van_Persil Creative Commons License 2017.02.04 0 0 142536

Most már csak az kéne, hogy az átlövöink (Jovanović, Monori, Zácsik) eredményesen löjenek át, mert azért anélkül egy komolyabb csapat szigorú hatosfala ellen nehéz lesz... Ugye Hornyák alkatilag nem az a felugrálós típus, ö viszont, ha bele tud állni a lövésébe, akkor a védö/kapus, ha jót akar magának, nem tartja oda a kezét, mert a labda lyukat üt rá.

van_Persil Creative Commons License 2017.02.04 0 0 142535

Akkor, amikor kb. eldölt a meccs, mindjárt kezdtünk nem teljesen koncentrálni, fel is jöttek.

Aminek örülök, hogy Mészáros végre érdemben támadhatott, és ez a legkomolyabban sem Snelder kritikája a részemröl.

nicko Creative Commons License 2017.02.04 0 0 142534

Bar a vegere le eresztettunk, de jo volt ez igy. Meg az is hogy nem kellett hetkozbe jatszani. Mullert azert eltudnam kepzelni Elek helyen. :)

gerg0 Creative Commons License 2017.02.04 0 0 142533

mert nem egy-két ember jó játékától függünk.

Előzmény: gerg0 (142532)
gerg0 Creative Commons License 2017.02.04 0 0 142532

Forgatás teljesen rendben volt, külön örülök Rea 20 percnyi játékidejének. A gólok is kellemesen eloszlottak, ami nagyon fontos, mert egy-két ember jó játékától függünk.

Gojira Creative Commons License 2017.02.04 0 0 142531

Kár elszórakozni a végét.

nicko Creative Commons License 2017.02.04 0 0 142530

szegeny Szikora...szegeny Rasmussen ;)

Fradista Utazó Creative Commons License 2017.02.04 0 0 142529

Monori Orsi, így, bele a kamerába, hasonló véleményen volt, bár nem pont ugyanígy fogalmazott.

Előzmény: nicko (142528)
nicko Creative Commons License 2017.02.04 0 0 142528

Hornyak gol TOP 5-os volt

Fradista Utazó Creative Commons License 2017.02.04 0 0 142527

7-1-gyel kezdtük a második félidőt. Így kell ezt.

Most jönnek majd 7-6 ellen, de -11 állásnál ez eléggé veszett fejsze nyele már.

Előzmény: Fradista Utazó (142522)
Gojira Creative Commons License 2017.02.04 0 0 142526

Igen.

Előzmény: nicko (142525)
nicko Creative Commons License 2017.02.04 0 0 142525

ez az Engel az a Engel aki egy koron jo volt?

na most mondta az...

xy1212 Creative Commons License 2017.02.04 0 0 142524

Ezt azért nem gondoltam.

nicko Creative Commons License 2017.02.04 0 1 142523

ennyi

mennyivel jobb Mehessel is mint Miki egerrel nezni kezit...

Előzmény: nicko (142512)
Fradista Utazó Creative Commons License 2017.02.04 0 0 142522

A jó kezdés tulajdonképpen megvolt. Müller kettő, azaz kettő támadás után időt kért. :-)

Előzmény: Fradista Utazó (142517)
stevzay Creative Commons License 2017.02.04 0 1 142521

Tavaly még ez a Houtte a Fleoryben szaladgált. Egyből ismerős lett mert csak ő volt fehér bőrű.

Előzmény: van_Persil (142513)
van_Persil Creative Commons License 2017.02.04 0 0 142520

Ö, igen. A fenének kell 3 hangot 8 betüvel írniuk...

Előzmény: Fradista Utazó (142518)
van_Persil Creative Commons License 2017.02.04 0 0 142519

Azért volt pár 5 m-en védekezésük, amit kivittek vonalra, míg ellenünk befújták öket...

Fradista Utazó Creative Commons License 2017.02.04 0 0 142518

(Manon Houette. Nyártól Metzbe igazol).

Fradista Utazó Creative Commons License 2017.02.04 0 0 142517

Sokat köszönhetünk Blaninak ma is, mert a visszarendeződésünk nem jó, és a THC ezt ki is használta - volna, ha Blani nem védett volna ziccereket egymás után.

Müller időkérése után volt egy jó tízperces periódus, amikor nem igazán lőttünk gólt, akkor tudtak feljönni egy gólra, ezt a félidő legvégére megoldottuk.

Az utóbbi időben általában (ellentétben a 4-5 ével ezelőtti csapatunkkal) kifejezetten jól kezdtók a második félidőt, ha most is sikerülne a félidő elején még 2-3 gólt közétenni, akkor ott nagyjából el is lehetne dönteni a mérkőzést.

A második félidőben valószínűleg játszani fog Planéta. Ő mostanában abban a félidőben játszik, amikor ő van a rövid oldalon, és csak támadásban van fenn. Az azért majd egy kicsit más védekezést kíván meg.

A játékvezetők azt fújják, amit látnak. Hogy ez csak csekély korrelációt mutat a valósággal, az - jópár éve figyelve a pályafutásukat - nem meglepő. És még csak azt se hiszem, hogy összességében ebből nagyon rosszul jönnénk ki.

Gojira Creative Commons License 2017.02.04 0 0 142516

Mondtam, hogy gyengék, de itt valaki rögtön hányni akart.

van_Persil Creative Commons License 2017.02.04 0 0 142513

Nagyjából? Rátett még egy lapáttal. Amikor pl. Houliet (ha nem így írják, elnézést) homályt dobott, az ismétlésböl kiderült, hogy nem homály volt az, hanem Bíró védte...

Előzmény: xy1212 (142510)