Keresés

Részletes keresés

Mushishi Creative Commons License 2008.03.27 0 0 4973
Örülök hogy megosztottad a véleményed, de ha jól értem nem te vagy a célközönség.
Ettől még nyugodtan felrakhatsz képeket amin jóképü pasik fenekelnek pimasz de csinos (nekem is legyen valami) hölgyeket.
Azért hogy ne gondold hogy nem adunk a véleményedre, kapsz egy más jellegü képet.

izom
Előzmény: h_g (4968)
Mushishi Creative Commons License 2008.03.27 0 0 4972
Hát nem is tudom. Szerintem csak ezt szokta meg a többség, mivel ezeknek a fotóknak a középkorú férfiak csoportja a fő célközönsége, mert ők tudnak, akarnak fizetni.

Bár az igaz, hogy a nagybácsis helyzetek is izgatóak lehetnek sok hölgynek, de úgy gondolom üzleti okokból kicsit felül van reprezentálva. (azt is lehet mondani jól tudják kihez szólnak)

Ha mondjuk egy 18 éves lány nem 40 éves társat keres, szerintem akkor is érthető, ha történetesen szereti ha elfenekelik. Ilyen szempontból szerintem hitelesebb.
Arról nem is beszélve, hogy nem mindenki egyformán viszonyul a fenekeléshez. Ami számodra nem életszerü az másnak lehet természetes de legalábbis vágyhat rá.

A magam részéről nem gondolom hogy várnom kéne mig 40 nem leszek, mert akkor hitelesebben fenekelhetek. Tapasztalataim szerint épp elég hiteles vagyok igy is, legalábbis voltak akik úgy gondolták.

Előzmény: roumark (4969)
Elvie Creative Commons License 2008.03.27 0 0 4971
Jéé, és most nézem, pont a szülinapomon raktad fel!!!! Akkor ez ajándék volt nekem!!!!! (is) :))))))))))))))))))))))))))))

Köszi még egyszer!!!! :)))))))


Elvie Creative Commons License 2008.03.27 0 0 4970
Köszönjük, Mushishi! Végre történik valami! Nekem ezek a képek végre üdítő színfoltok a többi között!! :)

Ha nem nagy kérés, rakj fel még! :)
roumark Creative Commons License 2008.03.26 0 0 4969
Szerintem a spanking tipikusan az a műfaj, ahol a nagybácsik mutatnak jól a képeken/filmeken. Én ezeket az orosz strandpapucsos, szinessortos képeket teljesen hiteltelennek érzem, legfeljebb egy birthday-spanking hangulatra jók.
De azért szívesen olvasnám a hölgyek véleményét is!
Előzmény: Mushishi (4966)
h_g Creative Commons License 2008.03.26 0 0 4968
Ezek neked jó pasik? Kis nyálas b**iképűek, a 3. kivételével, akinek viszont tyúktolvaj-feje van.

Előzmény: Mushishi (4966)
Mushishi Creative Commons License 2008.03.26 0 0 4967
hmm kicsit mintha szétcsúszott volna a post.
Nem baj, majd legközelebb nem rakok a képek közé szöveget.
Ha tetszett még rakhatok fel, van még pár hasonló.
Mushishi Creative Commons License 2008.03.26 0 0 4966
Üdv mindenkinek !

Látom nem nagyon van itt élet. (Lehet mindenki otthon van és boldogan fenekel/fenekelik)
Bezzeg én még mindig keresem a hozzám illő társat. No búslakodni azért nincs ok.
Viszont eszembe jutott hogy egy hölgyismerősöm régen panaszkodott, hogy a spanking fotókon nincsenek jó pasik, csupa nagybácsi tipus. Gondoltam kedveskedek kicsit a hölgyeknek és felrakok pár képet ami talán jobban tetszik .

Persze én nem tudom megitélni egy férfiról hogy szép e, de próbálkoztam.

Ez például tetszett nekem és ritka az ilyen fiatal páros a képeken.
dlove
Itt egy másik (vagy ugyanaz?)
otk
Még egy fiatal pár
beach
Rajtuk látszik mennyire élvezik. Legalábbis a lány. A srác mintha kicsit máshol járna.
think

Amint az illusztráció is mutatja fiatalabb srácok is foglalkoznak a témával, nem csak harminc felettiek. További bizonyitékokért lehet hozzém fordulni bizalommal.

Amelyik hölgynek pedig nem tetszettek a fent látható urak kérem tegye fel a saját kedevenc képét, had okosodjunk. :)
L.Y. Creative Commons License 2008.03.09 0 0 4965
Sziasztok, jobb is lehetne ez a topic, nem tetszik, hogy a képeken szinte csak lányokat fenekelnek. Ezt ellensúlyozandó küldöm ezt a képet (nem csak a fotó saját készítésű, hanem amit ábrázol, az is). Három dolgon múlik egyébként egy férfi háziasítása: 1. megfelelő előkészítés, 2. közben kellő biztatás, 3. és végül az értékelés. Ne várjátok persze, hogy mindegyik piros csíkról megmondom, melyik volt az előkészítés, melyik a biztatás, és melyik az értékelés...Jó pálcázást minden domináns nővéremnek, Yvonn
Charlie1162 Creative Commons License 2008.01.14 0 0 4962
Én letiltatnám a hitelkártyát, biztos ami biztos. Ilyen célra webkártyát érdemes használni, annak az egyenlege mindig nulla. Csak fizetés előtt töltöd föl a folyószámládról az éppen esedékes összeggel, így nem tudnak többet levonni.
Előzmény: piri joli (4961)
piri joli Creative Commons License 2008.01.14 0 0 4961

Sziasztok!

 

Azért írok, mert találtam múltkor egy spanking film nézegetős oldalt, amit ki is próbáltam sajnos.

 

http://www.spankingvod.com/free_samples.php

 

Úgy van kitalálva, hogy x összegért lehet nézni bizonyos ideig spanking filmeket. Én nekem meg ez a tetü 4.95$ helyett 29.95$-t vett le a számlámról. Szóval nem annyi időt kaptam és kértem, amennyiért ez levette a pénzt. Szóval valami átbaszás az egész. Az a baj, hogy nem nagyon tudom hogyan működnek ezek az oldalak, hátha valaki jobban tudja, szerintetek változtassak most számlaszámot, úgy értem, hogy mivel most ezeknek egyszer megadtam nem lehet az hogy majd legközelebb is csak úgy szednek majd le pénzt róla, mivel már tudják a számot. Köszi előre is.

Törölt nick Creative Commons License 2008.01.13 0 0 4960

Megnéztem az oldaladat, és igen ígéretesnek tűnik. Kivitelében és felépítésében is jó, főleg ahhoz képest, hogy most indítottad. A praktikus működéshez pesze kell néhány változatatás, de ez majd kiforrja magát.

A későbbiekben nekem is lenne néhány tanácsom, ötletem, de egyelőre jó így, ahogy van, majd a látogatók tesznek javaslatokat.

Ahhoz viszont, hogy legyen elég látogatód néhány dologra vigyázz.

A legfontosabb: azonosíthatatlan vírusba szaladtam valamelyik kisfilmes oldalon. A NOD32 megfogta, de ez akkor is veszélyes. Valószínűleg a más oldalakról belinkelt filmek miatt. Érdemesebb lenne egy kisebb tárhelyre free filmeket felrakni. Ezeket minden kiadó ingyen engedi használni.

Előzmény: Törölt nick (4959)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.12 0 0 4958
Lebukás az uszodában !

Két ével ezelőtt nem mindennapi dolog történt velem még ma is emlékszem rá . Szóval mint minden másnap akkor is uszodába indultam este .Természetesen most is csaltam mint ahogy mindig is szoktam diák éves bérlettel mentem amit az egyik szomszédtól „baráttól „rendszeresen kölcsön kaptam . Az uszodába elég volt felmutatni ,nem kérték hozzá sosem a diákigazolvány .És én mindig nevetem a markomba milyen hülyék is ezek .Aki beengedet mindig egy idős bácsi Karcsi bácsi volt ,de ezen a napot nem volt egyedül .Egy 30-év körüli barna hajú barna szemű , vékony testalkatú nő volt vele .A nő tisztára olyan volt mint a matektanárom még a gimiben . Szemüveges ugyanaz a szigorú mérges tekintet ,mellesleg még úgy is öltözködött .Bár csinos volt és szexi ezt azért hiába is rejtette el lehetet rajta látni .Amint meglátott kérte tőlem a diákbérlettem én persze elkezdtem kutatni a táskába mire szerencsére jött Karcsi bácsi és intet ,hogy jó rendben hagyad már feltartja az egész sort itt . Mert én még a táskámba kutakodtam ,a hátam mögött tényleg rengeteg ember jött össze aki úgy-e én miattam nem kapták meg a szekrényükhöz a kulcsukat .Végül is bejutottam ,de az a nő még előtte mélyen a szemembe nézet és azt monda ,hogy kilépésnél saját maga fogja ellenőrizni az iskolai diákigazolványom és ha nincs be fogja vonni az uszodai diákbérletemet .Hát igen elég nagy gondban voltam ,egyszerűn Laci barátomnak aki nappali főiskolán tanult nem szerettem volna gondod okozni nagyon nem . Valahogy az úszás sem ment inkább csak fel alá járkáltam ,hogy lehetne valahogy ki jutni úgy hogy elkerüljem azt a nőt . Már este 10-óra volt és az uszoda szinte teljesen kiörült ,ilyen sokáig még sosem maradtam .Nagy nehezen végre felöltöztem és reménykedtem ,hogy az a nő esetleg már nincs ott a kijáratnál .De ott volt és rögtön kérte is a diákigazolványomat ,mire én mondtam neki hogy elnézés otthon hagytam legközelebb bemutatom .De ő csak nézet rám mérges szemekkel és azt monda ez azért nem pontosan így működik ,majd fogta a kezemet és a magával hozott egy kis szobába .A szoba nem volt más mint egy kis iroda egy kis szekrény sor volt bene tele iratokkal és még egy nagy íróasztal volt a sarokban két székkel .A hölgy leült az íróasztal mögé és én vele szembe álltam az íróasztal előtt .Nagyon féltem a nő szigorú szemekkel nézet rám ! Majd kérte a diákuszodai bérletemet amit azonnali hatállyal be akart vonni én persze nem adtam neki oda .A hölgy felállt és az ajtóhoz lépet kulcsra zárta az ajtót előttem ,majd vissza ment az íróasztalhoz . Csak annyit mondott jó rendben ez esetbe már hívja is a rendőrséget és már emelte is fel a telefont .Mire én kétségbe estem és szinte ,már könyörögtem neki „- Kérem ne-ne tessék bármit megteszek maradjon ez valahogy köztünk kérem .” A nő végül is le tette a telefont kinyitotta az íróasztal egyik fiókot és egy vastag favonalzót vett elő .”- Jó rendben akkor tőlem kapja meg a büntetését ,és remélem tanulni fog belőle ” ,jelentette ki a nő szinte rezzenéstelen arccal .Én csak néztem megszólalni sem mertem .Lehúzta a nadrágomat az alsómat mindent ő csinált majd ráhajoltatott az íróasztalra .Elsőnek a tenyerével vágott jó nagyokat a fenekemre ,majd fogta a vastag favonalzót és azzal fenekelt . Olyan forróság ment rajtam át a fenekem egyre pirosabb lett ,de élveztem ahogy veri a fenekemet .És ő rajta is lehetet látni ,hogy élvezi hogy megbüntet engemet pirosra veri a fenekem .Majd végre abba hagyta a popsim szinte vörös szintbe változott ,de fájni nem fájt csak kicsit éget .Nem bírtam tovább ő hozzá léptem és lehúztam a szoknyáját majd a kis bugyiját ,bár elsőnek kicsit tiltakozott de hagyta magát szerette volna ha jól elverem a kis popsiját .Az író asztalra hajoltattam és elsőnek épp úgy mint ő engem a tenyeremmel vertem el a kis popsiját . Szép volt látni ahogy a fehér formás kis popsi piros színbe változik .Majd fogtam a favonalzót és azzal vertem tovább a kis popsiját nem ütöttem túl nagyokat de olyanokat hogy azért rendes megérezze .Élvezte minden egyes ütésnél hangosan felnyögött ,miközben a popsija csak úgy vörösödött .Majd abba hagytam ,és kaptam tőle egy nagy puszit .Mikor legközelebb mentem már csak Karcsi bácsi volt ott kérdeztem hol van az a hölgy .Ő csak annyit mondod kilépet, a férjével vidékre költöztek .Sosem láttam többé ! KZ*****megjegyzés: Ez akár meg is történhetne tényleg csalok a bérlettel :):) !
fullanx Creative Commons License 2007.12.11 0 0 4955

Gondolkodtam ezen... Én éppen, hogy nem a fokozásban látom a megoldást.

 

Mi lenne, ha megvonnád tőle egy időre? Úgy érzem, nagyon is telítődött már az élményekkel, és éppen, hogy egy kis absztinencia segítene abban, hogy utána újra élvezni tudja.

 

Jóból is megárt a sok! ;)

Előzmény: Brantch (4928)
fullanx Creative Commons License 2007.12.11 0 0 4954

Oké, épp ezért segítettem egy kicsit -- ha már magadtól elsőre nem mondtad ki... :)

 

A nulla levél, az átmeneti állapot. Biztos vagyok benne, hogy valaki előbb vagy utóbb össze fogja szedni a fantáziáit, és ír neked.

Előzmény: Törölt nick (4953)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.10 0 0 4953
Figyi tudod hány levelet kaptam elárulom 0 darab ! :D :D
Pedig én mindhármat szeretem ha nő-nőt,férfi-nőt , nő-férfit fenekel el.:) :)
És szerintem a korhatár sem volt rossz 30-50 ,vagy javítsam 18-100-ra ??? Naaaaaaa az már morbid volna már a 100-as :D :D :D .Pedig fiatal vagyok ,ráadásul nem is érzem magam egy ronda srácnak és lásd még bátor is vagyok .Ki vállalta vállalja itt az arcát ???? (4943)Szóval elől ennyit !:):)
Előzmény: fullanx (4952)
fullanx Creative Commons License 2007.12.10 0 0 4952

Nyugodtan nyissuk tágabbra a kört: ha nem tiltakozol az ellen, hogy téged is elfenekeljen a 30-50 közötti céltudatos hölgy, szerintem még több jelentkező közül választhatsz majd! :)

Előzmény: Törölt nick (4943)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.08 0 0 4951
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.08 0 0 4950
KEDVENCEM :) :)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.07 0 0 4949
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.07 0 0 4948
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.07 0 0 4947
Ez nagyon izgi szerintem ,én minden esetre mindhárom formátumot szeretem !:) :):)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.12.07 0 0 4945
Szerintem inkább a körítésen kellene változtatni, izgalmasabbá, változatosabbá tenni, mert egy ponton túl a fenekelésnek már maradandó nyomai lehetnek, ami nem túl előnyös, hacsak nem ez a cél.
Előzmény: Brantch (4928)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.07 0 0 4944
Rendben köszi ! Majd igyekszem.Bár szerintem itt mindenki csak olyan történetet szeretne ahol férfi nőt fenekel el .Úgy-e ?? :) :) :)
Előzmény: Charlie1162 (4941)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.07 0 0 4943
Szívesen megismerkednék olyan nővel akit izgat érdekel az erotikus elfenekelés .Elsősorban nálam jóval idősebb nőt keresek olyan 30-50 év között ,aki kiegyensúlyozott és céltudatos .Amit szeretnék az egy tartós vagy egy egyszeri spanking kaland kapcsolat.*** Csak is olyan dolog történhet amit szeretnél ,és csak úgy ahogy szeretnéd ezt én is elvárom persze tőled . Ha szívesen megismernél kérlek írj ****: spankingboy20@index.hu
roumark Creative Commons License 2007.12.07 0 0 4942
Én a vékony csípős eszközök híve vagyok. Az én tippem, egy legalább 20-25 centis villanyvezeték, egérkábel, vagy telefontöltő vastagságú, egy szintén 20-25 centis nyélen. A nádpálcát sokan kibírják, de ezt sokkal kevesebben, ezért úgy gondolom, hogy a nádpálca kevébé fájdalmas. Bár kétségkívül izgalmasabb látvány, mint egy összetákolt egérkábel! :)

Előzmény: Brantch (4928)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 4941
Tőlem nyugodtan! De írhatnál valami szofisztikáltabbat is. Próbálj meg előtte Moraviát olvasni egy kis ihletért! Nagyon erotikusakat is írt. Stílusgyakorlatnak jót tenne.
Előzmény: Törölt nick (4940)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.06 0 0 4940
Jó tudom nem szabad nem írok többet:). Pedig lehetett volna még :Szigorú Mikulás2 is sőt….:D :D !
Előzmény: Charlie1162 (4939)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.12.05 0 0 4939
Már kezdett hiányérzetem lenni, hogy egy ideje nincs új sztori!:)
Előzmény: Törölt nick (4935)
cathart Creative Commons License 2007.12.05 0 0 4938
http://www.indavideo.hu/video/Anyu_a_mikulas A végén derül ki, hogy mégiscsak idevaló. :-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!