Keresés

Részletes keresés

nettomazsola Creative Commons License 2010.09.30 0 0 3389
nettomazsola Creative Commons License 2010.09.29 0 0 3387
a gyerek helyett a szülök a felelösek az biztos.
Előzmény: lada85 (3384)
nettomazsola Creative Commons License 2010.09.29 0 0 3386
te magyar? auto magyar? Magyarorszagon elsz?
megkerdem, de szerintem erröl itt nem sokat tudnak.
Előzmény: lada85 (3384)
lada85 Creative Commons License 2010.09.27 0 0 3384

Sziasztok!

 

Lenne egy hatalmas nagy kérdésem!

Valaki tudja hogy mi a menete az osztrák biztosításoknak pontosabban a magyar autómmal elütöttem egy kerékpáros srácot 13 éves a megengedett sebesség 50 ő meg a bokrok közül szétnézés nélkül ráhajtott az utra persze én meg pont ott voltam előtte 3 méterrel miközbe 40 45el mentm esélyem nem volt hogy megálljak  fék 8-9m féknyom gyerek csattan a motorháztetőmön!Hívtam rendőrt mentőt felvették a jegyzőkönyvet!Na  de ezek után hogy lesz én ma jelentem a biztositómnak de nem hiszem hogy a gyereknek lene bármilyen biztosítása kárrrendezés ilyen esetben hogy működik valakinek esetleg személyes tapasztalat?

Előre is köszi(Lustahaus és Bierinsel között történt:):()

mckayzol Creative Commons License 2010.09.26 0 0 3382

Szia,

 

Köszi a tippeket! Próbálkozok ezeken az oldalakon is. Egyébként már rengeteg websiteon van fent a CVm ill. iskolának küldtem önéletrajzokat álláshirdetésekre(különböző országokba kb 1000 dbnál járok). Azért gondoltam hogy valaki aki kint él többet tudhat. Köszi mégegyszer!

Előzmény: tamikati (3376)
asx Creative Commons License 2010.09.25 0 0 3381

Középiskolai szintig én jó vagyok, de ez már (mint kiderült), egyetemi színvonal volt. Lehet, hogy azért tűnik olyan furcsának első olvasásra.

A kereskedelem-marketing meg nem érdekli. Takarítani akar mindenáron diplomával...

Én megértem ezt is.

Előzmény: tamikati (3378)
tamikati Creative Commons License 2010.09.25 0 0 3380

Tündi ! ird csak le nyugodtan,engem is érdekel ! pontosan ! nem tudjuk mit jelent ...!

jol szorakozom,jobb,mint  youtube ! 

Előzmény: Adolina Mandy (3362)
tamikati Creative Commons License 2010.09.25 0 0 3379
asx ! nagyon jol szorakozom,gratula neked,meg az egyetemet végzett uj ismerösnek ! tök édi...DDD 
Előzmény: asx (3354)
tamikati Creative Commons License 2010.09.25 0 0 3378

Helo !

magyar nyelvtan és stilisztikai oktatäst vällalok,de csak középiskolai szinten !

kérlek szépen ird meg milyen egyetemen végeztél ! segits nekem ! DDD

Előzmény: Adolina Mandy (3360)
tamikati Creative Commons License 2010.09.25 0 0 3377

Te Mazsikäm, hol van ez a Klub ? milyen ? érdemes odamenni ? voltäl ott ?

csak ifjak vannak ,esetleg vén banyäk is ??

üdv !!! vendégeid ???

Előzmény: nettomazsola (3374)
tamikati Creative Commons License 2010.09.25 0 0 3376

szia ! azt gondolom,hogy ezt aaz oldalt nem lätogatjäk iskolaigazgatok és minisztériumi dolgozok,tehät älläsügyben sikeresebb lennél,ha ott jelentkeznél,ahol több esélyed van pl.  gigajob.at,jobrapido.at,stepstone.at. experter Carrer.at

itt ki kell tölteni az adatlapot,aztän keresgélhetsz

engem megtalältak itt,igy !!

sok sikert ! ismered a vonzäs törvényét ? keress rä !!!

Előzmény: mckayzol (3375)
mckayzol Creative Commons License 2010.09.25 0 0 3375

Sziasztok!

 

Én angol tanár vagyok és szeretnék Bécsben tanítani nyelvet. Angol nyelvtanári és Amerikanisztika diplomám és Cambridge CELTA (nemzetközi nyelvtanítói) végzettségem van. 7éve dolgozok nyelviskolában és fordítási és tolmács tapasztaltom is van.

Ha valaki tudna segíteni hogy állást találjak nagyon megköszönném!

 

 

nettomazsola Creative Commons License 2010.09.24 0 0 3374
matol az OST klubban;

MY CITY BUDAPEST FESTIVAL
nettomazsola Creative Commons License 2010.09.23 0 0 3373
megis merre?
katicabogarakban nagyon otthon vagyok, de ilyet meg nem is lattam v eddig nem vettem eszre.

Előzmény: Törölt nick (3371)
lada85 Creative Commons License 2010.09.23 0 0 3372

folyt köv... igaz nem diploma de technikus,kamion jogsi ,rakodógép jogsi stb és legtöbbjéhez azt kell hogy mondja hogy értek is de tisztelt Hölgyem vagy Uram ha kijön az egyetmről diplomával a kezébe és takaritani akar elmenni amit gondolom előtte sohase csinált még folyamatosan napi 8órába heti 5 esetenként 6 napon át és persze minden hétvégén mert a hotelekbe hétköznap adnak ki szabadnapot és ehez még társul az is nem jól beszél németül akkor sírva fog hazaszaladni 2-3 hét után!Nem bántani szeretném csak sokan ezekkel nincsenek tisztába Kérem az első legfontosabb a NÉMET a NÉMET Német nyelv beszélése utánna meg majd az emberi jelleme dönti el hogy birja vagy nem!Sajnálom nyers őszinteségem de ez az igazság ha tévedek javítsanak ki! 

Itt se kolbászból van a kerítés de talán ha odafigyelünk akkor jobb életszinvonalt tudunk fentartani kemény munka árán és sok áldozattal ez lebegjen a szeme előtt ha ki jön!

Üdvözlettel egy 25 éves Lovász

lada85 Creative Commons License 2010.09.23 0 0 3370

Sziasztok!

Sajnos azt kell hogy mondjam hogy eggyet kell értenem az előttem szólókkal igen a kétkezi munkában igen telített a piac nem csak Bécsbe de egész ausztria területén és németországba is.Én kicsivel több mint 3éve dolgozok lovászként németeknél és ausztriába de azt kell hogy mondjam nem egyszerű és a másik fele igen is megkövetelik a német tudást hozzáteszem szerintem jogosan de más kérdés!Saját példámmal élnék az előttem kereső úrhoz!Én elhiszem Önnek hogy kell a munka meg megcsinálna bármit de ugy gondolom nincs tisztába az itteni keresetekkel már mint a ét kezi melost jelenti jelen esetemben!Takaritok 800-1000 ezer eurót kapnak én mint lovász kapok 1000 plusz lakás meg garázs ami nálam jónak mindható és bejelentve hivatalosan!Csakhogy ebből még le kell számolni a tankot meg a telefont és mindjárt nem is olyan jó és persze a család otthon van (barátnő) és hetekre elmegyek sokszor!A ledolgozott óra mégegyszer hozzáteszem ez a saját példám én az elmult egy évbe 2700órát dolgoztam 12000euróét és 71 szabadnappal a többi 290 munka volt szoval ha megnézi napi 10 óra minimum!Tudom hogy most sokan gondolják meg is érdemlem ha ezt csinálom nekem is van elég sok végzetségem igaz

Törölt nick Creative Commons License 2010.09.22 0 0 3369

Naa - birjátok még? ROTFL.
Na + hamá' "Besentänzerin" és teccenétek seggíteni nekije germánul 1 Lebenslaufot összesepregetni. ;-))))

/bocs/
Előzmény: asx (3367)
asx Creative Commons License 2010.09.21 0 0 3368

Lényegében mindegy, hogy mit dolgozik az ember csak szívvel lélekkel csinálja!

A baj csak az, hogy azokban a szakmákban amiket megemlítettél nagyon telített a munkapiac, annyira, hogy még az AMS is tele van velük és még németül is beszélnek.

Abban igazad van, hogy engem a takarítás és a gyerekgondozás abszolút nem vonz. Viszont tudnék neked ajánlani olyan munkát amiihez kereskedelem-marketing kell, jutalékos alapon. A baj csak az, hogy ahhoz meg nagyn jól kellene tudni németül. Különben nem keresel egy centet sem...

Előzmény: Adolina Mandy (3365)
asx Creative Commons License 2010.09.21 0 0 3367
Ha egy Besenmanager munkakör megpályázásánál csatolja a diplomáját és a motívációs levelet ilyen szépen megírja hozzá, akkor már meg sem kell említeni ezt az apróságot.  :))
Előzmény: russell.sqr (3366)
russell.sqr Creative Commons License 2010.09.21 0 0 3366
a te esetedben szerintem mondhatjuk úgy, hogy nagyon szépen írsz fonetikusan magyarul
a készségek között érdemes lenne felsorolni ha pályázol munkára
Előzmény: Adolina Mandy (3365)
Adolina Mandy Creative Commons License 2010.09.21 0 0 3365
Igen megy de nem annyira h el is tudjak a munkakörömbe alkalmaszkodni ..., amugy meg nem mindegy h mit is dolgozik az ember???? Valahogy a mai vilagban nem lehet nagyon valogatni es ami van azt dolgozik az ember , en biztos h nem fogok kodulni meg penzt kerni kölcsön amedig van 2 kezem , lehet te igy vagy ezzel de en nem ,de szerintem te nagy munkakörbe lehetel itt ha a takaritäs vagy a gyerekgondozas nem munka lehetöseg neked...
Előzmény: asx (3363)
asx Creative Commons License 2010.09.19 0 0 3364

Ja, így már értem!

Piackutatás: mennyire van igény Bécsben "takaritas ,vasalas, gyerek gondozas, vagy ep ami csak lenne" szakmákban.

Miért nem ezzel kezdted!

Segédmunkás nem kell. Abból van itt is elég.

Olyanból van kevés aki nagyon ért valmihez, meg dolgozni is akar!  :))

Előzmény: Adolina Mandy (3362)
asx Creative Commons License 2010.09.19 0 0 3363

Nem megy a német?

Érdekes, pedig azt írtad, hogy dehogynem...

Diplomával akarsz takarítani meg vasalni? Nem mondod komolyan! :)))

Előzmény: Adolina Mandy (3360)
Adolina Mandy Creative Commons License 2010.09.19 0 0 3362
kereskedelem - marketing ha mar enyire erdekel, remelem azert tudod is h mi az  es nem kell meg azt is leirnom ...
Előzmény: nettomazsola (3361)
nettomazsola Creative Commons License 2010.09.19 0 0 3361
milyen egyetem?

( anyam borogass!)
Előzmény: Adolina Mandy (3360)
Adolina Mandy Creative Commons License 2010.09.19 0 0 3360
russel az a gond h en itt becsben sokat nem kezdhetek a egyetememel es valamiböl megkell elni , mert a nemet nem megy meg annyira jol h egy normalis helyre el mehesek , ez az igasag ...de szerintem ez is munka ... de ha valakit ez zavar akkor bocsi ...
Előzmény: russell.sqr (3358)
asx Creative Commons License 2010.09.19 0 0 3359
:))
Előzmény: russell.sqr (3358)
russell.sqr Creative Commons License 2010.09.18 0 0 3358
ne foglalkozz azzal amit asx mond, ő már csak ilyen, nagyon szépen írsz magyarul, bármilyen agyműködést nem igénylő segéd- és betanított munkára tökéletesen alkalmas vagy, csak keresned kell és össze fog jönni! ha hallok valamit szólok feltétlen
Előzmény: Adolina Mandy (3353)
Gond Creative Commons License 2010.09.18 0 0 3357
Gond Creative Commons License 2010.09.18 0 0 3356
A kép lemaradt. Próbálom pótolni.
Előzmény: Gond (3355)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!