Keresés

Részletes keresés

szirmok Creative Commons License 2012.08.22 0 0 6066

Szaboildiko!

 

A feltett, link a fiam blogja, amivel benevezett a goldenblog versenyre. ' évig Írországban tanult és azt írtam meg a blogon.Az utolsó bejegyzés ami a hárklikkelsz, mutatja a szavazási folyamatot.

Az egyéb kategóriában indult , és ott kell megkeresni az Írországban Erasmus blogot. A link mutatja.

Szeretne a 156 jelentkező közül a 10-ben maradni. Ott eltöltött 1 évről írt vagy 300 oldalt jó összefoglaló leendő Erasmusosoknak!

Különben ő a fiam megmutatom:

Előzmény: szaboildiko (6064)
szaboildiko Creative Commons License 2012.08.22 0 0 6065

Hát tényleg nem bonyi minta, de azért kell vele dolgozni! :-)) Köszönöm itt is neked a mintát, tudod azt tartja a közmondás, hogy "jó munkához idő kell, rosszhoz meg még több" hát én igyekeztem a kettő között cselekedni:-)))

Előzmény: TJucus (6059)
szaboildiko Creative Commons License 2012.08.22 0 0 6064

Viki én beléptem és a szavazat gombot megnyomtam, de hogy mire fogalmam sincs. Van valami közelebbi dolog, ami szerint tudom, hogy kire szavaztam, segits kérlek jó?

Előzmény: szirmok (6058)
szirmok Creative Commons License 2012.08.22 0 0 6063

Szép reggelt MIndenkinek!

 

Tjucus! Nagyon köszönöm, h megpróbáltad, mivel ez nem derült ki. Annyi tudunk talán, h szeptember 6. lehet szavazni.

Előzmény: TJucus (6062)
TJucus Creative Commons License 2012.08.22 0 0 6062

Viki! Megpróbáltam most, azaz ma, azt mondta ebben a kategóriában már egyszer szavaztam, többet nem lehet.

Ezek szerint egy pályázatra csak 1x lehet szavazni.

Előzmény: szirmok (6061)
szirmok Creative Commons License 2012.08.21 0 0 6061

Tjucus!

Nagyon köszönöm. A fiam dicséreteét is. (irulok, pirulok) Azt még nem tudom lehet-e minden nap szavazni....

 

TJucus Creative Commons License 2012.08.21 0 0 6060

Szirmok! Viki! Sikerült, szavaztam. Igen jóképű a fiad. Büszke lehetsz rá. És jó az írása is. :-)))

Előzmény: szirmok (6058)
TJucus Creative Commons License 2012.08.21 0 0 6059

Szóvalhátazért!!! Ildikó! Igaz, hogy nem nagyon bonyi minta, de hogy már készen is vagy??!!!

 

Szép lett, biztosan örülni fognak neki.

 

Én meg seholsenem vagyok.... Majd szept. 3-tól ugrom neki, addig elmegyek egy kicsit nyaralni. Pénteken idulunk!

 

Már nagyon rámfér!

Előzmény: szaboildiko (6057)
szirmok Creative Commons License 2012.08.21 0 0 6058

Sziasztok!

 

Lenne egy kérésem, a Kristófom amikor kint tanult Írországban írt egy blogot, amivel most benevezett a GOLDENBLOG 2012 Versenyre.

Most a 7. helyen áll, aki teheti kérem szavazzon rá. Mutatom, ill bemásolom az útmutatóját amit írt szavazási .

Sajnos csak a blog utolsó bejegyzését tudom belinkelni, mert valahogy nem tudtam kimásolni. Örülnék ha megnéznétek és aki tud kérem segytsen.

Szülei mi fent sem vagyunk a f fb.on így mi szavazni sem tudunk. Tegnap óta van versenyben és 156-ból per pillanat a 7. helyen áll.

Azt nem tudjuk meddig tart a verseny, de szeretne bent maradni a 10-ben.

 

 

http://irorszagban.wordpress.com/

 

Előre is köszönöm Nektek, és bocsi az ilyen jellegű kérésért.

UI. Ha valakinek Erasmus-os gyermek vagy leendő Ersmusos van a környezetében annak érdemes beleolvasni.

szaboildiko Creative Commons License 2012.08.21 0 0 6057

Szervusztok!

 

TJucus által ajánlott esküvői mintákból ezt választottam, remélem tetszeni fog akinek ajándékozom, menek "felöltöztetem", majd úgy is mutatom jó?. :-))

 

szaboildiko Creative Commons License 2012.08.19 0 0 6056

Köszönöm szépen, egyet elmentettem belőle, de még nem találom az igazinak. :-))

Előzmény: szirmok (6046)
szaboildiko Creative Commons License 2012.08.19 0 0 6055

Jucusom, egy olyan képre, amely utal az esküvőre és a napjára, nem túl bonyolult, de azért ne legyen olyan nagyon egyszerű sem és amit szeptember 01-ig el is tudok késziteni. Lehet monokróm is, vagy szines is, igazából ami ránézésre szép. Ha több van, akkor email-ban elküldenéd kérlek szépen és majd kinézem melyik tetszene jó? Köszönöm szépen:-))

Előzmény: TJucus (6047)
Veramami2 Creative Commons License 2012.08.18 0 0 6054

Amit Jucus feltett.... Az se semmi...Ezt a mintát elnézve.... hmmm. nem is tudom egy kockának is megtalálnám -e a helyét... nagyon tetszetnek ezek a képek de én sajna nem látom... Igy is csak festett, szines mintákat válsztok....Így is szenvedek vele rendesen... Kinagyítattam A4-es lapra mondván látom a tigrisemet varrni...

Gondolom himzővászonra varrod... Remélem mutattod menet közbe is...

 

 

 

 

Szép hétvégét , jó kézimunkázást kívánok!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: szirmok (6043)
terimamy Creative Commons License 2012.08.18 0 0 6053

Apróságokat szoktam xszemmel varrni, de én jobban szeretem a goblent.

Most mértem meg a keretem méretét, amit a fiam készített az Utolsó vacsora Via képhez.

Évekkel ezelőtt varrtam, valakinek .A keret 60x70-es , a kép  hosszában több volt, csak 3 részben tudtam varrni. Pontosan a hosszára nem emlékszem, meg arra sem, hogy hány szín volt, mert a hölgy némelyik szinen változtatott.

Ahogy néztem a most feltett Via képeket, 50x110 lehetett, de már nem találok olyant, mint amit varrtam, igy nem tudom a képet megmutatni. Akkor még nem is fényképeztem.

Egy biztos, hogy sem gobiban sem Xszemmel nem varrnám ki mégegyszer.

 

Előzmény: szirmok (6052)
szirmok Creative Commons License 2012.08.18 0 0 6052

Terimami!

 

Nincs időponthoz kötve, ahogy az erdő sem volt, na azt tényleg több évig csináltam, de szerintem ezt egy pár hónap alatt megcsinálom.

Előzmény: terimamy (6050)
szirmok Creative Commons License 2012.08.18 0 0 6051

Tjucus!

 

Köszi, ezt is megnézem hátha kinyagyítva ezen jobban látszik. Anno én is azt hittem a 144 színhez elég ami van. Jó oldalt találtál.

Amúgy bocsi nem ide tartozik, de írtam ma Neked és az emailod visszadobta.

Kérlek írj a mailomra!

 

Előzmény: TJucus (6049)
terimamy Creative Commons License 2012.08.18 0 0 6050

Megnéztem a galeriában a képet  és a leszámolhatót. .Már most minden elismerésem a Tied, hogy bele vágsz.

Hát még ha kész lesz. Mikorra tervezed?

Az biztos hogy csodálatos lesz.

Előzmény: szirmok (6043)
TJucus Creative Commons License 2012.08.18 0 0 6049

Szirmok! Viki! Találtam egy oldalt, nézd meg, nálam nagyon jól látszik!

 

http://sabka.gallery.ru/watch?a=KnA-dwjd

 

 

 

TJucus Creative Commons License 2012.08.18 0 0 6048

Azt meg el is felejtettem mondani, nagyon szépek lettek a felöltöztetett képek. Mint mindig!!!

 

Előzmény: szaboildiko (6034)
TJucus Creative Commons License 2012.08.18 0 0 6047

Sziasztok lányok!

 

Köszi a véleményeket. Jól esik.

 

Ildikó!! Pontosan mire gondolsz esküvő ügyben, milyen mintára? Nekem nagyon sok van, most egy kicsit, és holnap is napközben itthon leszek, keresek ha tudom mire gondolsz.

Előzmény: szaboildiko (6035)
szirmok Creative Commons License 2012.08.18 0 0 6046

Sziasztok!

 

Szaboildiko ezt találtam, hátha segít, http://www.liveinternet.ru/users/4693589/post226423390/ esküvői xszemesek!

Hátha találsz közte olyat amit meg tudsz csinálni szeptemberig.

Előzmény: szaboildiko (6045)
szaboildiko Creative Commons License 2012.08.18 0 0 6045

Igen, elkezdtem az őszt is, nagyon élvezem őket készíteni:-))

Előzmény: szirmok (6038)
szaboildiko Creative Commons License 2012.08.18 0 0 6044

Köszönöm a dícséretet, de te sem vagy semmi. Hallod, kinagyítottam a kulcsot és még így sem látom kristály tisztán. Leemelem a kalapom előtted, ügyes kislány!:-))

 

Előzmény: szirmok (6043)
szirmok Creative Commons License 2012.08.17 0 0 6043

Veramami2, megvan az összes szinkód és a leszámolható ábra, na itt van mutatok belőle, h értsd mire gondolok. Pl a fekete négyzetekbe itt ott nem csak háromszög van, hanem más is, vagy a háromszög oldalt van és nem a talpán.  Ez nem egyértelmű ha kinyomtatom, de a gép előtt ülve sem. Pedig nagyon oda vagyok ezért. Amit tudok megcsinálok belőle, annál is inkább, mert arra is kiváncsi vagyok, míg a másik 62000 xszemből állt és kb 50 szinből, addig ez a kép 144 szinnel és csak 15180 xszemből áll. Kiványcsiságom oka, ez a kis felbontás hogyan fogja visszatükrözni ezt a képet. Talán bonyolultan írtam, de gondolom érthető.

Na itt van 1-1 oldal a mintából és akkor látszik mire gondolok

Előzmény: Veramami2 (6041)
Veramami2 Creative Commons License 2012.08.17 0 0 6042

Kedves Zsuzsa!

Gratulálok   hogy  nyugdíjas lettél! Jó pihenést !!!!!!!!!!!

Előzmény: Rece-fice (6009)
Veramami2 Creative Commons License 2012.08.17 0 0 6041

Szirmok!

Nagy ámulattal nézzem a munkáidat! Persze amit most találtál az sem semmi...Remélem hamarosan mutasz belőle... akármilyen kicsi még.... Szín kódokat nem tudod, vagy van más öltés is mint xszem?

Előzmény: szirmok (6038)
Veramami2 Creative Commons License 2012.08.17 0 0 6040

Jucus nagyon csini darab lett!Olyan szépek ezek a táskák, hogy egyre többet gondolom ,kéne egyszer próba varrást készítenem táskából...

Előzmény: TJucus (6033)
Veramami2 Creative Commons License 2012.08.17 0 0 6039

Itt is elmondom nagyon szép.... Bizonyára örölni fog a húgod, ami meg a Tied, minden alkalommal mikor ránézzel örömmel tölti el a szíved...Gratulálok... remélem megint adsz egy löketet, hogy belevessem magam a  tigrisekbe...

Előzmény: szaboildiko (6034)
szirmok Creative Commons License 2012.08.17 0 0 6038

Sziasztok!

 

Mindenkinek köszönöm a dicsérő szavakat. Ha majd fel lesz öltöztetve a képem akkor is megmutatom majd.

Elkezdtem a  másik képet, (A kert)de sajna ott meg az a baj, h egyelőre csak azokat a szemeket tudom leölteni aminek a jelmagyarázata egyértelmű.

Sajnos vannak olyan jelek amit nem tudok azonosítani, talán majd legutoljára.

Kutatás után fiam írt angolul egy fb-ra ahogy próbáltam nyomozni a galinak-9.ru után, mivel a képen ez szerepel, de még válasz nem jött.

Igazából szeretném megvenni az eredeti mintát, de sehol nem lelelm.

Ezt meg már jó rég töltöttem le valahonnan. Ha valaki tudna jó ötletet mondani megköszönném.

Szaboildiko, a képeid nagyon szépek lettek! Gratulálok, ezek is szép nagy munkák és közben tudom, h elkezdted a másikat is.

 

 

Előzmény: szaboildiko (6034)
szikralány Creative Commons License 2012.08.17 0 0 6037

Jucus!

 

Szép let a táskád hozzod a formádat.

Jó nyaralást,remélem sokat fogsz mesélni majd a fonóban.

 

 

Előzmény: TJucus (6033)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!