Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.08 0 0 8658

Jaj Mesi még azt akartam, hogy feltétlenül kell ez a vizsgálat, mert ezzel pontosan meg tudja állapítani, hogy melyik részen nyomja a durát valami. Nekem ilyen vizsgálatok nem voltak találomra valamit megoperáltak, akkor ezek szerint nem azt amit kellett volna. Nem 1 műtéted volt már, úgyhogy ott lehetnek más elváltozások is. Ügyes légy, szorítok!

Előzmény: Malagurski75 (8654)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.08 0 0 8657

Mesi, hogy hogy nem bírták megcsinálni tegnap a vizsgálatot? Spinalist is a durazsákba adják. Kaptál lidokaint?

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.08 0 0 8656

Mesi, tudom, hogy műteni kéne, de nem fognak M.o. megműteni meg mondta a manuálos. Minden orvos leráz azért mondta, hogy valami sumákolás van itt, hogy fogadjak fel ügyvédet. A szalag erősítést az én állapotomba nem lehet alkalmazni, mert agyonra be vagyok gyulladva. Tudod mit mondott a manuálos? Hogy mivel az összes orvos lemondott rólam, így saját erőmből kell felépülnöm, mert nem tudok mit csinálni. Vagy sikerül vagy nem. Azt mondta, hogy valamiért ez így történik.

 

 

Előzmény: Malagurski75 (8654)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.08 0 0 8655

Valami ilyesmik járnak a fejembe. 

Előzmény: robertov72 (8653)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.06.08 0 0 8654

Sziasztok! Megkérdezem ma a Verest hogy feltétlen kell e ez a vizsgálat a műtéti döntéshez....ha igen,neki megyek mégegyszer,de megkérem a Verest hogy altatásba lehet e?....Kibaszottul fáj! Gica!Tudod Te is hogy műteni kell a hátad......az a megoldás!Orvost kell hozzá találnod!

robertov72 Creative Commons License 2011.06.07 0 0 8653

Én már a régebbi hozzászólásokból is ilyesmit gondoltam mikor írtad a maszek doki azt mondta senki nem fog hozzád nyúlni rajta kívül.Mondjuk én  a helyedben ,ha engem így elbaszott volna bárki ebben a nagy országban én félévente eltörettem volna 1-1 újját az igaz,hogy ettől még senki nem lessz jobban,de legalább  addig másban nem tudott volna kárt tenni!!! jobbulást.

Előzmény: Törölt nick (8652)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.07 0 0 8652

Nagy barátok V. P. P. meg a L. L. fasza

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.07 0 0 8651

Nem mondod Mesi, hogy nem sikerült, hát mit csináltak?

 

Ma voltam manuálon nagyon sokat beszélgettünk 0 ról kezdem megint. Szerinte operálni kéne, mert olyan radicularis tüneteim vannak ami sürgős operációt igényel. Tornát nem is kaptam, mert be gyulladok az idegekkel dolgozott meg vissza tette a medencém, holnap hívom, hogy milyen állapotban vagyok. Azt beszéltük, hogy összeül a manuál konzílium és megvizsgálnak. Valami sumákság van itt, hogy mindenki leráz, úgyhogy azt mondta fogadjak ügyvédet. Vagy valami orvosi műhiba van vagy a Lázár intézte, hogy senki ne foglalkozzon velem és, ha így van, akkor Magyarországon nem is fognak megoperálni. 

Előzmény: Malagurski75 (8649)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.07 0 0 8650

Szia kisslena!

 

Dr Rácz Edit magánrendelője: II. ker. Bimbó út 69

Telefonszám:06302211405

Reggel 9-13 ig tudsz időpontot kérni, ha személyesen a Dr nővel szeretnél beszélni 8-9 óra között hívhatod.

Előzmény: Törölt nick (8648)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.06.07 0 0 8649

Sziasztok! Kontraszt anyag gerincbe.....Gyerekek nem bírtam....nem találta a durazsákot,kiborultam,ordítottam.....NEM BÍRTAM!...Holnap újból neki futnak......Gica! Mi van?

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.07 0 0 8647

Elnéztem az időpontot nem csütörtökön megyek manuálra, hanem ma este 19 órára. Még jó, hogy megnéztem a naptárat, tiszta szétszórt vagyok. Szorítsatok nekem, ezt a parát kéne legyőznőm, mert már előre félek, hogy megint úgy kimozgat, hogy be kakálok.

 

FÉÉÉLEK! Segítsetek, hogy győzzem le? Próbálok arra gondolni, hogy jó lesz, de rettegek a fájdalomtól! Annyit szenvedtem már. :-(

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.07 0 0 8646

Hát igen. Külföldön úgy műtenek, hogy kiszedik a sérvet és a helyére valami zselés anyagot töltenek és ezáltal nincs veszély egy újabb sérvesedésre, mert ezzel a technikával vissza állítja a gerinc normális terhelését.

Előzmény: similis (8645)
similis Creative Commons License 2011.06.07 0 0 8645

Igen, ez a legrosszabb, hogy csomó minden lehetőség lenne ha az ember nem itt élne :((

Előzmény: Törölt nick (8644)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.07 0 0 8644

Jaj még azt elfelejtettem, hogy a Veres azért küldött az eng meg emg vizsgálatra, hogy nem sérült e meg az ideg, mert, ha esetleg az okozza a panaszom, abba az esetbe vannak olyan kezelések, hogy azt az ideg részt elhalasszák. Állítólag ezt a legnehezebb kezelni. Viszont olvasgattam, hogy mennyi féle fajta kezelés van a fájdalomra, amit ritka esetekben alkalmaznak. Kár, hogy ilyen helyre nem tudok bekerülni, pedig nagyon hatásosak, csak meg van fogva az orvosok keze. Vannak olyan dolgok amiket külföldön tanultak ki és itt Magyarországon nem alkalmazhatnak. :-((

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.07 0 0 8643

1 vizsgálatot megér, mert, ha nem találnak semmi olyan elváltozást ami a műtétből adódik, akkor nem is indítanak pert.

 

Azért érdekes, hogy ahány orvoshoz megyek mindegyik más diagnózist állapít meg. :-( Viszont mikor meglátta a derekam nem tudta megmondani, hogy mitől ilyen csúnya azt mondta, hogy egyedül az a doki tudná megmondani aki műtött, hogy valójában mit csinált, meg jegyezte, hogy borszasztó mit csinált velem. Én többször kérdeztem tőle a kontrolon, de mindig az volt a válasz, hogy azzal nem kell foglalkozni, pedig esztétikailag elég csúnya, ha esetleg jól is érezném magam biztos vagyok benne, hogy zavarna, hogy így néz ki, mert, ha az ember elmegy strandra nincs az a tekintet aki nem szőrnyülködne el rajta. Hévízen is minden nap azt hallgattam mikor mentünk a tóra, hogy úristen, hogy néz ki a derekad. Nem vehetek fel már szűkebb ruhát, mert már, akkor látszik, hogy milyen, ráadásul a nadrág eláll a derekamnál, be fér az egész kezem.

 

Köszi Mesi, hogy rákérdezel az emg re.

Előzmény: similis (8639)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.07 0 0 8642

Sziasztok!

 

Azért van szükség ezekre a vizsgálatokra, mert vannak olyan elváltozások amit az mr meg a röntgen nem mutat ki pl: 1 fáradt törést csak ct mutat ki. Az eng meg az emg az idegvezetést nézi meg az izmokat, hogy rendesen működik e. Mivel nekem a csontokba van bele piszkálva ezért 1 ct nem ártana, de én nem mondhatom a dokinak, hogy nekem ct kell, mert az ő feladata lenne elküldeni azt meg nem nagyon szeretik, ha a beteg mondja meg, hogy mit csináljanak. Ha ezek a vizsgálatok meg lennének, akkor meg tudnák állapítani, hogy pontosan melyik részen van a panasz és annak megfelelően kezelnének. Az a baj, hogy mindenkit egy kaptafa alatt kezelnek, pedig minden gerinc betegség más és más. Pl: Vannak gyógyszerek is nem szteroid gyulladás csökkentő nem minden esetbe az a legmegfelelőbb amit felírnak, mert más kell  1 sérvre vagy mondjuk 1 kisizületi artrózisra, lehet, hogy az egyik ember jól reagál egy fajta gyógyszerre még a másiknak semmit nem ér.

 

Ennél az ügyvédi irodánál vannak szakorvosok az nem fog megvédeni 1 orvost sem, mert neki az a lényeg, hogyha találnak valamit ők azzal nagy pénzt szakítanak.

 

Mesi ez nagyon jó ne féljél, mert ez tuti ki mutatja, hogy hol van a bibi, ezt a vizsgálatot is olyan esetben szokták alkalmazni, ha nem egyértelmű, hogy mi okozza a panaszod, mert ez nem a szokványos kontraszt anyagos mr. Lehet nekem is ez kellene. Szorítok neked!

similis Creative Commons License 2011.06.07 0 0 8641

Huh, én drukkolok Neked nagyon!!! Ez miért jó amúgy ?

 

 

Valaki mondja már el hogy minek az ENG, ha úgyse csinálnak vele utána semmit???

Előzmény: Malagurski75 (8640)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.06.07 0 0 8640

Sziasztok! Benn vagyok a Honvédba...nagyon félek....melanóm ct lesz,gerincüregbe szurják be a kontraszt anyagot.....Gicus ha ezt túl élem megkérdezem a Mirtilt az ENG vizsgálatodról,azért is,nincs veszíteni való....Szorítsatok nekem,ha túl vagyok rajta jelentkezem!

similis Creative Commons License 2011.06.07 0 0 8639

Én azt nem nagyon látom, hogy mire jutnál ezekkel a vizsgálatokkal :((

 

A műhibát én megkérdezném, de sztem Mo-on szinte lehetetlen nyerni vele, semelyik orvos sem fog tanuskodni a Tied ellen. Am akkor ez a V. P. P. 100x rendesebb mint a Veress, mert mondjuk attól is az lett volna korerkt h. nem fogad el pénzt.

 

De ezt nem hiszem el hogy ennyire fáj, és nem tudni hogy mitől!!!

Előzmény: Törölt nick (8636)
Graver Creative Commons License 2011.06.07 0 0 8638

Egy próbát mindenképpen megér. Mert ha "peresélyes" a dolog, akkor legalább talán a költségeidet visszakaphatnád. Ettől ugyan nem leszel jobban, de további kezelésekre, gyógymódokra tudod legalább költeni a pénzt, melyek közül valamelyik hátha segít.

Előzmény: Törölt nick (8635)
Graver Creative Commons License 2011.06.07 0 0 8637

Ha ezek a vizsgálatok kellenek, nem értem, hogyhogy senki nem küldött el ezekre? Bár sajnos sokakat nemküldenek el a megfelelő vizsgálatokra, és úgy "kezelgetik" őket. Ezt a saját bőrőmön is tapasztaltam. Marha jó, hogy az embernek a saját orvosának is kell lennie, kitalálni, mi baja és milyen vizsgálatokra lenne szüksége...
Szerintem igen, ha olyat műtött meg rajtad a doki, amit nem kellett volna, és most emiatt vagy rossz állapotban, akkor igen, hibázott. 

Előzmény: Törölt nick (8634)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.06 0 0 8636

Ha olyan helyen nyúlt hozzá a csonthoz ahol nem kellett volna az műhiba? Szerintetek? Aki nem tudja 800 000 ft ért operált plusz a rehab költségek, mert nekem az is lóvés volt mivel oda kellett mennem akikkel szerződésben áll Hévízre.

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.06 0 0 8635

Pont a manuálos mellett van egy ügyvédi iroda. Szakképzett orvosokkal, állítólag megvizsgálnak és, ha találnak valami műhibára utaló jelet, akkor indítanak, csak pert. Furcsa, hogy azt mondta a doki aki operált, hogy soha senki nem fog hozzám nyúlni. Több orvos szörnyülködött a munkáján, ezért férjemmel úgy döntöttünk, hogy mikor megyek manuálra, akkor kérünk időpontot. Kiváncsi vagyok az ő vizsgálatukra is. Nem hiszem, hogy ilyen állapotban kéne, hogy legyek a műtétei után, ráadásul szépen le is rázott.

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.06 0 0 8634

Krónikus derékfájásom van. Most olvasom, hogy az én esetembe szokták elvégezni az Eng és Emg vizsgálatot, meg még van egy csomó vizsgálat amit meg kéne, hogy csináljanak, de nekem ezek közül egyik sincs csak az mr meg a röntgen. Mostmár ez nekem magas. Szerinte a gerinc melletti izmok görcsössége okozza, de azt mondta, hogy mivel ő idegsebész ő műtéti okot keres, de nem lát semmit. És az a szomorú, hogy megnézte a műtét előtti mr-ket is és azt mondta, hogy nem tudja, hogy mit operált a doki és a műtéti papír sem írja le egyértelműen. Egyedül a Lázár tudná megmondani, hogy tulajdonképpen mit operált rajtam, mert látja, hogy itt ott bele van nyúlva amihez elvileg nem kellett volna, hogy hozzá nyúljon, mert nem az okozta a panaszom. Akkor hibázott a doki aki operált nem? Az viszont érdekes volt, hogy nézte a 2 dik műtét utáni mr-t és megjegyezte, hogy rettenetes. 

Előzmény: Graver (8633)
Graver Creative Commons License 2011.06.06 0 0 8633

Ó, Gica, sajnálom, hogy nem tudott semmi bíztatót mondani a doki. (De legalább nem akasztott le pénzt rólad.)
Akkor most tulajdonképpen mi okozza a fájdalmaidat, az ideggyulladást, a mozgáskorlátozottságot? :-o Egyszerűen nem értem.
Ne add fel, az egyszerűen nem létezik, hogy ne legyen valami megoldás, legalább javulás. Szívből kívánom, hogy legyen. 

Előzmény: Törölt nick (8631)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.06 0 0 8632

El kell mennem pszihiáterhez, mert összeomlottam mint a xar.

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.06 0 0 8631

Sziasztok!

 

Dr. Varga Péter Pálnál voltam. Semmi klinikai tünet nincs amit operálni kéne a 4 mm elcsúszás azért van, mert fejlődési rendellenességből kissebb az 5 ös csigolyám. Vissza nézte a műtét előtti mr-ket is azt mondja fogalma nincs, hogy mit operált rajtam a Lázár azt mondta, hogy azt látja, hogy több helyre bele piszkált, de hogy minek azt nem tudja. A derekamra azt mondta, hogy rejtély számára, hogy miért van ekkora luk rajta egyedül a Lázár tudná megmondani, hogy mit csinált velem. A fájdalmam szerinte reumatológiai eset ezért a Rácz Dr-nőt ajánlotta azt mondta, hogy Magyarországon Ő a legjobb fájdalom terapeuta. Mondtam neki, hogy hozzá járok és csütörtökön megyek manuálra. Nem kecsegtetett semmi jóval nem tudja, hogy valaha fogok e tudni menni. Nem fogadta el a pénzt sem, mert azt mondta, hogy ilyen esettel még soha nem találkozott és ez, hogy megvizsgált meg végig nézte az mr-t felért neki egy oktatással.

 

Folytatom a manuált nem tudom, hogy mi lesz, mert a Rácz Dr-nő sem tudja, hogy tud e rajtam segíteni. Lehet ez a sorsom, hogy fekve élem le az életem, ettől még az is jobb lenne, ha rákos lennék.

similis Creative Commons License 2011.06.06 0 0 8630

Ma megy a Gica este, párral lejebb írta :)

Előzmény: Malagurski75 (8629)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.06.06 0 0 8629

Szia! Veres tanár úr az orvosom a Honvédba. Gicus,mi van,hívtak?

Előzmény: Kris3 (8628)
Kris3 Creative Commons License 2011.06.02 0 0 8628

sziasztok

Zsuzsi nagyon tetszik ahogy az egészhez hozzáállsz. nekem is mondják, h nem értik h lehetek vidám, meg poénizálni a dolgokon. Mondtam ha nem így tennék akkor már begolyóztam volna. Nekem is vannak rosszabb napjaim, ill most mikor közölték, hogy nem halaszthatom tovább a műtétet, akkor is letörtem, de elég a gyerekeimre gondolni ill a családomra, és tovább kell lépni ezen. (megjegyzetem a dokinak, h egyszer sikerülnie kell :) )

Nekem 3 csigolyám van lemerevítve, ha látnátok nem mondanátok meg (annyi h ha hajolok, nem tudok kiegyenesedni egy ideig, ill hamarabb elfárad a derekam.) de ha csak 2-3 -4 csigolya van merevítve akkor lehet hajolni csak felette/alatta attól függ hol van merevítve.

gyerektémáról ne mondj le. Én 15 voltam az első műtétnél, 18 19 a 2,-3. műtétnél utána szültem, majd a 4. műtét után még válalltunk 2 gyereket. riogattak, hogy majd végig kell feküdni stb.. de egyetlen fájdalmam sem volt a terheségek alatt, mert a pocakom korrigálta a derekam (súly előre húzta)

és nem lett felette semmi baja a gerincemnek, tehát ez is egyén függő.

 

tesómnak volt 2 gerincműtéte ( örökölt betegségünk van..) most maratonokat fut.. tehát egyéne válogatja ki hogy reagál. Nekem a dokim azt mondta h ha már nem tud a páciens normál emeberi életet élni akkor javasolt a műtét.

 

Gica kihez mész a Királyhágóba? drukkolok nagyon, h kedvező híreket kapj.

 

Malagurski te kihez mész? drukkolok nagyon!!!

 

 

Előzmény: Robantott csirke (8613)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!