Keresés

Részletes keresés

aseakiraly Creative Commons License 2019.07.20 -1 7 1315

Sziasztok!

 

Én kb 1-1,5 éve tartom hátrahúzva a fitymámat. Egy pici változáson is keresztül ment a farkam, a fitymám oldaláró eltűnt az anyajegyem Illetve érzéketlenen is lett a makkom. A fitymám picit megrövidült és fürdés után alapból a hátrahúzott állapotra áll vissza. 

 

2 éve kb.

 

Most

 

 

szasza_hungary Creative Commons License 2019.07.20 0 0 1314

3 hét után már lehet azért :)

Előzmény: exhibsrac (1312)
bmx 4 ever Creative Commons License 2019.07.19 0 1 1313

Durván 4-5 hét mire teljesen begyógyul és fogod tudni használni a szerszámot. Én tegnap estem át a műtéten ami egyáltalán nem volt vészes mint ahogy egyesek írták viszont most én sem fogom tudni használni még egy jó darabig de szerencsére egyáltalán nem fáj nincs vele gond csak a pisilés vicces mert kb irányíthatatlan a folyamat :D

Előzmény: exhibsrac (1312)


exhibsrac Creative Commons License 2019.07.19 -1 1 1312

Én is egyre többször hátrahúzva hordom. De tervezem a műtét megcsináltatását is. Mit, tudtok, mennyi ideig nem lehet szexelni utána?

bmx 4 ever Creative Commons License 2019.07.18 0 0 1311

A helyzet az hogy én nem pusztán hobbiból csináltattam bár tény hogy jobban tetszik a metélt fazon , nálam szűkület miatt lett szügséges a beavatkozás ha nem lett volna baja én sem biztos hogy belevágtam volna a dologba de mivel folyamatos kellemetlenséget okozott így úgy voltam vele hogy inkább túl leszek rajta mintsem hogy tovább szenvedjek vele :)

Előzmény: Törölt nick (1305)
bmx 4 ever Creative Commons License 2019.07.18 -2 2 1310

Nos a műtét sikeresen lezajlott és igazából egyáltalán nem volt vészes :) Az érzéstelenítő injekciót szinte nem is éreztem pedíg sokan írták hogy rossz és kellemetlen a műtét maga sikeresen lezajlott mindenféle komplikáció nélkül , most még várnom kell 1 - 1,5 órát aztán mehetek is haza és majd otthon pátyolgatom a fütyköst :)

Dino444 Creative Commons License 2019.07.15 0 0 1309

Hát vagy félórája próbálom, de ez nekem csak szenvedés, a sok bizergálástól meg merevedésem lesz, akkor meg már megfeszül a fityma és nehezebb. De akkor esztétikailag nincs különbség a kettő közt a későbbiekben? 

Előzmény: Kylar R. (1308)
Kylar R. Creative Commons License 2019.07.15 -1 0 1308
Csupán annyi, hogy a simán visszahúzott általában nem marad hátul annyira stabilan, mint a behajtott. A spoon methodnál próbáld a kanalat (vagy hasonló eszközt) lefelé a fitymafék felé kihúzni, mintsem előre.
Előzmény: Dino444 (1307)
Dino444 Creative Commons License 2019.07.15 0 0 1307

Sziasztok, kb végigolvastam a topicot. Úgyhogy gondoltam én is belekezdek a hátrahúzott fitymás életnek. Az oka, hogy tovább birjam a szexet és esztétikai (már ha rövidül idővel a fityma) nekem ez viszonylag hosszabb. Alapvetően nincs probléma a méretekkel, erekciókor kb 16,5-17 centi és talán egy kicsit vastagabb is, viszont normál állapotban sokszorosara összemegy, de megmondom őszintén nem nézegetek lankadt farkakról fotókat (se felálló) igy nem tudom, hogy ez normális e. Ilyenkor vidzont a többlet bőr kivánkozna visszacsúszni és jól osszetorlódik a makkom alatt. 

Olvastam a spoon methodot meg hogy csak simán visszahajtják, hát nekem egyik se sikerült, a spoon-nál nem tudom ugy kihúzni, hogy ne jöjjön vele a bőr, anélkül meg még annyira se sikerült. Két napja csak simán hátra van húzva, lehet ebből  bármi probléma, vagy különbség a visszahajtott verzióhoz képest? 

Peet950 Creative Commons License 2019.07.15 -2 4 1306

pubgett@freemail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2019.07.15 0 1 1305

szerintem kár érte, de te tudod

Előzmény: bmx 4 ever (1301)
Törölt nick Creative Commons License 2019.07.14 0 1 1304

Sziasztok! Én nagyon szeretem ha hátra van húzva. Úgy harminc éve kezdődött az egész, akkor kezdtem el járni a nudira. Mindig hátra húztam mert feltünt hogy a csajok jobban megnézik a farkam. Volt egy ismerős nő az meg is mondta hogy neki jobban tetszik. Sőt vele őssze is jött. Nagyokat szexeltünk.S nincs semmi hátránya hogy így hordom. Az b hogy tovább bírom a szexet, de a partnerem ennek csak örül. Volt hogy 1 órán át dugtam a punciját miközben 13 szor élvezet el. Mire végül elájult a sok orgazmustól!

szasza_hungary Creative Commons License 2019.07.14 0 1 1303

sok sikert!

írd majd le mi volt

Előzmény: bmx 4 ever (1301)
bmx 4 ever Creative Commons License 2019.07.12 -2 4 1301

Még egy utolsó kép így fitymásan mielőtt búcsút intenénk egymásnak a jövő héten. A diagnózis: Fitymatúltengés és szűkület.

jattebradet Creative Commons License 2019.07.02 0 1 1300

Igen, abszolut hasznos volt, koszonom. :)

(Tervbe van veve az altalad is emlitett szakember felkeresese)

Előzmény: bmx 4 ever (1299)
bmx 4 ever Creative Commons License 2019.07.02 0 1 1299

Én egy hónapot hordtam 0/24-ben hátrahúzva de sosem tapasztaltam hasonló tüneteket mint amiket említettél sőt inkább jobb volt mint előtte és a makk érzékenysége sem csökkent oly mértékben hogy befolyásolhatta volna . Én is azt gondolom hogy a jelenlegi nehéz élethelyzet miatt állhat fent a dolog , de szerintem ha az megoldódik akkor nem fogsz ilyesmit tapasztalni. Lehetséges hogyha felkeresnél egy Szexuál Pszichológust az is segíthetne a dolgokon és megoldódnának a gondjaid :) Remélem a válaszommal tudtam valamennyit segíteni :-)

Előzmény: jattebradet (1298)
jattebradet Creative Commons License 2019.07.01 0 0 1298

Hello,

 

a kovetkezo kerdesem lenne: 

 

5 honapja hordom hatrahuzva a fitymat, az alapveto (kb egyetlen) motivacio az volt, hogy tobb helyen is olvastam (itt is), h a korai magomles ellen hatasos lehet, mivel a makk erzeketlenebb lesz. Nekem sztem kicsit tulerzekeny makkom van/volt, ezert bele is vagtam, bar eleg szkeptikus is voltam (kicsit ilyen neten fellelheto marhasagnak tunt, de nemi logika is volt benne). Ami jo benne, h tenyleg sokkal tisztabb, megszunt a budos szag, ami sokszor nagyon zavart, nem szokott bepirosodni mar, ha nem tudom megmosni fel napig, meg ilyesmik, szoval emiatt tetszik a dolog. A makkom is erzeketlenebb lett, es erre iranyulna a kerdes is. 

 

Az a helyzet, h mar 2-3 honap utan ugy vettem eszre, h nehezebben all fel, kemenyedik meg a penisz, viszont ugyanolyan hamar elsulok. Ez az egyik resze. Masreszrol meg voltak olyan hosszu szeretkezeseim a nejemmel, amik elotte kb soha, mindig azt hittem, h az ilyen 1-2 oras dugasok csak a kitalaciok (mint ahogy legtobbszor vsz azok is). De gozom sincs, h a ket dolog kozott (erzeketlenebb makk) van-e osszefugges.. Mert eleg random, hogy 2 percesre sikerul-e a menet, vagy 25 percesre.. (az utobbibol van kevesebb sajna, de korabban nem nagyon volt ilyen). 

Viszont az utobbi nehany alkalommal eleg para dolgok tortentek sajnos, mar az elojatek alatt csokken az erekcio, vagy kb meg is szunik, es kozvetlen izgatasra is csak nehezen kemenyedik meg a penisz, es kb ahogy olyan kemeny lenne, h behatolasra alkalmas legyen, el is megyek. Es ez most megtortent maszturbacional is, szoval kicsit kezdek ketsegbe esni.

 

Sry, h ennyire reszletes, de kicsit bonyi a helyzet, mert en alapvetoen psziches problemara gyanakszom, mert eleg nehez elethelyzetben vagyok most, rengeteg stressz, szorongas (kulonosen a szexualis teljesitmenyemmel kapcsolatban, kvazi a szex egy eleg eros stressz faktor lett), massziv parkapcsolati problemak, konstans keves alvas, szoval minden osszejott, ami okozhat ilyet. 

Viszont felmerult bennem, h nem-e a erzeketlenebb makk tehet rola reszben vagy egeszben (vsz nem, de sose lehet tudni).

 

Szoval a kerdesem az lenne, hogy: mas is tapasztalt-e hasonlokat, ha nem is ennyire durvan, de mondjuk csokkeno nemi vagy, vagy nehezebb erekcio elofordult-e, miutan elkezdte hatrahuzva hordani a fitymajat?

 

Törölt nick Creative Commons License 2019.06.24 0 4 1297

bmx 4 ever Creative Commons License 2019.06.24 0 0 1296

Rövidülni szerintem sem fog  így hát  csinálod  hátrahúzva továbbra is ahogy eddíg tetted , ha pedíg ténylegesen rövidíteni akarsz a hosszán akkor még egy RKM is szóbajöhet esetleg de ezt már a te döntésed :)

Előzmény: Sittesliga (1294)
Kylar R. Creative Commons License 2019.06.24 -1 0 1295

Szerintem nem tud rövidülni, de talán egyre jobban megszokja a helyzetet.

Előzmény: Sittesliga (1294)
Sittesliga Creative Commons License 2019.06.23 -1 5 1294

En mar fel ev ota hatrahuzva hordom es igy nez ki egy kis pumpalas utan de ezerszer jobb hatrahuzva

Valahogy nem lehet megoldani hogy a fitymam roviduljon?

bmx 4 ever Creative Commons License 2019.06.23 0 0 1293

A rendelés módját én sem tudom pontosan , nem árt hozzá némi angol tudás sem mert full angolul van minden :) pl www.amazom.com

Előzmény: Sittesliga (1292)
Sittesliga Creative Commons License 2019.06.21 0 0 1292

És azokat nem lehet valahogy rendelni csomagpontra?

bmx 4 ever Creative Commons License 2019.06.20 -1 0 1291

Csak külföldi oldalon lehet találni így keresd ha érdekel: Silicone foreskin ring

Előzmény: Sittesliga (1290)
Sittesliga Creative Commons License 2019.06.20 0 0 1290

Sziasztok valaki nem tudja hogy fitymagyűrűt hol lehet kapni magyar oldalrol?

Ha igen ne tartsd magadban :D

bmx 4 ever Creative Commons License 2019.06.13 -2 3 1289

Gumigyűrű és betűrés nélkül hátrahúzva :) 

Törölt nick Creative Commons License 2019.06.09 0 3 1288

bmx 4 ever Creative Commons License 2019.06.05 -1 3 1287

Ezcelötte készül , ez pedig Utána

bmx 4 ever Creative Commons License 2019.06.05 0 0 1286

Szombaton lesz kerek 1 hónapja hogy tart a hátrahúzva  tartós dolog , nos én azon kívül hogy tisztábbnak és szebbnek érzem a makkomat tapasztaltam még egyebet is: Repüljünk vissza egy kicsit az időben egész pontosan 2016 Augusztus vége , akkor mindenféle különösebb előjel nélkül lett egy enyhe szerzett fitymaszűkületem , ezt leginkább merev állapotban lehetett észre venni mert előtte teljesen hátra tudtam húzni a bőrt hogy kisimuljon a szárán kellemetlenség nélkül , viszont utána már csak annyira ment hogy közvetlenül a makk alatt összegyűrődött a bőr és ha tovább húztam akkor az már kellemetlen feszítő érzés volt és látszott is egy heges szűk gyűrű szerű rész a fitymán. Amióta viszont elkezdtem hátrahúzva tartani a bőrt újra ugyan úgy hátra tudom húzni a bőrt hogy teljesen kisimul a szárán lankadtan-mereven. Nem kellemetlen nem feszít és nem is fáj , pont olyan mint a szűkület lelőtt volt , azt nem tudom hogy ez mennyire állja meg a helyét a realitás talaján , viszont én határozottam ezt tapasztalom. Azt nem tudom hogy ha engedném hogy újra betöltse a fityma a szerepét akkor vissza szűkülne-e , de most tökéletesen működik a szerszám :) Dobok előtte-utána képet is hozzá. Elötte:Utána:

bmx 4 ever Creative Commons License 2019.05.31 -2 3 1285

Két kép reggelről :) (3-hete tart a projekt)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!