Keresés

Részletes keresés

Aniko19 Creative Commons License 2002.12.24 0 0 281
Boldog karácsonyt mindenkinek!

Na felhívtam a UPC-t hogy megkérdezzem mi ez az új csatornakiosztásos izé.... és rájöttem hogy nem normálisak...ugyanis kiküldték nekem a csillagpontos rendeszer programját, hogy miért azt ugyan nem tudom mert én nem vagyok előfizetve rá, sőt a környékünkön még csak tervben sincs a kiépítése, de persze a papíron ez sehol sincs feltűntetve így hát az ember nyugodtan gondolhatná hogy ez az ő előfizetésére vonatkozik..... na ennyit az egyértelmű tájékoztatásról!

Előzmény: McMahon (276)
rags Creative Commons License 2002.12.24 0 0 280
Directen nincs.
Előzmény: McMahon (279)
McMahon Creative Commons License 2002.12.24 0 0 279
Köszi.
Úgy tudom, hogy minimax már most is van.
Előzmény: nethiéna (277)
Kola Creative Commons License 2002.12.24 0 0 278
Akkor ettől az időponttól nem fog élni az előfizetésem. Pláne ha ezekért még fel is emelik...
Hír TV sehol?
Előzmény: nethiéna (277)
nethiéna Creative Commons License 2002.12.24 0 0 277
Nekem azt mondta egy UPC-s közvélemény-kutató, hogy március környékén lesz egy-két új csatorna.
-TV2
-RTL Klub
-MiniMax
Előzmény: McMahon (276)
McMahon Creative Commons License 2002.12.23 0 0 276
Ez kimaradt
Nálunk is upc van, de még nem jött meg a tájékoztatás az új csatornakiosztásról. Nem tudsz valamit, lesznek új csatornák?
Előzmény: Aniko19 (274)
McMahon Creative Commons License 2002.12.23 0 0 275
Nemtudom, hogy miért esik nehezükre továbbra is berakni az angol változatot. Nekik az se gond, hogy sokan azért ültek le megnézni egy jó filmet, hogy gyakorolják és halják közbe az idegen nyelvet! Már régóta rájöttem, hogy az upc egy rakás*****. Megbízhatatlanok.
Előzmény: Aniko19 (274)
Aniko19 Creative Commons License 2002.12.23 0 0 274
Én meg most bosszankodok mert a UPC küldött egy újabb levelet amiben tájékoztat a január 11-től érvényes új csatornakiosztásról.... e szerint a papír szerint már sem az HBO-n sem a Hallmarkon nem lesz angol nyelv csak magyar..... most vagy elgépelték vagy tényleg ennyire kezdenek lecsúszni... egy biztos, ha ez igaz akkor viszlát külföldi előfizetők és viszlát én is mert akkor felbontom a szerződést.
Fr.sino Creative Commons License 2002.12.22 0 0 273
Szia Aniko19
Köszi hogy vetted a fáradtságot és utána néztél. Nekem hiányzik a magyar együttesek kippje
Előzmény: Aniko19 (272)
Aniko19 Creative Commons License 2002.12.22 0 0 272
Ja bocs most látom hogy az is német nyelvű.... azt hittem viva+ csak magyarul van.... ezennel visszaszívom amit előbb mondtam
Előzmény: Aniko19 (271)
Aniko19 Creative Commons License 2002.12.22 0 0 271
Mondom van... most újított a upc és mostmár lehet fogni a viva+ is. 36-os csatorna.
Előzmény: Fr.sino (270)
Fr.sino Creative Commons License 2002.12.22 0 0 270
Bocsi.
Helyesbítek. UPC Direkten
Előzmény: Aniko19 (269)
Aniko19 Creative Commons License 2002.12.22 0 0 269
Már van....
Előzmény: Fr.sino (268)
Fr.sino Creative Commons License 2002.12.22 0 0 268
Mikor lesz a UPC-n a magyar viva
gyoz_tesh Creative Commons License 2002.12.21 0 0 267
Valamikor a nyár elején egy UPC-s fazon azt nyilatkozta a Fix tv-ben, hogy egyelőre nem lesz internet szolgáltatás a Directen, mert nem érné meg.
frasd Creative Commons License 2002.12.18 0 0 266
Utánanéztem...
Igazatok van. Egy kicsit naív voltam.
Köszi a segítséget.
Előzmény: lzolee (265)
lzolee Creative Commons License 2002.12.18 0 0 265
És azok a "rettenetesen nagy megák" majd a RS-232-n fognak átrohanni? Azért optimista vagyok és reménykedem minden jóban. Kérdés persze, hogy ha elindul az internetszolgáltatás, mennyit kérnek majd érte.

Én földhözragadottan már annak is nagyon örülnék, ha ismét sztereóban szólnálnak a műsorok, mint annó.

Előzmény: rags (263)
frasd Creative Commons License 2002.12.17 0 0 264
O.K.
Előzmény: rags (263)
rags Creative Commons License 2002.12.17 0 0 263
Pl. EOL. Olvass utánna www.sat.hu-n
vagy a www.netboard.hu-n.
Előzmény: frasd (262)
frasd Creative Commons License 2002.12.17 0 0 262
Igen
UPC forgalmazó 2001.szeptemberében azt ígérte, hogy 2002. 2.félévében lesz UPC-net.
Ami állítólag úgy működne hogy telefonon küldesz, műholdról töltesz... adatátvitelre valami nagyon nagy Megákat mondott.
(amúgy ez állítólag máshol működik)
Előzmény: rags (261)
rags Creative Commons License 2002.12.17 0 0 261
Műholdról?????
Szerintem ez valamilyen jólsikerült marketinges duma lehetett...
Előzmény: frasd (260)
frasd Creative Commons License 2002.12.17 0 0 260
Sziasztok.
Nekem is beígérte a UPC, hogy tökéletes képminőséget és rövid időn belül a beltéri egység segítségével internet hozzáférést is kapok.( ez kb 1 éve történt )
Azóta a netezésről semmi hír.
A kép és hangminőséget meg Ti is tudjátok.
Sajnálom, hogy sok ismerősömnek ajánlottam őket (elég nagy sikerrel)
Ti mit tudtok a UPC-netről? -:)

Előzmény: Aniko19 (259)
Aniko19 Creative Commons License 2002.12.17 0 0 259
De legalább visszajött az angol nyelv a hallmarkon...én már ennek is örülök :-DDDD
lzolee Creative Commons License 2002.12.16 0 0 258
Irgum-burgum, a műsorok még mindig monóban szólnak...
Aniko19 Creative Commons License 2002.12.14 0 0 257
Végre visszaállt az EPG meg az info, de sajnos az angol soundtracknek a Hallmarkon még semmi nyoma, remélem ez nem azt jelenti, hogy nem is lesz. Azért nagyon jó néven tudnám venni hogy ha bemegyek reklamálni a UPC-hez akkor ne úgy nézzenek rám mintha nem ugyanarról a szolgáltatórol beszélnénk. Azért megkérlek titeket ha valaki bármit tud arról hogy lesz e angol nyelv vagy sem akkor szóljon, mert tényleg nem szeretnék értelmetlenül pénzt kidobni az ablakon. Előre is köszi
rags Creative Commons License 2002.12.14 0 0 256
Nézegettem UPC csatornáit odakint.
Ausztriában alapcsomagban BBC Prime,
Hollandiában BBC1, BBC2, BBC Prime.
Úgy ránézésre 51 nem holland adót adnak.
Ezt én is szívesen venném itthon.
Előzmény: lzolee (252)
lzolee Creative Commons License 2002.12.13 0 0 255
-> A két kereskedelmit??

Szörnyen hangzik a dolog. Reménykedem, hogy csak valamit félreértett a koma az antennaboltban (nem úgy nézett ki).

Viszont alakul a dolog mint púpos gyerek a villamos alatt. Megjelent az EPG, ismét lehet olvasgatni a műsorok címét és tartalmát. Ezer köszönet UPC-nek érte, mert nagyon hiányzott. És tényleg javul a műsorok képe is. Az Eurosportot és a CLUB-ot kivéve egyre szebb a műsorok minősége. A DISCOVERY és az ANIMAL PLANET magyar nyelvű szinkronja mellett ott az eredeti angol kisérőhang is. Egyszer talán sztereósodnak a műsorok és akkor frankó lesz minden.

Úgyhogy csak így tovább...

-> Egyébként jobb minőségben jönnek, mint bármelyik műholdas. (beleértve az összes FTA csatit)

Az RTL minősége valóban pazar. Kár, hogy elfeljtették nekik megmondani, hogy azért műsort is kéne csinálni...

Előzmény: gyoz_tesh (254)
gyoz_tesh Creative Commons License 2002.12.13 0 0 254
A két kereskedelmit??

Azért fizettem elő UPC-re, hogy ne ezeket kelljen néznem. :)) Na ezután se fogom...
Egyébként jobb minőségben jönnek, mint bármelyik műholdas. (beleértve az összes FTA csatit)

Előzmény: lzolee (252)
rags Creative Commons License 2002.12.12 0 0 253
Nekem mai nappal kellene fizetnem a féléves díjamat, de őszintén szólva fogalmam sincs hol a csekk. Igaz, nem is akarom most befizetni.
BBC Prime megjelent 105-ös csatornán, de nézni nem lehetett:(
Előzmény: lzolee (252)
lzolee Creative Commons License 2002.12.12 0 0 252
Helló mindenkinek!

Tegnap antennát vásároltam egy ismerősömnek (no nem UPC-t, hanem olyan hagyományosat) és látva, hogy Direct forgalmazásával is foglalkoznak feltettem egykét kérdést.

Az EPG-vel kapcsolatban ők se tudtak semmit, a forgalmazókat ugyanúgy ködösití a UPC mint az előfizetőit. A programbővítési terveket halgatva menten lefagyott a mosoly, mert a két programhelyre (filmmúzeum és HBO között)a Csiga2 és a RTL klub zseniális műsorát akarják berakni. ÉLJEN SOKÁIG A UPC! Ennél nagyobb csapást mérni előfizetőkre, úgy gondolom nem lehet. Ezt a két nullaIQ-s überhulladékot akarják feltenni állítólag, ahelyett hogy valamilyen kódolt, egyénileg elő nem fizethető műsort tennének az üres helyekre (szívesen látnám a BBC Prime műsorát, a Francia "Mezzo"-t, hogy ne csak tuc-tuc zenetévék legyenek). De hát attól tartok, hogy ez csak hiú ábránd marad. Na de visszatérve az álomvilágból a valóságba, itt véget is ért a magyar részről a fejlesztés. A csehek kapnak valami sportcsatornát (annyira ismeretlen, hogy még a nevét se tudtam megjegyezni), meg valami egyebet aztán itt a vége fuss el véle.

Egyetlen pozitív amit hallottam, hogy talán megvalósul az a vágyam, hogy sorbarendezhetem végre a UPC-s csatornákat is (január 1-től). Reménykedjünk.

Egyébként jogos az a felvetés, hogy mi lenne ha mindenki csak fele összeget fizetné be addig míg a szolgáltatás elérné legalább azt a színvonalat mint ami a technikai "fejlesztés" előtt volt. Ha elég sokan csináljuk talán felébred álomvilágából.

A 6 Ft-s büntetés meg abszolut pofátlanság netovábbja.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!