Keresés

Részletes keresés

Daniela-fan Creative Commons License 2005.01.06 0 0 45

Én teljesen véletlen kerültem el a tar.hu-ra, az még másik dolog, hogy megint véletlenül kerültem ide az index-re :D

Szóval, én a tar.hu-val megvagyok elégedve. 100 MB ingyenes tárhely a honlapon, plsuz további 1 GB képtár, amennyiben kivánság van rá (azt nem tudom, hogy a képtár fizetős-e, én nem használom). Maximális fájlméret 10MB/fájl, igy a videoimat is fel tudom rakni, mivel Total Commanderrel szét lehet darabolni őket, és utána egyenként felrakni őket a lapra ftp-vel. Én úgy gondolom, hogy akinek van Dreamweaver-e vagy Frontpage-e, és valami picit is konyit a html-hez (bár nem feltétlenül szükséges, mivel ezekben van szép és könnyen kezelhető grafikus felület), az bátran használja, nekem csak jó benyomásaim vannak róla.

Illetve egyetlen negativ dolog azért van, de nem tudom, hogy ez más szervereken is igy van-e, mivel ez az első olyan portál, amit én használok és ftp-s feltöltésen alapul. Szóval a feltöltés sebessége általában 5-6 KB/s, de amikor este vagy délután próbálkozok, sokszor csak 100-200B/s. Ez az átlagos (reggeli, mivel akkor szoktam cumókkel felötölteni) 5 KBps jónak vagy rossznak mondható?

ronintilla Creative Commons License 2005.01.05 0 0 44

Üdv. Mindenkinek!

 

A honlapomat az x3.hu-ra tettem fel többek között azon okból, hogy lehetőség van alapból fórumra, vendégkönyvre. Úgy tudom, hogy az fw, az uw nem kínál ilyet, de majd kijavítotok ha nem jól tudnám.

Bogey0 Creative Commons License 2004.12.24 0 0 43
Tényleg nem tudtok olyan ingyenes tárhelyszolgáltatót, ahol van lehetőség távoli fájlok eléréséhez? Mert vannak olyan fájlok, amiket másik tárhelyről kéne betölteni.
Bogey0 Creative Commons License 2004.12.24 0 0 42
Regisztrálsz egy ingyenes tárhelyeszolgálatónál (pl.: http://www.atw.hu ). És ott leínak mindent. A regisztrálás után kapsz egy e-mailt is, amiben van sok info.
Előzmény: macskaclub (41)
macskaclub Creative Commons License 2004.11.21 0 0 41

Sziasztok!

 

Bocsi amiért a kérdésem nem passzol teljesen a témához !:)

Szóval arról lenne szó, hogy egy CoffeCup HTML Etitor nevű honlapszekeszőben megszerkesztettem a honlapomat, és az alapokat már nagyjából ismertem is, tehát egyszerű lapokat még szerkesztő nélkül is meg tudok csinálni.

De nem tudom, hogy kell elhelyezni egy szerverre ?

Mert a szerkesztőben megkapom a kódot...és nem tudom hogyan tovább ?!:)

 

Aki tud légyszi segítsen ! Előre is köszönöm !

.CAPY. Creative Commons License 2004.10.30 0 0 40
Háát, én ott ingyenes menüpontot nem találtam.
Előzmény: Rckbl (39)
Rckbl Creative Commons License 2004.10.29 0 0 39
www.hosting55.hu
Előzmény: Törölt nick (38)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.12 0 0 37
Nos, én 10 megánál kisebb adataimat bőven eltárolom a Yahoo mail serverén, ahova összesen 100 megát lehet rakni, max 10 megás méretig / file. A Yahooban jobban megbízom, mint egyéb másik ingyenes tárhelyekben, és évi viszonyletban sem túl sok az ár, ha nem elég a 100 mega és 2 Gigát szeretnénk :D, és legalább tuti nem törnek be. Az már egy másik dolog, hogy nem tud nagyon weboldalként szerepelni, de tárolásra nekem még jó, a menthetetlen, egyedi, nem installálható adataimat ide sokkal biztonságosabb elrakni, mint egy CD-re.
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.19 0 0 36

nincs jó ingyenes tárhely.

Hun Worx Creative Commons License 2004.06.11 0 0 35
Felhozom a topikot.

Szimpatikus volt a Freeweb egészen addig míg el nem kezdett villoni Operával és IE-vel.

Nem volt extra lap, némi iframe és css divekkel.
Kiderült ez a baj, hogy a fw-en nem szabad kilépni a keretből azaz egy framesetbe gyűrnek bele és kész, ha fizetsz a reklámmentességért is!

Kvázi a framesetből való kilépésnek számít náluk a linknek a top és a parent target is! Ha egy ilyen link van az oldalon, akkor azonnal visszpróbál gyűrni a framesetbe és villog.
Amugy berak erőszakkal egy reload js-t is az index.htm-be.

Ez azt jelenti, hogy úgy kell rá tervezni lapot, hogy minden új lap új ablakba kerüljön. Jó gagyi!

Ez szerintem szemétésg. El is húzok gyorsan tőlük.
Csak sunyi módon ezt így részletesen nem írják le.

Előzmény: bakoka_5er (34)
bakoka_5er Creative Commons License 2003.12.23 0 0 34
Hát az ultrawebbel elégedett voltam, mindaddig, amíg fel nem törte vki az oldalamat. Persze az ügyfélszolgálat (?) elhajtott ilyenekkel.

"Valószínüleg, nem miattunk történt a feltörés hanem a jelszó rossz megválasztása vagy a rossz kezelése miatt."

Esetleg leírná, hogy mit ért rossz megválasztás illetve rossz kezelés alatt?

"pl máshol is ez a jelszava, illetve olyan helyen volt tárolva ahol más elolvashatta."

Hol? A nagymama befőttje alatt? Szóval jó ez az ingyenesség, csak ura, se gazdája. Persze símán lehet, hogy a fizetőssel is ez a helyzet.

Üdv.

b.

zoli79 Creative Commons License 2003.09.17 0 0 33
cjb.hu: "Tilos a szerveren 1Mbyte-nál nagyobb méretű nem web jellegű (exe, zip, rar, tgz, txt,mp3, stb...) állomány elhelyezése (tördelt állomány is egynek számít)" - hát nekem ez rögtön nem felel meg...
freeweben is ugyanez a helyzet.
Előzmény: Ram25 (30)
Emeric Creative Commons License 2003.08.24 0 0 32
itt lehet tripod.com-os tárhelyet regisztrálni
Előzmény: Tido (27)
zoli79 Creative Commons License 2003.08.24 0 0 31
Nekem is ugyanez a gondom... A geocities-en van a honlapom és nem tudok feltenni "nagyobb" file-okat. Szeretnék föltenni teljesen tiszta mp3-makat, de annak nem látom értelmét, hogy feldaraboljam a file-okat hihetetlen kis méretüre... Szóval én is nagyon örülnék, ha valaki tudna ajánlani egy jó helyet!
Ram25 Creative Commons License 2003.04.10 0 0 30
Erről a cjb tárhelyről mi a véleményetek? Nem tesz fel frémet, és korlátlan, de vajon gyors is?
Ram25 Creative Commons License 2003.04.09 0 0 29
Helló mindenkinek! Én most tettem fel egy pár cuccot az extrára, 2001-ben elég sok kritikát írtatok róla. Azóta változott a helyzet, gyorsult valamit, külföldről még mindig nem érhető el rendesen? Szerintetek melyik a leggyorsabb magyar tárhelyszolgáltató? A külföldi tárhelyen lévő weblapokat megtalálják a magyar keresők? És szeretnék csatlakozni az előttem szólóhoz, melyik tárhelyre lehet 8 megás fájlokat felrakni?
kergekerge Creative Commons License 2003.03.19 0 0 28
na hogy felhozzam a témát!

Nekem elég lenne a mai tárhelyek adta max: 50-100 mega bőven.
Viszont alig engednek 1 vagy 2 megánál nagyobb filet elhelyezni ott. Egyedül a tar.hu enged 6 mega/file maximumot ....de ott meg ha 3-4 megánál több valami akkor azt le is szedik pár nap múlva figyelmneztetés nélkül :(

Tudtok -é valami komolyabb tárhelyet ami engedi a nagy fájlokat?

Tido Creative Commons License 2003.01.27 0 0 27
Nem akarok lámernek tűnni,de a Tucows-on hol a fenébe lehet regelni az ingyenes tárhelyhez?

THNX

szenior Creative Commons License 2002.09.29 0 0 26
Nekem is a freeweb jött be.
Ez itt e reklám helye ? :-)
Foti Creative Commons License 2002.09.25 0 0 25
a freeweb.hu-t svájci és kanadai ismerőseim is elérik. nem panaszkodnak. lehet, hogy örülnek, hogy látják egyáltalán ? :-))
Előzmény: Ferci (15)
honpolgi Creative Commons License 2002.09.25 0 0 24
A címadó kérdés bennem is felmerült, és hat helyre feltettem ugyanazt az oldalt, tesztelni azt, hogy a keresők mit szólnak hozzá. Hogy mi lett az eredmény, megtudjátok, ha az "ahatmaci"-t keresitek a vizslán.

A megtalálhatóságot egyébként sok dolog befolyásolja, ilyen szempontból tesztelhetők a feltett anyagok.

dsimon Creative Commons License 2002.09.10 0 0 23
Megpróbálom az előző linket rendesen beírni :), úgy hogy működjön is:

free.eplanet.hu


dsimon Creative Commons License 2002.09.10 0 0 22
Nem nagyon lehet találni ingyenes tárhelyet, ahol php és mysql használatára is lehetőség van.
Most találtam egyet, és úgy tűnik, tényleg jól működik.
Ha valakinek éppen erre van szüksége, ideírom a címet:
http://free.eplanet.hu
szani Creative Commons License 2001.11.26 0 0 21
ezt a kérdést eredetileg már egy másik topicba küldtem de hátha itt van valakinek infoja
"Bocsi ,lehet , hogy ez off de csak ebben a topicban találtam megjegyzést a geocities-el kapcsolatban. Nekem is van ott lapom és amióta a geocities szeptemberben bevezette az ingyenes tárhelyre a 3GB limitet , rendszeresen letiltja kis időkre a hozzáférést forgalomlimit túllépés miatt. Szerintem pedig a látogatószámot és az oldal méretét figyelembe véve messze vagyok a limittől. Van valakinek a geocities-el ilyen tapasztalata vagy infoja? Lehet , hogy nem pontosak a statisztikáik és sokkal több látogató van ? Vagy csak szivatják az ingyeneseket, hogy átmenjenek a fizetős helyre?"
Előzmény: vinettu (16)
vinettu Creative Commons License 2001.10.02 0 0 20
Köszi a tippet felraktam a tripodra. Nagyon felhasználóbarát, rugalmas, nagyon gyorsan lejön. Eddig teccik:)
Előzmény: Cav (18)
Mulan Creative Commons License 2001.10.01 0 0 19
A nexus sokkal rosszabb a tar-nál, én onnan költöztem tarra. A keresőkben veló regisztrációt egyiknél sem találtam lassúnak. Az extrát nagyon sok helyen (nálunk is) letiltja a cég, ezért itthonról sem nagyon látható.

Külföldről a tar-t meg lehet fogni, de nehezen. Én meg a külföldieket fogom nehezen. Szóval: el kell dönteni, mi a "célcsoport"

Előzmény: Cav (2)
Cav Creative Commons License 2001.10.01 0 0 18
A saját domain nem elég, szolgáltató is kell hozzá. A freewebnél pl. lehet regisztráltatni domaint, viszont ugyanazon a lassú vonalon lesz az oldalad... :(
Én még mindig a Tripod-ot ajánlanám, nekem bejött...

Cav

Előzmény: vinettu (14)
vinettu Creative Commons License 2001.10.01 0 0 17
Mekkora az a gerinc?
Előzmény: Ferci (15)
vinettu Creative Commons License 2001.10.01 0 0 16
Melyik külföldit javasolnád?
Előzmény: Ferci (15)
Ferci Creative Commons License 2001.10.01 0 0 15
Az extra, meg a freeweb olyan lassu kulfoldrol, pld innen Nemetorszagbol, hogy a kereso sem birja letolteni az oldalt, igy nem is indexeli. Ha szeretned, hogy valaki kulfoldrol megnezze, semmikepp se rakd magyarra.

Legalabbis nekem az utobbi 1 evben, meg 1 magyar tarhely se jott be. Nemhogy lassam, SEHOGY!

pedig ceges bereltvonali internet van.
Az ha sajat domainnevet regisztralsz,ugyanahoz az eleresi uthoz nem valtoztat semmin.

a problema, hogy tul kicsi a magyar internet gerinc savszelessege kulfoldre...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!