Keresés

Részletes keresés

Vagyok leszek Creative Commons License 2018.09.27 0 0 2844

A Neobux nem ajánlott oldal. A kérdőíveknél sokszor kifagy, továbbá a jól kitöltött kérdőíveknél(gratulálunk, sikeresen…), nem írja jóvá a pénzt. A tesztelés befejeződött és sajnos megbukott az oldal. Azt, hogy 0.001 dollár értékű klikkből, naponta ad kb. két tucatot, szánalmas. Ezekből sajna nem lehet megélni, egyszerűbb az aluljáróban kéregetni:) Kb. fél óra alatt, összejön egy ezres, ha meg énekelsz, táncolsz, verset mondasz, stb., akkor több is:)

zsolt7004 Creative Commons License 2018.09.25 0 0 2843

A Kapitalof egy olyan hely, ahol a bónusz aktiválása után 0,10 KH / rubel bányászati ​​teljesítmény (hasonló a bitcoin bányászathoz) után folyamatosan folyamatosan rubelt termel, oroszul. A számláján vagy a fizetésfeldolgozóban felhalmozott összeg erejéig vásárolhat. Minél magasabb a bányászati ​​teljesítmény, annál nagyobb a napi nyereség! Regisztráció után az első dolog, hogy aktiválja a kapott bónusz teljesítményt
a 10 KH / s [költség :. 10 KH / s = 100R] +1 KH / s napi bevétel:2,640 rubel
a 50 KH / s [költség: 50 KH / s = 500R.] +10 KH / s napi bevétel :14.400 rubel
a 100 KH / s [költség: 100 KH / s = 1 000r]. +30 KH / s napi bevétel :31.200 rubel
a 500 KH / s [költség: 500 KH / s = 5 000r]. +200 KH / s napi bevétel : 168 rubel
az 1000 KH / s [költség: 1000 KH / s = 10 . 000r] +500 KH / s napi bevétel : 360 rubel
az 5000 KH / s [költség: 5000 KH / s = 50 000r]. 5000 KH / s napi bevétel 2400 rubel
Visszavonhat: Payeer, PerfectMoney, YandexMoney, QIWI
http://kapitalof.com/index.php?r=467594

Vagyok leszek Creative Commons License 2018.09.25 0 0 2842

A NeoBux-nál gyakoriak a kapcsolódási problémák és a kitöltött kérdőíveket nem mindig írják jóvá, csak szívatnak:)Jelenleg tesztelés alatt áll.

Vagyok leszek Creative Commons License 2018.09.24 0 0 2841

És nem lehet kivenni, csak öt dolcsitól :) Az accountomat piros színnel kitöltöttem, de a többi rész a valóságot fedi!

 

 

 

Vagyok leszek Creative Commons License 2018.09.24 0 0 2840

A NeoBux-nál vigyázzatok arra, hogyha eléritek a 2 dollárt, akkor felvihetik a minimum kifizetést 5 dollárra. Aztán, ki tudja… eléritek az 5 dolcsit, akkor meg 10 lesz a minimum kifizetés és így tovább. Csalóka oldal, mert fizetni senki nem szeret :) Szerintem egyszerűbb egy aluljáróban leülni vagy máshol és kitenni egy poharat, kalapot, stb., hogy abba dobják a pénzt :) A Pay Pal kifizetés, már megszűnt. Neteller, Skrill és AirTm kifizetés van – 5 dollártól!

1977bobi Creative Commons License 2018.09.23 0 0 2839

Szisztok!

 

Azt szeretném kérdezni, hogy Bitcoin számla nyitásához jó az Electrum? Megbízható-e, vagy van vmi jobb, mert nem szeretném ha meglopnának! Válaszokat előre is köszönöm..

Nuru Kungurama Creative Commons License 2018.09.23 0 0 2838

Ott van a német nyelvű Öffnungszeitenbuch és a magyar nyelvű Nyitvatartás24 oldalak. Fizetni fizetnek és egyáltalán nincs magad alá szervezős rendszer. Valószínűleg nem leszel milliomos ezekkel az oldalakkal, azonban szép zsebpénzt lehet velük keresni.

Előzmény: Nicknak (2834)
Nuru Kungurama Creative Commons License 2018.09.23 0 0 2837

Khm... A Neobux és a ClixSense már réges-régen nem fizetnek PayPalra és Payzara...

 

A ClixSense reflinked meg, ha jól látom, akkor a már legalább 1 éve megszűnt PTC hirdetéseket tartalmazó View Ads oldalra küld.

Előzmény: József Varró (2833)
Vagyok leszek Creative Commons License 2018.09.22 0 0 2836

A négy számjegyű beírós, ismétlem scam, magyarul egy csaló oldal, ami nem fizet. De, aki unatkozik, szeretné gyakorolni a gépírást, az próbálja ki. Csupán kb. röpke két órát vesz igénybe :)

 

http://dromoney.xyz/1685737254527/

 

 

leggingsfan81 Creative Commons License 2018.09.22 0 0 2835

https://investment-rules.com/36/tntxbv1/?utm_source=101332

 

 

 

 

 

Vigyázzatok újabb csalás .

Nicknak Creative Commons License 2018.09.22 0 0 2834

Sziasztok.Nem tudtok véletlenül olyan otthoni munkát,ahol nem kell eladni,beszervezni, de fizet is?

Kérdőívezésekbe benne vagyok.Köszönöm

BneAniko1118 Creative Commons License 2018.09.20 0 0 2831
Vagyok leszek Creative Commons License 2018.09.19 0 0 2830

A négy számjegyű beírós, egy scam oldal, de jó szórakozást hozzá:) A linket nem tenném be, amúgy sokszor változtatnak rajta:)

leggingsfan81 Creative Commons License 2018.09.12 0 0 2829

Már  eleve  bukunk azon ha  pénzt  vennénk róla fel.

330 Ft  árfolyamon számol és  ugye  a váltás  a  drága .

Hisz  ezt a  pénzt  mi  ft  ba  szeretnénk  felvenni .

Jelenleg  nem  tudok  hibrid  ATM  ek ről  ahol ki  lehet  választani .

Milyen  pénznemben legyen a  felvétel .

akkor  lehet  számolni cirka 340-350 ft/ euro  költséggel 

 

Így  ott  lesz  mint  egy  külföldi pénz  felvétel .

 

Előzmény: leggingsfan81 (2828)
leggingsfan81 Creative Commons License 2018.09.12 0 0 2828

Itt  van  egy  2016  évi prepaid  teljes  költségei 

 

Egy év alatt keletkező költések, havi 50 ezres feltöltésnél
éves díj: 3.900 Ft
havi díj 12 hónapra: 7.512 Ft
Feltöltés díja KP vel (12X 50 ezer) 15.000 Ft
Egy év alatt levont díjak: 26.412
Magyarul a vásárlás díja 4,4%

Előzmény: dwij73 (2825)
leggingsfan81 Creative Commons License 2018.09.12 0 0 2827

Ez  jó  kérdés de  tudod  mennyit  ér  1 bitcoin ?

Brutál sokat  

 

1BTC  = 7000 dollár  kb  

Vagyis  egy millió ft  kicsivel több :)  

Előzmény: 1977bobi (2813)
leggingsfan81 Creative Commons License 2018.09.12 0 0 2826

Nem  semmilyen  szurkolói dolog  nincsen .

Ez  csak  úgy  jött  :)

Előzmény: dwij73 (2825)
dwij73 Creative Commons License 2018.09.12 0 0 2825

nagyon tisztelem az irasaid es mindenki neveben koszonom. 
nekem ezek a dolgok, meg ha hallottam is oket mind, vagy nagyjabol, de 

ez nem a "legyintek" vagy a "ja, tudom" kategoria...

ilyenkor, ha ezerszer hallottam is, de jobb figyelni... 

ha nem is mindenben ketelkedek, de muszaj figyelni es kerdezni es kutatni  :-)  
marmint, a sok mindenfele biznisz meg szolgaltatas meg vasarlas...

a Leggings fan valami csapat szurkolojara utal? 


Előzmény: leggingsfan81 (2824)
leggingsfan81 Creative Commons License 2018.09.12 0 0 2824

Nagyon  szívesen válaszolok .

 

Nem  olyan  bonyolult  ez a  banki  dolog csak  direkt meg bonyolítják .

 

Rengeteg  téma  lenne  , pld  az  autó vásárlás  és  itt  inkább a  használt autó főleg .

Sokan  bele buknak mert  ugyan  hitelből vesznek  autót .

Az  emberek  azt  gondolják  hogy  mindig  egészségesek  lesznek.

Ezért  jóval  bátrabbak inkább  vakmerőek . 

Rá mennek  egy  használt  autó  kereskedői oldalra  kinézik az  autót .

És  elmennek a  bankba 3 millió az  autó  ára  a  banki ügyintéző kéri fizetési papírokat .

Hát  az  ügyintéző azt  mondja  sajnálom de  a hitelkérelmüket el  kell utasítanom .

Ez  van  de  az  autó  kell ,  Elmegy az  autókereskedőhöz és  ott  azt  mondják  semmi  baj .

Itt  mindent  egy  helyen eltudunk intézni .

Meg  csináljuk  névre  írjuk az  autót  intézzük a  hitelt és  önnek semmi  dolga  nincs .

Na  itt  vannak a  gondok , Névre írjuk  az  autót nyilván a  forgalmit .

Ez  ok  de  a  törzskönyvet  nem  fogják  oda  adni hisz  az  autó továbbra is a  banké .

Az  öröm ittas  vásárló három  millió ft  ért  megvette  úgy  hogy  befizetett 20%  ot .

A  három  millió ft  mire  kifizeti  már  4.5 millió lesz  azért  mert  a kereskedő a  saját  

magára  vagyis a  cégére  vette  fel a  hitelt  és  még  ő  bőven  tesz  rá . 

Így  olyan  mint  egy  házi  bank  lenne .

De  erről a  vevő  semmit  sem  tud .  

 

Másik nagyobb  csalás  , a hirdessünk autót  de  ne  adjuk el .

Na  ez  most  kezd  elterjedni .

A meghirdetett autót előre  le  kell foglalózni .

Ez  a  valódi  jól jövedelmező otthon  végezhető munka  .

A vásárló felhívja a  hirdetésben meg  adott telefonszámot .

Ott közlik jaj  csókolom már  5 en jelentkeztek  és  esete  már jön  is  a  vevő .

Hú hát  valamit  nem  lehet  kitalálni  nagyon  szép az  autó  és  hát  ilyen  áron ajándék .

De hogy  nem  lehet  megoldjuk , 300 ezer  ft  foglalót kellene elküldeni  egy  bankszámlára .

És  akkor  holnap  vagy  amikor  tud  eljön  és  kifizeti  a  maradék  összeget  és  öné az  autó .

A  vevő  azt  mondja  bután  hú hát  kicsit  kételkedek  én  ebben  meg  az a  baj  holnap  én  nem tudok  még  elmenni  az  autóért .

Nyilván ilyenkor  ezek a  bűnözők jó rábeszélő képességgel rendelkeznek .

Semmi  baj  csókolom akkor  ha  kételkedni tetszik ami  önnek joga  majd  jön  este a  másik vevő  és  az  övé  lesz .

Azt  tudni  kell  ezek  az  emberek  rögtön  a  barátságot színlelik  tudja  mit  csak  önnek még  adok  hozzá  ingyen  négy  db téli  gumit .

könnyűfém felnin  de  ezt  csak  önnek .

Meg történik az átutalás  meg  is  köszönik még  egy  vagy  két  napig  tartják a  kapcsolatot .

Utána  eltűnnek .  

És  ugyan  ez  van  már  a  lakás  eladás  és  kiadásnál  is  .

albérletnél felveszik a  három hónap  előleget  és  el  is  tűntek .

Előzmény: dwij73 (2822)
leggingsfan81 Creative Commons License 2018.09.12 0 0 2823

Nézzétek az a  nagy  baj , pont  mint a  migránsok is  mi  is  egy  vak de  jó  módú világot  látunk.

Mindenki  szeretne  jobban  élni . 

Viszont  az  emberek  gyarlók és  önzők .

Soha  nem elég  az  ami  van .

Nem  elég  az a  telefon  ami  épp  van  neki  jobb kell  mert  raktak bele  pár  új funkciót .

Amit  általában nem  is  tud  kihasználni . 

De  a  másiknak  az  van  hát  neki  is  az  kell .

Ha  van  pénz  ha  nincs  akkor  is .

De  ugyan ezt  mondhatnám  az  autó vásárlásra  is .

A többség hát  jóval a  többség nem  is  magának  vesz  autót .

Hanem  a  szomszédoknak  meg az  utcán járkáló  embereknek .

Vagyis   hogy  lássa  hogy  neki  erre  is  telik .

 

Ez  egy  olyan  dolog  pld  Ügyvéd a  szomszédod  és  haza  állít  egy  nagy  BMW  vel .

És  a  szegényebb szomszédja látja és  irigyli .

Most  ez  csak  egy  példa  de  így  működik .

Be megy  a  bankba  rá  teszi  a  22 milliós  házát  a  fedezetre  és  kap  25 milliót .

Meg  veszi  a  nagy  BMW  ő  is  és  az  egész  család  rágja  a  küszöböt és  imátkoznak .

Azért  hogy  20  évig  semmi  bajuk  nem  legyen  dolgoznak  mint  az  állat  azért  hogy  kifele  tudják mutatni  hogy  ők  is  megtudják  venni .

 

De  egész  kis  dolog  is  lehet  ott a  mobiltelefon  .  

Ezen  mindig  nevetek  pedig  sírni  kellene  .

Részletre  vásárlás  , te  jó  ég  noooormális  .

HÁt  ha  pénzem  nincs  rá  akkor  holnap  sem  lesz  .

Most  én azért  dolgozzak  keményen  hogy  vegyek  egy  luxust  ami  nem  is  az  enyém .

Mire  kifizetem  már  rég  elavult .

 

Gyere be  vedd  meg a  készüléket  nulla Ft  ért szinte  ordít  érted  már  utánad  hajítják .

de  azt  nem  nézik  nem  számolnak  hogy  a  készülék  kétszeresét is  kifogják fizetni .

Nem  beszélve  még  az  előfizetésekről is  .

Szóval  a  telefon társaságok  sem  hülyék .

Ez  is  olyan  mint  az  ingyen  hitel .

 

 

Miért  drágák a  hitelek  ?  LÁtszatra  olcsók  jelenleg  nagyon  sokan  vesznek  fel  újból hitelt .

Én  mindenkit óvok tőle mert  egy  öngyilkosság .  

Főleg a  változó kamatozású  ma  még  7%   holnap  már  akár  12%  is  lehet  

Tudjátok  hogy a THM  EBKM  mit  jelent ?  

Szóval  be mentek  egy  bankba  lehet  látni  hogy  akár  30  ügy intéző is  dolgozik  .

Ezeket  fizetni kell És  fizetni  kell  a  bank Világítását  a  fűtést a  hűtést  Bélát    a  Biztonsági őrt  a  Gizit a  takarító nőt .

A  maneggereket  a  hitel  tanácsadókat  stb  .  

Na  ez  ami  drágítja  a  hiteleket plusz  még a  te  pénzed  amit  be  tettél  annak  is  szeretnéd  hogy  jó  legyen a  kamatozása  .

Ezért   a  kölcsönre  minél magasabb a hitel kamat  annál jobb  lehet  a  betét kamat .

De  sajnos  ez  nem  így  van  .

Jó ha  van  7%  os  éves  kamat de  ez  is  egy  jó  becsapás mert  ez  ugyan  úgy  működik mint a  hitel  csak  lefele .

Járulékos költségek biztosítás stb  rögtőn az éves  kamatozás  4%  körüli .

 

Tehát  mindenki  döntse el ,  megéri e  bankba tenni a  pénzét  ha  van .

Sok pénznél  megéri kicsinél  nem .

Ha  megnézitek fentebb  irt  sort azért  írtam  apró  betűkkel mert  pont  azokat  nem  olvassák  el  az  emberek .

 

dwij73 Creative Commons License 2018.09.12 0 0 2822

koszonom, hogy irsz...szeretem olvasni az irasaid... nem minden uj vagy ismeretlen, amit mondasz, de lehet tanulni es jo az embernek, ha erositik a megertes fele, ha valamiben nem teljesen biztos... 

azert biztos lesznek meg itt kerdeseim  :-)  



Előzmény: leggingsfan81 (2821)
leggingsfan81 Creative Commons License 2018.09.12 0 0 2821

Én  és  ez  csak  magán  véleményem  .

Ezekre  az  otthon végezhető munkákra  csak  azt  tudom  mondani  hogy  ebből nem  lesz  pénz .

Már  lehet  sejteni  hogy  kamu  vagy  csalás  ha  ezt  olvasod  , LE kattintás vagy  GÉPED  dolgozik  helyetted  .

Bitcoin  Onecoin  és  társai  higgyétek el  nem  a  kis  embereknek  való .

Vagy  ugye  ott  volt  a  nem  rég  bedöglött  jugl.net  

Minden  ilyen  játékot  mert  nevezhetjük  annak  nagyon  precízen  találnak  ki .

És  pontosan  az  arra fogékony  embereket  célozzák meg  velük .

Még  a  net előtti  időkben  is  így  volt  már  .

A  80  évek  közepén aki  már  akkor  élt .

Ki  nem emlékezne  a  játék  összerakásra  vagy a  fésű összerakásra a  gyöngy fűzésre .

A  borítékos  játékra  stb  .

Mindig  arra  épült  hogy  csalással  lehessen pénzhez  jutni .

Ott  volt a  jó  öreg  borítékos  játék  .

olvastad a  hirdetést  otthoni munkát  ajánlok borítékolás .

Elmentél  az  illetőhöz aki  már  talán a  100 adik  volt  a  játékban .

Ki  fizetted  a  csomag  árát  500 ft  és  kaptál egy  kupac  papírt .

Majd  elmentél  vele  egy  céghez  és  ha  szerencséd  volt ingyen  fénymásoltak  neked  .

Majd  haza  mentél  és  feladtad  a  hirdetést  és  volt  már  kb  10  borítékod  .

amit a  hirdetésre  jelentkező megvett  tőled  500 ft  darab   áron .

így  már  volt  egy  kis  nyereséged  .

 

Hogy  mit  tartalmazott  a  papír  cégek  írásait ami  teljesen  értéktelen  volt .

Egy  nagyon  ügyes  dolgozó ki  szedte  a  kukából  azt  dossziéba  rakta  és  borítékokba .

Innen  is  ered  az  itt  van  semmi  fogd  meg  jól  mondás  .

Nagyon  sokan csinálták  a  meggazdagodás reményében .

 

Előzmény: dwij73 (2819)
leggingsfan81 Creative Commons License 2018.09.12 0 0 2820

Mint írtam jól  látod a  dolgokat .

Írtad a  cib bank  mennyit  vesz  le  igen  valóban  sok az  OTP  is  drága  .

De  miért drága  ?  Mert  szavatolja  a  pénzed biztonságát .

Ha  neked  egy  netes  csaló  le  venné  a  pénzed  a  harmadik  próbálkozásra  le  tiltja  a  kártyád  .

A prepaid  kártyánál  ez  nem  biztos  hogy  igy  van .

 

Én  azt  tudom  tanácsolni hogy, megjött a  kártyád  tegyél  rá  annyit  amennyit  el  szeretnél  költeni  .

Lásd  a  fesztivál kártyák  is  ilyenek , csak  annyiban mások  ha  véget  ér a  fesztivál akkor  a  kártya  használata  is  véget  ért .

Ezt a  kártyát  feltöltöd  20000  -50000  ft  al  de  ne  használd  pénzfelvételre  .

Ugye  ahogy  viccesen  fogalmazva  Besenyő Pista  bácsi  szavaival , Hát  ha  rá  tesszük a  pénzt  a  számlára  akkor  minek  vesszük  ki .

Mert  ha  van  nálunk  kártya  és  elfogadják  minden  vásárláskor  akkor  minek a  készpénz .

Há  nem  há  de  .  

Na  de  komolyra  fordítva  ,  azok  is  értsék  akik  nem  értik .

Meg  látsz  egy  terméket a  neten , Amazon Ebay  stb  szeretnéd  megrendelni  .

Látod  kivannak  írva  a  fizető  eszközök . pay  pal  master card  stb  .

de  neked  csak  a  hivatalos  banki  számla  kártyád  maestro , amit  ugye  nem  fogad  el .

De  semmi  gon  mert  ott  van  nálad  a  prepaid    ilyenkor  csak  mindig  annyival  szabad  feltölteni  amennyi a  termék  árra .

Semmivel  sem  többel mert  csaláskor  ha  fizetsz  le  szedheti az  összes  pénzt .  

 

Nem  játék  én  is  megjártam  már  , volt  egy  termék  nem  nagy  dolog 5 dollár  lett  volna  egy  motor  alkatrész .

Mindegy  be  jelöltem be  írtam a kártya  adatait  végén a  CV  kódot  és  vártam .

Fizetés elfogadva  azonnal  első  SMS  a  banktól .

37500 ft  ot  probáltak  elsőre  azonnal  jött a  másik  SMS  15000 ft  a  végén  mér  csak  7500 ft  lett  volna  de  már  le  is  tiltotta  a  bank a  kártyát .

a  kártyán  nem  volt  csak  3500ft  ez  4  éve  volt  ami  simán  állta  volna  az  5  dollárt  .  

De  nekik  több  kellett  volna  az összes  pénz  .

Nagyon  oda  kell figyelni  .  

Előzmény: dwij73 (2817)
dwij73 Creative Commons License 2018.09.12 0 0 2819

hitel, kolcson...aaaa, inkabb nelkulozok, ilyesmit nem tudok/akarok felvallalni... 
sajnalom, hogy ilyen vilagban kell elnunk...     az erdek az ur, a penz hatarozza meg a dolgok tobbseget...
nekem az egesz rendszer, amiben elunk, itt es mashol egyarant, egy modern rabszolgasag...

hallgatok rad...

voltam mar jol kereso es jo pozicioban levo ember, de mar regota el sem tudom kepzelni az ilyesmit, hogy havi 300 netto...

ezzel az 'otthon vegezheto munka' temakorrel es lehetosegekkel is egyenlore csak baratkozom...
de ha mar rengeteg ilyesmi letezik, kell, hogy legyenek koztuk lehetosegek, ami nem karos es van benne valami jo...

LeggingsFan, te pl. foglalkozol valamelyikkel, rajta vagy valami hasonlon? vagy inkabb, mint tapasztalt ember, segitesz masokat jotanacsokkal? 

Előzmény: leggingsfan81 (2818)
leggingsfan81 Creative Commons License 2018.09.12 0 0 2818

Nagyon  jól  látod  a  dolgokat .

 

De  nem  lenne  rossz a  hitel  kártya  sem  ha  az  emberek  tudnák  azt  használni .

Van  egy  példa  ,  kinek  jó a  hitelkártya  ?

Annak  aki  jól is  keres  ,  kapsz egy  hitelkártyát  X  baktól  ajándékba .

Mert  kiváló ügyfelük vagy  , Nyilván  azért  mert  minden  befizetést  az  ő  bankjukon keresztül végzel .

500 ezer  ft  van a  kártyán   te  nettód  500 ezer ft  .

Hó közben meg láttál  egy  jó  bútort meg  szeretnéd  venni  450 ezer  ft  de  nincs  már  csak  250 ezer  ft  nálad  .

Igen ám  de  van  nálad  egy  vész  tartalék  a  hitelkártya  .

Így  meg  is  tudod  venni a  450 ezres  bútort .

még  maradt  rajta  50 ezer  ft  de  már  azt  nem  költöd  el .

Innentől  ketyeg az  óra  te  ingyen  kaptál pénzt  vagyis  látszólag  ingyen .

Van  rá  2 hónapod  hogy  vissza  fizesd .

Megtudod  tenni  mert  jó a  nettó . 

 

De  ezt  egy  150-250  sőt még 300 ezres  nettóval se  tegye  meg  senki .

Miért  írom  ezt  , azért  mert  sokan  nem  gondolnak  arra   hogy  le  is  betegedhet .

Baleset  bármi közbe jöhet  ,  és  akkor  beüt a  csőd .

Előzmény: dwij73 (2810)
dwij73 Creative Commons License 2018.09.12 0 0 2817

szia LeggingsFan, koszonom, hogy felvilagositasz es nagyon jo, hogy meg lehet tudni toled ilyen dolgokat, lehet, hogy sokan erdeklodnek e kartya irant, hacsak nem mar van is sokaknak, vagy elojegyeztek, mint en is... 

igen, biztosan bele van kalkulalva ilyen-olyan kis koltseg, igy meg ugy... de nem mindegyik bank ezt csinalja? 
anyukam a CIB-nel van es akkor is levonnak valami 700 ft-ot, ha a sajat szamlajarol vesz ki egy CIB ATM-bol, ezt en nagyon durvanak erzem, ha masik bank automatajabol vesz ki, az meg erthetobb, de a sajat is igy adoztatott, ez eleg felhaborito es korlatozo... 

hogy mit kezdek ezzel a kartyaval, ha megjon, meg el kell dontenem... lenyegeben az en dolgom es hasznalom vagy felmondom, nem lenyeg... de ha mar sajat erdekbol az ember rabeszeli masokra es sokkal jobbnak mutatja be, mint valojaban, az mar egy lenyeges kerdes es megmutatja kinek mi szamit... 

ha a kartya kis koltsegekkel jar, akkor hasonlo barmilyen kartyahoz, viszont vannak elonyei, amik mas kartyaknak nincsenek, 
egy kicsit fel kell deritenem a "bank" honlapjarol, hogy milyen esetleges rejtett dolgok vannak vele, de ha nem rosszabb, mint a sok masik, akkor nem is atvagas az ajanlasa... koszonom a hozzaszolasod. 

Előzmény: leggingsfan81 (2814)
leggingsfan81 Creative Commons License 2018.09.12 0 0 2816

Még  valami  ez  év július 1  töl  minden  elektronikus  pénz  forgalmat .

Tranzakciót  pénz  mozgást  figyel a  nav  .

Pontosabban  rajtuk keresztül  megy  át  .

 

Előzmény: dwij73 (2810)
leggingsfan81 Creative Commons License 2018.09.12 0 0 2815

Ma  már  nagyon  egyszerű  lemenni  mínuszba is .

Akár  egy  sima  lakossági  kártyával  is .

Pedig  nem is  hitelkártya .

Egyszerűen nem  megy  rá a  pénz  és  a  havi díjat már  nem  tudja  miből  le vonni .

Rögtön mínuszba teszi .  és  egy  minimális kamattal  terheli  meg  .

Akkor  nincs  gond  ha  érkezik  rá  befizetés  ,mert  akkor  azt a  bank  levonja és  nullázza a  tartozást .

A  baj  csak  akkor  van  ha  nem  érkezik  rá  akár  hónapokig semmi  .  2-3  hónap alatt  össze  lehet  hozni  egy  5000  ft  tartozást .

Akkor   újabb figyelmeztetést  küld  a  bank  és  kamatot  emel .  már 7000 ft  a  tartozás  .

 

Az  OTP  rengeteg  úgy  nevezett alvó kártyás  ügyfelet tart  nyilván  ahol  több  száz ezres  tartozás  is  össze  jött  már  .

Azt  tudni  kell  ilyenkor  nem  a  hagyományos  kamattal számol  hanem  egy  büntető  és  készenléti  plusz  levelezés  csek  stb díjakat  is  felszámol .

 

Sokan  vannak  úgy  van  3  kártyám vagy  csak  bankszámlám,  meghagyom  nem  kér  enni  jó  lesz  az  még .

Igen  addig  jó,  míg  tudod  etetni ha  már  nincs  rá  szükség,  azonnal  érdemes  meg szüntetni .

Előzmény: dwij73 (2810)
leggingsfan81 Creative Commons License 2018.09.12 0 0 2814

szia 

 

ez a  kártya  egy  prepaid  rendszeren alapul .

Ami  azt  jelenti  feltöltős .

De  Nézd  meg  majd  hogy, amikor fel  veszel  pénzt  mennyit  fog  érte  kérni  ott  már  nem egy  euró  lesz .

2.50 euró 3 euro  felvételenként  jelenleg  az  euró  326  ft van  ami  banki  átszámolással  330  ft  itt  látható  már  nem  is  annyira  olcsó  az  a  kártya .

És  mi  lesz  egy  év  után , az  1 eurós  havi  díj  lesz  5 euró  plusz  az  éves  kártya díj  és  még a  használati  is  .

Azért  ne  felejtsük már  el , a  bank  ingyen  nem  ad  se  pénzt  se  kártyát .

 

Ott a  pay pal  ha  valaki  még  tudja  ott  is  át  kell  állítani a  váltásokat  .

Mert  nem  mindegy  milyen  árfolyamon  fogja  váltani a  pénzt  mikor  épp  vásárolunk  .

Előzmény: dwij73 (2810)
1977bobi Creative Commons License 2018.09.12 0 0 2813

Szia! És ha összegyülik az 1 bitcoin, mire fizetik ki? Mármint bankszámla, paypal stb...

Előzmény: kmesi82 (2811)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!