Keresés

Részletes keresés

nagya2 Creative Commons License 2012.06.27 0 0 900

Hali!!

Nemtom.

Üdv Nagya

Előzmény: Lol321 (899)
Lol321 Creative Commons License 2012.06.27 0 0 899

Hát az a kép elég csúnya :S... és mennyi a gyógyulási idő? Mikortól tudod "használni"?

nagya2 Creative Commons License 2012.06.27 0 0 898

Hali!!

703-as hozzászólásban látsz egy képet, na pont így néz ki az enyém is.

Üdv Nagya

Előzmény: Lol321 (896)
nagya2 Creative Commons License 2012.06.27 0 0 897

Hali!!

Hát úgyképzeld el , hogy amikor egy csövet bemetszenek hosszában, hogy tágabb legyen a vége.

Nyugalmi állapotban hátra tudtam húzni, de merevedéskor feszült, és az utóbbi időben többször berepdt.

SZTK-ban TB-re csinálták, "elvileg" ingyenes.

Üdv Nagya

Előzmény: Lol321 (896)
Lol321 Creative Commons License 2012.06.27 0 0 896

nagya, mi az h hosszában nyesték fel és akkor ezek szerint neked nem is volt szűkületed? vagy igen? és az SZTK-ban a műtétért kellett fizetni?

nagya2 Creative Commons License 2012.06.27 0 0 895

Hali!!

Énmeg ugymászkálok, mint aki bevan szarva:-))))

Üdv Nagya

Előzmény: valaki aki kérdez (887)
nagya2 Creative Commons License 2012.06.27 0 0 894

Hali!!

Vagy maszekon elmész egy urologushoz, némi píz leperkálása gyanánt segít a gondodon, vagy SZTK kartonozó bejelenkez, aztán kerülsz akihez a lapjárás visz, aztán mütét.

Múlt héten hétfőn elmentem az SZTK-ba , ma megynyestek.

Üdv Nagya

Előzmény: Ipodstdi (892)
nagya2 Creative Commons License 2012.06.27 0 0 893

Üdv Az Uraknak!!

Kb 1 órája nyesték fel a királyi ékszert(hosszirányu bemetszés), relativ fitymaszükület(cukor miatt), mondjuk mikor nem volt cukor akkor is passzentos volt.

Eléggé whiszkat, és lassan kéne mennem Toilletre VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

(ezen még vakarózok, de elöbb utóbb muszály leszen)

Doki a tisztaságra hívta fel nagyon a figyelmet.

Ha a seben már var van, akkor kamillás öblögetést ajánl.

Kontrol egy hét mulva.

Üdv Nagya

Ipodstdi Creative Commons License 2012.06.27 0 0 892

Fűrdéskor hátramegy,de eléggé határeset ,ha merev állapotban van akkor csak a makk feléig és ha tovább húzom akkor már fáj. 

Előzmény: dr. Azsé (891)
dr. Azsé Creative Commons License 2012.06.27 0 0 891

Szia!

Nekem 17 éves a fiam és az a párbeszéd, amit leírtál simán megtörténhetne a családunkban.

De azon sem lepődnék meg, ha a feleségemtől tudnám meg, hogy megbeszélte vele a gyerek ezt a problémát, az anyák jobban figyelnek az egészségünkre, mint mi magunk. De én sem lepődnék meg ha hozzám jönne.

Nem kell feltétlenül a mrevedésre hivatkozni, fürdéskor a hátrahúzás megy rendesen, nem fáj?

A párbeszéd után az urológiai szakrendelésre kell menned, a mostani rendszerben nem kell beutaló sem. Júl.1-től nem tudom mi lesz, akkor lehet hogy majd elöször a körzeti orvoshoz kell menni.

Jobbulást!

Előzmény: Ipodstdi (890)
Ipodstdi Creative Commons License 2012.06.25 0 0 890

Sziasztok! Egy pár éve én is rájöttem,hogy relatív fitymaszűkületem van,és abban szeretném a segítségeteket kérni,hogy mit mondjak a szüleimnek,mert szerintem az elég ciki,hogy : Szia anya,apa!

-Szerintem fitymaszűkületem van.

-Hát ezt te meg honnan veszed fiam?

-Amikor áll nem megy hátra :D

Ha tudtok valami jobbat akkor légyszi írjatok,előre is köszi.

 

250gleon Creative Commons License 2012.06.18 0 0 889

Üdv!
Debrecenben tudna valaki ajánlani olyan helyet,ahol ilyen beavatkozást végeznek?
Nagyon szépen köszönöm!

Letenze Creative Commons License 2012.06.17 0 0 888

Nekem is hasonló gondjaim vannak, megspékelve egyebekkel is, szintén a műtét miatt   :(

Ha jól látom, nem írsz ide, ezek szerint ez marad, ahogy van   :(

Előzmény: kevinsrác (876)
valaki aki kérdez Creative Commons License 2012.05.24 0 0 887

Sziasztok!

 

Nekem kedden volt mutet, fek+korulmeteles teljesen.

 

Tegnap az elso cseret az orvos csinalta meg, ma kezdtem en. Sok hazsnosinfot talaltam a forumon, de lenne nehany kerdesem. (lehet hogy volt mar rola szo, akkor elnezest,eleg hosszu a topik)

 

Be van duzzadva a cucc, oly annyira, hogy a varratokat nem is latom. A kerdesem az, hogy amikor a betadinezest csinalom, akkor mennyire merjem szerintetek szethuzni?Felek hogy szetszakitom.

Kamillas borogatast mennyi ideig celszeru csinalni? En egy mull kendot martok a teaba aztan azzal tulkeppen lemosom. Szerintem ez igy nem elegendo:) vagy igen?

 

Az az igazsag, hogy nem gondoltam volna, hogy ennyire kellemetlen a mutet utani par nap. Ugy jarkalok mintha santa lennek, nem beszelve arrol, hogy ha log akkor eleg kellemetlen erzes.. (mondjuk ezt a fecska nadrag megoldotta..

horvath.daniel Creative Commons License 2012.05.23 0 0 886

Sziasztok! Tegnap műtöttek, nem körülmetélés volt, hanem egy dorsal incisió (a kantárral, és a szűkülettel is csináltak valamit), de nálam is ott vannak a varratok, és nekem is kamillázni kell. Azt szeretném kérdezni, hogy a kamilla tea víze milyen hőmérsékletű legyen, és hogyan oldjam meg a higénia témát (fürdés, tusolás).

lacki Creative Commons License 2012.05.21 0 0 885

Én nem vártam vele ennyit, kb. 3 nap elteltével hátrahúztam.

Előzmény: Sajt123 (884)
Sajt123 Creative Commons License 2012.05.21 0 0 884

Értem. Már csak azt nem tudom, mikor húzhatom TELJESEN hátra a fitymát, bekenés + tisztítás céljából, mert igaz még csak 6 nap telt el, de érzem, hogy kicsit gáz lenne, ha most feszegetném, de közben meg fertőtleníteni is kéne jobban. Huh de szar ördögi kör. :S

jaki24 Creative Commons License 2012.05.18 -1 0 883

Nem. Ezt a kiesést sem úgy kell elképzelni, hogy magától ki fog potyogni a varrat, hanem elkezd szétszakadni majd, és ki kell szedegetni majd a maradékot a gyors és esztétikus gyógyulás érdekében.

Előzmény: Sajt123 (882)
Sajt123 Creative Commons License 2012.05.18 0 0 882

Nah sikeresen átestem a műtéten, minden rendben volt. Szerencsére kívül nem látszik semmi vágás, mert a fityma belső részén csinálták az egészet. Az viszont lehetséges, hogy az első varrat (felszívódó varrat), már a 3. napon kiessen? 

dr. Azsé Creative Commons License 2012.05.17 0 0 881

Azt te is meg tudod ítélni, hogy ez neked okoz-e valamilyen problémát, ha ide írtál emiatt, akkor nyilvánvalóan igen.

El kell menni az urológiára és megmutatni a dokinak.

Az hogy ez nem egyszerű ügy elismerem, én is átestem rajta.

De aztán elmentem a körzeti szakrendelőbe az éppen ott lévő urológus megvizsgált, beutalt a körzeti kórházba, ahol az éppen soros soki körülmetélt, aztán most jobb mint korábban volt.

Előzmény: égigérő (880)
égigérő Creative Commons License 2012.05.14 0 0 880

Sziasztok! A segítségetekre lenne szükségem. Nemtudom pontosan hogy a fitymám túl szűk-e vagy a fitymafékem túl rövid. Nyugalmi állapotban teljesen hátra tudom húzni a fitymám, de ha merevedésem van, akkor nem. pontosabban a makkom aljáig és még egy kicsit tovább is, de nem teljesen. Ha majd teszek fel képet, megmondanátok a véleményeteket? félek a dokitól :) Előre is köszönöm!!

Sajt123 Creative Commons License 2012.05.11 0 0 879

Sziasztok! Pár nap múlva meg lesz a műtét (relatív fitymaszűkület). Ennek örülök, mert remélhetőleg sok probléma és kellemetlenség meg fog szűnni. Az rendben van, hogy a műtét meg lesz (a gyűrűs képződményen korrigálnak + kantár), de sajnos van kb 3 db repedés a fitymán, a péniszemre merőlegesen ami nagyobb igénybevételtől bevörösödik és csípős érzés tör elő. Az lenne a kérdésem, hogy vajon erre is van valami megoldás (kenőcsöt írnak fel, stb), vagy pedig ez már sajnos így marad? A válaszokat előre is köszönöm.

jaki24 Creative Commons License 2012.04.14 -1 0 878
Előzmény: jaki24 (877)
jaki24 Creative Commons License 2012.04.14 0 0 877

Hali, no para. Nem lett ez olyan csúnya, ahogy azt gondolod. 2 dolog lehet. Ezek, nem heggek, hanem így lettél metélve. Vagy érdemes lenne megvizsgálni, akár magadnak is, hogy nem maredt-e benne valami, esetleg nem-e fagyúmirigy van a dolgok hátterében, ami nem ürült ki. Ha igen, meg lehet próbálni kinyomni. Nekem szokott lenni, de nem okoz különsebb problémát. Pici miteszerhez hasonló.Jó szem kell hozzá.

 

Előzmény: kevinsrác (876)
kevinsrác Creative Commons License 2012.04.14 0 0 876

na most

Előzmény: kevinsrác (875)
kevinsrác Creative Commons License 2012.04.14 0 0 875

a képek (remélem most sikerül)

Előzmény: kevinsrác (874)
kevinsrác Creative Commons License 2012.04.14 0 0 874

sziasztok!

 

Nekem tavaly szeptemberben volt a műtét szűkület miatt, a hegek pedig nem akarnak csökkenni a legkissebb mértékben sem és zavar. Szerintetek van valami megoldás? Tudomásom szerint van hegcsökkentő krém, de az orvos szerint felesleges, úgyis elmúlik (ezt kb 5-6 hónapja mondta, hogy csökkenni fog) Ahogy néztem, más is csatolt már képet, szóval remélem még mindig lehet.

halalproszto Creative Commons License 2012.03.26 0 0 873

Használd a szerszámot arra, amire való, és a bőr szépen pár év alatt kitágul, nem lesz többé zavaró.  Nőket nem érdekli, hogy a bőr épp hol van, csak az igényük szerint legyél kemény. Ha meg még egyedül vagy, gyakorolj szorgalmasan, visszatartva az élvezést:)

Előzmény: lacki (865)
WT 23 Creative Commons License 2012.03.23 0 0 872

Köszi az infót! Üdv.

jaki24 Creative Commons License 2012.03.22 0 0 871

Minden átkötéskor, tehát napi 1-2. De kötéscserekor hagyd a fertőtlenítés után levegőzni, ameddig csak teheted, mejd ismét fertőtlenítés, kenőcs, és vissza a kötés.

Varratszedéskor lesz majd még egy kis vérzés, így utána még pár napig lehet kenegetni.

Előzmény: WT 23 (870)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!