Keresés

Részletes keresés

Cyberslider Creative Commons License 2003.07.06 0 0 371
"2. Ha nincs időjárási probléma, akkor jobb a kép múholdról, mint kábelen. "

Szia Gina! :-)

Ezt nem mondhatod komolyan! Először is ott van az agyontömörítés ugye,amit már lentebb írtam,de jó,átsiklok felette.
Hmm. szerintem a kábelesek egykét adót nemhiszem hogy az ASTRA cryptojából szednek,sokkal inkább PowerVU nem? Lsd. spectrum,HBO.. Az meg más műhold más transponder.. Más rendszer..
Jobb minőség! :-)) Persze drága is,meg spéci is,dehát a kábel az kábel... És egy normális szolgáltatónál a minőség is jó. (Okok,tudom,műholdon szellemkép kizárva..)

Másik: a 60cm antenna nem elég,ezt mindenki tudja. Kicsit borus az idő,esik az eső,lőnek az egésznek. Egy 90cm-es anetnnának már van egy kis (nem sok..) tartaléka.
Az árakat is megnézve nem sok a különbség. (Most csak a mezei kisker árakat nézem..)

Előzmény: Törölt nick (344)
Cyberslider Creative Commons License 2003.07.05 0 0 370
A UPC beltérije egy vicc. Aki rendesen műholdazik az inkább külön vesz crypto CAM-et más beltérivel. Imádom a csúsztatásokat is. "100 csatorna".. Kár,hogy ebből 60 FTA! Ami amúgy is fogható,nade mind1..
Arról meg ne is beszéljünk,hogy kockás a kép,mert nem képesek elég transzpanderen nyomni a cuccot. :/ Hát igen lóvé hiány..
Na nem mintha nekem lenne UPC-m.. :)) De azért jó,hogy egy call centeres hölgyet ideküldtek,és törődik az emberekkel,ez fejlődés :-)))
Így tovább!:)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.05 0 0 369
Köszönöm, jól estek soraid, igyexem!

(nem elsősorban a megkedveltetésben, inkább a korrekt infoadásban).

Előzmény: bopat (368)
bopat Creative Commons License 2003.07.03 0 0 368
Nagyon köszönjük hogy segitesz az UPC megkedveltetésében, ez szép dolog tőled.
Továbbra is várjuk a friss hireket tőled...
Előzmény: Törölt nick (367)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.03 0 0 367
Szia!

Szerintem érdemes lenne megpbálnod írni vagy egy emailt, vagy egy levelet, hallottam már olyat, hogy egy előfizető ötletét bevezették nálunk!

"Emailt" a www.upcdirect.hu oldalról tudsz indítani az "Írjon nekünk" rovatban. Fax 456-8899.

Pusza!
Gina

Előzmény: radio100jozsi (366)
radio100jozsi Creative Commons License 2003.07.03 0 0 366
Szia,
Kösz a választ,amúgy a 48 csatornát nem nézném persze rajta,mert csak a HBO menne 0-24 órában,a távkapcsoló meg a fiók aljába kerülne.
De akkor legalább lenne valami kedvezmény 2.előfizetésre,mint az AH Rt. ad az Antenna Mikrónál.
Ezért írtam,hogy akkor a régi előfizetőknek dobnának valami jó ajánlatot.(pld.:2.előfizetésre a Családi csomag-50%,mert ekkor vennék 99%)
Előzmény: Törölt nick (365)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.02 0 0 365
Szia!

Na, utánanéztem, nem megy a dolog sajns, mert ugye ahhoz egy másik kártya kell, az meg csak akkor működik, ha a családi csomagod aktív rajta :-(((

Mondjuk elég furán nézne is ki, ha a 48+ "többmint100" csatornából csak egy lenne nézhető, a többi meg "....nem jogosult"...nem?

Mondjuk szerintem csak akarni kellene, de nem akarják.........

Gina

Előzmény: radio100jozsi (362)
k2laci Creative Commons License 2003.06.27 0 0 364
Lehet, hogy az oktatáson mondták, de gondolom ezt ti sem hittétek el ?! Abban igazad van amit előzőleg irtál, hogy ez (UPC-Direct) pl. annyival többletszolgáltatás, mint a kábel-TV, hogy itt lehetne szabadon rendezni a csatornákat, mint ahogy ezt meg is lehet tenni a 100 felettiekkel. Én pl. a német RTL-t a 0-s csatornára tettem, igy tudom nézni a Forma1-t azonnal, nem kell keresgélnem. Biztos vagyok benne, hogy tömeges igény lenne a saját logikájú elrendezésre mindenkinél. Én pl. szivesen látnám egymás mellett a Spectrumot, a Discoveryt és az NGC-t. Persze azt is hozzáteszem, hogy nem ez a legnagyobb probléma az UPC-vel. Pl. nem lenne hülyeség a csatornaszámnak megfelelő műhold-transzpondert igényelni, még ha ez kissé csökkentené is a hasznot, és tényleg DIGITÁLIS minőségben sugározni (mert reklámszlogennek jó szó a digitális, de ez bizonyos műszaki normákat is takar).

Gina78 irta: "Nos, erről pontos infóm nincs, nekünk valami olyasmit mondtak az oktatáson, hogy "A kábelnél is fix kiosztás van, de ott a TV készülékek memóriája miatt be lehet állítani a sorrendet, a beltérin meg nincs memória, ami megjegyezné...."

Előzmény: Törölt nick (359)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.26 0 0 363
Szia!

Bár nem vagyok "illetékes", csak egy call centeres, de örülök, hogy tetszik, hogy irogatok.

Az egy beltérin több csai nézése egyszerre sajna még nem megy, viszont a kérdésed másik felének utánanézek, hogy lehet-e, holnap válaszolok!

Addig is Szia!
Gina

Előzmény: radio100jozsi (362)
radio100jozsi Creative Commons License 2003.06.26 0 0 362
Örülök,hogy így is lehet kérdéseket megválaszolni,egy ilyen fórum akkor a legjobb,ha az illetékesek is írnak a témában,így tényleg jól kibeszélhetők a problémák.
Amúgy a fizetési határidővel nállam nem lehet gond,mert már tán 2 éve csop.beszedéssel a bankról fizetem a számláimat.
Lenne egy olyan kérdésem,hogy nem gondolkodtak még azon,hogy mint itt is felmerült,a több csatorna nézése egyszerre,és nállam is jó lenne,ha egy másik beltérin(+ előfizetéssel)csak a HBO-ra is előfizethetnék,legalább már a régiek(2000.09.-től előfizető vagyok)részére,így egy csatornán a TV-n csak a HBO jönne,míg a másik csatornán meg a normál családi csomag aktuállis csatornája.
Előzmény: Törölt nick (361)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.25 0 0 361
....és még valami!

Tényleg, ki beszélt már velünk? Milyennek tűnt Nektek a munkánk, hozzáállásunk, ilyesmi? Azon kívül, hogy néha mennyit kell várni egy "élő hangra".

RADIO100JOZSI!

Szia!

Minden évben van egy megbízott cég által közvéleménykutatás, amikor asszem 1000 véletlenszerűen kiválasztott ügyfelünket megkérdezik a szokásaikról - erről szokott írás is lenni az év eleji leveleinkben - és az alapján módosítanak - ha módosítanak.

Egyébként meg gazdasági érdek is (gondolom), mert pl az MTV-re kevesen fizetnének elő, ha prémium csati lenne, mint így, hogy a Sport 1 az....

Gina

Törölt nick Creative Commons License 2003.06.25 0 0 360
Sziasztok!

Nem tudom, ki hallott róla, és ki nem, de június 10-től megváltoztak az Általános Szerződés Feltételei, és ezek főként Titeket, Directeseket érintenek.

Csak hogy szóljak, például:

- Ha még tart a hűségnyiletkozatot, és 30 napon túl fizetsz be valamit, egyrészt ki kell fizetned az összes kedvezményt amit kaptál + ha még le is kapcsolták a szolgáltatást (kb 60 nap késés után) akkor még visszakapcsolási díj is van!

Tehát: Ne késsetek a befizetéssel, mert sok pénzbe kerülhet!

Ezt most csak jóindulatból írom, nehogy sokat kelljen fizetnetek és idegeskednetek!

Pusza Mindenkinek
Gina

Törölt nick Creative Commons License 2003.06.25 0 0 359
Szia!

Nos, erről pontos infóm nincs, nekünk valami olyasmit mondtak az oktatáson, hogy "A kábelnél is fix kiosztás van, de ott a TV készülékek memóriája miatt be lehet állítani a sorrendet, a beltérin meg nincs memória, ami megjegyezné...."

Szóval a beltérik miatt - ha igaz...........bár ezt meg a szabadon foghatók miatt kétlem.......na mind1, próbáld meg felhívni a számunkat, hátha ott valaki tud segíteni. (06-40-333-872)

Gina

Előzmény: k2laci (355)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.25 0 0 358
Szia!

Akkor sajna az is elfelejtve, hogy egyszerre több tv-n több különböző műholdas adás........:-(((

Ez sajna nem a mi hülyeségünk, a világon mindenhol így van, a beltéri egység egyszerre 1 csatornát tud kezelni. :-(((((((( Naponta sok sok ilyen hívás van, aki ugyanezt kérdezi.......

Gina

Előzmény: WebDeeMo (353)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.25 0 0 357
Szia!

Egyáltalán nem védem őket (nem érdekem) hiszen én csak egy mezei call centeres vagyok.....

Ha jól tudom, a kábeles szolgáltatásokra más jogszabályok / szerződések vonatkoznak mint a műholdasra, ezért van az eltérés......:-(((((

Gina

Előzmény: rags (350)
radio100jozsi Creative Commons License 2003.06.24 0 0 356
Nem az ARTE miatt van bajom,hanem miért a 11-esen van!
Erről írtam,mert nem értem mit keres ebben a számmezőben.
Előzmény: böngésző (354)
k2laci Creative Commons License 2003.06.24 0 0 355
Az előző hozzászólásokat összefoglalva: Gina78: Könyörgünk, áruljátok már el miért nem lehet a csatornaszámozást szabadon állitani a csomagon belül is ?!
böngésző Creative Commons License 2003.06.24 0 0 354
"egy bosszantó kérdés, mit keres a 11-esen ez a gyenge ARTE csatorna". Ezzel a logikával továbbmenve: meg minek az a kurva sok múzeum, meg képtár, csak elveszik a helyet a "bótok" elől. Az ARTE a világon az egyetlen csatorna, amelyik csak! művészettel és kultúrával foglalkozik! Francia német közös találmány. Csak hadd legyen!
Előzmény: radio100jozsi (351)
WebDeeMo Creative Commons License 2003.06.23 0 0 353
UPC Direct-nél hogyan lehet megoldani azt, hogy egy előfizetésel több TV-n is tudjanak különböző csatornákat nézni? Mert ugye 1 előfizetés= 1 beltéri. Az meg ugye nem megoldás, hogy a beltéri után elágaztatni a kábelt, mert akkor csak egy csatorna nézhető egy időben a két TV-n. Ja és az a módszer elfelejve, hogy két előfizu...
radio100jozsi Creative Commons License 2003.06.23 0 0 352
Valamint mit keres a 43-ason a francia KTO csatorna?Itt szintén a 38-44-es mezőben a hírcsatornák vannak,és közbe beletéve ez az adó.
Nem bosszantana a dolog,ha hozzá tudnák nyúlni a programhelyhez,de nem lehet,akkor legalább a jól felépített struktúrát minek cseszik el.
radio100jozsi Creative Commons License 2003.06.23 0 0 351
Akkor itt az ideje,hogy segítsünk nekik.Miért nem kérdezik meg az előfizetőket,hogy mely csatornákat nézik szívesen,így szerintem lenne mit "kidobni",mert teljesen értelmetlen ez a sok azonos zenecsatorna.Fizeti az UPC a drága jogdíjat az MTV-nek feleslegesen,és helyette jutna a Sport1-re az alapcsomagban.A VIVA,VIVA pluszt kidobbnám a Free-be,és ott még jön a német MTV és MTV2POP,ez dosztig elég,én a csomagban csak a VH1 és Classikot hagynám benne.Meg így jutna talán még a magyar VIVA adásra is.

Egy bosszantó kérdés,mit keres a 11-esen ez a gyenge ARTE csatorna?Logika szerint vannak fűzfe most már az adók,és a 10-15-ös természet,kultúra,tudomány között ott van ez a nemtudom mire jó németül gagyogó adó.Nem kéne akkor valahova áttenni?

Előzmény: Törölt nick (349)
rags Creative Commons License 2003.06.23 0 0 350
Ezt most remélem te sem hiszed el!
Ok, véded a céget, nem ez a baj. Valahol ezért is fizetnek neked is. Kábelszolgáltatóknál hogy fér be az olcsóbb havidíjba? Amikor bekerült a csomagba, ott azok nem emeltek 3000 HUF-t/hó.

Előzmény: Törölt nick (349)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.23 0 0 349
Szia!

Sajnos a jogdíjak miatt nem fér bele a 4590-be állítólag......

Gina

Előzmény: bopat (348)
bopat Creative Commons License 2003.06.22 0 0 348
AZt megértem hogy a private gold és a HBO extra na de a Sport 1?????
Szerintem beleférne a 5000 ft-os dijba....
Előzmény: Törölt nick (347)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.22 0 0 347
Szia!

Hm...ezt mi is kérdeztük a vezetőinktől, a válasz valami olyasmi volt, hogy:

"...azért prémium a Sport 1 és a Private Gold is, hogy legyen extra az előfizetőinknek a sok ingyenes csatorna mellett"

Nem értettük, de most gondolom Te sem..........

Gina

Előzmény: rags (346)
rags Creative Commons License 2003.06.22 0 0 346
Szia!

Sport1 miért extra csomag? Kábeltv esetén benne van a csomagban, nem kell érte külön 3000 HUF-t fizetni. Miért?

Előzmény: Törölt nick (345)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.22 0 0 345
Szia Neked is!

Az RTL-ről már írtam, a TV2-ről mi nem tudunk....

Gina

Előzmény: bopat (342)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.22 0 0 344
...

Ja és még amit írtál:

A kábelTV-bél azért magasabb a havidíj, mert:

1. Plusz szolgáltatásokat látsz, amit kábelnél nincs (Infoboxok, stb).
2. Ha nincs időjárási probléma, akkor jobb a kép múholdról, mint kábelen.
3. Kábelezésnél csak a kábel + az erősítők díjait, karbantartását kell fizetned a havi díjban, a műholdasnál viszont az Astra műhold bérlete sem 2 fillér.....

Sajna......

Gina

Előzmény: k2laci (341)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.22 0 0 343
Szia, sziasztok!

RTL: Üzleti titok még felénk is....de majd meglátjuk. Ha minden igaz nyár végére kiderül....

A műsorszolgáltatás a Directnél viszont tényleg nem elsősorban "rajtunk" (UPC Magyarország) múlik, ha Amszterdamban döntenek valamit a "nagyok" akkor az lesz és punktum.......

Pusza,
Gina

Előzmény: k2laci (341)
bopat Creative Commons License 2003.06.22 0 0 342
Igaz is tudsz valamit a TV2 és RTL klub bekerüléséről. Ugynis én külföldön használom és itt nem lehet fogni ezeket a csatornákat? Nem mintha nagyon hiányozna de mégis...
Előzmény: Törölt nick (339)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!