Keresés

Részletes keresés

asx Creative Commons License 2010.10.14 0 0 3440
Tudom, csak egyesek nem értik, hogy miért...
Előzmény: pudingman (3438)
asx Creative Commons License 2010.10.14 0 0 3439

Mit nem értek?

Ezt: "...ami filmek nekem megvannak, azokat ingyen másolom át neki."

 

De mindegy, nem érdekes. Csak kicsit furcsa, hogy pont egy ilyen beírás után van véleményed azokról akik lopnak.  :))

Előzmény: pudingman (3436)
pudingman Creative Commons License 2010.10.14 0 0 3438
Mondjuk ebben igazad van..
Előzmény: asx (3433)
pudingman Creative Commons License 2010.10.14 0 0 3437
Segítségre lenne szükségem. Írtam egy cikket a júniusi versenyemröl egy online újságba. Olvasta valami szerkesztö, és ma felhívott, hogy megjelentetné, csak kicsit rövidítsem le. Lenne valakinek ötlete, hogy mit hagyjak ki belöle?
Itt olvasható:
http://www.hunrun.com/pudingman-beszamoloja-commitment-dupla-ironaman-vilagbajnoksagrol

pudingman Creative Commons License 2010.10.14 0 0 3436
Nem értem mit nem értesz. Ez két hozzászólás volt.
Kereva azt írta, hogy ne 20€ filmeket nézzek neki. Erre írtam, hogy ami filmek nekem megvannak, azokat ingyen másolom át neki.

A másikat gondolom nem kell megmagyarázni, te is tudod az újságokból...
Előzmény: asx (3435)
asx Creative Commons License 2010.10.14 0 0 3435

Ezt bogózd már ki nekem légyszíves, mert nem értem:

 

"2000 után már megmutatták. Többet loptak, mint elötte bárki más."

"Valamit félreértettél. Én ingyen akartam neked átmásolni a filmeket:-)"

Előzmény: pudingman (3430)
asx Creative Commons License 2010.10.14 0 0 3434

Szia,

megnéztem az oldalt. Az E-mail címük: xxxxxxxx@hotmail.com

Roppant korrekt cég lehet....

Előzmény: Nyusz24 (3422)
asx Creative Commons License 2010.10.14 0 0 3433

Szerinted jár, mert tényleg jár...

Férje Mo.-n vállalkozó, ő még egy percet nem dolgozott Ausztriában. De azért a családi pótlék jár, és ez így is van jól. Mi majd kifizetjük, ha meg véleményük van esetleg róla akkor meg majd lenáciznak. Mi csak dolgozzunk és adózzunk rendesen, meg fizessük a KK-t és fogjuk be a pofánkat. A kitermelt javakat majd elosztják úgy, hogy jó legyen. Nekünk meg kuss...

Előzmény: nettomazsola (3417)
asx Creative Commons License 2010.10.14 0 0 3432

Látom, hogy nem érti...

Na mindegy.

Előzmény: nettomazsola (3426)
asx Creative Commons License 2010.10.14 0 0 3431

Az 1999-es választások utáni események a demokrácia lábbal tiprása volt!

Ahogyan Schüssel kancellár lett az meg egyébként is egy skandal!

Gondolom emléxel rá, ha már így szóba hoztad. Vagy megbeszéljük, hogy ki(k)nek a támogatásával lett kancellár?

Előzmény: pudingman (3420)
pudingman Creative Commons License 2010.10.14 0 0 3430
2000 után már megmutatták. Többet loptak, mint elötte bárki más.
haider buberlpartie-ja, magyarul: hímringyó brigád:-)) megmutatta milyenek az igazi "anständige" politikusok. Mint tanult, iskolázott emberek (pincér, benzinkutas, autókereskedö) haider jóvoltából felelös poziciókba kerültek. Meg is mutatták, mit tudnak..
Előzmény: nettomazsola (3428)
pudingman Creative Commons License 2010.10.14 0 0 3429
Itt válaszolok, mert kb. 1 órája nem tudok mail-t küldeni - szemét virus....
Valamit félreértettél. Én ingyen akartam neked átmásolni a filmeket:-)
Most vettünk pár új filmet: Das weisse Band, Der Vorleser, Agora, Blind Side,
P.S. Ich liebe dich, My big fat greek summer, Jesse James - Brad Pitt,
Moskau in New York - Robin Williems, Message in a bottle - Kevin Costner.
Klimt - Malkovich - jobbat vártam, Inglouriuos Bastard - Brad Pitt
Nem tudom ismered-e Josef Hader-t. Van neki egy három részböl álló sorozata:
Komm süsser Tod, Silencium, Der Knochenmann. Mondjuk ezekben elég wienerisch-t beszélnek, de van német aláírás hozzá.
Der Fall des Lemming - baromi wienerisch. Én is aláírással néztem meg:-)
Régebbi filmek: Der Schuh des Manitu, Piano, Titanic, König der Fischer, Vom Winde verweht, Wyatt Earp - Kevin Costner, Lawrence von Arabien.
Guy Ritcihie filmek: Snatch - Bube, Dame, König, Gras - Rocknrolla - óriási filmek:-)
Meg sok Woddy Allen. Egyelöre ennyi...
Ird meg, ha érdekelnek. Mail-t tudok fogadni
Előzmény: Kereva-5 (3425)
nettomazsola Creative Commons License 2010.10.14 0 0 3428
en mondjuk hanynek a gondolattol is, h az FPÖ a becsi vezetesben v kormanyban, de tan arra jo lenne, h megmutathatnak, h semmi megoldasuk nincs semmire csak a hözönges, uszitas. perceken belül kiderülne.
Előzmény: pudingman (3420)
nettomazsola Creative Commons License 2010.10.14 0 0 3427
ez most komoly v vicc?

egyebkent itt vannak linkek;

http://nemetnyelvtan.lap.hu/

http://nemettanulas.lap.hu/nemet_nyelvtan/11245342

( google.hu -> "nemet nyelvtan")
Előzmény: gurítós (3418)
nettomazsola Creative Commons License 2010.10.14 0 0 3426
nem erti ... remenytelen.
Előzmény: pudingman (3420)
Kereva-5 Creative Commons License 2010.10.14 0 0 3425
Sajnos nagyon elvacakoltam az időt, és azóta sem jutottam el abba az üzletbe. Helyette vettem egy rakat könyvet, leszakadt a kezem, mire hazacipeltem. :)) Legutóbbi utamon épp valami karitatív könyvvásár volt az egész belvárosban.
Nagyon szeretnék német nyelvű dvd-t, és akkor végignéztem az általad ajánlott cég honlapját, de a bőség zavara..... Nyelvgyakorlás céljára kellene, tehát viszonylag jól érthető szöveg. Nem szeretem továbbá az agresszív, háborús és horror dolgokat, inkább a lájtos, kellemes filmecskéket. Így azután nagyon nehéz egy bolt hatalmas kínálatából - helyismeret hiányában - választani.
A mélcímem publikus, ha tudnál konkrétan ajánlani valamit. És ha lehet, ne a 20 Euro feletti kategóriából. :))
Még egy kérdés, ha szabad....... tudnál olyan linket, ahol Nordic Walking botokat lehet kapni, kiváncsi vagyok az árára.
Előzmény: pudingman (3424)
pudingman Creative Commons License 2010.10.14 0 0 3424
Tudtál venni múltkor németnyelvü filmeket? Nekünk van kb. 200 db dvd-nk. Írj egy mail-t, ha érdekel valami. Szívesen megírom neked.
Előzmény: Kereva-5 (3423)
Kereva-5 Creative Commons License 2010.10.14 0 0 3423
Ez egyáltalán nem tartozik a ritkaságok közé. Van egy másik népszerű ország, ahol számtalan magyar él és dolgozik. Döbbenetemre, igen sokan közülük a jobbiknak szurkolnak, és széljobb elveket vallanak. Ez már azért is csodálatos, hiszen éppen ama ország liberális törvényeinek köszönhetik, hogy ott élhetnek. Ilyenek vagyunk! :(
Előzmény: pudingman (3420)
Nyusz24 Creative Commons License 2010.10.14 0 0 3422
Sziasztok!


A segítségeteket szeretném kérni! A párommal Bécsbe készülünk dolgozni, van egy netes oldal (becsimagyarok.hu) ahol egy ügyvédi iroda hirdeti magát, hogy a kijutásban segít (munkavállalás, letelepedés stb.) mindjárt ahogy belépsz az oldalra jobb oldalon az első hirdető! nem tudom hogy etikus e a nevét, címét feltenni ezért nem teszem!

ha valaki tudna nekem segíteni, hogy valós cégről van e szó és tényleg azzal foglalkozik amit hirdet az írjon!


KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!!
pudingman Creative Commons License 2010.10.14 0 0 3420
Ez most komoly? Külföldi létedre a nácikkal szimpatizálsz? Ez olyan, mintha magad alatt vágnád a fát.
Apropó: demokrácia..
Mi volt 2000-ben, mikor a harmadik helyen végzett állat schüssel lett a kancellár haider támogatásával. Ez nagy demokrácia volt, mi?
Előzmény: asx (3411)
malenykij polgar Creative Commons License 2010.10.14 0 0 3419

Maximálisan demokratikus. Tudod, legtöbb szavazat, többség, meg ilyenek. Mindegy kivel állnak össze, HCS bekaphatja. Primitív populista hordószónok, semmi több.

Előzmény: asx (3411)
gurítós Creative Commons License 2010.10.14 0 0 3418
Üdv mindenkinek.

Nagyon fontos lenne nekem ha tudnátok segíteni.
Szeretném megtudni, hogy hogyan is működik a német nyelvtan pontosabban a
Perfekt, Passzív, Prapositionen és a Kati szórend
Ja és még annyit hogy ezeket hogyan tudom begyakorolni esetleg linkeket ha tudnátok ajánlani vagy ha ti magatok mondanátok el az nagyon jó lenne.

Előre is köszönök mindent.
Üdv.
nettomazsola Creative Commons License 2010.10.14 0 0 3417
ha itt iskolas a gyerek akkor szerintem jar, de a "szerintem" nem sokat jelent, sajnos.

Előzmény: russell.sqr (3416)
russell.sqr Creative Commons License 2010.10.13 0 0 3416
hogy igényelhetnél már családi pótlékot?
a bérlettel ugyanez a helyzet
te most egy turista vagy Bécsben, csak nem szállodában laksz
Előzmény: dodika81 (3409)
Aniko P Creative Commons License 2010.10.13 0 0 3415
Bécsben vagy Burgenlandban idős vagy beteg embert gondoznék,vagy háztartás vezetést vállalok üzletembernél.
Ha valaki tud,segítsen. Köszönöm!
06 20/512-1328 (napközben) vagy suba81@vipmail.hu
nettomazsola Creative Commons License 2010.10.13 0 0 3414
remelem nem. egy darabig nem kerülnek kormanyra.

de borzalmasan faj, h Becsben, ( h mar itt is) igy fel lehet hergelni az ostoba, tudatlan tömegeket. mondjuk, az mindenkepp az eddigi kormanyok hibaja, h ennyi gondolkodni keptelen, sötet ember el itt.

en korantsem ertek egyet mindenben a zöldekkel, söööt ( sokszor az agyamra mennek az örületeikkel), de az mindenkepp nagyon vonzo, h közöttük, körülöttük ezt az ostoba tömeget sehol nem lehet latni. engem egyertelmüen a " gegen rechte hetze"-vel nyertek meg es szerencsere meg sokan masunkat.
ilyenkor duplan örülök, h a 9.-ben lakom es nem a sok prolo közt.
Előzmény: asx (3413)
asx Creative Commons License 2010.10.12 0 0 3413
Nembaj, legalább lesz majd megint programod csütörtökönként!  :)))
Előzmény: nettomazsola (3412)
nettomazsola Creative Commons License 2010.10.12 0 0 3412
gondoltam, h örülsz ...
en aze megijedtem, h a 20. kerületben milyen borzaszto prolo, "gestrandete", szerencsetlen osztrakok ajnaroztak hcs-t, mint egy popsztart. igazi prolo sztar.

a zöldek hatalmas hibaja, h azt hiszik mindenkivel lehet ertelmesen beszelni. hat nem.
Előzmény: asx (3411)
asx Creative Commons License 2010.10.12 0 0 3411

Miskát veri most a víz rendesen!  :))

Egyetlen párt van amelyik egyedül többet nyert, mint amennyit a három együtt  veszített. Azzal meg szóba sem akar állni.

Roppant deomokratikus...

nettomazsola Creative Commons License 2010.10.12 0 0 3410
nekem fogalmam sincs, hogy - hol kell intezni az "uj" becsieknek.
ha vagy az iwiwen ott van ( regebben biztos volt) egy becsi forum. kerdezd meg ott! talan tudnak segiteni.
Előzmény: dodika81 (3409)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!