az árú megérkezett és rendben találtad. Erről esetleg valaki?

Előzmény: florg (1916)
florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1916

Drukkoljatok, hogy legyen ötösöm a lottón, mert akkor rendelek tőle egy altot, már csak a hecc kedvéért is. :)

florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1915

Nos, itt a kamu végső bizonyítéka, az erőszakosság. Olyan, mint egy dél-aafriaki nyerőlevél...

Megírtam neki, hogy ha nem megy utánvéttel, akkor sajnos el kell állnom a vételtől.

Ehhez képest:

Kedves ...,
      Köszönöm az e-mail újra.
1 egység a Selmer (Párizs) Referencia 54 tenor szaxofon .......... € 1150,00 EUR
Szállítási költség a küszöbön költség ... 50,00 EUR
 Grand összköltség = 1200,00 € EUR
A szállítmány mindössze 2 munkanapon hogy a küszöbön.
Kedvesen válaszol vissza a teljes szállítási cím az alábbi módon a következők:
VEVŐK név .....
CÍM ...
CITY ..........
Irányítószám ......
ORSZÁG ........
Telefon:
Bízunk benne, hogy a tárgyaláson meg hamarosan, és feldolgozása az első megrendelés is elküldjük Önnek PayPal ID, hogy a kifizetés.
őszintén
Harry

florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1914

Amúgy valamit biztosan küld, mert a PayPal elég biztonságos, ha jól tudom, csak akkor vonják, ha igazolod az áru átvételét. Persze lehet, hogy ezt a számla és a postázási igazolás bemutatásakor elkéri, de lehet, hogy nem.

 

Egy ismerősöm járt így egyszer, hogy Ebay-en vett egy 32-es Yamaha altot, aztán jött egy 23-as. Amikor reklamált, mondták neki, hogy bocs, elírtuk. Úgyhogy itt is belefér, hogy Selmer helyett Zelmer, vagy Selemer jön. :)

Előzmény: florg (1913)
florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1913

Tessék, a továbbiakat rátok bízom, én befejeztem.

 

"Kedves ...,
Köszönöm a mailt küld nekünk.
Nos tettünk fizetés szállítás, a múlt, és nem tudta fogadni a fizetési ebből vevő, így a főnök kötött (COD) Utánvéttel fizetési mód, de mi tudjuk ajánlani a biztonságos fizetési mint a PayPal.
Kérjük, tanácsát, ha készen állsz, hogy betartja a mi vállalati politika.
Várja, hogy a tárgyaláson meg minél előbb.
Üdvözlettel
Harry"

Előzmény: florg (1912)
florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1912

Késő, most küldtem el, hogy csak az áru átvételekor tudok fizetni. Kb. sejtem a választ. :)

Előzmény: Fraktál fúvós (1909)
florg Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1911

Veszünk hangszert látatlanban, ha annyira olcsó, hogy megéri a kockázatot, és biztos helyről jön (garancia és egyebek). Így vettem 3 jó szaxofont, egy jó gitárt és egy jó basszusgitárt.

 

A kép mindegy, felsorolja, hogy bármilyen csövet vehetsz, a kép meg illusztráció.

 

Hol találtad meg a kereskedőt? Rá gondolsz? http://www.sell123.org/company/United-Kingdom/62819.htm

Hívja már föl valaki, aki cégnél ül, és beszél angolul rendesen, aztán kérdezzen rá, hogy ki lehet-e menni szeméyesen az áruért. :)

 

Van Selmer gyár a távolkeleten. Ugyanúgy megy a munka, ahogy a Schagerl-nél: kis kínai megcsinálja olcsón, aztán a cégnél helyrerakják, beállítják stb. Legalábbis egyes típusoknál mindenképpen. Ott készülnek, ahol a Prelude.

 

 

Előzmény: Fraktál fúvós (1907)
Mubobi Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1910

Kössz mindenkinek!

Fraktál fúvós Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1909

Dave Guardala is ilyenek miatt került a rácsosba. Gábor, ha már úgy is kummunkációban vagy vele, kérd már meg, hogy küldjön részletes fotókat és széria számot!

Előzmény: florg (1908)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!