Keresés

Részletes keresés

"alert" Creative Commons License 2011.06.20 0 0 819

Ezért megyek én 10napra,h. mindent megnézhessek még azt is amit nem biztos,h. látni akartam. De látni akarom mert most élek

Előzmény: yons (816)
"alert" Creative Commons License 2011.06.20 0 0 818

bocs,jövő

Előzmény: "alert" (817)
"alert" Creative Commons License 2011.06.20 0 0 817

Timzan mentettem az elérhetőségeidet. Azt hiszem jönő tavasszal kereslek. Magyar számod nincs?

yons Creative Commons License 2011.06.18 0 0 816

"A fórum nem kritizálásra született, hanem tapasztalataink és ismereteink megosztására."

 

Bocs, nem akarok vitát nyitni, de azért azt nem Te fogod sajnos eldönteni, hogy ki mit írhat be ide, ugyan néhány ezren már próbálkoztak ezzel, de még senkinek sem sikerült. 

 

"Ha nincs jó tanácsod, inkább hallgass és csak szemlélődj."

 

10 darab hozzászólással nem nagyon kellene az észt osztogatni, mert a végén még nevetségessé válsz. Tőlem persze nyugodtan lehet úgy utazni, hogy Kék Mecset 16 perc, Hagia Sophia 14 perc, de gyorsan apukám, mert el kell kapni a 15:34-es kaidköyi villamost, mert akkor még a Galata toronyba is fel tudunk szaladni 5 perc 40 másodpercre. Csak nagyon szar. :)

 

Előzmény: trampli balerina (812)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.18 0 0 815

vizeum ot kapsz repteren ha varosba akarsz menni lehet metroval menni ha nem engem hifsz en valalum varosnezes isztambul tudum mutatni szia +905324312671 / info@timzan.com

Előzmény: Törölt nick (813)
szammer Creative Commons License 2011.06.18 0 0 814
Sziasztok! 23 órám lesz Ataturk reptéren és szeretnek kimenni a városba. Vízumot jól olvastam, hogy lehet a reptéren venni igaz? Hova és mivel érdemes kimenni? Koszi
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.17 0 0 813

szia ramazan timzan vagyok ikitelli körneken lakom mit tudum segitteni szia info@timzan.com

Előzmény: ZolKa (807)
trampli balerina Creative Commons License 2011.06.16 0 0 812

yons, akár 4 napra, akár két hétre megyünk, mindig van TERV.

És igen! Amit csak lehet (és nem mindent) megpróbálunk megnézni, mert nem biztos, hogy még egyszer módunk lesz oda eljutni.

Soha nem szorítanék háttérbe semmit Disney-landért. Eszembe sem jutna. Úgyhogy nem kéne fikáznod az utastársakat. Ha nincs jó tanácsod, inkább hallgass és csak szemlélődj.

A fórum nem kritizálásra született, hanem tapasztalataink és ismereteink megosztására.

Előzmény: yons (791)
trampli balerina Creative Commons License 2011.06.16 0 0 811
Előzmény: k.zsu (786)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.15 0 0 810

sziajasztok magyaruk  szemelyszallito cseg vagyok isztambulba varos nezes reteri transzfer magyarul idegen vezetö

wikli Creative Commons License 2011.06.12 0 0 809

Szia! Figyelmedbe ajanlom Ramazan Tımzan-t, akı Isztambulban lakık, beszel magyarul es megszervezı Nektek az egesz İsztambulı kinntartozkodast. Repülöterı transzfertöl, a szallodafoglalast ıs. Elerhetösegek: emaıl: info@timazın.com, telefon: +90 532 431 26 71

Mi meg itt vagyunk İstambulban es mındent vele oldottunk meg!!!!

Előzmény: Pajti67 (803)
komanche Creative Commons License 2011.06.11 0 0 808

Tavaly mi itt voltunk 3 napot: http://www.nezihotel.com/english/

A nagybazár 2perc gyalog, a Kék-mecset, Topkapi 5perc gyalog...

Tavaly 2fő/éj 40ojró volt.

Előzmény: Pajti67 (803)
ZolKa Creative Commons License 2011.06.10 0 0 807

Van aki ismerős Ikitelli -ben?

kirgizke Creative Commons License 2011.06.10 0 0 806
Előzmény: sört (805)
sört Creative Commons License 2011.06.10 0 0 805

Sziasztok!

Akkor úgy fest,hogy a wizz,végleg megszünteti járatát Isztambulba?

Tud erröl vmi újabb infót?

Elöre is köszönöm!

koteczki Creative Commons License 2011.06.05 0 0 804

Szia! Személyes tapasztalatom az nincs, de itt lehet, hogy itt találsz valamit.

http://www.ownersdirect.co.uk/istanbul.htm

 

Előzmény: Pajti67 (803)
Pajti67 Creative Commons License 2011.06.03 0 0 803

Sziasztok,

 

Legyetek szívesek segítsetek Nekünk.

Június végén szeretnénk néhány napot (4 nap, 3 éj) eltölteni Isztambulban.

3 család (mindegyiknél 2 szülő + 2 gyerek (5, 15 évesek)

Ár-érték arányban jónak mondható appartmant keresünk, közel a látványosságokhoz, lehetőség szerint szabad parkolóval.

Kérlek Benneteket - eddigi tapasztalataitokat megosztva - küldjétek el javaslataitokat a következő e-mail címre: zsiroja@gmail.com

Előre is köszönjük kedvességeteket.

 

Üdvözlettel:

Janek (Pajti67)

kirgizke Creative Commons License 2011.06.03 0 0 802

Többször voltunk Törökországban, de nem elégszer. :-) Szerintem ha sikerül megcsípned vmi. jó akciós repjegyet, akkor akár olcsóbb lehet (v. ugyanannyi) mint a busz, ugyanakkor gyorsabb, kényelmesebb. A buszjegy pl. a Metro busztársaságnál  Iszt.-Ant. 60 TL.

Előzmény: klajzi (800)
yons Creative Commons License 2011.06.03 0 0 801

Belföldön el lehet menni a Turkish-el is, sokszor megfizethető árú. Ha nagyon gáz egyébként busszal is haza tudtok jönni.

Előzmény: klajzi (800)
klajzi Creative Commons License 2011.06.03 0 0 800

Kösz az infót! Te bizonyára már nem elsőre futsz neki Töröknek!:)

Melyik a legolcsóbb,szerinted?

Előzmény: kirgizke (799)
kirgizke Creative Commons License 2011.06.03 0 0 799

Húúúú, jól megszívattak. Vagy fogsz egy éjszakai buszt Antalyába, vagy próbálsz vadászni egy belföldi fapados járatra: Atlasjet, Onur Air, Pegasius Airlines, Anadolujet, Sunexpress stb.

Előzmény: klajzi (798)
klajzi Creative Commons License 2011.06.03 0 0 798

Szia!Igen,törölték a járatot 15.-étől.Mi is beszívtuk,13.-án kimegyünk, 20.-án jönnénk vissza,de csak 21.-én tudnak visszautat biztosítani.Ez még nem elég,Antalyából indul vissza,mi meg Isztambulban leszünk!Magyarul kivisznek,de kinnt is hagynak!?!

 

Tud valaki okos megoldást,hogy ne kerüljön sokba a Wizz-variálása miatt az Antalyáig utazás?

Előzmény: Kibic3 (794)
toncscsi Creative Commons License 2011.06.03 0 0 797

Kedves k.zsu!

 

"Csatlakozom" Hozzád! Én is előre megtervezek mindent, amit csak lehet... persze a helyszínen mindig történik/történhet változás! Hónapokon keresztül bújom a net-et, adott helyen mi az, ami felkelti az érdeklődésemet. Nem biztos, hogy az, amit az utazási irodák mutogatnak! Összeírok minden lehetséges "látnivalót", aztán szelektálok. És mindig akad olyan, ami kimarad, viszont helyette sok más kerül be a megnézettek közé. Természetes, ha valaki minnél többet akar/szeretne látni. 

Előzmény: k.zsu (786)
k.zsu Creative Commons License 2011.06.03 0 0 796

Ez komoly.

Nem nézek rá egy hétig és ketten is vitatkoznak rajtam. Természetesen köszönöm hogy kiállt mellettem

katihurghada.

Először is nem vagyok "kipipálós városnéző" aki mindenen ridegen végig szaladva próbálja letudni

az utazást és úgy nyugtázni a dolgokat hogy igen ez is megvolt. De szeretném megnyugtatni kedves Vons-t hogy

aggodalma alaptalan, ráadásul én,mi olyan szétszórt turisták vagyunk akik képesek úgy eltévedni a belvárosban

hogy reggeli indulásnál este fél egykor még fogalmunk sincs hol vagyunk /térképpel/.

Igazából arra gondoltam hogy legalább egyszer megpróbálok felkészülni,hogy nyugodtan menjen minden és

ami igazán jó arról ne maradjunk le.

Amúgy köszönöm szépen az eddigi konkrét segítségeket,és a továbbiakban is szívesen veszem őket.  :-)

kirgizke Creative Commons License 2011.06.03 0 0 795

A low-cost airlines topikon azt írták, hogy júniua 15-e után megszűnik a Wizz isztambuli járata.

Előzmény: Kibic3 (794)
Kibic3 Creative Commons License 2011.06.03 0 0 794

Sziasztok! Ki mit tud a wizz isztambuli járattörléséről?

COOP Creative Commons License 2011.06.02 0 0 793

:o))))))

Előzmény: koteczki (788)
katihurghada Creative Commons License 2011.06.02 0 0 792

Szerintem fórumozó társunk egy mondatába olyant értettél amit akartál, de ha mégis úgy van ahogy gondoltad - szerencsére nem vagyunk egyformák.

Természetesen szinte nincs olyan város ahova nem mennénk vissza oda is ahova már sikerült többször is visszamennünk - Athén, London, Prága például ilyen városok ahova szívesen visszatérnénk harmadszorra is és akkor még nem említettem a hazai városainkat.

Igazad van a kipipáló turistákkal kapcsolatban, de olyanok is vannak. Nem jobbak vagy rosszabbak csak mások mint mi.

Előzmény: yons (791)
yons Creative Commons License 2011.06.01 0 0 791

Fene tudja, de amit Te leírtál, máris egy lazább verzió. Európán belül azért sem a távolságok, sem a repülőjegyek nem olyan borzalmasak, hogyha NAGYON tetszik valami, többször is vissza lehessen menni. Azt is tudomásul kell venni, hogy 3-4 nap alatt nem lehet mindent megnézni - bár vannak városok, amire ennyi még néha sok is :)

 

Sajnos egyébként saját szememmel láttam feszített, lebontott ütemterv szerint haladó, kipipáló turistákat - hidegen, sorra vették a látnivalókat, de egy fél perc bámészkodásra, az élmény emésztésére már nem volt idő. (Klasszikus esete ennek Párizs, ahol végigrohannak a városon, majd fél napot töltenek sorbanállással az EuroDisneyben :)))

 

 

Előzmény: katihurghada (790)
katihurghada Creative Commons License 2011.06.01 0 0 790

Kösz Vons! Közel 40 év után megtudtam, hogy szarul utazgatunk. Mi bizony, amikor gyerekek nélkül (még és már) városlátogatásra mentünk bizony beosztottuk a napjainkat, hogy adott városból a lehető legtöbbet lássuk, mert tudtuk, hogy nem lesz lehetőségünk két tucatnyi fővárost többször végigjárnunk.

Nálunk Isztambulban is ment a dolog, kényelmes ebédelés természetesen szabadban, esti sisázás vagy éppen török fürdőzés része volt a "beosztásnak". "Minden percet" gondolom k.zsu sem szószerint értette.

Előzmény: yons (789)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!