Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.13 0 0 8469

Kedden megyek fél 9-re

Előzmény: Malagurski75 (8467)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.13 0 0 8468

Szerintem nem fektet be, mert vérvétel lesz, meg röntgen és az alapján dől el, hogy kaphatom e az injekciót. De, ha esetleg befektet, őszinte legyek jobban örülnék, mert nagyon rosszul vagyok, akkor bent lesz a lap topom.

Előzmény: Malagurski75 (8467)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.05.13 0 0 8467

Hétfőn mész Gicus be? Hány napra? Beviszed a laptopot vagy csak a telefont?

Előzmény: Törölt nick (8466)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.13 0 0 8466

Azt kijavítanám, hogy a második műtétem előtt mondta azt, hogy ez már nem lesz jobb hiába nyúl hozzá és én bele mentem, hogy nincs veszíteni valóm. Csak a második műtétem előtt nem lap topon fekve neteztem, hanem az asztalnál ülve a nagy gépen.

Előzmény: Törölt nick (8465)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.13 0 0 8465

Én meg értelek ez a lehető legjobb amit tehetsz. Csak arra az egyre kérlek, hogy mindent beszélj meg vele részletesen és ne hagyd, hogy eltántorítson. Igen is bíztasson és ne az legyen, hogy nem lesz jobb. Én tapasztalatból mondom, mert nekem azt mondta a doki, hogy megoperál, de úgy sem lesz jobb és beigazolódott amit mondott és hiába ugrálok. Ha vissza csinálhatnám más orvoshoz mentem volna és lehet nem itt tartanék.

 

Tiszta szívemből kívánom neked, hogyha megoperál sikerüljön és felépüljél, de a rehabbal egy kicsit óvatosabban, fokozatosan terheld a gerinced. Elhiszem, hogy minél hamarabb fel szeretnél épülni fiatal vagy, mindenki ezt szeretné, csak azért tartsd szem előtt, hogy mennyi ideig feküdtél és leépültek az izmok.

 

Félre ne értsd nem veled van problémám, csak nem tetszik, ahogy az orvos hozzád áll. Lehet profi jó orvos, csak minden gerincbetegség más és más egyik orvos sem mindenható. Hiába mondja nekem egy olyan ember aki sikeres műtéten esett át, hogy ez az orvos profi, ha engem meg megoperált és ilyen állapotban vagyok, én nem tudom róla ugyanezt elmondani.

Előzmény: Malagurski75 (8464)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.05.13 0 0 8464

Édes Gicus! Én is hullámzom,néha kibaszottul elkeseredem.Azt hiszem most én azt csinálom hogy befekszem erre a kivizsgálásra,megvárom ez alapján a Veres véleményét és úgy döntök.....

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.12 0 0 8463

Figyelj Mesi félre ne érts én nem akarlak lebeszélni erről a műtétről. Engem az gondolkoztatott el, hogy miért mondja neked azt, hogy nem lesz jobb. Neki pont bíztatni kéne a beteget, hogy igenis jobb lesz. A kockázatokkal meg tisztába vagyunk.

 

Ne felejtsd el, hogy másfél évnyi fekvés után, csak fokozatosan szabad terhelni a gerincet. És te szerintem azért sokat fejlődtél, ahoz képest, hogy nem tudtál felkelni, tudsz teregetni, mosogatni. Mivel nem vagy még elég erős így persze, hogy le kell feküdnöd időnként. 4 hónapja vagy operálva. Ahoz, hogy te teljesen felerősödj az kb egy év. Ha engem meg operálnának tudom, hogy sokat kéne erősítenem, hogy talpra bírjak állni. Nem a levegőbe beszélek, mert én kondiztam és több évembe került mire szép izmos lettem. Viszont volt egy srác aki minél előbb szeretett volna izmos lenni és szét repedt az egész bőre még sem lett izmosabb. Ez a sok rehab sem tett neked jót, agyonra szét hajtottak, persze, hogy kiment az SI.  

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.12 0 0 8462

Apu azt mondta, hogy tévedésbe vagyok, ha azt hiszem, hogyha lebénulok nem fog fájni. Fiatal korában volt egy haverja aki 5 gerincműtéten esett át, lebénult és ugyanúgy fájt a dereka.

 

Apunak 20 éve hiányzik egy ujja és azóta is fáj a körme, mondjuk ez egy kicsit más, csak azt gondolná az ember, ha nincs ott nem fáj. Azt mondta neki a doki, hogy a fantom fájdalom idővel elmúlik, nem múlt el. Amikor időjárás változás van, akkor meg érzi az egész ujját, úgy mint mikor leszakadt és csak a bőr tartotta. Sokszor mondja, hogy most nagyon fáj neki és olyankor látszik is rajta.

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.12 0 0 8461

Na igen én is gondoltam rá, csak éppen elolvastam egy lebénult beteget, aki Ő is azt hitte, hogy az nem fáj, de nagyon erős fantom fájdalmai vannak.

Előzmény: Malagurski75 (8458)
similis Creative Commons License 2011.05.12 0 0 8460

De Te is fekszel most egész nap? Vagy miért mondod ezt ?

 

Előzmény: Malagurski75 (8458)
similis Creative Commons License 2011.05.12 0 0 8459

Egyáltalán nem kell várni 3 évet a Királyhágóban, csak papíron.

 

Ezt az ANTSZ ügyet nem tudtam. Kicsit bonyolítja a dolgot:(

Előzmény: Törölt nick (8457)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.05.12 0 0 8458

Gicus tudod gondoltam arra hogy jobb lenne ha a elvágatnám a gerincvelőm,béna lenne a két lábam de kerekes székbe legalább tudnék élni és nem lenne fájdalom. Hülyeség? Az az állapot jobb mint ez nem?

Előzmény: Törölt nick (8457)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.12 0 0 8457

Ja nem tudom, hogy nekem miért van várólista mikor nem tudok menni ugyanis a királyhágóba azt mondták megoperálnak 3 év múlva. Nem hiszem, hogy a pénz miatt, mert az ember úgy is ad. A boltba sem előre fizetek. Különben meg egyik kórházba sincs feltüntetve, hogy fizetni kéne, csak elvárják. Az a baj, hogy az orvosok keveset keresnek, de ha jól keresnének, akkor is elfogadná a hálapénzt.

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.12 0 0 8456

Ráadásul nekem az 5 ös csigolya fejlődési rendellenességből kissebb az átlagnál, csigolyát nem tud pótólni.

 

Az ANTSZ segítségét azért kértem, mert 5 orvosi papíromra rá van írva, hogy operálni kell, de egyik sem vállalja. Folyamatban van 1 Miskolci orvos is aki konzultációra össze ül, csak Őt sem lehet elérni egyedül kevés vagyok ehez és ezt már a Lázár intézte, mert nem volt pénzem, hogy Ő operáljon. Nekem megmondta a Lázár, hogy senki nem fog hozzám nyúlni, mert veszélyes és senki nem fogja a felelősséget vállalni. Egyedül Ő vállalta volna.

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.12 0 0 8455

4 szemközt beszéltünk vele és nem ajánlott senkit, csak meglepődött, hogy eddig miért nem operáltak meg. Ő azért nem operál meg, mert, ha nem lesz jobb neki vállalni kell a felelősséget, amit nem akar. Minden orvos azért beszél le, mert veszélyes a csavarozás és nem merik bevállalni.

Előzmény: Malagurski75 (8453)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.12 0 0 8454

Csak én elsőbbséget élvezek, mert az ANTSZ-től felhívott a nő, hogy ez nem állapot amibe élek. És így gyorsítják meg az orvoslásomat. Azt mondta a Nő, ha továbbra sem veszi fel velem a kapcsolatot, akkor megbüntetik. Én a gyógyításomat kértem nem felelősöket keresek!

Ennyi!

 

Azt ne mondjad, hogy nincs veszíteni valód, mert igen is van ez a műtét veszélyes még le is bénulhatsz. Ez most a te felelőséged, ha nem lesz jó, akkor  mondhatja, hogy Ő megmondta. Így bele menni egy műtétbe, hogy Ő megcsinálhatja, de szerinte nem lesz jobb. Merész vállalkozás! 

Előzmény: Malagurski75 (8449)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.05.12 0 0 8453

Egyet értek! Veres jó ember és ajánlana orvost aki megoperálná Gicust csak négyszemközt kéne Vele beszélni!.....-.

Előzmény: lamanai (8452)
lamanai Creative Commons License 2011.05.12 0 0 8452

Ezt honnan tudod?

 

Akkor is kellene sztem személyesen találkozniuk Veressel - sztem Ő egy átlagos magyar orvoshoz képest meglehetősen érzékeny, emberi ember.

Csukott ajtók mögött sztem őszintén megmondaná, hogy mi a helyzet és hogy mekkora a mozgástere - és ha Ő nemt tud/akar segíteni Gicáéknak, akkor esetleg ajánlana valakit, aki tud segíteni Gicán. Lehet vele normálisan beszélni, ha az ember eljut hozzá. A Mirtil képességei már sokkal korlátozottabbak, sajnos.

Előzmény: Malagurski75 (8449)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.12 0 0 8451

Szia!

 

Ugyanezt beszéltük a férjemmel tegnap azt mondta ki vesz szabit és személyesen megyünk be, mert ezzel a telefonálással nem sokra megyünk. Mondjuk sokra már nem számítok, mert kimondta, hogy nem operál meg. Úgyhogy, ha a vizsgálatokból az jön le, hogy operálni kell, akkor sajnos más orvos után kell néznem.

 

Közbe felhívtak a Rácz Dr-nőtől, hogy jövőhét kedden fél 9 re kell mennem a kórházba éhgyomorra a kivizsgálásra.

Előzmény: lamanai (8448)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.05.12 0 0 8450

Figyeljetek megcsavaroztatom a legalsó szegmenst is,nincs veszíteni valóm.....

Malagurski75 Creative Commons License 2011.05.12 0 0 8449

Szerintem a Veres azért nem akarja a Gicus dolgát tovább vinni mert pont a Veresnek adta ki az ÁNTSZ hogy vizsgálja ki Gicus ügyét.Mivel tök egyértelmű hogy Gica ügyében ORVOS hibázott ezért szerintem Veresnek ez kurva szar,mert Neki kellene ezt leadminisztrálni ....... értitek? Undorító az egész! Orvos orvost sose márt be......védik egymást halálig...........

lamanai Creative Commons License 2011.05.12 0 0 8448

Szia Gicus,

 

Olvasgatlak rendszeresen - baromi szomorú, ami veletek történik. :-(

 

Én azt tenném a helyetekben (a férjed helyében), hogy bemennék Vereshez a magánrendelésére (a Héliában rendelt még legutoljára, de M. biztos meg tudja mondani, hogy mi az aktuális rendelési helye és ideje) és beszélnék vele, személyesen. Megmondanám neki, hogy a privát betege vagyok/privát betege a feleségem - döntse el, hogy szeretne-e velem/a feleségemmel foglalkozni, vagy sem. Ha az előbbi, akkor szeretnétek tudni, hogy mik a következő lépések és ezek mikor fognak megtörténni, ha pedig az utóbbi, akkor más orvoshoz fordulsz, mert ez így nem mehet már tovább. És addig nem menni el tőle, amíg a konkrét kérdéseitekre konkrét választ nem kaptok. Ha valamilyen vizsgálatra van szükséged, akkor legyen szíves felsorolni azokat a helyeket, ahol ezeket Mo-on elvégzik (akár privátban is). Ha Ő nem képes beutalót adni ezen helyek valamelyikére, akkor kutassátok fel azt, hogy hol lehet ezt/ezeket elvégeztetni magánban.

 

Nem kell durvának, vagy alpárinak lenni - de szerintem egy kis erőszakosság és keménység nem árt. Azt kellene elérni, hogy a Veressel tudjatok beszélni - Mirtilt úgy tűnik át kéne ugrani, hagyni kellene most már a fenébe. :-( És nem hagyni magatokat lerázni addig, amíg nem tudtok beszélni személyesen (nem telefonon!) Veressel és amíg nem kaptok érdemleges választ a kérdéseitekre (nem ígéreteket, válaszokat).

 

Nagyon drukkolok neked!

Előzmény: Törölt nick (8443)
rokkon Creative Commons License 2011.05.12 0 0 8447

Szia gica  szerintem sürgősenn keressél másik orvost mert te is és a családod is tönkre megy vissza olvasok mert nem értek pár dolgot.nem értem Malagurskit miért kell 4szer műteni jól olvastam?Ő is Veress hez járt hát nem tudom érdemes lenne más orvos utánn érdeklődni.Tud valaki Barbáról alvin is el tünt.délután gépnél leszek

similis Creative Commons License 2011.05.12 0 0 8446

Szerintem is küldd el a francba, felháborító hogy mit csinál ez a Verss.

 

Persze, 2 hónap alatt még fel se tudja őket hívni... Egy amúgy is felesleges vizsgálat miatt :S

 

A Rácz dr-nőt sztem hívd fel ha nem hívnak, rengeteg beteük van, sztem az asszisztensnője azt se tudja hol áll a feje, de ráadásul mikor nincs ott a dr-nő nem mindíg írja fel a dolgokat, nekem is volt h. mondta h. hívnak aztán én hívtam, és nem volt gond. Ő nem olyan mint Veress. Múltkor láttam, h. csinált ilyen idegégetéseket is, akinél már semmi se használt, kérdezd meg Nálad az nem jöhetne-e szóba. Én nem tudom milyen az, de hátha.

Előzmény: Törölt nick (8433)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.11 0 0 8445

Mi már arról is beszélgettünk, hogyha ilyen maradok, akkor nem fogja velem leélni az életét. És nekem ebbe bele kell törödnöm, ha az  Ő fejével gondolkodok egészséges fiatal ember. Csak, akkor elveszítem a fiamat is, mert elviszi. Nagyon nehéz helyzetbe vagyok.

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.11 0 0 8444

Rosszul fogalmaztam, mert nem normális, hogy csúnyán beszél az ember, csak ez a  betegség ezt hozza ki az emberből.

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.11 0 0 8443

Kértem a férjemet, hogy segítsen meghalni, látja, hogy szenvedek és azt mondta, ha most sem történik semmi, akkor segít. És sírtunk mind a ketten mostmár Ő sem látja a kiutat. Nagyon sok feladat hárul rá Ő van az anya szerepbe és Ő az egyetlen kereső. Meg még engem ápolgat. El szeretném engedni, mert látom rajta, hogy már nem bírja. Nagyon sokat veszekszünk, volt mikor Ő adta oda a gyógyszereket, hogy vegyem be a francba.

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.11 0 0 8442

Nem mondod, hogy ilyet kérdezett a doki. :-O Az agresszív viselkedés teljesen normális, ilyen fájdalom mellett az ember egész személyisége megváltozik. Én is agresszív vagyok ordibálok és hiába akarom vissza fogni magam nem megy. Ilyen fájdalom mellett sajnos, ha hozzá szólnak az emberhez már, akkor robbanni tudna. Ma is ne tudd meg milyen cirkuszt rendeztem le idegességembe és sajnos a fiam végig hallgatta az egészet. De egyszerűen nem tudom már kontrolálni magam, mikor állandóan falakba ütközök.

Előzmény: rokkon (8441)
rokkon Creative Commons License 2011.05.11 0 0 8441

szia Gica az én állapotom is műtét utánn kezdett romlani.Ráfogják a hegesedésre meg az egyensúlyzavart 3éve élek állandó fejfájással amikor megőrűltem a fájdalomtól a családdal agresszív voltam hát elég rondánn beszéltem  utána hiába kértem bocsánatot. Feleségemmel elmentünk az orvoshoz  FIGYELJ a doki meg kérdezte mennyi piával szedem a gyógyszert ott volt a feleségem is.ő nagyonn felháborodott és nem jutott szóhoz nőkél ritka.hát mit mondjak.

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.11 0 0 8440

Hova mész rehabra? Remélem segíteni fog valamennyit az a 3 om hét. Fájdalom mentes estét kívánok!

Előzmény: rokkon (8438)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!