Keresés

Részletes keresés

K3RD3S Creative Commons License 2016.08.24 0 4 13955

Miért baj, ha csak egy jót akar dugni? Mi is azt szeretnénk!  :)

Nekünk bevált az email, telefon, 1 kávézás, szex sorrend. 

Ha én szállnék be párhoz harmadiknak, és 3-4 találka lenne a feltétel, hagynám az egészet. De sosem merült ez még fel egy pár esetében sem, akikkel beszélgettünk. 

 

Előzmény: Isti198012 (13953)
Törölt nick Creative Commons License 2016.08.23 -1 2 13954

Mi ezt idő hiányában több kamerás beszélgetéssel, persze kicsit többel és végül személyes találkozóval oldottuk meg.

Személyes tali után már eldöntöttük hogy legyen tovább vagy ne!

Előzmény: Törölt nick (13952)
Isti198012 Creative Commons License 2016.08.23 -1 2 13953

Sajàt tapasztalatunk alapjàn irom hogy egy talàlkozo kevés!Ott elö tudja magàt adni az illetö.De a harmadik,negyedik talàlkozon is olyan mint az elsön akkor szinte biztos hogy nem nyultok mellé.Ha màr veszi a fàradtsàgot mondjuk hàrom talàlkozàsra akkor komolyan gondolja ö is nem csak egy jot akar dugni.

Előzmény: Törölt nick (13952)


Törölt nick Creative Commons License 2016.08.23 -1 1 13952

Ezért szeretnénk először csak egy kávé mellett beszélgetni a "jelentkezővel". Ott kiderülne, hogy az illető szimpatikus-e vagy sem. ;)

Előzmény: Isti198012 (13951)
Isti198012 Creative Commons License 2016.08.23 0 1 13951

Azért ne csinàljàtok az elsö alkalommal mert nem tudhatjàtok milyen emberrel hoz össze a sors titeket.Szerintem..

Előzmény: Törölt nick (13949)
lándzsás Creative Commons License 2016.08.23 0 1 13950

Üdv, igazad van. Ez a fórum sokkal inkább az élmények és a beszámolók helye.

A hirdetés, keresgélés más műfaj. Azonkívül az itteni hölgyek-urak chaten, gmail-en is csereberélhetik a tapasztalataikat.  Az legalább intellektuális közeledést és tovább gondolást jelent.

Előzmény: Tündérlola (13944)
Törölt nick Creative Commons License 2016.08.23 0 0 13949

Nem csak a kezét használhatná! ;)

A párom is szeretné kipróbálni, élvezni ezt a helyzetet. Akkor miért ne tegyük meg már az első alkalommal? ;)

Előzmény: Törölt nick (13948)
Törölt nick Creative Commons License 2016.08.23 0 1 13948

Ja hogy már az első akciónál, először távolabb nézné aztán kb.fél óra múlva közelebb jönne és használhatná a kezét?

Nem kell már az első alkalomkor mindet engedni! Ha nehezen oldódik fel a párod elsőre max oral szex lehetne...

Előzmény: Törölt nick (13947)
Törölt nick Creative Commons License 2016.08.23 -1 1 13947

Szia!

 

Azért tervezzük így, mert a páromnak kellene egy kis idő, míg teljesen feloldódik. De aztán már jöhet bármi! ;)

Őt is nagyon izgatja már a gondolat is, hogy 2 pasi fogja egyszerre izgatni, kényeztetni órákon át! ;)

Előzmény: Törölt nick (13946)
Törölt nick Creative Commons License 2016.08.23 -1 1 13946

szia

Furcsán hangzik ez a távolról nézheti majd közelebb jöhet....:)

Javaslom inkább hogy az elején csak simogatná és vetkőztetné veled a párodat és mondjuk ketten masszíroznátok, bekennétek testápolóval.

Lehet hogy bekötitek a párod szemét és felváltva nyal a vendég és te!

Később lehet kölcsönösen orál szexig elmenni a vendéggel majd lehet dugós szex is ha szeretnétek!

Valahogy így lehetne a fokozatosan hármasba bevonni a harmadik férfit.

Fontos hogy a párodat izgassa a harmadik mert ha nem, akkor nem is lesz az ágyban jó neki!

Előzmény: Törölt nick (13945)
Törölt nick Creative Commons License 2016.08.23 0 1 13945

Sziasztok!

 

Mi is tervezzük, szervezzük a hármast már egy ideje.

Az első alkalom csak egy személyes találkozó lenne, kávé, beszélgetés, ismerkedés.

Ha továbbra is megvan a kölcsönös szimpátia, akkor a következő alkalommal már szexre kerülne a sor. Mégpedig úgy, hogy eleinte csak kettesben szeretkeznénk a párommal, a másik pasi pedig nézne, figyelne minket. Először csak kicsit távolabbról, aztán egészen közel jönne hozzánk. Ha a párom teljesen feloldódna és beindulna, akkor pedig már be is szállhatna. És az egy-két tabut leszámítva bármit meg is tehetne vele.

Tündérlola Creative Commons License 2016.08.23 0 6 13944

Kedves Uraim!

 

Kezdenek elharapózni a partnerkeresős 1 mondatos hsz-ek. Fent a topikleírásban olvasható,hogy ez a hely nem erre való. Vettem a fáradtságot és kerestem nektek egy olyan topikot,ahol szívesen várnak benneteket.

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9069108&la=140725599

 

Kérlek használjátok ezt,illetve legyen publikus az email címetek, úgy sokkal könnyebben megtalálhatjátok egymást anélkül,hogy itt tudatnátok az igényeiteket. 

 

Hálásan köszönöm :-)

lándzsás Creative Commons License 2016.08.22 0 1 13940

Szívesen társalognék veled.

Nem egyforma, de hasonló cipőben járunk.

Fennn van a gmail címem.

Előzmény: dr.Acula (13937)
Törölt nick Creative Commons License 2016.08.22 0 1 13938

Mesélj, hogy kezdődött?

Milyen volt az első?

 

Látszik egy nőn ha harmónikus kapcsolatban éli meg a vágyait és ki van elégítve!

Előzmény: dr.Acula (13937)
dr.Acula Creative Commons License 2016.08.22 0 3 13937

A feleségem mások által is észrevehető szexuális vonzereje egyenes arányban nő a "félrelépései" gyakoriságával és intenzitásával, és ez természetesen egyre intenzívebben hat ènrám is! 

A szexuális vágyaim, fantáziáim tárgya csak és kizárólag Ő - amint szemem láttára mással őrülten kefél! Szerencsésnek mondhatom magam, hogy ez öt éve már, hogy megvalósult. :-D

alezredes 1 Creative Commons License 2016.08.22 0 2 13936

Nem volt sok srác. Azokból 3 nem is dugta meg csak masszázs volt meg egy kis nyalás.

A többi is gumival csak és kizárólag.

Elcsavarni a fejét ? Azt nem hiszem. Szerintem egyik fickóval sem cserélt volna érzésem szerint.

Mondjuk az egyiket jobban csípte a többi közül, de ezzel én is ugyanúgy voltam, nekem is jobban bejött az az ürge, de nehogy félreértsük ezt a mondatot !!!!!!!

Mint haver, mint harmadik fél, jött be jobban.

Előzmény: Törölt nick (13935)
Törölt nick Creative Commons License 2016.08.22 0 1 13935

Srácokból van a legtöbb jelentkező! Lehet válogatni közöttük!:)

Utána párok és végül nagyon kevés lány...

 

Ha sok partnert engedtek be előbb utóbb megeshet hogy összeszedtek valami nyavaját, vagy elcsavarja a párod fejét egy alkalmi szeretője!

Előzmény: alezredes 1 (13934)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.08.22 0 0 13934

Nem is tudom miért, de nekünk csak így alakult, srácok voltak nálunk, párok sosem.

Előzmény: Törölt nick (13933)
Törölt nick Creative Commons License 2016.08.22 0 1 13933

Tudom miről beszélsz!

Sok sok jelentkezőből már az elején nagy részük kiesik, mert a minimum szintet sem érik el!

Pasiból nem volt több, megismerkedtünk egy csinos párral és velük többször volt később akciónk. :)))

Előzmény: alezredes 1 (13932)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.08.22 0 2 13932

Akkor harmadik srác már nem is volt ?

Nekünk sem volt távolról sem cél se trófea gyűjtés, sem hasonló, csak így alakult.

Nem kevés jelentkező, hirdető választ sem kapott, már a levelében, meg ritkábban a telefonbeszélgetésen elhangzott szófordulatok, és stílus miatt.

Ez az "én is megdugnám mint a videón" szöveg erős egy kicsit.

Értem, hogy mindenki azt akarja a végén, de azért jó modor is van a világon.

Na meg ez a "először hagy legyek vele kettesben" duma !!!

Előzmény: Törölt nick (13931)
Törölt nick Creative Commons License 2016.08.22 0 1 13931

Első randi csak beszélgetős volt. Ott eldőlt hogy lesz e tovább. Kettesbe megbeszéltük mi az ami lehet és mit nem szeretnénk amit persze megbeszéltünk a sráccal is! Utána jött a második randi amire szintén alig valamit takaró kis ruhát vett fel. Ékszerek, magas sarkú, pici tanga, parfüm, szép smink és haj stb. Ellenállhatatlan dögös nő volt! Iszogattunk, beszélgettünk, szobában zenére vetkőzött, mi ketten simogattuk majd a testét csókolgattuk mindenhol...ő elkezdett velünk foglalkozni.

A mi esetünkben az elsővel nem volt több alkalom, kipróbáltuk és utána már másképpen alakult. Nem rajtunk  múlt.

Második sráccal volt még egy de az nem sikerült olyan jól... Többet nem hívtuk.

 

Nem volt célunk a trófeák gyűjtése úgy hogy azóta sem keresünk pasit harmadiknak.

 

Előzmény: alezredes 1 (13930)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.08.22 0 1 13930

Világos, egy kis esti buli, simizős tánc a harmadikkal, egy kis smaci, bemelegítésként.

 

Igen, az ágyban, vagy még előtte már tényleg lelombozó lenne nemet mondani, ezért is mondtuk azt, ha már betoppant (de nem durr bele) a srác, akkor a este vége lehet bármi.

Amikor meg már nem először érkezik a harmadik, ott már nincs ok "csábításos" megoldásra.

Előzmény: Törölt nick (13929)
Törölt nick Creative Commons License 2016.08.22 0 3 13929

Pedig pont ez volt a lényeg az előkészület! Nem csak úgy durr bele...

Kellett egy ilyen felvezetés a páromnak is mint sok hasonlóan nyitott nőnek. Már a randira kiöltözés és készülődéskor is izgatott volt. Könnyebben oldódik így fel amikor elkezdjük... Még sem akkor látja először a partnert, és persze ő választotta ki hisz bármikor már az elején is nemet mondhat és csak egy kis iszogatás lesz semmi több.

 

Az ágyban hármasban már nem is igazán tudott volna nemet mondani a folytatásra.... Teljesen fel volt izgulva (előtte egy kis pezsgő segített a feloldódásában) szinte tocsogott alul! Már vagy egy órája felváltva nyaltuk előtte. Párom négykézláb pucsított, hátulról a srác nyelve teljesen a puncijában, én a párom szájában ugyanakkor és ő lecsukott szemmel amikor rákérdeztem egyből rávágta hogy igen! :-)

Előzmény: alezredes 1 (13928)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.08.22 0 0 13928

Ez a randi, szórakozóhely, stb nálunk teljességgel kimaradt, nem vetette fel senki.

Különböző ötletek, pl kimehetnénk valahova nudizni "előtte", olyanok voltak.

Volt egy "hajókirándulásos" ötlet, meztelen napozással, és esetleg mással, is összekötve.

Előzmény: Törölt nick (13927)
Törölt nick Creative Commons License 2016.08.22 0 1 13927

Érthető!

Mi ezt úgy mond menet közben döntöttük el, rákérdeztem halkan hogy mi legyen és ő azt válaszolta hogy mehet élesben!

Hozzá teszem hogy volt előtte rendes "felvezetés". Randi egy szórakozó helyen amire már nagyon készült, iszogatás, a Hölgy lassú vetkőztetése és masszírozása, felváltva nyalása....szóval rendesen fel lett húzva! :-)

Mondhatta volna hogy marad az eredeti verzió, és akkor sem lett volna gond.

Előzmény: alezredes 1 (13926)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.08.22 0 1 13926

Lehet hogy nem jól fogalmaztam.

Mielőtt bármelyik srác is elindult/érkezett volna, a barátnőmmel már megbeszéltük, hogy mi lehet, mi legyen.

"Ha arra kerülne a sor, megdughat ?" Tettem fel a kérdést.

"Ha a masszázs vége felé úgy adódik, dugnál vele ? "

Ezekre a kérdésekre miután igen volt a válasz, így az volt a helyzet, hogy nálunk mondhatnám csak a harmadik félen múlt, hogy kefélés legyen a vége, mer előtte ezt a párommal megbeszéltük. Éppen ezért olyat nem is hívtunk, akinek nem lett volna meg ez a lehetősége.

Mert minek hívjunk, engedjünk olyasvalakit, aki erre nem szimpi, hogy úgy mondjam.

Erre értettem azt, hogy volt olyan srác, aki nem kimondva nem ezért jött, de a végén, (meglepetésére) mégis kefélhette a párom.

És persze elköszönéskor nem felejtette el megkérdezni, hogy jöhet e még ?

Előzmény: Törölt nick (13925)
Törölt nick Creative Commons License 2016.08.22 0 2 13925

Nálunk is így volt, nem ígértünk dugós szexet  csak orálról volt szó nem ígértünk többet... jól sikerült úgy hogy nem éreztük hogy gond lenne egyből tovább lépni. Nehezen jött ez így is össze, csak ritkán tudunk így elszabadulni hogy apró lépésekben haladjunk...

Persze ennek a párom örült hiszen több pasit kaphatott meg teljesen! Amint igent mondott gumi fel, és elkezdődött a felváltva elölről és hátulról hármas szex. Nagyon nagyon élvezte a férfi többest....  :)

Előzmény: alezredes 1 (13924)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.08.22 0 0 13924

Nagyon helyes, csak semmi visszafogottság.

A mi eseteinkben az úgy volt, hogy srácok már úgy jöttek, hogy nem is mindegyik tudott, számított arra hogy kefélés is lehet a vége.

A párommal megbeszéltük, hogy ha már itt a fiú, akkor, mivel már látta őket, nem ismeretlenül érkeztek, akkor dugás is lehet a vége befejezésként.

Mert ugye nem minden srác jött, legfőképp először abban a reményben hogy kefélhet, hanem masszázs, stb.

Előzmény: Törölt nick (13923)
Törölt nick Creative Commons License 2016.08.22 0 1 13923

szevasz

 

Első esetnél orális szexig terveztünk elmenni hiszen első ilyen "kalandunk" volt de jól sikerült és eléggé felfokozott izgalmi állapotban voltunk. Megbeszéltük ha mindketten akarjuk akkor lehet több is... Pár izgalmas óra után mi mondtuk neki hogy tegye be, párom vigyorogva kérte hogy igen igen! :)

 

Másik esetnél túl voltunk mindenen és én voltam a gyorsabb, kimentem a mosdóba. Ők folytatták.. :)

Előzmény: alezredes 1 (13921)
mormota50 Creative Commons License 2016.08.22 0 1 13922

Azért az is egy érdekes szitu lehet, amikor otthagyod a párod kettesben egy szinte vad idegen pasival, párod felöltözve, állig begombolt blúzzal, a pasi is öltöny nyakkendős öltözetben és 5 perc múlva visszamész már meztelenek és a pasi hevesen keféli az asszonyt. Nem tudom hirtelen mire gondolnék... :))))

Pláne, ha még nem terveztünk dugást...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!