Keresés

Részletes keresés

joy Creative Commons License 2009.09.19 0 0 1824

Hm.

Lehülyézned sikerült, meggyőznöd kevésbbé.

 

Nem igaz, hogy senki nem látott az Evolite-ben fantáziát, mert a klinikai tesztjei is Magyarországon folytak végig. Csupán pénz nem volt az üzlet beindításához, mint annyi más találmány esetében sem.

Sajnos, a hazai piac 10 M, és nem 5-600 M-es, így kitermelnie lehetetlen egy világszabadalom árát.

Evvvan.

 

Az én kotlakészletem, mint írtam már kerámiabetétes szendvicstalpú és 10-ed annyiba kerül, mint egy Zepter készlet.

25 000 HuF-ért tökéletesen azt produkálja, amiket leírtál.

Bár, nem szokásom meghamisítani az igazi recepteket.

A főzéstechnológiáról, háztartásvezetésről van pirinyó fogalmam.

Nem köll fényezned a Zeptert. Elég, ha bármely nemro kotlába 1 burofix tablettát teszel, csurig töltöd vízzel, és éjszakán át bennehagyod. Reggelre olyan csodásan tiszta-fényes lesz, mint új korában sem.

 

Vákuumos tároló marhaság.

Egy rendes háztartásban nem tárolunk 2-3 napnál tovább semmit fagyasztás nélkül. Annyi ideig meg fölödleges a csoda-drága vákuum kotla.

Előzmény: Nika cica (1823)
Nika cica Creative Commons License 2009.09.18 0 0 1823
Szia!

A Rubik hogy jön ide?
Ha a Bioptront nem forgalmazná a Zepter, akkor hol lenne?
1981-ben, amikor a feltaláló díjat nyert vele, senki Mo-on nem látott benne fantáziát.
Éppen abban van a lényege a Bioptronnak, hogy nem kell hozzá eü. végzettség, hogy használd.
Nem segédeszköz, hanem orvostechnikai eszköz, más kategória.
Nem árulok edényt, és ha dolgoztál a Zepternél, akkor tudnod kellene, hogy külön brand a kettő.
Amiért én megvettem:
-Kevesebb zsiradékkal,
-gyorsabban,
-kisebb energiaköltséggel főzök.
-jó az indukciósomhoz,
-hosszú élettartam,
-könnyű mosogatni,
-alkalmas tálalni is, mert gyönyörű,stb.
Az edényt csak használom, és imádom.
Már szinte csak Zepteres van:főző, sütő, vákumos tároló.

Nem veszed észre, hogy aki megelégedettséggel használja a termékeinket, azt nem érdekli, hogy másnak mi a véleménye?

Egyébként már írtam, hogyha valaki KONKRÉT problémával keres meg:
Név, szerződésszám, kereskedő neve, akkor megpróbálok segíteni, de eddig még egyetlen konkrét megkeresést sem kaptam:-(
csak gyalázást.
Előzmény: joy (1822)
joy Creative Commons License 2009.09.17 0 0 1822

A Rubik kocka hány orszában érhető el?

 

A bioptron ajánlásai jóadag reklámot tartalmaznak, nem fedik a valóságot!

Minden gyógyászati segédeszköz hatásos megfelelő esetekben, szakorvos kezében, de nem hívő amatőrökéban.

 

A Zepter vigécei semmit sem tudnak.

Beetető brigád.

Te pölö el tudod mondani, miért vegyek Zepter serpanyőt, vagy fazekat?

Előzmény: Nika cica (1820)
joy Creative Commons License 2009.09.17 0 0 1821

Sajna én a megvásárlásról nem találtam sehol infót!

Ma, és semikor sem lehet magyarországon befektetőt találni egy világszabadalomra sem, LSD: üvegbeton...

 

Nem is tagadtam, hogy vannak élettani hatásai, de nem gyógyszer, csak segédeszköz.

 

Egy saját tapasztalat:

Arc-homloküreg gyulladás kezelésére alkalmatlan, eltanácsolok mindenkit tőle!

 

Előzmény: nati69 (1819)
Nika cica Creative Commons License 2009.09.17 0 0 1820
Ha valamit megvásárolnak, az miért is lopás?
A Doktornő a mai napig vezeti a Bioptron Gyógycentrumot, ennyire szar a kapcsolat.
Ha pedig nem vásárolja meg a Zepter, akkor talán ma te sem tudnál mivel foglalkozni a fórumon.
A készülék a Zepterrel több mint 40 országban elérhető.
Előzmény: joy (1818)
nati69 Creative Commons License 2009.09.16 0 0 1819
Az Evolite lámpa dr. Fenyő Márta és munkatársai találmánya, melyet az akkori Mo. kormányának támogatása nélkül nem sikerült világ szabadalomra juttatni. Ezt felismerve Philippe Zepter a szabadalmat megvásárolva jutott hozzá az evolite lámpához, melyet utána már saját szabadalomban és termékeként a Zepter árusította Bioptron néven. És a gond nem is ezzel van. A lámpának valóban vannak élettani hatásai és egy jó ügynök rá is beszéli a szerencsétleneket. A gond az, hogy a Zepter célközönsége a nyugdíjasok, a betegek és a kispénzű hiszékenyek. Az OTP-vel és a HSBC Credittel karöltve pedig meg is valósítják a célkitűzéseiket. A két pénzintézet miden nem BAR listán szereplő kispénzű embernek is ad hitelt, hiszen az nagyon csábító hogy havi ~4.000.- Ft ért az egészségedet is megveheted.

És NIka cica! Ne próbáld megmagyarázni, hogy ez így jó. Én is dolgoztam ott, és tudom hogy még a saját embereiket is megvezetik. Amíg a csop. vez. keresett havi 2.000.000.- ot addig én csak 184.000.-et.És ez is úgy épül fel mint egy piramis rendszer. ÉS dolgoztam érte napi 10-12 órát. Hozzá teszem amíg hittem benne, dolgoztam becsületesen. De elég volt öt-hat hónap hogy rájöjjek, ezek az emberek messze vannak a becsületességről.
Előzmény: joy (1818)
joy Creative Commons License 2009.09.16 0 0 1818

http://www.informed.hu/index.nfo?tPath=/eletmod/pihenes__relaxacio/&article_id=89184

Egy magyar orvosnő találmánya, amit a Zepter ellopott.

Előzmény: cumpika (1811)
joy Creative Commons License 2009.09.16 0 0 1817

Jó, hogy fölhívtad rá a figyelmemet, mert elcsúszott.

Te rendelkezel bármiféle EÜ szakképzettséggel?

Olyan, hogy "egészségügyi kezelés" nem létezik!

Van ráolvasás, fényadás, távgyógyítás és egyéb vajákosságok, és van gyógyítás, ami igen komoly, többéves szakirányú képzést követel meg, és minimum egyetemi diploma kell hozzá!

Amit "egészségügyi kezelés"-nek lehet nevezni, az os FEOR szalma, és 3-4 éves iskola elvégzése kell hozzá.

Az MLM vigéckedés -tudtommal- nem FEOR-listás szakma.

Előzmény: Nika cica (1797)
joy Creative Commons License 2009.09.16 0 0 1816

Rajtad kívül senki sem mocskolódik, ezek mind a te szavaid.

Ha a Zepteresek mind hozzád haaonlóak, eltanácsolok mindenkit a céged vigéceitől.

:o(

Előzmény: Nika cica (1798)
joy Creative Commons License 2009.09.16 0 0 1815

:o)

Van rálátásom egy MLM cég belsejére, náluk nem találtam semmi ilyesmit.

Azt viszont igen, hogyan kell védekezni a csalók ellen.

 

/Bár az is igaz, ez a cég nem áruértékesítő, hanem pénzügyi tanácsadó, és ők csupán a megvalósult üzlet után, a pénzügyi cégtől, és nem a klienstől kapnak jutalékot./

Előzmény: Zitka (1796)
joy Creative Commons License 2009.09.16 0 0 1814
Nem igaz.
Előzmény: Nika cica (1794)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.09.16 0 0 1813

Aki rádióközelben van, vagy van a gépén hangszóró :-), most hallgassa a Kossuth rádiót!

 

Épp az előbb került szóba a Zepter is, amúgy nagyobb körről, a házaló kereskedelemről, termékbemutatók visszásságairól van szó.

Megszólalt benne lesifotós is, akinek a blogja már itt többször be volt linkelve.

nati69 Creative Commons License 2009.09.15 0 0 1812
Nika cica!

Ne erőlködj! A Zepter is csak egy átbaszás!!! Pedig azért nem hiszem, hogy jutalékot kapsz, hogy itt védd a mundér becsületét. Szerintem vagyunk egy páran akik dolgoztunk ott és belülről is láttuk, hogyan működik ez a híres irodai értékesítés.
cumpika Creative Commons License 2009.09.15 0 0 1811
A Bioptronnak bizonyított gyógyhatása van.
Bocsi, ez tény


Csak egyetlen hivatalos klinikai vizsgálati eredményt mutass légyszíves.

Előzmény: Nika cica (1806)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.09.15 0 0 1810

Nem egy pályán játszunk, cicuska...! :-D

 

Azok mögött komoly cég áll, nem egy ilyen vigéc, mint a Z.

Előzmény: Nika cica (1808)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.09.15 0 0 1809

No és lett is több vásárlóm innen!

 

Az én apukámnak meg CSÉB-je van. :-DDDDDDDD

 

Mese-mese-meskete... De nagyon szórakoztató vagy! :-DDD

Előzmény: Nika cica (1807)
Nika cica Creative Commons License 2009.09.15 0 0 1808
Ha veszel valamit:hűtőt, mosógépet, stb, akkor dobd el a garanciáját, csak egy papírfecni.
Olyan okos vagy, hogy ez már fáj!
Előzmény: Otto Normalverbraucher (1800)
Nika cica Creative Commons License 2009.09.15 0 0 1807
Ide másolok egy hozzászólást :


Egyébként teljesen igazatok van! De azért nekem sokat segítettek ám az "urak"! A topicokat sokkal többen olvassák, mint ahányan írnak is, és annyira föl voltak háborodva sokan, hogy írogattak nekem privát leveleket. No és lett is több vásárlóm innen! Olyan emberek kerestek meg, akik egyébként nem igazán érdeklődtek, de ezek a primitív kirohanások felkeltették az érdeklődésüket. Úgy látszik, tényleg igaz, hogy a negatív reklám is reklám!

De szívemből megértem az így reagálókat, mert én is ezeknek az alakoknak a hatására kezdtem el utánanézni az MLM rendszereknek, a hálózatépítésnek és a kereskedelemben elfoglalt helyüknek. No hát, messze nem olyan fekete az ördög, mint amilyennek festik! Csak hát belesünk olyan csapdákba, hogy azért állunk a dolgok ellenzői mellé, mert azt hisszük, a támogatóknak érdekük fűződik ahhoz, hogy jó színben tüntessék föl az adott dolgot. És ostobán túllépünk a tényen, hogy az ellenzőknek is érdekük fűződik ahhoz, hogy negatív véleményt terjesszenek!!!

Persze, ez nem csak az MLM rendszerekre vonatkozik, hanem mindenre!

Szívemből szól!
Nika cica Creative Commons License 2009.09.15 0 0 1806
Orvostechnikai eszköz kontra táplálékkiegészítő?
Ugye viccelsz.
A Bioptronnak bizonyított gyógyhatása van.
Bocsi, ez tény.
Előzmény: Otto Normalverbraucher (1799)
Nika cica Creative Commons License 2009.09.15 0 0 1805
A kifogáskezelés és a konfliktus-, vagy reklamáció kezelés két nagyon különböző dolog, te mint mindentudó igazán tudhatnád.
Minden értékesítésben van kifogáskezelés:
Pl az OTP úgy adja el a lakáshiteleit,- meg sok egyéb hitelintézet is-hogy az ügyfél kifogását, miszerint mi lesz, ha elveszíti a munkáját, egy beépített biztosítással ellensúlyozza.
Minden olyan iskolában, ahol vmilyen szinten oktatnak értékesítést, ez tananyag.
Nem MLM-ben, hanem mindenhol.
Amiben szintén nem vagy képben:
Van MLM ez vásárlói hálózat: Amway, Avon, stb
A Zepter Direktértékesítéssel foglalkozik, ami értékesítői hálózat.
De mindegy, nektek olyan kockafejetek van, hogy úgy sem értitek.
Előzmény: Zitka (1796)
Nika cica Creative Commons License 2009.09.15 0 0 1804
Érdekes, hogy azok, akik számukra ismeretlen emberek munkáját, becsületét kétségbe vonják, általános érvényű kijelentéseket tesznek, nem gondolnak arra, hogy magukat minősítik a hangnemükkel.
Mindenkinek joga van a szabad véleményhez de senkinek nincs joga mást-ISMERETLENÜL-hazugnak, erőszakosnak, becstelennek nevezni.
Fórumozó társam írta az AMC, Zepter edényes fórumon, hogy mennyit segítettetek neki, az írásaitok alapján RENDELTEK tőle edényt, mert sokan ismerik a Zepter és az AMC minőségét, és tudják, hogy a túlzott támogatás és a túlzott támadás is érdekgyanús.
Miért nem támadjátok a "lábfürdő-méregtelenítő-lavór gyártóit, akik a bóvlijukkal mai napig verik át az embereket.
Annyira szánalmasak vagytok, hogy csak sajnálni tudlak benneteket.
Én ajánlottam referenciát is, az ügyfeleimből, erre persze nem reagáltatok, csak hajtogatjátok a hülyeségeket.
A Zepterrel nincs baj, a panaszok munkatársakra vonatkoznak.
Ha velem bunkó volt egy buszsofőr, azért még a többi normális, és a Volán sem fog bezárni.
Arról egy szót sem szóltok, hány ember egészségét, életminőségét, akár életét mentette meg a fényterápia.
Írhattok, amit akartok, mert abszolút inkorrektek vagytok, lehet, hogy ti jártok hagymázas meetingekre?
Nagyon úgy tűnik.
Előzmény: Otto Normalverbraucher (1803)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.09.14 0 0 1803

Valami seggfej Zepter-guru mondhatott esetleg valami hasonlót egy hagymázas mítingeteken, te pedig azóta mantrázod, anélkül, hogy utánanéztél volna, mert magadból és a Zepterből indulsz ki.

 

 

Ez egy abszolút lehetséges magyarázat. :-D

Ezek a bevakított ügynökök úgy be tudják nyalni a "szponzor" által mondott hazugságokat, hogy már maguk is elhiszik. :-(

 

Előzmény: Tornagh Atya (1793)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.09.14 0 0 1802
Nem láttam linket az állítólagos Zepter masszázságyra vonatkozóan (ami szerinted nincs is). szerintem meg maga a panasz nincs. :-D  De jó a fantáziád, ezt be kell látnom. :-))
Előzmény: Nika cica (1768)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.09.14 0 0 1801
:-DDD
Előzmény: Tornagh Atya (1773)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.09.14 0 0 1800

És te mindent elhiszel, ami egy papírfecnire van írva?

 

LOL

Előzmény: Nika cica (1774)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.09.14 0 0 1799

Végezhet-e egyáltalán egészségügyi kezelést olyan személy, aki nem rendelkezik eü. végzettséggel????

 

vesd össze: a különféle táplálékkiegészítőknek sem szabad gyógyhatást tulajdonítani.

Előzmény: Nika cica (1798)
Nika cica Creative Commons License 2009.09.14 0 0 1798
Szia!
A kezelés egészségügyi kezelést jelent.
(mint már írtam, de minek, ha nem olvastok)
A kifogáskezelés pedig üzleti megbeszélések része. Reklamáló ügyfél esetén konfliktuskezelést alkalmaznak. Persze látatlanban eldönteni ki reklamál jogosan, ehhez már elég nagy méretű arc kell.
A kifogáskezelés minden üzleti, értékesítési akadémia, főiskola, képzés anyaga.
Mivel ez egy szakma, ha tudod mit jelent ez.
Például az OTP is ezt alkalmazza:
Ha tart a lakáshiteltől, mert nem biztos az állása, beépítik az erre szóló biztosítást is.
Ezzel kezelik egy kifogását!
Én elsősorban az ügyfeleim véleményére adok, az pedig pozitív.
Sőt!
Olvassatok bele a Zepter és AMC edényben főzők oldalába:
A mocskolódásotok ellenetek fordítja az embereket.
Előzmény: Zitka (1796)
Nika cica Creative Commons License 2009.09.14 0 0 1797
Szia !
Olvasd el a 1790-et.
Egészségügyi kezelés!
Nem kifogás!
Előzmény: Zitka (1796)
Zitka Creative Commons License 2009.09.14 0 0 1796

MLM berkekben van ilyen "tantárgy", hogy KIFOGÁSKEZELÉS.

Magyarul: hogyan kell lepattintani a (jogosan) hőzöngő ügyfelet.

 

:-(

Előzmény: joy (1785)
Tornagh Atya Creative Commons License 2009.09.13 0 0 1795
Ennek nem sok értelme van. Ha egy becsapott fogyasztó perel, ügyvédet fogad, nem egyesületet. Aki persze részesül a kiharcolt kártérítési összegből, ha így állapodtak meg (és nem egyéb díjazásban, például ráfordított idő alapján számláz a jogász).

De ha maga az egyesület perel – lásd Zepter elleni perük –, és ezt általában teszi, nem egy konkrét vásárló nevében, kitől kap jutalékot?

Lásd itt:

http://www.ofe.hu/inet/ofe/hu/menu/press/kozlemenyek/2007/zepter.html

Fontos, és témánkba vágó kifejezés szerepel benne: közérdekű kereset.
Előzmény: Nika cica (1794)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!