Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Csaby Creative Commons License 1999.09.13 0 0 2402
Nekem az tetszett igazán, hogy Salo simán lenyomta Irvine-t. Egymás után két leggyorsabb kört is produkált. Csak így tovább. Nehogymá az Irvine legyen a világbajnok. Nem érdemli meg. (Pedig szeretem a ferrarit)
Kopasz Creative Commons License 1999.09.13 0 0 2401
Mogorva!

Tudom, valahol igazad van. De. Én nemigen tudom elképzelni hasonló helyzetben, hogy egy Lauda, Senna, Prost vagy M. Schumacher (és még sokan mások) a bokrok tövében sírdogál. Nekem ez furcsa. Igaz némileg rokonszenves is.

Üdv: Kopasz

Mogorva Creative Commons License 1999.09.13 0 0 2400
Azt azért ne feledd el, Hakkinen ott "pityerget", ahol úgy gondolta, egy-két embernél több nem láthatja.
Ekkora feszültség után másnál is elszakad a cérna. Nem lényegtelen az sem, hogy amíg versenyben volt, körönként majdnem fél másodperccel gyorsabb volt mint a mezőny. Már pedig az ilyen feszített tempó könnyen megbosszulhatja magát.
Az, hogy a kormányt és a kesztyűt földhözvágta már annak a tehetelen dühhnek a következménye lehet, hogy mikor már csúszott, tudta, hogy Ő cseszte el. És ez a futamon mutatott teljesítménye fényében kiábrándító dolog volt. Nem csak nekünk, neki is.
Aty Creative Commons License 1999.09.13 0 0 2399
Szerintem is inkább a palik. Tudod, a kisebbik rossz...
Borzalmas, hogy Knézy S. Jenő (Sólyomszem) Barrichello és Zanardi teljesítményét le sem sz@arta. Csak Takagit fikázta rendesen. Beültetném a marhát mondjuk a Minardi-ba! Ennek kapcsán az jut eszembe Knézy F. Jenőről (Fitness), hogy egy Budapesti futóversenyen futott kb. 2 km-t reprezentatív célzattal. Látni kellett volna azt a támolygást...
Abraka Dabra Creative Commons License 1999.09.13 0 0 2398
off
Köszönöm. Kár érte. Sajna elég rosszak voltak ott a bizt. intek, ahogy láttam. Átrepült a gumifalon. Ilyet még életemben nem láttam..
on
Kopasz: mindkettő:-)))
Szerintetek MS uolyan lesz visszatérése előtt mint előtte?
outpost Creative Commons License 1999.09.13 0 0 2397
OFF
CART - baleset
Gonzalo Rodriguez
Idén a Forma--3000-es nemzetközi bajnokságban jeleskedett, a monacói futamot megnyerte, és jelenleg is a sorozat második helyén áll 27 pontjával. Roger Penske, a Penske-csapat névadó-főnöke hamar ,,lecsapott" az uruguayira, Detroitban már nevezte is. Az erős testalkatú pilóta meg is hálálta a bizalmat, első versenyén -- a 12. helyen célba érve -- mindjárt pontot szerzett. Laguna Secában éppen a második Cart-futamára készült...
Kopasz Creative Commons License 1999.09.13 0 0 2396

Na de melyik Schumacher? -))))))

Kopasz

Abraka Dabra Creative Commons License 1999.09.13 0 0 2395
Ja egy kérdés: Nem tudja vki ki halt meg a CART edzésen? Az RTL Klubon elhadarták a nevét, nem értettem.
Abraka Dabra Creative Commons License 1999.09.13 0 0 2394
Néhány Jenő gyöngyszem:
Coulthard száguld, előtte egy Sauber. Erre Jenő: "Damon Hill még egyenlőre nem jelent akadályt Coulthardnak.":-)))) Hát Hill tényleg nem. OK, összekeveri mondjuk Alesi-t Diniz-zel, rendben. Én sem tudtam melyik megy ott. Na de kék kocsit a sárgával... Már csak fekete-fehér moncsi van nekik? Bár még azon sem egyforma:-)
Verseny: Szakkomcsi (x.y) mondd valamit, de lekeverik nem hallani. Erre Jenő: "x. y.-t hallották." Rajta kívül a kutya nem hallotta.:-)
Más: szerintem a verseny hőse Barichello volt. Amit a nagyságrendekkel gyengébb stewart-tal művelt az szuper volt. Herbert ugyanazzal a kocsival sehol nem volt. Ő meg leautózta Coulthardot. Kár, hogy neki megint lassabb volt a boxmunkája, mint a Ferrarinál. Sebaj majd jövőre: Reszkess Schumacher!!!:-)
Kopasz Creative Commons License 1999.09.13 0 0 2393
Helló!

Tegnap 24 óra meló és két óra alvás után néztem meg a futamot, de megérte! Hakkinen amilyen szépen versenyzett az elmúlt két versenyen (bár Spa-ban már eljátszotta a durcás kisfiút), olyan gyerekes hibát csinált ismét. Ha VB akar lenni, akkor nagyon össze kell kapnia magát, mert egy-két vezetői vagy boxbeli baki, és akár Frentzen, Irvine és Coulthard is megelőzheti. Bár Irvine az utóbbi versenyeken csak a saját egóját bontja tégláról-téglára. Nagyon örültem a Frentzen-Scumacher befutónak, nemrégen filozofáltam a két fiú idei remeklésének. Nem tudom mi történt a kiállásnál, mindenesetre a kerékcsere után a kis Schumi kissé lemaradt Frentzen mögött, holott szerintem akár az első helyre is lett volna esélye, a végén egyértelműen gyorsabb volt, mint Frentzen. A Williams úgy tűnik kezd magára találni, Zanardi is emlékezeteset produkált, pontot érdemelt volna. Barrichello meg jól fog jönni a Ferrarinak, Irvine-nál egyértelműen jobb pilóta, a mutatott előzései a mai F1-ben igencsak figyelemreméltóak. Hakkinen pityergése kiábrándító volt, akinek nem bírják az idegei, az pihenjen.

Üdv: Kopasz

konor_ Creative Commons License 1999.09.13 0 0 2392
Ez az!
Szerintem Coulthard probalta Irvinet feltartani, hogy ne keruljon pontszerzo helyre
Ez tuti....
Szerintetek nem?
Hakkinent sajnalom, en is sirtam volna...
Irvine megint visszavehet az arcabol egy nagysagrendel.
A vegen meg vartam, hogy Salo hirtelen belassul Irvine moge, de nem.
Az esti Cart sokkal jobb volt, igaz nem lattam vegig
Jeno, az Jeno:
-allandoan azt nezi, melyik csapat gyorsabb a boxban, csak eppen azt felejti el, hogy ha valaki ketszer all ki, akkor kevesebb uzemanyagot tolt, es nyilvan hamarabb vegez...barom.
-szegeny az idomeron ismet megjegyezte, hogy mivel "nem vagyunk kint" nem kapunk pontos informaciokat a kompjutertol, hogy ki hany kort volt mar kinn...szegeny.

konor

Chavo Creative Commons License 1999.09.13 0 0 2391
SZVSZ a kicsúszás MINDIG felesleges.
Nos az igazsághoz tartozik, hogy pl Irvine nem követett el, olyan vezetéstechnikai hibát, ami miatt fel kellett adnia a versenyt. Hakkinen már 2x. Azonkívül volt még nehány kicsúszása, amikor visszahozta a kocsit és végül célba ért. A kocsik megbízhatósága, a team munkája is a Ferrari felé billenti a mérleget. Azért mégis nagy meglepi lenne, ha az idény végén Irvine lenne a világbajnok. Ha Hakkinen nem tud maradandót produkálni, akár Frentzen is megelőzheti.
Chavo Creative Commons License 1999.09.13 0 0 2390
Mi a vélaményetek a tennapiról? SZVSZ a McLaren teljes lebőgése volt.
A Kis Bufurc Hakkinen, hogyan földhözvágta a kesztyűjét, aztán meg sírógörcsöt kapott. Megmondom őszintén, nem tetszenek a megnyilvánulásai. Még egy ilyen versenyzőnek, ilyen idegfeszültség közepette is kell tudnia uralkodni az érzelmein. Nem ez az első ilyen kitörés nála.
Jenci végig sopánkodta a futamot, mindig valami (legalábbis számomra) érthetetlen dolgon. Nem értem, miért keverték le rendszeresen a másodhegedűst, pedig ő még azt is észrevette, hogy Barichello megelőzte Coulthardot, meg Salot.
Hogy mi volt a McLaren taktikája, talán nem a Jenci a legszakavatottab ennek ecsetelésére. Mindenesetre nagyon szembetűnő volt, hogy pont Irvine elé állt be Coulthard. Talán az volt a csapatterv, hogy Hakkinen nyeri a futamot, miközben Irvine nem szerez pontot? Nos ezt a finn kegyetlenül elrontotta.
Még egy dologra felfigyeltem a boxkiállás után: Barichello pont beékelődött Salo és Coulthard közé, majd szenzációsan tartotta, lassította a britet. Kár, hogy Irvine nem tudott élni a lehetőséggel, hogy a nyakukra menjen.
Lehet az utolsó versenyeken már nem kettő, hanem három Ferrari lesz a pályán?
Zulejka Creative Commons License 1999.09.13 0 0 2389
OFF: Elnézést a többiektől, akik már tönkre beszélték a témát...
ON:
ds9 Creative Commons License 1999.09.13 0 0 2388
Zulejka azt hittem már alszol :)
Zulejka Creative Commons License 1999.09.13 0 0 2387
Anakin99, thunder köszönöm...

Anakin: Kérdezted, hogy Palik v. Jenci..
Jencitől fel áll a hátamon a szőr...Pont az egyik..."ez a verseny már eldőlt" benyögésével írta le magát nálam... Szóval nála mindenkit szívesebben hallgatnék.
Palikot akkor szerettem, amikor még a Héderrel együtt lökték a hülyeségeket... Igaz, hogy ők is bakiztak, de legalább úgy adták elő, mint aki él és élvezi, amit kommentál.
Knézynél folyton az az érzésem, hogy nem ugyan azt a versenyt nézi, mint én.
Anakin99 Creative Commons License 1999.09.12 0 0 2386
AAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
okes! :)
bye!
thunder Creative Commons License 1999.09.12 0 0 2385
OFF Ja! Anakin99 beelőzött. ON
thunder Creative Commons License 1999.09.12 0 0 2384
A VB állása:

1. Hakkinen 60 pont
2. Irvine 60 pont
3. Frentzen 50 pont
4. Coultard 48 pont
5. M. Schumacher 32 pont
6. R. Schumacher 30 pont
7. Barrichello 15 pont
8. Fishichella 13 pont
9. Salo 10 pont
10. Hill 7 pont
11. Wurz 3 pont
12. Diniz 3 pont
13. Herbert 2 pont
14. Panis 2 pont
15. Alesi 1 pont
16. Trulli 1 pont
17. De La Rosa 1 pont

X polgártárs Creative Commons License 1999.09.12 0 0 2383
Anakin99 polgártárs,
akkor világosabban: olvasd el az egésztopikot, akkor kiderül mi a vélemény.
+MacPhisto máshogy(fent Keresés gomb, kattintás. beír: palik/kmézy amelyiket akarod...)
maradtam
x polgártárs
Anakin99 Creative Commons License 1999.09.12 0 0 2382
Kedves Sz Tamas!

olvastam a Topicot, de asszem ez is a F1-hez tartozik.
Marmint ez a szakkomentatorsag, (mint ahogy irtad) Knedly muvel.
Mellesleg a mai futam kozvetitese kapcsan is akad kiakadnivalo boven! -> Innen adodott a kerdesem.
bye!

Anakin99 Creative Commons License 1999.09.12 0 0 2381
Zulejka itt a jJelenlegi allas:

Pl Driver Team Pts
1 Hakkinen McLaren 60
1 Irvine Ferrari 60
3 Frentzen Jordan 50
4 Coulthard McLaren 48
5 Schumacher M Ferrari 32
6 Schumacher R Williams 30

Pl Team Pts
1 McLaren 108
2 Ferrari 102
3 Jordan 57
4 Williams 30
5 Stewart 17
6 Benetton 16

MacPhisto Creative Commons License 1999.09.12 0 0 2380
Merem ajánlani a brand new keresőt,keress knézy v. Palik néven.
písz
Sz Tamas Creative Commons License 1999.09.12 0 0 2379
Hello Anakin99!

Nem szokásom a mások leugatása, de beleolvastál a topicba, vagy csak úgy írtál?
Szerintem az utóbbi.
De hogy válaszoljak is, az eddigi (régebbi) ehhez a témához kapcsolódó írások talán egy kicsit a Palik a jobb.
De tényleg vegyes a kép.
Mégvalami: Szerintem is a Palik+Dávid+"Beszéltemazörvájnnagynénikéjévelnagyonaranyos" trió marha jó volt.
Eugén von Knédly mellett jó a szagkommentátor. Látja, mit is csinálnak, és értelmes, meg minden, amit a Knédlyről nwem lehet elmondani.
Sz Tamas

Anakin99 Creative Commons License 1999.09.12 0 0 2378
Udv mindenkinek!

ha mar itt tartunk szerintetek Knezy Jeno, vagy Palik a nagyobb asz a Forma1 komentatorai teren??? :)
Szerintem szamuzni kene ezt a "szakkomentatort" a ketballabas focistakhoz.
Nemkene, hogy a F1-ben is valaha bekopje egyik arany mondasat.
10 percel a vegel elott: "hat kerem... ez a meccs mar eldolt!"
aztan valaki megis bekeveri a labdat a haloba: "!!!! Ki gondolta volna..."

Szoval a Palikon legalabb neha lehetett rohogni. (ugyebar: "ha a nezo szemben ul a tevevel...", stb.)
Bar o sem volt jobb!
ennyi.
varom a reakciokat!

thunder Creative Commons License 1999.09.12 0 0 2377
OFF

Nincs meg valakinek videón az 1994-es Japán nagydíj?
Kölcsön adtam és elhagyták.
Pedig az egy nagyon jó kis verseny volt.

ON

Zulejka Creative Commons License 1999.09.12 0 0 2376
Szenzációsak a versenyleírásaitok... Jencike helyett ezentúl, majd a netről olvasom a közvetítést... ki kéne hangosítani titeket..:)

A kedvemért betenné valaki a jelenlegi VB pontlistát? Köszönet: Zulejka

Mogorva Creative Commons License 1999.09.12 0 0 2375
Érdekesek a nyilatkozatok az esettel kapcsolatban. Mindenki szűrje le a konzekvenciákat magának.

Mika Häkkinen: - Egyedül én vagyok a hibás! A kocsinak semmi baja nem volt, én rontottam. Egyszerűen nem tudok mit mondani. Ennyi a történet. Szeretnék a következő versenyen javítani, hiszen nagyon kellenek a pontok.

Eddie Irvine: - Häkkinen már kétszer hibázott nagyot az idény során. Ha "mesterhármast" érne el ebben, az nagyszerű lenne.

Mogorva Creative Commons License 1999.09.12 0 0 2374
Hát az edzésen tényleg "fasza gyerek" volt! Amikor a sasszemű Knézy annyira elvolt foglalva saját magával és hülyeségével, hogy nem vette észre, hogy Hakkinen a saját maga által 1.23 alá nyomott köridején majd fél másodpercet javított... Arra azért joggal lehet büszke.

Az is tény, hogy amíg ment, a versenyen sem akadt ellenfele. Kicsit ciki lesz, ha ez után a teljesítmény miatt lecsúszik a VB címről. dehát ilyen a sport. Azért sajnáltam szegényt.

thunder Creative Commons License 1999.09.12 0 0 2373
Tudom, de ez tény. Én már kicsit szkeptikus vagyok amikor látom hogy MH felemeli a hüvelykujját időmérés után hogy "na megint fasza gyerek vagyok".
Ne hidd hogy nem sajnálom. Örülnék ha 2x-es világbajnok lenne.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!