Keresés

Részletes keresés

Hanka81 Creative Commons License 2010.10.12 0 0 271
Hejj, de ritkán jár erre a modi :))
Előzmény: Törölt nick (264)
mopsar Creative Commons License 2010.10.12 0 0 270
Szerintem ő olyan személyiség, aki pont megfelel műsorvezetőnek. És tényleg nincs elszállva magától.....Nemcsoda, h sok műsorban alkalmazzák.....
Előzmény: zoldbeka55 (269)
zoldbeka55 Creative Commons License 2010.10.12 0 0 269
Én nem lökném le magamról az biztos szidni meg nem szeretném, mert legalább nem egy arrogáns nagyképű bunkó, mint egyéb celebek... A Megasztár Stilelystjei meg valami katasztrofálisak :P
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.11 0 0 268
Jól néz ki.
Előzmény: inverz (267)
inverz Creative Commons License 2010.10.11 0 1 267

 

 

jajj de visszafogott

 

no comment

jó hír Creative Commons License 2010.10.05 0 0 266
....."szexmániás is."


őőőő...izé...telefonszáma?...
Előzmény: Törölt nick (265)
hargtibi Creative Commons License 2010.10.01 0 0 263
Szerintem fölösleges szidni, szenved ő nélkülünk is eleget XD
jó hír Creative Commons License 2010.10.01 0 0 262
sokan így vagyunk.. :-(
Előzmény: Törölt nick (261)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.30 0 0 261
juhe..mar nem eltem hiaba:)
Előzmény: jó hír (260)
jó hír Creative Commons License 2010.09.30 0 0 260
Ma valamilyen bulvár címlapon láttam nagybetűvel: Clau mégis szereti Gesztesit...

...hááát...itt tart a celeb...
HadaJani Creative Commons License 2010.09.30 0 0 259
Szerintem csak törölni kell a listából a TV2-t. Vagy ha nem akarod, rakd a legvégére, olyan műsorok közé, amelyeket úgysem kapcsolsz. Egyébként egyetértek veled!
Előzmény: shiverlead (252)
gombóc63 Creative Commons License 2010.09.27 0 0 258
Nos...a Megasztárban a Friderikusz keményen beszólt neki... bár Fridinek kicsit nyers, néha bunkó a stílusa, de most... Igaza volt:-)))
inverz Creative Commons License 2010.09.27 0 0 257

http://celeb.zassa.hu/index.php/celeb/celeb/1272/Liptai%20Claudia

 

claudia összes, csak nagyon elszántaknak....

inverz Creative Commons License 2010.09.27 0 0 256
Caudia mentségére... a színész dolga a szerepjátszás... az már egy másik kérdés, hogy ő ezt teszi egész életében... nemcsak szereplései alkalmával... sajnálatra méltó...
Előzmény: Törölt nick (255)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.27 0 0 255
"Liptai Claudia a Frizbi szerdai felvételén õszintén beszélt új kapcsolatáról. Hajdú Péternek elárulta, új szerelme segített neki talpra állni édesanyja halála után.

Liptai Claudia különleges biztonsági intézkedések közepette, testõrök gyûrüjében érkezett a Frizbi stúdiójába Hajdú Péterhez, ahová ezúttal közönséget sem hívtak"..


Magyar Hollywood:)))
Hajdu premierben repitte a mennyekbe Cludia "mindig öszinte " arcat...
inverz Creative Commons License 2010.09.26 0 0 254

színészkedik és hazudik... mi az hogy sehová se járt az elmult fél évben... legalább 5 eseményen volt mint privát jelen.. a kapcsolat koncerten magam is láttam pedig az junius végén volt... na mindegy biztos jo kis gázsi üti a markát.. és hajdü péter is mehet a lecsóba...

inverz Creative Commons License 2010.09.26 0 0 253
egy biztos... a mi claudiánk nem csinál rossz boltot a privát életéből... legyen az bármi... nézve a maesti frizbit...
shiverlead Creative Commons License 2010.09.25 0 0 252
A tv2-nél miért van az, hogy minden műsort liptai vezet? Kinek a kije? Színésznőnek sem volt jó. Ráadásul egy olyan alak, ha meglátom, vicsorogva kapcsolok tovább. Nem ismerek olyat, aki nem köpködne, ha szóba kerül. tv2 anettkája. Talán a legútálatosabb tv-s személyiség, akiről valaha is hallottam. Nem tudom átprogramozni a beltérit, hogy ne legyen tv2. Reggel-este, bármikor ha végigkapcsolok, mindig meglátom egy pillanatra és elrontja a napom. A környezetemből mindenki száműzné egy másik galaxisba. Talán már jobban útálom, mint a meleg hajdú pétert. Végül is ugyanaz a kategória, csak liptai minden műsort vezet.
gombóc63 Creative Commons License 2010.09.24 0 0 251
Húú, már nagyon uncsi, hogy a csapból is az Ő szerelmi élete folyik...
proton Creative Commons License 2010.09.24 0 0 250

Él még egyáltalán más nő, celeb, műsorvezető, színésznő, stb.  is ebben az országban Liptain kívül?

 

Amúgy meg mit kell csodálkozni rajta, hiszen évekkel ezelőtt egy Fábry show-ban kijelentette, hogy kizárólag a nős pasikat szereti. És még nem volt egy megcsalt-átvert feleség, aki megtépje, érthetetlen.

Kilakay Creative Commons License 2010.09.23 0 0 249

http://www.noilapozo.hu/20100923/claudia-csak-baratok-voltunk

joooo mely beszlegetes...az...elotte vagy utana volt kedves Claudia?
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.20 0 0 248
Közellenség lett Claudiából a szerelmi botrány óta

"A TV2 műsorvezetője ma dolgozik először a reggeli műsorban az után, hogy kiderült botrányos viszonya a férfival.

„Mindketten itt dolgoznak, együtt csinálják végig az adásokat, borzasztó kínos az egész...” – mondta a Borsnak egy névtelenséget kérő munkatárs. „Claudia ezzel a húzással nemcsak magát és főnökét hozta kellemetlen helyzetbe, hanem kollégáit és az egész csatornát is. Úgy tudom, ennek ellenére sem neki, sem a szeretőjének nem lesz ebből baja, megmarad az állásuk” – tette hozzá az informátor.

Liptai már megbánta a kalandot, hisz nem tudja, hogy mit szól majd a közvélemény ahhoz, hogy csaknem tönkretett egy boldog családot, amikor elcsábította egy gyermekes, várandós asszony férjét. Ráadásul a kollégák rosszalló tekintetét is el kell viselnie.

A Bors információi szerint B. Péter azóta már tisztázta a helyzetet feleségével, Viktóriával. A várandós asszony megbocsátott neki, és megbeszélték, hogy együtt maradnak."

inverz Creative Commons License 2010.09.18 0 0 247
iszonyu izgatottsággal várom milyen bulvár hírben fog legközelebb őnagysága felbukkanni... tippjeim. állatkinzás, esetleg animal sex,... leszbikus kalandok... egy szó mint száz... sajnálatraméltó..
jó hír Creative Commons License 2010.09.18 0 0 246
...ajaj...a pasinál lehet némi ajtócsapkodás...
TortiSof Creative Commons License 2010.09.17 0 0 245
Szerintem nagyon gusztustalan dolog,hogy claudia egy nős emberrel randizik....clau egy r....c,,persze a féefi se kutya.
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.17 0 0 244
"Claudia nős kollégájával randevúzgat

A Mokka szerkesztőjével találkozgat a csinos műsorvezet

Mint arról korábban beszámoltunk, Claudiára újra rátalált a szerelem. A hot! magazin birtokába került fotók szerint a műsorvezetőt a TV2 székházától nem messze, egy mellékutcában látták csókolózni egy férfival. Azóta kiderült, hogy az új kedves Claudia kollégája, a Mokka egyik szerkesztője, B. Péter, aki ráadásul nős, van egy kisgyermeke, és a felesége a hetedik hónapban jár, most várják a második babát – értesült a Blikk.

A férfi hat évvel fiatalabb a műsorvezetőnél, és 11 éve dolgozik a csatornánál.

„Egy nő arcára mindig kiül a lelkiállapota. Claudia jó színésznő, de még így is látni rajta a változást. Az utóbbi időben többen is megjegyezték, hogy milyen sugárzóan csinos, derűs, mintha visszajött volna az életkedve. A munkához is teljesen máshogy áll, látni rajta, hogy a lelke kezd végre megnyugodni” – mesélte a TV2 egy neve elhallgatását kérő munkatársa.

Nem ez az első eset, amikor Claudia családos férfival kezd. Amikor Gesztesi Károllyal kilenc éve összemelegedtek, a színész két gyermekének az édesanyjával élt."



no comment...
Kilakay Creative Commons License 2010.09.14 0 0 243
szegenykemnek is tragikus sorsa lesz...
Azert igy kicsusszon az iranyitas a kezebol, hogy valaki az anyja halalat is eladja...
Vagy csak a penz szamit meg a cimlap??? Ki lett ebbol a nobol?

gombóc63 Creative Commons License 2010.08.31 0 0 242
Azért rájár a rúd...meghalt az anyukája:-(((
jó hír Creative Commons License 2010.08.19 0 0 241
azt hallottam, újra lesz való világ...na, lesz mit nézni...szegény Clau felejtős lesz...új celebek a láthatáron...ez kell a népnek.
Előzmény: franatic (238)
franatic Creative Commons License 2010.08.17 0 0 238
Nem értem, hogy az emberek mi örömüket lelik a sztárokról való csámcsogásokban? Még nem is ismerik őket, akkor minek beszélni róluk? És most az olyanokra gondolok, akik semmi komolyabbat nem tettek le az asztalra, hanem csak úgy szerepelnek a különböző médiumokban. Persze ez egy külön iparág, ami szépen kiburjánzott...
Előzmény: Törölt nick (237)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!