Keresés

Részletes keresés

kkk444 Creative Commons License 2008.01.21 0 0 304
sziasztok

nekem oylan problémám lenne, hogy az elmúlt héten gyomorideg miatt hasmenésem volt, nem kórosan,talán nem is nevezhető pontosan hasmenésnek... Féltem tőle, hogy ezért esetleg nem szívódik fel a tabletta. Szeptemberben ugyez megtörtént akkor az orvos szerint a hasmenés miatt nem szívódott fel és 4 nappal előbb megjött,de akkor nem aggódtam, nem volt rá okom. Most azonban van okom aggódni.... Vasárnap (tgnap) meg is csináltam egy teszet ami negatív lett de túl korán csináltam mert még csak 4 napja történt a dolog, szóval a teszt semmit nem jelent. ..:-(

Viszont ma megjött, de nem teljesen csak pecsételödik és picit görcsölök. Csüt-ön kellett volna megjönnie redesen tehát az utolsó tablettát be se vettem még. Mi van ilyenkor??? Ha 3 nappal elöbb megjön mint kellene, az azt jelenti h nem szívódott fel redesen, nem? és akkor lehet h terhes vagyok??? vagy akkor meg se kellett volna jönnie? de ha csak pecsételődik attól még terhes is lehetek.....aggódom, mert nem szeretnék még terhes lenni....mit gondoltok??tudnátok vmi tanácsot adni vagy esetleg megnyugtatni???
elöre is köszönöm.....
K.
7808 Creative Commons License 2008.01.21 0 0 303

Sziasztok!

Ha minden este együtt lennék a párommal, kevesebb esély van a teherbeesésre, mintha másfél- kétnaponta lennénk együtt?

7808 Creative Commons License 2008.01.16 0 0 302

Mikolt!

Igazad van, tényleg válaszoltál, sőt én is. Bocsika.

Előzmény: Mikolt (266)
Mikolt Creative Commons License 2008.01.16 0 0 301
leirtam kb egy hete, amikor szinten megkerdezted. olvasd el ujra.
Előzmény: 7808 (298)
egykerdescsak Creative Commons License 2008.01.15 0 0 300
Na most hogy utánaolvastam, fogalmam sincs, hogy a cb az érzékeny-e vagy sem, mert ilyet is olvasok, meg olyat is. Nahát!

Minél kisebb a szám, annál rrzékenyebb, ha jól gondolom.
Előzmény: egykerdescsak (299)
egykerdescsak Creative Commons License 2008.01.15 0 0 299
Sziasztok!

Csak a biztonság kedvéért veszünk egy tesztet a barátnőmnek. Melyik az, amelyik egyértelműen mutatja ki, hogy pozitív, vagy negatív? Mert úgy emlékszem, hogy régebben volt olyan, amelyik nem egyértelműen mutatta ki.

A clear blue volt talán a tuti, de ha dm, vagy rossmannban kapható olcsóbbat tudtok, megírjátok a nevét? MInt férfi, nem vagyok túl tájékozott az ilyen dolgokban:)

Az érzékenység mit jelent? egy kis összefoglalót láttam ennek a cikknek a végén:

http://www.kismama.hu/cikkonly.php?action=nyomtat&cid=10670

köszi
7808 Creative Commons License 2008.01.14 0 0 298

Sziasztok!

A menszim 30, 31 napra jön meg. Attol függ hány napos a honap.

Segitsetek már, hogy kb. mikor lehet peteérés? Köszi

cszsm Creative Commons License 2008.01.14 0 0 297
A "privi" itt úgy működik, hogy ráklikkelsz a felhasználó nevére, akinek írni szeretnél, megnyílik az adatlapja, és ha ő megadta az email címét, akkor tudsz neki írni.
Előzmény: zazy78 (296)
zazy78 Creative Commons License 2008.01.14 0 0 296

Nekem teljesen normálisak a ciklusaim, de a petéimet még senki se nézte meg.

Nem tudom miként kell privit írni. Sosem írtam még ilyen oldalra ezelőtt!

Mikolt Creative Commons License 2008.01.13 0 0 295

Nem privibe kéne folytatnunk ?????

 

de.

Előzmény: Vicky79 (294)
Vicky79 Creative Commons License 2008.01.13 0 0 294
Én is tudom, hogy 1 évig normális. Nekem mondjuk alapvetően nem voltak rendes ciklusaim, ami azt jelenti, hogy volt mikor 65, 92 vagy 100 napra jött meg. Így én hormonokat kaptam ami beállította a ciklusomat 28 naposra. Aztán mondta a dokim, hogy menjen el egy Folliculumetriára (peteérés UH) és akkor derült ki, hogy hiába csináltak normális ciklust nekem, a petéim 17 mm-nél nagyobbra nem voltak képesek megnőni. Akkor kaptam clostilbegytet, ami asszem pont azt a célt szolgálja, hogy megnöveszti a petéket. Na így lett a nagylányom és a mostani terhesség is.
Szerintem próbálj venni Qupidot, vagy ha azt nem kapsz valami olyat ami 10-es érzékenységű, és kedden csináld meg. A 25 szerintem nagyon korai még. És írj ha van valami fejlemény!!!
Én holnap este hívom a dokimat a továbbiakról.
Nem privibe kéne folytatnunk ?????
zazy78 Creative Commons License 2008.01.13 0 0 293

Én nem voltam még UH. nekem azt mondták, hogy telejesn normális ha egy évig nem jön össze. Februárban megyek majd dokihoz és megkérdezem mit gondol erről. Ez egy úgy doki így hátha jobban fog figyelni a dologra. És ha nem megfelelő méretűek a petéid akkor hormonkezelést kapsz?

Egyébként nincs minden veszve, még nem jött meg így addig még van remény. Az tény, hogy 25-ös tesztet csináltam így lehet, hogy az tényleg nem mutatja még ki!

Majd beszámolok, ha tudok valami biztosat! Köszi a  szurkolást!

Vicky79 Creative Commons License 2008.01.13 0 0 292
Zazy78!
Köszi, a gratulációt!
Ne csüggedj, csak idő kérdése és Neked is lesz biztos vagyok benne:)
Tudom ez ilyenkor gagyi szöveg, de jobbat nem tudok sajnos én sem.
Qupidot a Pólus Centerben lévő patikában vettem. Nem azt akarták adni, de rákérdeztem és mondták, hogy persze az is van.
Jó lenne ha majd írnád a folytatást, nagyon kíváncsi vagyok.
Amúgy valamilyen UH-n voltál már? Mert tök sok nőnek azért nem jön össze a babája, mert (mint nekem is) a petéi nem érnek meg megfelelő méretűre. Úgy tudom 20mm minimum kell ahhoz, hogy a sperma megtudja termékenyíteni.
7808!
Nekünk a kislányom 3 múlt októberben, de előtte nem nagyon mertem volna kistesót vállani. Mi is imádjuk a gyerekeket, és azzal is egyetértek, hogy ahol 2 van ott elfér a harmadik is, de mi asszem megállunk kettőnél, bár férjem most mondta, hogy sose mond hogy soha.
Amúgy érdekes, mert én úgy tudtam, hogy ha valaki már volt terhes, akkor sokkal hamarabb összejön a második, de rákellett jönnöm, hogy ez nem így van. :( Sajnos
7808 Creative Commons License 2008.01.13 0 0 291

Mikolt!

Én nem sohajtozom, csak tudod, tudok örülni, ha más babát vár!

 

Zazy78!

Köszi, hogy együttérzel velem! Csak vannak ilyen emberek is! Egyébként furi dolog ez a gyertya, mert eddig még nem kellett alkalmazni és mégis van 2 baba. Igaz 1. félévre jött, 2. azonnal.

 

Vicky79!

Tök jo, hogy ilyen sok mindenkitől kapok választ, jol esik. A férjemék 3-an, mi 2-en vagyunk tesok. Én erre azt mondom, hogy ahol már 2 van, ott elfér a 3. is. Nagyon gyerekpártiak vagyunk. A nagyobbik 4és fél, kissebbik 2 éves.

zazy78 Creative Commons License 2008.01.13 0 0 290

Vicky79!

Gratulálok :-)))) Akkor neked jobbak a megérzéseid mint nekem, de azért írok majd, hogy tényleg mi ltt a történt vége!

Hol vettél Qupido tesztet? Azt olvastam a neten, hogy sehol se lehet kapni!

 

Vicky79 Creative Commons License 2008.01.13 0 0 289
7808!
Én is azt tudnám neked javasolni, hogy szeretkezés után gyertyába legyél egy kis időt, ezt a módszert a barátnőm is alkalmazta, és össze is jött neki, de hogy e-maitt vagy nem azt nem tudom. Végülis a gravitáció mindenre hat, vagyis ha ezzel rásegítesz, szerintem rosszat biztos nem teszel, ahogy Mikolt is írta.
Tök jó, hogy harmadik babát vállaltok, én szerintem megállunk kettőnél.:)
Vicky79 Creative Commons License 2008.01.13 0 0 288
Sziasztok!

Nekem a Qupido pozitív lett 3 percen belül:)
Egyértelműen látszik a két vonal:) Asszem még fel sem fogtam.
Zazy78!
Sajnálom, pedig nagyon drukkoltam, de azért még nincs minden elveszve!
Reménnyel töltsön el, hogy én is éreztem, és látod beigazolódott.
Most milyen tesztet csináltál?
Mert ha 20-25-öst, akkor ha kedden kéne megjönnie, lehet még ki sem mutatná nem Mikolt????
Mindenesetre tartsuk a kapcsolatot, nagyon szeretném!
zazy78 Creative Commons License 2008.01.13 0 0 287

Hát ez a teszt negatív lett, de még 20 perc után is pedig ugyan azt a típust vettem. Így nincs mit tenni hanem várni, hát igen mindig beigazolódik az, hogy az időt nem lehet sürgetni!

Mikolt!

Szerintem teljesen érthető 2. gyerek után is, hogy az ember aggódik és izgul egy kicsit, hogy valóban összejön-e. Ezt egyáltalán nem a gyerekek száma dönti el, valaki vagy ilyen típus vagy nem. Egyébként mi a kisfiúnkal is 1 évet próbálkoztunk mire sikerült összehozni. Pedig voltunk előtte vizsgálaton és megállapították, hogy a férjem ondója kb. 5 x nagyobb számban tartalmaz termékeny spermiumot mint az átlagé. Magyarán szinte elsőre össze kellett volna jönnie és mégse sikerült és most sem pedig nagyon pontosan beletalálunk a napokba.

7808!

Én azt találtam ki, hogy egyből szeretekezés után, hogy ne folyon ki a sperma egy falnál gyertyát csinálok és úgy maradok 10 percig, talán így nagyobb az esélye, hogy eljut oda ahova el kell jutnia :-) Majd jelzek ha mevált a módszer!

Vicky79!

Mindenképpen írjál ha pozitív lett. Én mostmár megvárom a szerdát és ha addig se jön meg csak akkor csinálok tesztet!/ már egy kicsit belenyugodstom, hogy meg fog jönni :-)

 

Mikolt Creative Commons License 2008.01.12 0 0 286
bocsass meg, lehet, hogy felreertettelek, nem ket gyereked van mar es csak 2 honapja probalkoztok? akkor meg mire ez a nagy sohajtozas? van barmifele alapod azt gondolni, hogy nem jon ossze a harmadik?
Előzmény: 7808 (285)
7808 Creative Commons License 2008.01.12 0 0 285
De jo nektek, hogy már a tesztnél tartatok! Bárcsak én is ! Még a jövö titka!
Vicky79 Creative Commons License 2008.01.12 0 0 284
Köszi Mikolt, lehet, hogy holnap reggel megcsinálom, azért vettem a Qupidot, mert arra mondták, hogy az a legérzékenyebb, és a kislányomnál, és már előtte egy terhességemnél (ami nem maradt meg) is ezt vettem és ez úgymond bevált. Mindig pozitív lett:):):):)
Zazy78!
Én is örülnék ha tartanánk a kapcsolatot, és nagyon kíváncsi vagyok, hogy holnap reggel mit mutat a teszted!!!Drukkolok ám!
Én még nagyon vacillálok, hogy hétfő reggel vagy holnap, majd meglátom, de írok mindenképpen!
Mikolt Creative Commons License 2008.01.12 0 0 283

felolem gyertyaba vaghatod magad, ha ez megnyugtat. artani nem fog.

Előzmény: 7808 (282)
7808 Creative Commons License 2008.01.12 0 0 282
Szerinted segit a gyertyaállás és popsi alatt a kispárna?
Mikolt Creative Commons License 2008.01.12 0 0 281

3 hetes terhessegnel nem huzodik a mehszalag...

 

ha a tegnapi teszted ma reggelre ketcsikos lett, holnap reggeli elsobol csinald meg a Qupido tesztet az 10-es erzekenysegu, a tobbi 20-25-os. ha valoban pozitiv lett a tegnapi, akkor 2 napra ra a 10-es biztosan az lesz.

Előzmény: Vicky79 (278)
Mikolt Creative Commons License 2008.01.12 0 0 280
mindegyik poz megfelelo, ahol a sperma a huvelybe jut. az termeszetes, hogy kifolyik, megis hova tenne a noi szervezet azt a tobb liter spermat elete soran?
Előzmény: 7808 (277)
zazy78 Creative Commons License 2008.01.12 0 0 279

Én is köszönöm a tanácsokat, erre az eshetőségre valóban nem is gondoltam. De remélem nincs Mikoltnak igaza :-) Eddig én összesen legalább 40 tesztet vettem, de sose tapasztaltam még ilyet, így ezt azzal próbáltam magyarázni, hogy mivel nagyon alacsony a HCG szint csak később jelenik meg a csík. Persze könnyen lehet, hogy ez nem így van!

Vicky79!

Én is úgy gondolom, hogy ha már volt valaki terhes tudja milyen érzés és lehet, hogy hamarabb felismeri a jeleket.  Érdekes, hogy mind a ketten hasonló cipőben járunk, bár az én kisfiam még csak 1 éves :-) Örülnék ha tartanánk a kapcsolatot, hogy miként alakult a történetetek. Én holnap reggel tesztelek megint -ha addig nem jön meg- majd írok, hogy mi lett az eredmény!

Vicky79 Creative Commons License 2008.01.12 0 0 278
Sziasztok!

Köszi mindenkinek a választ!!!!!
Amúgy én sem dobtam ki a tegnapit, és ma reggelre az is 2 csíkos lett.
Mindegy, most vettem egy Qupidot a patikában, állítólag az az egyik legérzékenyebb, szerintem hétfőn megnézem. Nekem amúgy a kislányomnál is ez volt a helyzet, hogy teszteltem, és egy vonalka lett, majd mérgembe félredobtam, és mikor este akartam rendet csinálni megnéztem és akkor már kettő volt. Rá két napra csináltam megint és akkor már 2 csíkos volt. És már akkor is kutyául éreztem magam. Mindegy hát majd kiderül. Az viszont biztos, hogy mióta próbálkozunk egyik ciklusban sem éreztem annyira fájdalmasnak a középidőt, és az utána lévő napok sem voltak ilyenek mint most.
Zazy78!
Örülök, hogy akadt egy sorstársam, örömmel venném, ha írnád majd, hogy veled/veletek mi a helyzet. Nekem hétfőn kellene megjönnie, hát remélem már nem fog. Tudom, hogy az embre pszcihésen is tudja ezeket a dolgokat befolyásolni, de férjemmel pont este erről beszéltünk, hogy egy méhszalag húzódást, ami azért piszokul fáj, azt az ember azért csak nem képzeli be magának.
Na most mennem kell, majd még visszanézek!
7808 Creative Commons License 2008.01.12 0 0 277

Sziasztok! Addjatok már olyan tippet, hogy melyik a leghatásosabb poz, amikr is mélyebbre hatol a férfi.... Már probáltunk többet, de mindig kifolyik.

Köszike

Mikolt Creative Commons License 2008.01.12 0 0 276
NE varjon senki 20 percet a teszttel. az eloirt 5 perc utan ki kell dobni. 10 percen tul megjelenik az ugynevezett evaporation line, azaz a tesztre felvitt reagens elkezd kicsapodni azon a helyen, ahol a terhesseget jelzo csiknak kene lennie. ez hamis pozitiv tesztet es hamis remenyeket ad.
Előzmény: zazy78 (275)
zazy78 Creative Commons License 2008.01.12 0 0 275

Kedves Vicky79!

Nálam ugyanez a helyzet mint nálad. Én is hihetetlenül hamar el kezdtem érezni a tüneteket. Bár csak kedden kéne megjönnie, de én már tegnap csináltam egy tesztet /gravi HCG/ és igaz elég sokára de halványan pozitív lett. Persze tudom, hogy ez nem sokat jelent és még én is nagyon izgulok, de határozottan terhesnek érzem magam. Bár az is tény, hogy az ember pszichésen tudja ezeket a dolgokat befolyásolni! Szerintem ez a teszt nagyon jó próbáld ki /de csak reggeli első vizelettel/ Én ilyenkor nem bírok várni így kerül amibe kerül, de kétnaponta tesztelek :-) Megértem, hogy türelmetlen vagy! Írjál, hogy mi lett az eredmény, ja és ne dobd ki a tesztet hamar várjál jó 20 percet vele! Én is jelzek, hogy miként alakult a történet! Sok szerencsét!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!