Keresés

Részletes keresés

250gleon Creative Commons License 2012.06.18 0 0 889

Üdv!
Debrecenben tudna valaki ajánlani olyan helyet,ahol ilyen beavatkozást végeznek?
Nagyon szépen köszönöm!

Letenze Creative Commons License 2012.06.17 0 0 888

Nekem is hasonló gondjaim vannak, megspékelve egyebekkel is, szintén a műtét miatt   :(

Ha jól látom, nem írsz ide, ezek szerint ez marad, ahogy van   :(

Előzmény: kevinsrác (876)
valaki aki kérdez Creative Commons License 2012.05.24 0 0 887

Sziasztok!

 

Nekem kedden volt mutet, fek+korulmeteles teljesen.

 

Tegnap az elso cseret az orvos csinalta meg, ma kezdtem en. Sok hazsnosinfot talaltam a forumon, de lenne nehany kerdesem. (lehet hogy volt mar rola szo, akkor elnezest,eleg hosszu a topik)

 

Be van duzzadva a cucc, oly annyira, hogy a varratokat nem is latom. A kerdesem az, hogy amikor a betadinezest csinalom, akkor mennyire merjem szerintetek szethuzni?Felek hogy szetszakitom.

Kamillas borogatast mennyi ideig celszeru csinalni? En egy mull kendot martok a teaba aztan azzal tulkeppen lemosom. Szerintem ez igy nem elegendo:) vagy igen?

 

Az az igazsag, hogy nem gondoltam volna, hogy ennyire kellemetlen a mutet utani par nap. Ugy jarkalok mintha santa lennek, nem beszelve arrol, hogy ha log akkor eleg kellemetlen erzes.. (mondjuk ezt a fecska nadrag megoldotta..

horvath.daniel Creative Commons License 2012.05.23 0 0 886

Sziasztok! Tegnap műtöttek, nem körülmetélés volt, hanem egy dorsal incisió (a kantárral, és a szűkülettel is csináltak valamit), de nálam is ott vannak a varratok, és nekem is kamillázni kell. Azt szeretném kérdezni, hogy a kamilla tea víze milyen hőmérsékletű legyen, és hogyan oldjam meg a higénia témát (fürdés, tusolás).

lacki Creative Commons License 2012.05.21 0 0 885

Én nem vártam vele ennyit, kb. 3 nap elteltével hátrahúztam.

Előzmény: Sajt123 (884)
Sajt123 Creative Commons License 2012.05.21 0 0 884

Értem. Már csak azt nem tudom, mikor húzhatom TELJESEN hátra a fitymát, bekenés + tisztítás céljából, mert igaz még csak 6 nap telt el, de érzem, hogy kicsit gáz lenne, ha most feszegetném, de közben meg fertőtleníteni is kéne jobban. Huh de szar ördögi kör. :S

jaki24 Creative Commons License 2012.05.18 -1 0 883

Nem. Ezt a kiesést sem úgy kell elképzelni, hogy magától ki fog potyogni a varrat, hanem elkezd szétszakadni majd, és ki kell szedegetni majd a maradékot a gyors és esztétikus gyógyulás érdekében.

Előzmény: Sajt123 (882)
Sajt123 Creative Commons License 2012.05.18 0 0 882

Nah sikeresen átestem a műtéten, minden rendben volt. Szerencsére kívül nem látszik semmi vágás, mert a fityma belső részén csinálták az egészet. Az viszont lehetséges, hogy az első varrat (felszívódó varrat), már a 3. napon kiessen? 

dr. Azsé Creative Commons License 2012.05.17 0 0 881

Azt te is meg tudod ítélni, hogy ez neked okoz-e valamilyen problémát, ha ide írtál emiatt, akkor nyilvánvalóan igen.

El kell menni az urológiára és megmutatni a dokinak.

Az hogy ez nem egyszerű ügy elismerem, én is átestem rajta.

De aztán elmentem a körzeti szakrendelőbe az éppen ott lévő urológus megvizsgált, beutalt a körzeti kórházba, ahol az éppen soros soki körülmetélt, aztán most jobb mint korábban volt.

Előzmény: égigérő (880)
égigérő Creative Commons License 2012.05.14 0 0 880

Sziasztok! A segítségetekre lenne szükségem. Nemtudom pontosan hogy a fitymám túl szűk-e vagy a fitymafékem túl rövid. Nyugalmi állapotban teljesen hátra tudom húzni a fitymám, de ha merevedésem van, akkor nem. pontosabban a makkom aljáig és még egy kicsit tovább is, de nem teljesen. Ha majd teszek fel képet, megmondanátok a véleményeteket? félek a dokitól :) Előre is köszönöm!!

Sajt123 Creative Commons License 2012.05.11 0 0 879

Sziasztok! Pár nap múlva meg lesz a műtét (relatív fitymaszűkület). Ennek örülök, mert remélhetőleg sok probléma és kellemetlenség meg fog szűnni. Az rendben van, hogy a műtét meg lesz (a gyűrűs képződményen korrigálnak + kantár), de sajnos van kb 3 db repedés a fitymán, a péniszemre merőlegesen ami nagyobb igénybevételtől bevörösödik és csípős érzés tör elő. Az lenne a kérdésem, hogy vajon erre is van valami megoldás (kenőcsöt írnak fel, stb), vagy pedig ez már sajnos így marad? A válaszokat előre is köszönöm.

jaki24 Creative Commons License 2012.04.14 -1 0 878
Előzmény: jaki24 (877)
jaki24 Creative Commons License 2012.04.14 0 0 877

Hali, no para. Nem lett ez olyan csúnya, ahogy azt gondolod. 2 dolog lehet. Ezek, nem heggek, hanem így lettél metélve. Vagy érdemes lenne megvizsgálni, akár magadnak is, hogy nem maredt-e benne valami, esetleg nem-e fagyúmirigy van a dolgok hátterében, ami nem ürült ki. Ha igen, meg lehet próbálni kinyomni. Nekem szokott lenni, de nem okoz különsebb problémát. Pici miteszerhez hasonló.Jó szem kell hozzá.

 

Előzmény: kevinsrác (876)
kevinsrác Creative Commons License 2012.04.14 0 0 876

na most

Előzmény: kevinsrác (875)
kevinsrác Creative Commons License 2012.04.14 0 0 875

a képek (remélem most sikerül)

Előzmény: kevinsrác (874)
kevinsrác Creative Commons License 2012.04.14 0 0 874

sziasztok!

 

Nekem tavaly szeptemberben volt a műtét szűkület miatt, a hegek pedig nem akarnak csökkenni a legkissebb mértékben sem és zavar. Szerintetek van valami megoldás? Tudomásom szerint van hegcsökkentő krém, de az orvos szerint felesleges, úgyis elmúlik (ezt kb 5-6 hónapja mondta, hogy csökkenni fog) Ahogy néztem, más is csatolt már képet, szóval remélem még mindig lehet.

halalproszto Creative Commons License 2012.03.26 0 0 873

Használd a szerszámot arra, amire való, és a bőr szépen pár év alatt kitágul, nem lesz többé zavaró.  Nőket nem érdekli, hogy a bőr épp hol van, csak az igényük szerint legyél kemény. Ha meg még egyedül vagy, gyakorolj szorgalmasan, visszatartva az élvezést:)

Előzmény: lacki (865)
WT 23 Creative Commons License 2012.03.23 0 0 872

Köszi az infót! Üdv.

jaki24 Creative Commons License 2012.03.22 0 0 871

Minden átkötéskor, tehát napi 1-2. De kötéscserekor hagyd a fertőtlenítés után levegőzni, ameddig csak teheted, mejd ismét fertőtlenítés, kenőcs, és vissza a kötés.

Varratszedéskor lesz majd még egy kis vérzés, így utána még pár napig lehet kenegetni.

Előzmény: WT 23 (870)
WT 23 Creative Commons License 2012.03.22 0 0 870

Egynap hányszor kented? Mert az utasításban nem volt leírva hogy hányszor alakalmazható.

jaki24 Creative Commons License 2012.03.22 0 0 869

Fertőtlenítés után tehetsz már rá vékonyan. Segíti a gyógyulást. Nekem konkrétan, mikor szétnyílt az egyik varrat, azt mondta az orvos, kenegessem, mert összehúzza a sebet, és így is lett!

Előzmény: WT 23 (867)
mzsf Creative Commons License 2012.03.22 0 0 868

csak kb 5 naposan

Előzmény: WT 23 (867)
WT 23 Creative Commons License 2012.03.22 0 0 867

Sziasztok! Engem tegnap délelőtt metéltek körül és ma du-án le vettem a kötést. A neogranormont mikor lehet használ akár ma is vagy várni kell 1-2napot? A válszt előre is köszönöm.

Jóvágásúfiú Creative Commons License 2012.02.23 0 0 866

Írj nekem erre a címre: jovagasufiu@gmail.com, és segítek. Örömmel látom, hogy te is vasútmániás vagy!

Előzmény: lacki (865)
lacki Creative Commons License 2012.02.21 0 0 865

 

Sziasztok!

 

Nekem is relatív fitymaszűkületem van. Merev állapotban csak nehezen, vagy egyáltalán nem húzható hátra a bőr.

Petyhüdten gond nélkül mozog oda-vissza.

Várom olyan sorstársaim tapasztalatait, akik hasonló mértékű fitymaszűkülettel orvoshoz fordultak. Kíváncsi vagyok, hogy mire számíthatok.

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.27 0 0 863

Ja,én arra gondolok, hogy szó szerint nadrágon belül vándorolt, tehát kipottyant és az izgéstől-mozgástól odatornázódott a húgycső nyílásához. Mára mondjuk eltűnt, szóval megoldódott, csak fura volt :-)

Előzmény: mzsf (859)
mzsf Creative Commons License 2012.01.27 0 0 862
Nem, a másik, metélgetős oldalon állok.
Előzmény: Jóvágásúfiú (860)
Jóvágásúfiú Creative Commons License 2012.01.27 -1 0 861

Újra működik a www.korulmeteles.hu honlap!

Jóvágásúfiú Creative Commons License 2012.01.27 -1 0 860

Neked is megvolt a körülmetélés?

Előzmény: mzsf (851)
mzsf Creative Commons License 2012.01.27 0 0 859
Nem felszívódását varróanyag hasüregen belül több év alatt elvándorolhat, de 3 hét alatt soha.
Előzmény: Törölt nick (858)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!