Keresés

Részletes keresés

Eribari Creative Commons License 2002.07.22 0 0 53
Igen, a közvetítés nem kerül semmibe. Meg lehet állapodni a kiküldött bébiszityóval, hogy mit és mennyiért vállal - amihez utána a közvetítő cégnek már semmi köze (tehát nem kell százalékot v. bármi mást fizetni). Gondolom bevételük a tanfolyamok (azt hiszem kb. 35e Ft) díjából van. Meg gondolom örülnek ha tudnak utána munkalehetőséget ajánlani a végzetteknek.

Eribari

ui: én szedán (v. csüt-ön?) hívtam fel őket, már ketten jelentkeztek...

valasz erre Creative Commons License 2002.07.20 0 0 52
aham:) így már hihető:)
Előzmény: dalia (51)
dalia Creative Commons License 2002.07.20 0 0 51
mármint a _közvetítés_ nem kerül semmibe, gondlom én...

d.

Előzmény: valasz erre (50)
valasz erre Creative Commons License 2002.07.20 0 0 50
hogyhogy nem kerul semmibe?
Előzmény: Eribari (49)
Eribari Creative Commons License 2002.07.18 0 0 49
Szia,

Nem reklámozni szeretném őket, de próbáld meg felhívni az Au-pair Kft (Bp. XIII., Váci út 15.) tel: 235-0889.
Mi rajtuk keresztül találtuk (kb. 2 éve) a bébiszityónkat, akivel maximálisan meg vagyunk (lennénk) elégedve (csak ősztöl iskolába megy megint így kereshetünk újra).
Ami miatt mi ragaszkodunk ehhez a céghez az az, hogy egyrészt nekünk egy telefonon kívül nem kerül semmibe(!) másrészt az ott tanfolyamot végzettek nem csak elméleti de gyakorlati vizsgát is (+ kötelező 20 óra gyakorlat náluk a bébihotelben) tesznek.

Eribari

amamsik Creative Commons License 2002.07.16 0 0 48
Sziasztok!

Sajnos eddig nem jártam igazán sikerrel dadus keresés terén.
Újpest központ és Lágymányos közötti útvonalon keresek olyan pótmamát, gyesen lévő anyukát, aki a jövő héttől el tudná vállalni az én egy éves lányomat (akár a sajátja mellé), hogy vigyázzon rá kb reggel 8- fél 9-től délután 2 - fél 3-ig.
06-309-306078

amamsik Creative Commons License 2002.07.09 0 0 47
Sziasztok!

Pótmamát, pótnagyit, gyesen lévő anyukát keresünk Újpest központban 1 éves kislány mellé, bölcsődeszünet egyes heteinek idejére. 5 hétből eddig kb 2-3 van megoldva. Félállásban dolgozom, tehát kb reggel fél 8-tól maximum 3-ig kellene a gyerekre vigyázni.
06-309-306078

Kriszta5 Creative Commons License 2002.05.26 0 0 46

Nem tudtok valami megbízható nyári tábort...????

Előzmény: bjors (45)
bjors Creative Commons License 2002.04.19 0 0 45
Kedves Kriszta!
Azt hiszem, amit leirtal nem egy egyszeru bebiszitter feladata. Mivel az elso beszelgetes igy vegzodott, nem hiszem, hogy mint egy teljesen kivulallo barmit is tehetnek az ugyben. Barmit is csinalhattam volna, amit leirtal... az anya maganugye, ha dohanyzik... ebbe "senki nem szolhat bele" (valami ilyesmit mondott, amikor beszelgettunk).
Van egy ismerosom, aki 18 éves és babat var, persze a dohanyzast nem hagyta abba, minek? kerdezte. tobsszor elmagyaraztam, hogy art vele a gyereknek, a valasz: legalabb hamarabb megszokja...
Nala meg probalkozni fogok, de egy idegen nonek nem "tartok kiseloadast" a dohanyzas karos hatasairol egy asztmas gyerekre (lehet, h azert beteg a gyerek, mert terhesen is cigizett?, akkor meg a kezelo orvos nem vilagositotta fel...)
Mas eletebe nem szolhatok bele (sajnos vagy szerencsere). Az biztos, hogy az en gyerekemet nem fogja ez a veszely fenyegetni.

Kriszta!
Te ilyen helyzetben mit csinaltal volna, ha az anyat nem is erdekli, oda se figyel, csak hajtogatja, hogy az o gyereke mas, meg hogy egyedi eset es semmit nem befolyasol ha cigizik a szobajaban, mert a lakas tobbi reszeben igen, akkor ott pont miert ne?

üdv.:
bjors

Előzmény: Kriszta5 (44)
Kriszta5 Creative Commons License 2002.04.19 0 0 44

Kedves bjors!
Tanítani, türelmesen magyarázgatni valóban nem egyszerű feladat...
A saját példa nem mindig célravezető, néha megfelelőbb egy korrekt magyarázat... Plána, ha a legelemibb tényeket sem ismeri valaki... Ha ott maradsz, akkor pl. szólhattál volna az aktuális gyerek-orvosnak, hogy felvilágosító munkádban segítsen, meg persze a házhos látogató védőnő is, stb.
Ha valaki valamit nem tud, biztosan nem lesz okosabb, ha azonnal otthagyjuk... Pláne, hogy az a szegény gyerek valszeg örökre asztmás, tehát nélküled tutira évtizedekig szívja a füstöt...
Türelem, türelem, türelem....
Ja, és még egy kis türelem....

Előzmény: bjors (43)
bjors Creative Commons License 2002.04.17 0 0 43
Szia Kriszta!

A történet vége, hogy megkérdeztem, biztos, hogy nem art a babanak, ha itt ragyujt? erre azt valaszolta az anyuka, hogy miért lenne baj?
Elmondtam, hogy en is asztmas voltam kiskoromban es hogy en nem birtam a fustot, valasz: ja az en vagyok, az o gyereke mas...
Itt mar en keves voltam, inkabb eljottem, a felhaborodas az esetnek szolt, nem a szulonek.
udv.:
bjors

Előzmény: Kriszta5 (42)
Kriszta5 Creative Commons License 2002.04.15 0 0 42

Kedves bjors!
Látod, ez, így leírva azért mindjárt egészen más...! Lehet, hogy pont Rád van szüksége annak a babának? Biztosan tudja a szülő, hogy miért baj, ha ott dohányzik? Türelem és tiszteletteljes magyarázat....

Előzmény: bjors (41)
bjors Creative Commons License 2002.04.13 0 0 41
Kedves Kriszta es Dalia!

A hozzaszolas hangulatat nagyban befolyasolta, hogy azelott par oraval volt egy "kedves szulo", aki felhivta a figyelmem, hogy a gyereke asztmas es sokszor befullad (8 honapos)..., nagyon vigyazzak ra.
Két perc mulva ragyujtott a gyerekszobaban...
Ez iszonyatosan felhaboritott...

Bocs az offért.
udv.:
bjors

Előzmény: Kriszta5 (40)
Kriszta5 Creative Commons License 2002.04.10 0 0 40
Kedves bjors!
Igaza van dalianak.
Már háromszor elolvastam, amit írtál magadról, és tulajdonképpen egyetlen olyan szó sincs, ami valóban kioktatna bárkit is, mégis az egész, úgy ahogy van, bennem is olyan érzéseket kelt, mint daliában.
Fura dolog ez, és nehezen megmagyarázható, de eszem ágában sem lenne ezen leírás alapján felkérni Téged a munkára, vagy bárkinek is ajánlani.
Nem akarok hosszan OFF lenni, így bele sem kezdek a részletes szöveg-elemzésbe, de az biztos, hogy amíg nem változtatsz alapvetően a hozzáállásodon, addig elég kevés szülőnek leszel szimpatikus alkalmazott.
Talán valóban érdemes lenne azon gondolkodnod, hogy milyen egy babysitter egyáltalán, és csak azután foglalkozni az ideálissal...

Előzmény: bjors (38)
dalia Creative Commons License 2002.04.09 0 0 39
Vagy inkabb adjatok tanacsot, milyen legyek? Milyen egy idealis bebiszitter?

szvsz például nem oktatja ki a szülőket, a maga 20 évével...

Előzmény: bjors (38)
bjors Creative Commons License 2002.04.07 0 0 38
Sziasztok!
Debreceni 20 éves lány vagyok, nagyon szivesen vigyazok(vigyaznek) kicsikre csecsemokortol iskolaskorig. Sajnos eddig nem igazan jott ossze. Azert neha a szulok is borzalmasak tudnak lenni...:(
Olyan helyre ahol a gyerek mellett cigiznek elvbol nem megyek... de valahogy a legtobb ilyen, akit "kifogok".
Eleinte azt hittem, en vagyok az idealis bebiszitter:
- vigyazok a gyerekre (haznal, vagy nalam otthon)
- érte megyek
- nappal és éjszaka is vallalom, ha szukseg van ra
- besegite(ne)k a haztartasba (fozes a gyereknek, mosogatas kisebb munkak)
Nem iszom, nem dohanyzom, imadom a gyerekek, csecsemo es kisgyermek apoloi szakra jarok...
A dijazasom megbeszeles szerint...
És nincs munkam... (szerintem ez mar poén)...
Ha van ismerosotok, aki debreceni es egy rendes, megbizhato lanyt keres, szoljatok neki. Vagy inkabb adjatok tanacsot, milyen legyek? Milyen egy idealis bebiszitter?
üdv.:
bjors
Sorcio Creative Commons License 2002.03.18 0 0 37
Szia!

Sajnos nincs már meg a telefonszám. A tudakozótol kaptam meg. Annyit tudok róluk, hogy a jelentkezőknek ( nem neked) 16.000 Ft-ot kell befizetni, kell mindenféle igazolás + el kell végezniük egy tanfolyamot is.
Hetente 3 címet kapnak.

Én felhívtam őket, megadtam a telefonszámom, illetve, hogy milyen hölgyet szeretnék.
Attól kezdve jöttek a telefonok.

Ennyi. Emil ment

Előzmény: Eribari (36)
Eribari Creative Commons License 2002.03.14 0 0 36
Szia Scorcio!
(Bocsánat ha elírtam, de sajna nem látom az előző hozzászólást..)
Tudnál egy kicsit bővebbet írni a Micimackósokról?
Pl. Hol lehet őket elérni, mi a pontos nevük, fent vannak-e a Net-en stb...

Sajnos nálunk folyamatosan napirenden van ez a téma..

Köszönöm

Eribari

Sorcio Creative Commons License 2002.03.14 0 0 35
Sziasztok!

Az én lányom 7 hónapos. Én már 1 hónapja visszajöttem dolgozni. A Micimackó közvetítőnél találtam meg azt, akit kerestem. Vagyis Pótnagyi, aki szereti a gyereket és akit szeret a gyerek is.
Szerintem ők jók. Igaz, sokat kellett válogatni, de szerencsés voltam.
Szóval ha valaki pótnagyit keres, akkor a Micimackó az igazi "A barátom".

hc Creative Commons License 2002.01.06 0 0 34
Neked iss.
Előzmény: Andimama (33)
Andimama Creative Commons License 2002.01.06 0 0 33
Mail ment.
Andi
Előzmény: hc (32)
hc Creative Commons License 2002.01.06 0 0 32
Az unokahugicám Erzsébeten lakik, van egy három éves lánya és egy egy éves fia. Vele lehetne beszélni a dologról!
Érdekel még a dolog?
Előzmény: Andimama (27)
dalia Creative Commons License 2002.01.06 0 0 31
Én belbudára keresek 4 hónapos gyermekem mellé heti 1-2 alkalomra cscsemőápolásban jártas bébiszittert.

d.

zso70 Creative Commons License 2002.01.06 0 0 30
Sziasztok,
en is dadust keresek, aki MEGBIZHATO.Szeretnem, ha hazhoz jonne - Nagykovacsiba-.
fourbaby Creative Commons License 2002.01.05 0 0 29
Sziasztok!

Ujpalota és környékén vállalna babavigyázást a testvérem, ha érdekel valakit, akár napközben is.Mail-ben elküldöm a számát.

Sziasztok!

Előzmény: Andimama (28)
Andimama Creative Commons License 2002.01.05 0 0 28
Csak, hogy el ne süllyedjen, még mindig keresünk valakit a környékről aki vállalna egy kis felvigyázást.

Andi

Andimama Creative Commons License 2002.01.02 0 0 27
Sziasztok!

Kispesten lakunk. Több kismamának van hasonló korú (9-12) hónapos babája. Melléjük szeretnénk heti 1-2 alkalommal pár órára valakit, aki több babát is tudna, lehetőleg a saját lakásában fogadni.

Előre is köszönöm a segítséget.

Andi

hc Creative Commons License 2001.09.24 0 0 26
Ha elég csinos... Addig elküldöm otthonról a gyerekeket! :-) (bocs)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.24 0 0 25
van egy 20 eves unokahugi, aki szeretne bebiszitterkedni.
Bp-en, vagy angliaban.
Erdekel valakit?

Eribari Creative Commons License 2001.08.29 0 0 24
Szia tjman!

Nekünk szükségünk lenne egy bébicsőszre a 2,5 éves kisfiunk mellé. "Mindennapos használatra", bölcsiből elhozni, ill. vigyázni rá (egész nap) ha beteg. Jó lenne ha az elérhetőségét valahogy meg tudnád adni.

Köszönöm!
Eribari

Előzmény: tjman (23)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!