Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.08 0 0 1301
Privátban jöhet az elérhetősége vag egy link!! Köszi
Előzmény: kesss74 (1297)
Kiss Milli Creative Commons License 2012.11.07 0 0 1300
budapesten a 13.kerben.ha tudsz írj emailt,és megbeszéljük!:)
Előzmény: néró2012 (1299)
néró2012 Creative Commons License 2012.11.07 0 0 1299

Ez engem is érdekelne, attól függ hol van.

Előzmény: Kiss Milli (1298)


Kiss Milli Creative Commons License 2012.11.07 0 0 1298
Kedves Dudu!én biztos tudok segíteni!:))írj emailt,és megbeszéljük!:) milli.kiss@citromail.hu puszi!Milli
Előzmény: dudu30 (1296)
kesss74 Creative Commons License 2012.11.07 0 0 1297

Kb. tíz éve kezdődött nálam a masszázs iránti szeretet amikor is egy nyaralás alkalmával  a hotelben kaptam egy szakszerű svéd masszázst. Ettől a pillanattól nem volt visszaút, két három hetente havonta mikor hogy eljártam masszázsra. Nagyon sokszor ráfutottam olyan masszára ami a lehúzásról szólt és olyanra is ami jól indult az első egy két alkalom nagyon jó volt utána meg ellaposodott.
Azt tudni kell semmi jónak nem vagyok az elrontója. Nálam a masszázs szent dolognak számit, ugyanakkor ha úgy alakul fűszerezzük meg erotikával bizonyos határokon belül. Nekem a masszázs az masszázs és nem fasz ráncigálás, mert sajnos egyre többször erről van már szó egy kis maszatolás aztán gyerünk térjünk a lényegre.
Pár hónappal ezelőtt rátaláltam Katira.(Kitalált név nem így hívják a hölgyet)
Akkoriban egy stúdióban dolgozott. A képen szimpatikus volt az arca felhívtam. Első csöngésre felvette a telefont. Megbeszéltük az időpontot és már robogtam is hozzá. Két órás teljes test masszázsra mentem. Odaérkezésem után gyors bemutatkozás, egy kis beszélgetés, kávé majd irány a fürdőszoba.
A masszázs profi minden porcikát érintő igazi masszázs és gyúrás, közben hol beszélgettünk hol csak csendben feküdtem. A masszázs alatt végig be voltam takarva lepedővel és csak a masszírozandó felület volt szabadon.Fordulás után hasonlóképpen letakarva folyt a masszázs. közel másfél órai masszázs után Kati megszólalt:
- Átgyúrtalak, most jön a lazítás, és a pihenés.
Itt megfordult az agyamban, miért kell elrontani ezt a gyönyörű masszázs élményt. Ami ezután következett az valami csoda volt. Ugyanazokat a területeket ugyanabban a sorrendben ahogy a masszázs alatt gyúrt most lazított és simogatott. Olyan volt ez mint egy kisebb csoda. Szinte lebegtem a masszázs pad felett 10 cm-el. A simító mozdulatok hatása természetesen nem maradt el a testem rögtön visszajelzett. Óvatos mozdulatokkal érintett hosszan és lassan majd gyorsan váltakozó ütemben. A vége  szinte kivégzés erejű volt.
Ami csodálatos ebben a dologban hogy azóta kéthetente járok hozzá. A testem lelkem rendben van. Az ÉLMÉNY PEDIG NEM VÁLTOZIK MINDIG MÁS EGY KICSIT DE UGYANAKKOR A SZÍNVONAL MINDIG UGYANAZ MINT AZ ELSŐ ALKALOMMAL.

dudu30 Creative Commons License 2012.11.05 0 0 1296

Tudtok ajánlani olyan masszázs szalont ahol van erotikus masszázs és Jakuzzi lehetőség is. Köszönöm előre is!

 

 

*SzedR* Creative Commons License 2012.10.22 0 0 1291
Szederke kíváncsi. Szederkenek fáj a combtove..meg a nyaka..meg a talpa..meg aaaaaaa popsija,meg...meg..:)
Előzmény: Törölt nick (1290)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.22 0 0 1290

Kedves SzedR!

 

Egy ideje - tőlem kívülálló, de engem annál jobban érintő dolgok miatt - más munkahelyen és más munkakörülmények között dolgozom, így megtörténik, hogy ebédidőben is masszírozom. Modhatom úgy is, hogy sok  minden megváltozott, de lényegében mégis majdnem minden változatlan.

 

Hogy hogyan kell csinálni? Hmmm ... Nem tudod? Hmmm ... Biztosan szeretnéd tudni? ;)

 

Előzmény: *SzedR* (1281)
Kovi Mark Creative Commons License 2012.10.21 0 0 1289

Nem. Én csak kézzel érintek az erotikus masszázs során. Ha közben engem is megérintenek az egy dolog ha ettől a kuncsaftom jobban érzi magát és könnyebben jut a csúcsra hát tegye,de semmilyen mást nem engedek, pl:orált, mert akkor már a masszázs lényege veszne el és az, hogy amiért fizet nem egy csak neki szóló szolgáltatás lenne hanem egy masszázs ami átmegy szexbe.

Bennem ezt szeretik az ügyfeleim, hogy nem közösülök velük és nem akarok semmilyen szexuális viszonzást a masszázs során.

Jónéhány hölgy mesélte, hogy a helyzetet kihasználva néhány "masszőr"mást is akart csinálni vagy csinált is.

Úgy vagyok vele ha valaki fizet egy szolgáltatásért akár erotikus akár sima masszázs, akkor joga van ahhoz, hogy azt kapja amit elvár és a masszőr ne éljen vissza a helyzettel.....

 

Előzmény: *SzedR* (1284)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.20 0 0 1288

Részadatokból azért már tudnék válogatni. :-)))

Előzmény: *SzedR* (1287)
*SzedR* Creative Commons License 2012.10.20 0 0 1287

:D

Még meg sem született szegény.

De reménykedj(ünk)

:p

Előzmény: Törölt nick (1286)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.20 0 0 1286

Mint fejlödő képes abszolut amatőr, annál több érdeklődéssel, kedvvel. Ha szimpatikus, ha tetszik, ha, esetleg én ugyan úgy, ha érdeklődik, ha értelmes, ha beszélgtetni is akar, ha nincs túl mesze, ha nem rossz értelemben vett maximalista, ha kedves, ha egyáltalán, ha nem a szőkehercegre vár, ha olyan amit elképzel az ember, ha igényes, ha természetes, ha csinos, ha nem követelődző, ha szép a hangja is, ha neki is van kedve, ha megértő, ha bújós, ha vad, ha nőies, ha barátságos és még sorolhatnám, és ha pont erre vágyik.  És ha van ideje ami pont egybe esik az én szabad időmmel. :-)

Előzmény: *SzedR* (1282)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.20 0 0 1285

Csupán szívjóságból. :-)

Előzmény: Kovi Mark (1283)
*SzedR* Creative Commons License 2012.10.20 0 0 1284

Netán tapasztalat?:)

Előzmény: Kovi Mark (1283)
Kovi Mark Creative Commons License 2012.10.20 0 0 1283

Biztos arra gondolt ha természetben fizetnek neki a masszázsért!:-D

Előzmény: *SzedR* (1282)
*SzedR* Creative Commons License 2012.10.20 0 0 1282
A befejezésére kíváncsi volnék:)
Előzmény: Törölt nick (1278)
*SzedR* Creative Commons License 2012.10.20 0 0 1281
Ebedido,te meg masszirozol,hmmmm:) egyébként hogyan kell csinalni?
Előzmény: Törölt nick (1280)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.20 0 0 1280

A szakma jól megy, csak nem így kell csinálni. :-D 

Rég jártam erre és csak mosolygok és halkan hümmögök magamban ennyi szamárság olvastán :)

No, megyek inkánbb masszírozni. Szép, kikapcsolódásos hosszú hétvégét mindenkinek!

Előzmény: Adraszteia.A. (1279)
Adraszteia.A. Creative Commons License 2012.10.20 0 0 1279

Ennyire rosszul megy a masszőr szakma? Akkor nem érdemes átképezni magam :-D

Törölt nick Creative Commons License 2012.10.20 0 0 1278

Én meg házhoz megyek ha..... :-DDDDD

*SzedR* Creative Commons License 2012.10.20 0 0 1277
:D
Előzmény: Kovi Mark (1276)
Kovi Mark Creative Commons License 2012.10.19 0 0 1276

Kedves hölgyek, akik írtak nekem, sajnos nemrég volt egy kis gondom a nettel, ezért csak mostanában tudok válaszolni pár nap csúszással, bár én nem kaptam nagyon sok levelet, ezért jobban rá is érek mint a lent említett "kolléga".

Tehát nekem vannak még szabad helyeim!:)

Kovi Mark Creative Commons License 2012.10.18 0 0 1275

Hát megmondom a frankót én nőnek szexért még nem fizettem soha , ezért ajánlani sem tudok senkit neked.

Anáról csak ez egyik vendégem mesélte ezt a dolgot aki volt vele......

Előzmény: dudu30 (1267)
*SzedR* Creative Commons License 2012.10.15 0 0 1273

:)

Előzmény: Törőlt_nick (1271)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.15 0 0 1272

Lehet, hogy neked az, de a szavaidból a mély írigységet érzem.

Ha te komolyan gondolod, amit leírtál, akkor csak sajnállak érte.

 

Előzmény: Törőlt_nick (1271)
5791 Creative Commons License 2012.10.12 0 0 1269
szevasz.érdekelne a masszáz.mennyi?üdv
Előzmény: xmanus (1256)
dudu30 Creative Commons License 2012.10.12 0 0 1268

J. Morante is elérhető volt egy fél éve most nem tudom már. Ő 50+útiköltség, külföldi vendégeknek jóval húzósabb volt persze, ahogy mondta.
Hát ő tényleg szuper volt és megérte mint élmény nem is egyszer :)
De nem tudom van e még....

 

Volt egy ex modell igaz képeit nem láttam, de nagyon szuper bomba alak, és nagyon kedves volt minden téren.

Ő hosszabb ideig volt változóba de 40-50/alkalom. Ha meg wellness hétvégékre is eljött velem akkor meg természetesen több.
De huhuu.... :D:D Aranyos volt nem olyan üzleties. Teljesen baráti, barátnő feeling ezért is volt hosszú távú.

Na de ennek is vége lett. 

 

De persze vannak még biztos akik nem ilyen publikusak, de gondolom nehéz elérni és olyan helyekre is kell járni, olyan társaságba kell forogni.
Sajna nekem nincs időm se, ezért is érdeklődtem itt hátha valaki privibe tud valamit.
De ha nem is profi az se gond mondjuk, sőt :)
Anyagi része nem lenne gond, ha tényleg olyan az élmény és a külső akkor csak megbeszélés kérdése :)

 

dudu30 Creative Commons License 2012.10.12 0 0 1267

Már.... kb.1,5éve :) Igaz 60+utiköltség volt akkor.

De köszi!
Persze ha tudsz még, vagy aki nem is ilyen profi, de azért pláza cica szerűség (ez lehet ex modell is persze ha nem is profi modell) és elérhető akkor jöhet privibe is. :)

Előzmény: Kovi Mark (1266)
Kovi Mark Creative Commons License 2012.10.12 0 0 1266

K. Annáról azt hallottam 40 000 Ft. Nézz utána igaz-e.......

Előzmény: dudu30 (1263)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.12 0 0 1264

erotikus masszázst vállalok....

házhoz megyek de van saját lakásom is

hölgyek párok pasik...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!