Keresés

Részletes keresés

Mikolt Creative Commons License 2008.01.11 0 0 274

valoszinuleg azert "erzed" a tuneteket, mert biztattak, hogy sikerult. a terhestuneteket kb a 6. het korul kezdi el erezni az ember, nem a 3. heten.

 

ettol fuggetlenul siman lehetsz terhes. csinalj egy tesztet az elmaradt menzesz masnapjan, vagy 16 nappal az utso aktus utan, es kiderul.

Előzmény: Vicky79 (273)
Vicky79 Creative Commons License 2008.01.11 0 0 273
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Már van egy 3 éves kislányom, és kb 4 hónapja próbálkozunk kistesóval. Minden hónapban voltam peteérés UH-on, ahol közölték, hogy az alkalmazott hormonkezelés és a clostilbegyt hatására sem tudtak megnőni a petéim 20 mm fölé. Ebben a hónapban nem tudtam elmenni a szokásos Uh-ra mert éppen akkot szilveszter volt, és csak 3-án jutottam el, amikor is közölték velem, hogy az ovuláció már megtörtént és a Doglasom tele van folyadékkal, vagyis bíztatattak, hogy most lehet, hogy sikerült. Pár napra rá elkezdtem érezni, amit az első terhességemnél hogy a méhszalagjaim húzódnak, ha hirtelen felállok, vagy kiszállok az autóból. Mára a melleim is nagyon fájnak, émelygek is és alhasi fájdalmaim is vannak. Csináltam ma egy tesztet , ami negatív lett, de valószínű azért, mert napközben csináltam, és a teszt a 3 napos beágyazódott terhességet mutatja ki. A kérdésem az lenne, hogy lehetséges, hogy a terhesség tüneteit ilyen hamar megérzem, gondolok itt a méhszalag húzódásra?
Mikolt Creative Commons License 2008.01.11 0 0 272
nincs azzal a teszttel semmi baj, mindket fiamat az mutatta ki, csak helyesen kell hasznalni. no es persze minden markanal van hibas darab.
Előzmény: csillagszem001 (271)
csillagszem001 Creative Commons License 2008.01.11 0 0 271

Köszi a segítséget!:)

Vettem egy másikat,ami egyértelműen kimutatta,hogy nincs baby!:)

Amúgy nem teljesen én voltam a béna,olyan One Stepes tesztet,amin mosolygós fejecske is van senki ne vegyen,mert gagyi,most tudtam meg,be is vonták állítólag,nem tudom hogy árulhatják még mindig!:)Az az eredeti,amin csak kérdőjel van és a kupakja rózsaszín,lehet,h ezt már mindenki tudja rajtam kívűl,de azért gondoltam beírom,hátha valakinek új!:)

Mikolt Creative Commons License 2008.01.11 0 0 270

aki ugy erzi, hogy bena a lepisilos tesztekhez, az inkabb pisiljen poharba, es martogasson. fontos, hogy 5-8 masodpercnel tovabb ne tartsuk a vizeletben a teszt felszivos veget, es az is, hogy csak az eloirt vonalig martsuk be.

 

legjobb, ha csinalsz egy ujat. es hasznalat elott olvasd el az utasitast.

Előzmény: csillagszem001 (269)
csillagszem001 Creative Commons License 2008.01.11 0 0 269

Mikolt!

Megcsináltam a tesztet,ilyen One Step-eset!Rózsaszín csík helyett egy rózsaszín paca lett rajta a tesztoldalon,az ellenörző oldalon meg nem jelent meg csík,ami elvileg gáz,mert akkor ugye nem működik a teszt!Kb negyedóra múlva úgy középtájt elkezdett halványodni egy különálló rózsaszín csík,de alig látszott,a tesztre meg az va ráírva,h 10 perc után már nem értékelhető!Akkor valszeg valamit elronotottam igaz?Újra kell csinálnom!Valakinek volt már ilyen tapasztalata,h a teszt nem volt egyértelmű?

7808 Creative Commons License 2008.01.11 0 0 268
Köszönöm válaszod, rajta leszünk az ügyön! De tény és valo, hogy minden ho 8.-án jön meg. Hát ilyen is van!
Mikolt Creative Commons License 2008.01.10 0 0 267
januar 16-an csinalj egy tesztet es eldol, hogy mi ujsag. nem valoszinu, hogy meg be sem agyazodott terhessegtol rosszul vagy.
Előzmény: zazy78 (265)
Mikolt Creative Commons License 2008.01.10 0 0 266

honnan tudja a menzeszed, hogy mikor van 30 napos, mikor 31 napos es mikor 28 napos honap? szabadalmaztatnod kene. ez esetben, hogy ilyen osszevissza a viklus, sajna tobbet kell aldozni ra. a legrovidebb ciklust kell alapul venni es a 11.-12. napon kell kezdeni a tesztelest addig, amig pozitiv nem lesz.

 

a drogeriaban keresd a terhestesztek mellett, az a neve, hogy ovulacios teszt. 2000 es 3000 ft kozott van 5 db (ot napra elegendo).

 

mellesleg 2 honap probalkozas az semmi. egy egeszseges parnak 1 honapban ha minden klappol es tuszorepedeskor van szex, 20% eselye van a terhessegre. probalkozasnak az a honap szamit, ahol a 10. es 23. nap kozott masfel-ketnaponta van szex. majd ha ilyen feltetelek mellett nem esel teherbe egy evig, akkor erdemes elkezdeni aggodni.

Előzmény: 7808 (264)
zazy78 Creative Commons License 2008.01.10 0 0 265

Sziasztok! Látom ti nagyon szakértők vagytok ezért szeretnék tanácsot kérni! Már van egy kisfiam és jó fél éve próbálkozunk a kistestvérrel. Igaz még nem kellene megjönnie, de napok óta feszül a hasam és hányingerem van. Ez az első terhességemnél is így volt, de sokkal később jelentkeztek a tünetek /kb. jan. 15-én kellene megjönnie/ Lehet, hogy már ilyen korán jelei vannak a terhességnek? Igazából azért reménykedem, mert a múlt hónapban elég korán elkezdtem vérezgetni, igaz jó egy hétre a vérzések után jött meg rednesen. De lehet, hogy így már hamarabb volt a peteérés akár érezhetőek a jelek? Még értelemetlen tesztet venni? /sajnos elég türelmetlen vagyok/

7808 Creative Commons License 2008.01.10 0 0 264
Mikolt! Pontosan milyen az ovulácios teszt, hol lehet kapni és kb. mennyi? Minden honap 8.-án jön meg, annyira pontos. Fogamzogátlot évek ota nem szedek. 3. babát szeretnénk. Két honapja probálkozunk, eddig semmi.
Mikolt Creative Commons License 2008.01.10 0 0 263

semmi koze a terhestesztnek ahhoz, hogy elotte ettel, vagy sem.

 

a terhesteszt a vizeletbe kivalasztodo HCG hormonra reagal. ennek a koncentracioja akkor a legnagyobb, ha elotte orakig (4-5-6 oraig) nem ittal es nem voltal pisilni. ez altalaban reggel van. ha napkozben csinalod a tesztet higabb vizelettel, elofordulhat, hogy korai terhesseg mar fennall, de nem fogja kimutatni a teszt. a vart menzesz elmaradasa utan 5-6 nappal mar mindegy, hogy melyik napszakban csinalsz tesztet, mert annyi HCG van a vizeletben, hogy ugyis kimutatja.

Előzmény: csillagszem001 (261)
Mikolt Creative Commons License 2008.01.10 0 0 262
ez nem igy megy. tudni kell, hogy atlagban hany napos a menstruacios ciklusod. atlagban a noknek kozepidoben, a ciklusuk kozepen van tuszorepedese. tehat ha mondjuk 30 napos a ciklusod, akkor a 15. nap kornyeken varhato a fogamzokepes idoszak. hogy biztosan eltalald azokat a napokat, erdemes ovulacios tesztet venni, amit kozepido elott kb 2-3 nappal erdemes elkezdeni. ez a teszt az ovulacio elott 24 oraval valik pozitivva. 
Előzmény: 7808 (260)
csillagszem001 Creative Commons License 2008.01.10 0 0 261

Sziasztok!

A tesztet muszáj éhgyomorra csinálni rögtön a reggeli első vizeletből,vagy akkoris ugyanazt az eredményt kapom,ha mondjuk délután csinálom meg?

7808 Creative Commons License 2008.01.09 0 0 260
Segitsetek már abban, hogy jan. 8.-án jött meg a menszeszem és mikor lehet peteérésem? Mi szeretnénk még egy babát! Hanyadika az mikor teherbe eshetek? Köszönöm
Mikolt Creative Commons License 2008.01.07 0 0 259
lehetsz, igen, habar kicsi a valoszinusege. megveszed a tesztet es kiderul.
Előzmény: csillagszem001 (257)
Mikolt Creative Commons License 2008.01.07 0 0 258
olvass vissza es tunodj el.
Előzmény: lillus91 (255)
csillagszem001 Creative Commons License 2008.01.07 0 0 257

Sziasztok!

Én egy 18 éves lány vagyok!November 16.-án feküdtem le először a barátommal!Védekeztünk,óvszerrel,rá 2 hétre megjött a mensim,normálisan!Azóta persze sokszor voltunk együtt és a mostani mensim már több,mint 1hete késik,illetve elkezdődött,csak olyan sötétbarnás színe van,mint az első napokon szokott lenni,szóval nem rendes menstruáció!És már napok óta ezt csinálja!

Ettől még lehetek terhes?7vége körül azért akarok tesztet venni,ha addig nem jön meg rendesen!

Szerintetek mennyi az esélye,h terhes vagyok,ha mindig védekeztünk és a barátom állítása szerint,100%,h nem került belém sehogy semmi!

Hozzá kell tennem,h a menstruációm még nem állt be rendesen,pl nyáron ugyanezt csinálta,csak akkor még szűz voltam és nem volt mitől félni!

Ha valaki tud írjon!

Köszi

brash_bb Creative Commons License 2008.01.07 0 0 256

Mikolt köszönöm szépen  a segítséged!! :))

Lehet, nem kell majd tesztet wennem, mert mára megjött a menszeszem :))

lillus91 Creative Commons License 2008.01.05 0 0 255

Mikolt! szerinted mennyi az esély arra, hogy teherbe estem az aktus után? pont előtte két három nappal múlt el, még nem állt be rendesen de kb 26 körül kéne megjönni majd, használtunk gumit csak volt olyan pillnat mikor nem volt rajta, azt már nm tudom h elment vagy nem?!

köszike

Mikolt Creative Commons License 2008.01.05 0 0 254
ki az, aki szerint ennyire kurva vicces allandoan uj nicket krealni ugyanarra a blod alproblemara?
lillus91 Creative Commons License 2008.01.05 0 0 253
rendben köszi, de szerinted mennyi az esély rá h az legyek??
fruti Creative Commons License 2008.01.05 0 0 252

Szia!

Két három nappal az együttlét után még biztos nem fog semmit mutatni a teszt, akkor sem ha esetleg teherbe estél. Az aktus után 2-3 héttel már biztosabb az eredmény, akkor csinálj egy újjabb tesztet.

Előzmény: lillus91 (250)
lillus91 Creative Commons License 2008.01.04 0 0 251
ja azt elfelejtettem, hogy 16 éves vagyok és kb 26án fog megjönni, de nem állt még be rendesen, van mikor csúszik köszi
lillus91 Creative Commons License 2008.01.04 0 0 250
sziasztok! most járok itt előszőr, szilveszterkor lefeküdtem egy sráccal most volt az első kb. 2-3 nappal előtte múlt el a menszeszem, csináltattam két tesztet is három napon belül mindkettő negatív lett, használtunk gumit is de volt olyan pillanat mikor nem volt rajta nem vagyok benne biztos h elment vagy nem, mert kicsit ittam. szerintetek lehet terhes vagy nem?csináljak még egy tesztet kb egy hét múlva is? előre is köszi
Mikolt Creative Commons License 2008.01.04 0 0 249
az orvos irja fel. elotte megvizsgal es vervetelre kuld.
Előzmény: Reny14 (248)
Reny14 Creative Commons License 2008.01.04 0 0 248
Köszönök mindent:) És még arra gondoltam h  milenne, ha fogamzásgátlót szednék... De azt csak úgy lehet venni, hogy az orvos felír, vagy annélkülis csak bemegyek a gyógyszertárba és kérek?
Mikolt Creative Commons License 2008.01.04 0 0 247
nem valoszinu. de gond ettol meg van: hogy nem forditasz kello figyelmet a vedekezesre.
Előzmény: Reny14 (246)
Reny14 Creative Commons License 2008.01.04 0 0 246
Köszönöm:) Jah és ha ma megjött akkor ugye nem lehet már semmi gond, és nem vagyok terhes ugye??
Mikolt Creative Commons License 2008.01.04 0 0 245
nem tul sanszos, hogy terhes vagy, de neked is azt tudom mondani, hogy az aktus utan 16 nappal csinalj egy tesztet.
Előzmény: Reny14 (244)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!