Keresés

Részletes keresés

seci Creative Commons License 2012.11.27 0 0 65758

Nem veletlen, hogy mi atalltunk freesat/freeview-ra. Bar sport- es natgeo- buziknak az nem megoldas, de hat ok ugyis lecsengetik azt a havi 50+-ot a tv-re (Virgin/Sky - egykutya)

Ha a Virgin (aka NTL, aka Cablenet) sajat kabelen forgalmaz, akkor jo. Ha BTn piggybackingel akkor nyilvan nem (feltetlenul)

A mi kornyekunkon - videk, D-NY 40m a Citytol) 12+ eve kifogastalan a Virgin es lehet estenkent is youtube-ot nezni, egyeb streaming is megy, max elszedi a gyerek a savszelesseget, amikor itthon van. A 10M-es vonalon 10M-es sebesseget tud, szinte konstans modon, persze felteve, hogy a masik oldal is nyomja ennyivel. 

-seci

Előzmény: cam aro (65755)
netszkvid Creative Commons License 2012.11.27 0 0 65757

Es meg engem nevez pazarlonak aknot amiota havi £29 et fizetunk landline+infinity broadband-re!!!!

De amiota ez  az internetunk van, nem is panaszkodunk a sebessegre.. (mivel a BT-t nem szeretjuk, Plusnet-be oltoztetett BT- vonalunk van)

Előzmény: cam aro (65755)
jwdo07 Creative Commons License 2012.11.26 0 0 65756

Bar nem vagyok ITs, de nekem is ugyan ez volt a bajom a TalkTalk-al, esetleg tudok tippet adni, hogy mit tusz csinalni ha erdekel - a TalkTalk-os geek-ek ajanlottak(egyebkent a BT a hunyo az egeszben szerintuk/szerintem). Oszt vagy mukszik vagy sem.

Előzmény: Nincstöbbnick (65751)
cam aro Creative Commons License 2012.11.26 0 0 65755

ezert fizetek £47/m-ot.. :@ 

jo,.. ebben benne a landline.. min meg egy percet sem beszeltem.. meg benne a xaros virgin tv chanels.. min megint nincs ertelmes adas. 

(avagy csak nem vagyunk TV. sor. popcorn.series.  bufi style.. )  

 

viszont 1-2 honap mulva lekettyen a contract.. ugyhogy virgin valszinu tronfosztott lesz.. es inkabb valmi nem szuz.. de kiprobalt lep a helyebe.. 

mer' csak.

mer' csak 30mb-os a szerzodes nagybetuse, ..ami vakitas mint az icelandos pizzasdoboz. 

================

Előzmény: Nincstöbbnick (65751)
Nincstöbbnick Creative Commons License 2012.11.26 0 0 65754

Vagy Operat hasznal. :)

 

(Turbo modban)

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (65732)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.26 0 0 65753

Na, ennyit a hozzaertesedrol..

Előzmény: cseik (65704)
Nincstöbbnick Creative Commons License 2012.11.26 0 0 65752

Khm.

Előzmény: seci (65707)
Nincstöbbnick Creative Commons License 2012.11.26 0 0 65751

Csatlakozom, nekem is vacak a Virgin. Este kb. 7-8 oratol olyan 10-11-ig (csucsidoben) rendesen akad a net. Youtube sokszor nezhetetlen ebben az idoszakban, de van, hogy a sima netezes is docogos. Azt hiszem, ez egy olyan dolog, hogy "igy jartunk". Nekem meg valamivel egyszerubb a megoldas, mert ha bekoltozom a varosba megint (talan jovore), akkor normalizalodni fog a helyzet, de itt "videken" eleg gyenge a szolgaltatas, egyszeruen csak sokan csungnek ugyanazon a vezeteken, a Virgin meg tojik bele.

Nemreg beprobalkoztak azzal, hogy megduplaztak csak ugy, egy random napon a sebesseget 20Mb-re. Ami szep es jo volt, napkozben. De este megint belassult kegyetlenul, csak 250k korul (ami olyan 2Mb korul van) jon a cucc maximum, de van, hogy annyival sem. Ez altalaban eppen eleg a videohoz, de gyakran tepem a hajam, mert sokszor meg nem. :/

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (65705)
jwdo07 Creative Commons License 2012.11.26 0 0 65750

De ebbol a hirdetesbol nem derul ki, hogy heti 1000 v. havi. Szallasra ua. a story. :-)

Előzmény: cam aro (65747)
jwdo07 Creative Commons License 2012.11.26 0 0 65749

Nekunk szolgalati BB Curve van rendszeresitve. En speciel utalom, foleg a billentyuzet miatt. Az ujjam lefed egyszerre vagy 4 gombot(minimum). A kozepso gomb - az eger? - baromi erzekeny. Kicsi a kepernyoje, guvadnak a szemeim tole -  foleg ha sok adatot kell atolvasni. Amikor a zsebemben van, konnyen magatol elkezdi beirni - veletlenul - a kodot(ami feloldja a billentyuzarat). Az 5. rossz kod utan az ITsok "kilovik/megsemmisitik" mint a Mission Impossible-ban. Ha nem muszaj nem hasznalom. Allitolag le lesznek cserelve a Force-nal. Tolem az 5 csillagbol 1 azaz egyet kap. Esetleg 1.5. Joindulattal... :-) 

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (65723)
cam aro Creative Commons License 2012.11.26 0 0 65748

 most olyant csinalni divat is am!"" 

szerinted mennyi idosek az infoim az óhazarol ? :) 

 

ronk haz. 

sok nagy ho egy bazi nagy fenyvesben, atlag -5 fokkal 5 honapig. 

aztan legyen + 30.. egy kekvizu mellett 5 honapig.. 

mindez legyen egy helyen, de max 3 perc jarasra..  es akkor egyefene.. lemondok a szaunarol!  :D 

Előzmény: seci (65745)
cam aro Creative Commons License 2012.11.26 0 0 65747

800 penzbol itt pont ehen hal. 

na jo nem pont. hanem lassan. 

egyeni szocproblem. 

 

viszont az ugyfelkapcsolat mindig is kenyes pontja volt/van az javitoiparnak. 

800 fontert nincs ertelmes/alkalmas ember aki ezt meg tudja csinalni.. .. ergo... a sporolason fog a -leendo- ceg megbukni. 

mar amennyiben a hirdetes valos.. es nem csak valmi ujabb trukk a behuzasra. 

Előzmény: Törölt nick (65746)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.26 0 0 65746

Hát ja, viszont ha valaki otthonról dobbantani akarna, annak pont jó. 

Előzmény: cam aro (65744)
seci Creative Commons License 2012.11.26 0 0 65745

Ja, most olyant csinalni divat is am!

Viszont nem azt mondta, hogy nem valo, hanem hogy nem feltetlenul gazdasagos.

Es en is szeretnek egy finn tipusu ronkhazat - akarhol!

Szaunaval, szalonnasutovel a toparton!

-seci

Előzmény: cam aro (65743)
cam aro Creative Commons License 2012.11.26 0 0 65744

fizetés: 1000 £, a szállás biztosított, amelynek költsége ( 200 £ ) a fizetésből levonásra kerül."" 

 

...ES ezzel kudarcra is iteltek egy kezdodo vallakozast...

..hacsak nem eleve jovomeno emberkekre terveztek egy - ceg szempontjabol - fontos bizalmi allast. 

Előzmény: Törölt nick (65722)
cam aro Creative Commons License 2012.11.26 0 0 65743

az en falumban gombamod  ugyan nem szaporodnak a roman ronk fahazak. (aztan Ez lehet mar nem a konnyuszerkezet kategoria :) 

gondolom  mashol is.. 

nem kis sufnik, de inkabb a 200Nm-tol a 600Nm-ig, tobb szinten. 

 

eddig mindenki dicserte a szigetleset, az viszonylagos olcsosagat.. es a kulcsra kesz allapot gyorsasagat. 

es hogy baratsagos, emberi.. nem pedig rideg mint egy tegla/beton bunker. 

 

 a kategorikus kijelentesed hogy fahaz Mo-ra nem valo.. egy kicsit gorcsos ragaszkodasnak tunik egy laikus szemeben. 

nyilvan epitesz nem vagyok.

tehat ez nem palca tores,, hanem egy velemeny. 

=====================

ON. 

Előzmény: cseik (65704)
Diofa Szelleme Creative Commons License 2012.11.26 0 0 65742

Van valakinek tapasztalata static survey-el kapcsolatban itt? Mondom a szitut. Adva van egy ház amit meg szeretnénk venni. Elég open-plan szerkezet (a tulaj is az építőiparban dolgozik, állítólag jóváhagyott tervek szerint módosított). A survey visszadobta (hosszas néma csend és hullaszag után) azzal hogy 1. a ház rajta van egy listán mint a II vh után épült ház amik nem megbízhatóak (ezt persze nekünk senki sem  mondta). Vagyis az alapján amit látott (pontosabban nem látott) további vizsgálatok kellenének (eddig 420 a száma) de ez alapján a jelentése nem javasolja a banknak a finanszírozást.

 

Mi láttuk a házat, in fact, a legjobban megépített (nem penészes, száraz, meleg, sehol egy repedés a falakon, de sehol, nem mozog és recseg a felső szint vagy a lépcső) ház amit eddig itt láttunk vagy amiben laktunk. Az egész valahogy olyan büdös.

 

Ráadásul, hogy még szebb legyen buktuk a bank értékbeccslés díját valamint a survey-t is mi fizetjük. Már arra is gondoltunk hogy mivel mi keményen lealkudtuk az árat ezért az alacsonyabb árért valaki a háttérben kp-ra megveszi (az ügynökség aki hirdeti furán kelletlen velünk mostanra valamint a survey-ort ő ajánlotta, igaz mi kértük  hogy találjak egyet helyben gyorsan).

 

Ötletek? Mit tennétek? Van értelme second opiniont kérni vagy bármi? Nem szívesen adnánk fel, mert egy nagyon jó ház (hasonlóan jót se láttunk itt eddig ebben az árkategóriában). Kösz előre is.

AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2012.11.26 0 0 65741

Koszi mindenkinek a valaszokat!

seci Creative Commons License 2012.11.26 0 0 65740

Nokia 6700 classic (tobbi lehet elbaxott is!) email gmail client:

megneztem az inboxomat, volt 2 uj email, elolvastam oket es bementem egy jo csomo levelet tartalmazo folderbe (itt is csak az elso N-et mutatja, N talan 10/20)

Sent data in last session: 4756 byte, Received in last session 21117 byte. Igen. Byte, nem KB, MB.

Nyilvan ha letoltogetsz kepeket is az emailjeidhez, akkor tobb.

 

Shiny facebook client (nem a text-based regebbi, hanem az uj) ebben ugye vannak kepek is, newsfeed, notifications, egy-ket liked my picture (es megnezve a kep)

25016 bytes sent, 140752 bytes recd.

 

Ebbol extrapolalhatsz :)

-seci

 

PS: Van egy olyan erzesem, hogy ez BB-vel nem ennyi lenne!

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (65729)
seci Creative Commons License 2012.11.26 0 0 65739

Ezen senki sem vitatkozik :) Nekunk is van egy 3 kartyank - kizarolag adatforgalmazasra, a kutyaszatban az istennek sem sikerult a vodas kartyaval konnektalni, mint modem. Ez van. A 3 meg hasit, mondjuk nem annyira, mint otthon (ott majd megveri a virgin 10Mbit-est), de szepen megy, vegul is azt mutatta a srac a 3 uzleteben, hogy eppen a lefedett terulet szelen vagyunk.

Viszont ha beszelgetni akar az ember, akkor nem biztos, hogy 3 a legjobb, foleg nem videken.

-seci

Előzmény: Zlot (65737)
seci Creative Commons License 2012.11.26 0 0 65738

Egesz pontosan igy nez ki a vodan:

Es bocs, csak 100MB a datam...

-seci

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (65729)
Zlot Creative Commons License 2012.11.26 0 0 65737

Az a furcsa hogy a Three-nek a legnagyobb jelen pillanatban a mobilinternet lefedettsege az orszagban, eddig meg nem volt vele gondom, sot fenyevekkel jobb mint az O2

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (65735)
Zlot Creative Commons License 2012.11.26 0 0 65736

Most beszeltem telefonon a masodik magyar ugyfelszolgalatossal a COLT barcelonai customer service csoportjabol ... sokan vagyunk sokfele :)

AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2012.11.26 0 0 65735

Igen, csak annak kicsit necces a lefedettsege a kornyekunkon. Pl ahol dolgozok, ott csak kulteri lefedettseget mutat (ami durva, minthogy kb. 1 km a varoskozponttol legvonalban).

Előzmény: Zlot (65734)
Zlot Creative Commons License 2012.11.26 0 0 65734

En a Three-nel vagyok most par honapja, 4 ev O2 utan. Sokkal jobbak, jo a dijcsomag, unlimited net (durvan 1.5-2GB kozott hasznalok)

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (65729)
Caitlin Creative Commons License 2012.11.26 0 0 65733

mivel legtobbszor mobil verziokat nezek, ezert nekem nem nagyon tuntek fel a reklámok... de biztos van ilyen opcio

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (65732)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2012.11.26 0 0 65732

Gondolom van a beepitett bongeszojeben valami opcio, hogy flash betetek (ami 90 szazalekban ugyis reklam) es videok letiltasa, gondolom azok zabaljak a Mb-kat.

Előzmény: Caitlin (65731)
Caitlin Creative Commons License 2012.11.26 0 0 65731

persze unlimited mellol nagyon kevesnek tunik, de ha belegondolsz tenyleg azt fogod csak telorol megnezni amit muszaj (vagy muszaly - ha jol tudom most epp meg mindketto ervenyes...): gmail, maps, keves internet.... 

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (65729)
Caitlin Creative Commons License 2012.11.26 0 0 65730

Nekem 500 mega van a telefonomon. Most lett vegre unlimited wifis net a lakasban, eddig nem volt. Jellemzo hasznalat: gmail, minimalis FB, gmaps a varosban jarkalva, hetvegente index/hvg/egyeb oldalak, havonta azert 4-5 yt vidi is belefert.

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (65729)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2012.11.26 0 0 65729

Koszi. Az igazsag az, hogy nagyon nem vagyok kepben adatforgalmat tekintve, osidok ota az otthoni netunk Virgin Media unlimited broadband, szoval nem figyeltem mi hany MB. Az a 250 (vagy akar az 500) nem hangzik tul soknak. Nyilvan YouTube videokat nem arrol nezne, de ha mondjuk bemegy a Gmail accountjaba, vagy vegrehajt egy Gmail keresest, vagy mondjuk bemegy valami lapra az Index.hu-n vagy mas oldalon, az alkalmankent mennyi adatforgalom? 100Kb? 1Mb? 5Mb? ...

Előzmény: seci (65728)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!