Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.04 0 0 8386

Vagyis úgyértem, hogy maradandó bénulásod nem lett.

Előzmény: Törölt nick (8385)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.04 0 0 8385

Ahoz képest azért a 3 hónap nem kis idő. Még szerencse, hogy nem bénultál le.

Előzmény: jacint53 (8382)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.04 0 0 8384

Nekem volt eszmélet vesztés, hol  jobb  hol  bal  oldalam bénult le.

 

Ez sűrgős műtéti indikáció, valószínű, hogy ezért nem kellett sokat várni.

Előzmény: jacint53 (8382)
similis Creative Commons License 2011.05.04 0 0 8383

Hát igen, ilyen állapotban 1 nap alatt minden vizsgálatot meg kéne csinálni, és másnap  megműteni v. elkezdeni vmi kezelést vagy valamit :(

Így én is elmegyek orvosnak, beszedem a pénzt, aztán lerázom a delikvenst. :S

Előzmény: Törölt nick (8381)
jacint53 Creative Commons License 2011.05.04 0 0 8382

Sziasztok!

4-5 oldalt olvastam az írásaitokból, és  bizony  sokan vagyunk  ki elötte vagy  utánna van   egy gerinc vagy nyakiporckorong műtétnek.

Engem 1999 be  operált meg dr Veress  Róbert,és nem túlzok ha azt mondom  jót tett velem.

Igaz  ehhez  hozzájárult az a doktornő is aki hozzá küldött.

Nekem volt eszmélet vesztés, hol  jobb  hol  bal  oldalam bénult le.

Igaz  akkor nem kellett ilyen sok  ídőt várni  egy mütétre mint most.

1999 augusztusába  diagnosztizálták és már  novemberbe meg is műtöttek.

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.04 0 0 8381

És ebbe az a gáz, hogy látta milyen állapotban vagyok. Mit kellett volna tennem nyafogni? Akkor meg az lett volna, hogy pszichés. Könyörögni meg nem szoktam, mert az nem az én műfajom. Látom, hogy egy orvost érdekli e az én állapotom vagy egyszerűen le akar rázni. És ez nagyon nagy baj, hogy így állnak a betegekhez.

Előzmény: similis (8380)
similis Creative Commons License 2011.05.04 0 0 8380

Hát és én még gondolkoztam, ha beüt valami gebasz, hozzá megyek. Ezek után...

Előzmény: Törölt nick (8379)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.04 0 0 8379

Hát igen. Érdekes dolgok ezek. Szerintem pofára megy, lehet nem vagyok neki szimpi.

Előzmény: similis (8378)
similis Creative Commons License 2011.05.04 0 0 8378

Azért ez húzós h. 25 ezerért nem kaptál semmit :( Ill ha jól emlékszem kb. azt hogy jó ez Neked így...

 

Érdekes hogy ugyanaz az orvos is tök más egyes emberekkel. Akkor most hogy igazodjon el az ember h. kihez menjen?

Előzmény: Törölt nick (8377)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.04 0 0 8377

Igen el van tünve, hívogattam egy darabig, de úgy vettem észre, hogy nincs értelme, mert mindig csak az volt, hogy legyek türelmes 2 hónap eltelt azóta. Nem érek én rá erre, hogy várjak.

 

Még nem jött meg az email, de mindjárt megnézem megint.

Előzmény: similis (8376)
similis Creative Commons License 2011.05.04 0 0 8376

Sajnos ez így van, sok választásod nincs :(

 

Veress azóta is el van tűnve?

 

Előzmény: Törölt nick (8375)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.04 0 0 8375

Az az egy idegesít, hogy a fájdalom ambulancián az Amerikai úton azt mondta az orvos, hogy az én esetembe nincs értelme megcsinálni, mert csak ideig óráig fog tartani és ismét begyullad. Most, akkor nem tudom, hogy egyáltalán lesz e értelme vagy csak kisérletezünk. Mondjuk addig még nem csinálják meg nem is fogom tudni, hogy van e értelme vagy nincs.

similis Creative Commons License 2011.05.04 0 0 8374

Írtam mailt!

Előzmény: Törölt nick (8373)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.04 0 0 8373

Állítólag már szombaton akarja a Dr nő megcsinálni, legalábbis a manuálterapeuta azt mondta, de a Dr- nővel holnap reggel kell beszélnem. Fizetés elött vagyunk, honnan szedek én annyi lóvét. Semmit nem tudok erről a beavatkozásról csak amit itt olvastam a fórumon nem is nagyon bonyolódtam bele, mert a Dr-nő nekem nem is beszélt erről, hogy szeretné nálam esetleg megcsinálni. Hát mindegy holnap úgy is beszélek vele és, akkor elmond mindent. Most jobban meg vagyok ijedve, mintha azt mondták volna, hogy műteni kell. :-( De lehet, hogy azért, mert ez ismeretlen számomra.

Előzmény: similis (8372)
similis Creative Commons License 2011.05.04 0 0 8372

Csak 24 órát van benn a kanül kb. péntek este-szombat este, fel lehet kelni, de nagyon úgyse akarsz.

Szteroidiot nem tudom pontosan, ráírtak a zárójelentésre sokmindent. Nem kell félni tőle, neked már biztos nem tud jobban fájni.

60 ezer amúgy, a kanült kell kifizetni csak.

Előzmény: Törölt nick (8371)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.04 0 0 8371

Beszéltem a manuálterapeutával, felhívta a Rácz Dr-nőt azt mondta a Dr-nő, hogy meg kanülöz, mert le kell vinni a gyulladást és csak utána folytathatom a manuált. Holnap kell hívnom reggel a  Dr-nőt megbeszélni, hogy mikor csinálja. Akinek volt ilyen beavatkozása az írjon már, hogy milyen feküdni kell? hány napig van bent a kanül? Mit kapok szteroidot? Mennyibe kerül? Be vagyok k@kálva rendesen.

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.04 0 0 8370

Egyszer próbáltam a jegelést, de, akkor már nagyon rossz állapotban voltam, úgyhogy nem használt. Azóta nem próbáltam.

Előzmény: Graver (8366)
similis Creative Commons License 2011.05.04 0 0 8369

Na jó, figyu sztem senki se kíváncsi itt erre a dologra, ha netán mégis, már leírtad hol lehet a fórumon többet is olvasni róla.

 

Uh. köszi h. benéztél.

Előzmény: ghepard (8368)
ghepard Creative Commons License 2011.05.04 0 0 8368

Pontosan. A szívproblámáknak lehet szintén ezer, a náthának szintén, az izületi bajoknak szintén, a bőr, tüdő stb stb. Az embernek millió baja lehet. Kb 75 miliárd előlény alkot minket (sejtek), kb 2000 nem éppen hozzánk tartozó, de bennünk élő élőlény szorgoskodik. Egyedszámuk kb megegyezik a sejtjeink számával. Én egyszer a NatGeon csak 300 milliót olvastam, de egy topiktárs a homeós topikban (azt tárgyaljuk, hogy hogyan, miért hat tulajdonképpen, hisz nincs bennük hatóanyag) kijavított, hogy sokkal több, több is mint sejtjeink száma. Na ez elképesztő. De a tudomány csak 4 erőt ismer, valahogy ezek működnek bennünk. Vagy 7 miliárd ember él a Földön, mind mind más - de mindegyikben csak ez a 4 erő hat(hat). Ezeket az erőket kuruzslásnak, csodának nevezni -nem is tudom, mit mondjak, csendbe maradok.....

 

A feleségemnél 12mm az elcsúszás. Engem mindenféle baj nagyon kínzott 5 éven át a derkat is beleértve (a topikjaimban nincs benne, de az irományomban igen, ott majd mindegyiket kitárgyaltam röviden)....... Hogy a derkam mitől és miért volt rossz, azt is ott írtam le - abba a zuhanásba sötétben a mélybe meg is halhattam volna. Nem sok hiányzott hozzá. Az, hogy elmúltak a problémák nem volt csoda, csodák nincsenek - csak kemény meló van, hogy a legjobbat kihozzak az életből. A sok sok kutatást, tanulmányozást, kisérletezést - majd tapasztalatszerzést én nem nevezném kuruzslásnak......

 

Én nem esküszök meg semmire, csak kutatom a dolgokat és tanulok belőlük. A szemem is egy csoda után javult annyit ugye. Ha beleolvasnál a róla nyitott topikba, oszt egy kicsit láthatnád, hogy mennyi mindent próbálgatok - mennyi fajta rezgést. Az élet maga a rezgés, ha megálsz - az a vég kezdete........

Előzmény: similis (8364)
bakibaby Creative Commons License 2011.05.03 0 0 8367

A jéggel két eset lehetséges. Az egyik, hogy segít... Egyébként tényleg érdemes kipróbálni, hátha segít. Ha nem akkor mehet a koktélba ;-)

 

bb

Előzmény: Graver (8366)
Graver Creative Commons License 2011.05.03 0 0 8366

Gica, írtad, hogy begyullad neked az ideg. Nem segítene esetleg, ha a fájdalmas részt jegeled? Vagy már próbáltad? Nekem amikor be volt gyulladva, és a keresztcsontomnál iszonyatosan fájt, akkor nagyon jó hatással volt rá a jég (jobb híján fagyasztott zöldborsó), ha naponta 5-6 alkalommal 5-10 percre rátettem. Ezt nem is orvos javasolta akkor, hanem kiropraktőr. Eleinte tartottam tőle, de eskü, használt a gyulladás csillapításában, lehet hogy többet, mint a gyógyszerek.
Jobbulást kívánok! 

Előzmény: Törölt nick (8365)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.03 0 0 8365

Jön az eső, tetőzik a fájdalmam, ver a víz, már légzés technikát csinálom mint szülésnél az egy kicsit elviselhetővé teszi. 22 órát vajudtam szülésnél na, akkor szenvedtem így, csak ott tudtam, hogy van értelme, mert lesz 1 gyönyörű gyermekem.

similis Creative Commons License 2011.05.03 0 0 8364

Szerintem annyi az egész, h. a derékfájásnak 1000 fajtája van, véleményem szerint aki ilyen "csodás" gyógyuláson ment keresztül különféle kegyszerekkel az anélkül is rendbe jött volna, ha nem csinál semmit.

 

Anyukámnak is 11 mm csigilyacsúszása van így él évek óta, ősszel úgy elkezdett fájni neki, h. menni se tudott, el is volt keseredve, nem is volt pozitív, mivel tanúja volt az én nem annyira sikeres műtétem eredményének, ki is írták műtétre, de mire bekerült volna elmúlt neki.

 

Ha közben mondjuk pl. jógázott volna, akkor tuti megesküdne mindenre ami szent h. a jógától van. :)

Előzmény: ghepard (8363)
ghepard Creative Commons License 2011.05.03 0 0 8363

OK. Mint már írtam, én semmire se akarlak rávenni, és senkit se. Csak írtam az én tapasztalataimat. Csak a rezgéstől nem is nagyon mehet a helyére, ahhoz sok mindenféle   helyzetben kellene próbálkozni, de én sose mondom azt hogy csinálj valamit, csak leírtam, hogy így is lehet. Egyébként nagyon is tudom, hogy mi az a derékfájás, még emlékszem rá. Ha ez nem elég, akkor a feleségem is itt van, Ő 1999 óta nem dolgozik a derka miatt. Láttam a röntgenfelvételt róla. Nagyon rossz neki még most is, már 7 éve kellett volna műteni, de félt, nem tudta mit csináljon. Elég gyakran járt injekciókra, asztalhoz kötve kapta stb. Annyira gyenge volt, Tőlem kérdezte, mit csináljon, menjen e műtétre. Elmagyaráztam neki egypár dolgot, de mondom neked kell dönteni. Nem ment, tovább járta az orvosokat. Mondtam neki egyszer, hogyha egyszer nem mennél el, úgy is elmúlna, a gyógyszer nem segít, csak tompítja a fájásokat és kinyírja a májadat, meg úgy az egész testedet - segítek, megmasszírozlak, ahogy én gondolom, majd szólsz. Ha ebben fogsz hinni (ez a hit ugyanaz, mint az orvosokban és a gyógyszerekben való hit), elmarad a gyógyszer mellékhatása és máris jobb lehet. Én nem erőltetek rá se semmit, de ha szólt akkor próbáltam segíteni. Megmondtam neki azt is, hogyan ülhetne az asztalnál a számgép mögött, hogy jobban bírja. Ma már órákig is elül. Ez volt 3 éve, azóta nem volt orvosnál a derkával. Fáj neki, néha nagyon rosszul - de sokszor hónapokig elvan.

 

A legjobbakat kívánom neked és mindenkinek.........

Előzmény: Törölt nick (8349)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.03 0 0 8362

Mesiii! Mi vaaaaaaan...

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.03 0 0 8361

Nagyon remélem, hogy a front okozza. Nekem is deréktől a fenekemen át comb középig fáj, térdtől lefele meg zsibbad.

Előzmény: Graver (8360)
Graver Creative Commons License 2011.05.03 0 0 8360

Reméljük nem, szerintem te is a hidegfrontot érzed. Nekem is enyhén fáj a deréktól lefelé a fenekem meg a lábam, és térdtől lefelé végig zsibbadgat. Nem vészes, csak idegesítő. ( Nem panaszként mondom, mert amikor téged olvaslak, akkor az én kellemetlenségem bagatellnek tűnik.) Tuti a front, ha elvonul, nekünk is jobb lesz. 

Előzmény: Törölt nick (8359)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.03 0 0 8359

Úgy keltem fel, hogy érzéketlen volt a bőröm térdtől lefelé, most mi van lefogok bénulni?

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.03 0 0 8358

Szia Graver!

 

Nem idegeskedek, mert nincs értelme. Mikor ilyen betegsége van az embernek, akkor mindent kipróbál, hátha valamelyik módszer hatásos. Az tény, hogy nagyon pozitívan kell gondolkodni. 

 

Nekem meg reggel óta zsibbad a sípcsontomnál. Még ilyen nem volt, mert, ha zsibbadtam, akkor a derekamtól ment le térdig. Most meg a térdemtől megy lefelé.

Előzmény: Graver (8356)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.03 0 0 8357

Na ez meg a másik fele, fogalmuk nincs, hogy mekkora erő kell ehez. 

Előzmény: similis (8354)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!