Törölt nick Creative Commons License 2003.06.29 0 0 119
Szép volt Talma!

Flami Creative Commons License 2003.06.29 0 0 118
Remeljuk tenleg ossze is tudja szedni magat, es nem all meg ennyinel :) kivancsian varom a kovetkezo versenyt :)
Ahogy olvastam az utolso korben 3 versenyzot is megelozott, es 1 mp-n belul volt Pedrosatol, szal akar... ki tudja :) vegre megerti magat a szereloivel :) csak igy tovabb :)
Előzmény: ASL (117)
ASL Creative Commons License 2003.06.29 0 0 117
Sajna én is lemaradtam a versenyről,de nagyon örülök Gabi sikerének.Végre alakulnak a dolgok körülötte is.Furcsa,de mindíg a szezon második felére "szedi össze magát"
Előzmény: Flami (116)
Flami Creative Commons License 2003.06.29 0 0 116
Olvastam enis :)

Sajna lemaradtam a versenyrol, mert fociztam, de vegre ugy tunik Talma ala is hasznalhato motort tudtak rakni, es kezdenek jonni az eredmenyek :)

golyo27 Creative Commons License 2003.06.28 0 0 115
Talmácsi Gábor ismét pontszerző helyen, még pedig ismét a kilencediken végzett a gyorsasági motoros világbajnokság Holland Nagydíján. Tóth Imre a 23. lett, Lénárt Péter sajnos nem ért célba.

Holland Nagydíj, 125 kcm:
1. Jenkner (német, Aprilia) 42:25.609 perc (144.897 km/óra)

Elesszuk kicsit fel a forumot :)

Talma a 15. helyen zarta a elso idomerot, Toth Imi a 24. Lenart Peti a 34. helyen :) Remeljuk mindharman elorebb tudnak jonni :) sajna melo miatt pont lemaradtam a 125osokrol... talan majd a masodikat latom :) meg a futamot feltetlen

Törölt nick Creative Commons License 2003.05.14 0 0 113
Csak úgy lenne már. Nagyon kíváncsi vagyok, mit megy egy jó géppel.
Előzmény: Ariel (112)
Ariel Creative Commons License 2003.05.14 0 0 112
talma.hu-n a managerje azt mondja, megigertek, hogy le mans-ban jobban odafigyelnek talmara es kiprobalnak uj cuccokat is.
Előzmény: Törölt nick (111)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.14 0 0 111
Meg kanyarból kijövet nem reagál a gázadásra.
Előzmény: Ariel (108)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.12 0 0 110
Azt mondta már arra gyanakszik, hogy direkt csinálják vele a csapatnál. De nem értem miért csinálnák, kell az eredmény a csapatnak is.
ASL Creative Commons License 2003.05.11 0 0 109
Sziasztok.
Tényleg siralmas volt a motorja.Nem csinált semmi feltűnő bakit,és mégis folyamatosan esett vissza. Szegényem,pedig milyen jókedve volt a rajtrácson... :(
Ariel Creative Commons License 2003.05.11 0 0 108
jurosporton most nyilatkozott.

azt mondta, hogy szar a motor foleg valtasnal.

doktormacko Creative Commons License 2003.05.11 0 0 105
18.hely és ez szerintem nem túl acélos szereplés. föleg annak fényében, hogy a csapattársa 2. lett ebben a futamban.
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.01 0 0 102
A majompótló nem vette észre, hogy Talma nem tud elindulni pedig még a nevét is kiirták. Számolgatta a hejeket, visszafelé. o((
Előzmény: Ariel (98)
NB2 Creative Commons License 2003.04.27 0 0 101
Én csak az 500-s versenyt láttam, de a magyar speaker rém unalmas volt.
Ariel Creative Commons License 2003.04.27 0 0 100
neha az osszefoglalo angolul megy az itthoni juron is es en is nagyon csipem a kommentatorokat. jokat rohogcselnek, ha izgalmas a verseny, akkor ugy felporognek, hogy csak ugy fustol. :D
szoval jo hallgatni oket.

Előzmény: ASL (99)
ASL Creative Commons License 2003.04.27 0 0 99
Tényleg jó! :)
Annyira élvezetesen tudnak közvetíteni,hogy az fenomenális.(kiküldeném továbbképzésre a magyarokat) Egyre többet beszélnek Gabiról.Verseny előtt is emlegetik,és közben is. Ez nagyon jó jel!
Ariel Creative Commons License 2003.04.27 0 0 98
dejo neked, hogy az angol juro-t nezheted...
Előzmény: ASL (97)
ASL Creative Commons License 2003.04.27 0 0 97
Sziasztok!

Francba ezzel az Apriliával! 10. helyről rajtolhatott volna,erre megadja magát az a rom.
Bár mentségére legyen mondva jó kis rom azért,mert az egész mezőnyben Talma tudott a legtöbbet javulni.(igaz így nem volt nehéz) 33.helyről rajtolt,az első kör után már 32. volt,és 19.helyen ért célba.Ez 14 helyezés,ami nagyon jó.Külön öröm,hogy már az Eurosportosok is megtanulták a nevét és már vele is számolnak! A verseny végén az angol speaker külön ki is emelte Gabi teljesítményét.Én igazán büszke vagyok erre a "mi fiúnkra" :)