Keresés

Részletes keresés

Eclipseboy_ Creative Commons License 1999.04.20 0 0 110
Barátnőm állást keres nagy tapasztalattal boltvezetői végzettséggel, érettségivel + B kat. jogsi. számítógép-felhasználói ismeretek
sófelhasználó Creative Commons License 1999.04.20 0 0 109
Bele vagyok esve a kétségbe!!
Nagyon régi barátnőm pszichológus-bölcsész diplomával a második gyermekét várja. Kint lakik Leányfalun, és nem számíthat, csak magára. Augusztusban fog szülni, és nem tudja, mit csináljon, egyelőre csak a gyes-re meg a családi pótlékra számíthat. Azon töprengek, szabad-e felbuzdítani, hogy szerezzen be egy gépet (jelzálog-kölcsönt venne fel) és valami munkát keresne az interneten (vagy pszichológus képzettségéhez passzolót, vagy mást)
Segítsetek!!
Dulifuli Creative Commons License 1999.04.07 0 0 107
Megpróbálom, mi bajom lehet?
Rendszergazda vagy user support állást keresek Pesten vagy környékén.
Értek valamennyire a Novell NetWare 3.11-4.11 és a DOS-Windows rendszerekhez. Foglalkoztam hálózatokkal is, úgymint Ethernet, Token-ring, fizikai hálózat építése, aktív elemek (routerek) konfigurálása és menedzselése, hálózati forgalom figyelése, IP, IPX protokollok, routing és bridzsing. Tud valaki ajánlani valamit?
mimo Creative Commons License 1999.04.07 0 0 106
Sziasztok!

Egy kedves ismerősöm keres állást. Amivel rendelkezik: német nyelvtudás. B, C kategóriás jogosítvány, jó fellépés, megbízhatóság, önállóság. Ha valaki tud számára valamit, kérem szóljon, mert nagyon szeretne már dolgozni.

SueArt Creative Commons License 1999.04.04 0 0 105
Budapesti barátnőm bejárónői állást keres, heti két-három alkalomra.
Érdeklődni itt lehet!
SueArt Creative Commons License 1999.04.04 0 0 104
Ha még aktuális, én tudok egy megfelelő embert, aki leinformálható, szüksége van munkára & budapesti! Keress!
Előzmény: Strucc (25)
berku Creative Commons License 1999.04.01 0 0 103
sti,
köszi!
Előzmény: sti (88)
Hedgehog Creative Commons License 1999.04.01 0 0 102
Sziasztok!

DTP-zombi állást keresne... Quark, Photoshop, MSOffice, Ventura, Corel stb. ismeret, 8 ev gyakorlat.
Ha lehet, Budapesten.
(pls. mailba')

Meggyes Creative Commons License 1999.03.11 0 0 101
Szamitogepes grafikus munkat keres. Ertek a digitalis vagashoz (ha muszaj, az analog vagashoz is), animaciokesziteshez, reklamgrafikahoz, alkalmazott grafikahoz, operatori munkahoz, 3D-s grafikahoz.
Angol szakmai nyelvvizsga van.
Azt hiszem, surgos...
:(
hant Creative Commons License 1999.03.11 0 0 100
Keresem állásom azon megbízható munkahely személyében, aki munkaviszonyt tud számomra biztosítani. Nem hátrány számára, ha nem beszélem az angolt (de a következő tanfolyamom ez lesz) és ha nem dohányzom. Még nem sikerült a teljes rendszergazdai ismereteket megszereznem, de szívesen üzemeltetek és szerelek, karbantartok gépeket. B, C, D + targonca jogosítványommal már mindenféle méretű járművet vezettem Pesten és az ország egész területén.
Bőveb felvilágosítást tudok adni az alábbi címen: hanti@freemail.c3.hu
harnjehu Creative Commons License 1999.03.11 0 0 99
Cégünk rendszergazdát keres, akár ápr. 1-i belépéssel (nem tréfa)
Környezet: DEC Alpha szerverek - Unix, Oracle, SAP; NT file-szerver, Lotus Notes levelezésre, MS Office. A házban kb. 50 felhasználó támogatása, üzemeltetés, ritkábban vidéki telephelyek segítése.
Nyelv: folyékony német, esetleg angol - napi kapcsolattartás osztrák és német kollégákkal.
Kérdéseket, önéletrajzokat emil-címemre küldjetek vagy telefon: 326-3860/Harnos Jenő. Köszi.
Karcsu Creative Commons License 1999.03.11 0 0 98
Olyan programozót keresek, aki szeret otthon, önállóan dolgozni. Borland környezet ismerete
(c++builder), térinformatikai alapismeretek szükségesek. Gyors, pontos munkavégzés
szükséges.
Hosszú távú ajánlat lehet a dologból, kinőheti magát project magagerré.
Semmi lazaság, minőségbiztosítási rendszer kiépülőben.

Ajánlatok, kérdések emilben.
Karcsú

Dun Ringill Creative Commons License 1999.03.11 0 0 97
Igazság szerint Dun Ringill is munkát keres, beszél angolul, ha muszáj franciául is, felhasználóilag a PC-khez ért valamelyest, van hivatásos B és C kategóriás jogosítványa, ismeri az irodai munkát, picit az államigazgatást is.
Leginkább persze az állatokhoz ért, de az nem megélhetés.
zSz Creative Commons License 1999.03.10 0 0 96
Pizzafutárt keresünk, saját gépkocsival.
zSz
Sicc- Creative Commons License 1999.03.09 0 0 95
Üdv !

Hazai informatikai cég keres azonnali belépéssel rendszermérnököt többniyre MS platformon futó / rendszerintegrációs feladatokhoz / telepítésekhez / tervezési feladatokhoz.

Alapfeltételek :

-felsőfokú számtech és/vagy villamosmérnöki végzettség
-középfokú (tárgylóképes) angol nyelvismeret
-2-3 éves szakmai gyakorlat
-jogosítvány

Életkor és nem nem szempont.

Jelentkezésed esetén küldj egy mailt nekem.

Kösz,

Sicc-

ribizli Creative Commons License 1999.03.08 0 0 94
Egy nagyon rendes, megbízható barátomnak kellene vmi állás, van mindenféle jogosítványa, nem primitív, és nem beszél idegen nyelvet.
Dolgozott pl. a Pepsinél, a Mentőknél.
Elég rossz helyzetben vannak, ha tudtok valamit, szóljatok!
ribizli
Béb Creative Commons License 1999.03.06 0 0 93
Ha bárki meg akarna engem bízni bármekkora terjedelmű szöveg begépelésével bármilyen határidőre, vagy a lusták szakdolgozatok vagy diplomamunkák beírásával, fotók, táblázatok beillesztésével, szkenneléssel, nyomtatással (tintasugaras), akár úgy,hogy az anyagot egy magnókazettán adja át - sőt, azt szeretem a legjobban -, és mindezeket otthon megtehetem akár az éjszakáimat is feláldozva, az csak nyugodtan szóljon bármikor. Egy emil kérdése az egész. Nem vagyok olcsó, de drága se vagyok, viszont e témában profi. Mellesleg, ha valaki valami jó otthon végezhető folyamatos melót tud, azért szivesen rebegek egynéhány hálaimát, de semmi MLM és hasonló fűzőcske. Kössz.
Levus Creative Commons License 1999.03.06 0 0 92
Lesz itt nagy hurrogás, de ettől függetlenül a lentebbi álláshirdetést teljesen komolyan gondolom.

_______________________________________

A Microsoft Magyarország Kft. külsős, főállású munkatársat keres infrastruktúra üzemeltetői és rendszergazdai munkakörbe.

A feladatok:
A magyarországi képviselet infrastruktúrájának üzemeltetése
Az iroda dolgozóinál felmerülő technikai problémák megoldása.
Számítógépek és szoftverek beszerzése, ezek leltári nyílvántartása
Új termékek megjelenése esetén a termék használatának oktatása az iroda dolgozói részére.

Követelmények:
Folyékony angol nyelvtudás
Microsoft termékek ismerete (Windows NT, Office)
Jó kommunikációs készség

A Microsoft rendszeres tanfolyamokat egyéb juttatásokat biztosít.

A munkakör betöltéséhez nem kell több éves előzetes tapasztalat. Szívesen látunk frissen végzett, vagy ebben az évben végzős egyetemistákat is, de a jelentkezőknek 1999. évben be kell tölteniük a 22. életévüket.

Az állásról további információt a mshu@microsoft.com címen lehet kapni.
Akit érdekel a munkalehetőség azok önéletrajzukat erre az e-mail címre küldhetik

_______________________________________

Levus

Wágner úr Creative Commons License 1999.03.06 0 0 91
Na, fogjad eztet, hogy abszolút ne hiányozzon a világodból semmi :))))
Előzmény: tomco (83)
originalqszi Creative Commons License 1999.03.06 0 0 90
Remedios köszi:-))))))
Remedios Creative Commons License 1999.03.05 0 0 89
originalqszi! (j˘l irtam?)
Ez az en allasom, bar gondolom viccnek szantad. Egyetem mellett muvelem. Dolgozni picit kell, de a heti adagot fel nap alatt be lehet fejezni. Controll nincs. Legalabbis eddig nem volt.
Hatrany: tragya gepek. De azert megy, amint latod.Keves penz. De ezert mit varhatnek?
Ezen allast szeptemberben keszulok elhagyni...
Előzmény: originalqszi (8)
sti Creative Commons License 1999.03.05 0 0 88
Ügyvezető egy kis számítástechnikai oktató cégben keres asszisztens hölgyet.
Feladatok: partnerekkel telefonon kapcsolattartás, dokumentumok iktatása, számlázás, pénzügyek.
Elvárás: angol nyelvtudás (nem csak olyan szinten, "kérem várjon, rögtön kapcsolom"), legalább középfokú végzettség, önálló munkavégzésre képesség, precizitás.
Amit adok: fiatalokból álló kis csapatban felelősségteljes munka, megfelelő pénz és egyéb juttatások.

Érdeklődni: wsh@walton.hu
információk: http://www.wsh.hu

berku Creative Commons License 1999.03.02 0 0 87
A húgom keres manager-, vagy egyéb asszisztensi állást, középfokú angoltudással. (Bár legszívesebben kaktuszokkal foglalkozna...) Ha tudtok, segítsetek!
berku Creative Commons License 1999.03.02 0 0 86
A húgom keres manageri, vagy egyéb asszisztensi állást, középfokú angoltudással. (Bár legszívesebben kaktuszokkal foglalkozna...) Ha tudtok, segítsetek!
Kukorica János Creative Commons License 1999.03.02 0 0 85
Kedves georg_balog!

Tudsz adni tobb info-t? Akar maganban is. (Ha kell, en is kuldok reszletes info-t magamrol)

Koszi

Kukorica

Előzmény: georg_balog (78)
eomer Creative Commons License 1999.03.02 0 0 84
Lehet, hogy tudok egy relatíve jó állást egy távközlési mérnöknek egy multinál. emilen bővebbet.
tomco Creative Commons License 1999.03.02 0 0 83
home page keszitest vallalok promo:
http://mm.iit.uni-miskolc.hu/tomcovilaga
Boss Creative Commons License 1999.03.01 0 0 82
Alkatrész Gyártó Vállalatomba, angolul nagyon jól beszélő, tárgyaló,
levelező munkatársat keresek.
Feltétlen szükséges gépipari, vagy fémforgácsolási ismeret.
A munka, terveim szerint, saját irodában, vagy egy faxal, telefonnal,
számítógéppel felszerelt lakásban is elvégezhető.

Esetleges kérdéseidre, vagy netán, ajánlatodra emilben megadott,
telefonszámodon válaszolok.

Boss

Lora Creative Commons License 1999.02.26 0 0 81
Nemzetközi gyűjtőszállításban járatos, németül nagyon jól tudó emberkét keresünk. Törökbálinton (DEPO) van a cég. SOS !!!!!!!
CSIBE Creative Commons License 1999.02.25 0 0 80
Titkárnő - Irodavezető állást keresek!!
Aki tud valami lehetőséget, az kérem, hogy írjon nekem emilt..
köszi:
Csibe

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!