Keresés

Részletes keresés

cheyenne Creative Commons License 2000.12.12 0 0 8
Legalább 1 receptet írj ide, hogy valami Lképzelésem legyen...:)))Meg éhes is vagyok...
Előzmény: gigant (7)
gigant Creative Commons License 2000.12.11 0 0 7
Nem tudom hüjeség-e, meg hogy milyen,nekem az osztrák bejött! Mennyi volt az ikeában? Az enyém nyeles és nem öntöttvas,tök jól lehet dobálni benne a cuccost!
Előzmény: cheyenne (6)
cheyenne Creative Commons License 2000.12.11 0 0 6
Legutóbb az IKEA-ban láttam, az is hülyeség?
Előzmény: gigant (5)
gigant Creative Commons License 2000.12.11 0 0 5
Szerintem vegyél, de ha tudsz,ne mo-n. Ausztriában 200-300 Ats,az enyém is onnan való.
Szerintem érdemes kipróbálni, egyszerüen eddig még nem tudtam elrontani, leégetni semmit.
Előzmény: cheyenne (1)
gigant Creative Commons License 2000.12.11 0 0 4
Üdv!
cheyenne, én pontosan ilyen vagyok, mint Te, egy rántotta már komoly nehézségeket okozott, meg amúgy is, nem szerettem magát a légkört, egy csomó koszos edény, kötött, számomra érthetetlen
receptek. A woknál körülnézel, mi van kéznél,kitalálod, mit lehet belőle összehozni, mindent összeaprítassz apróra, kis fűszer, aztán valami csak kialakul. Én elsőre úgy kezdtem,hogy a hozzávalókat 4 egyenlő részre osztottam, ha egy nem sikerül, csak azt kell kidobni.Barátnőm csak röhögött rajta(m), de végül ízlett neki is.
cheyenne Creative Commons License 2000.12.08 0 0 3
Jó, de a barátod valszeg egy teflonserpenyőben is pompás vacsit tudna összeütni, míg én...
Valami mágikus sugallat aszondja, hogy rajtam a wok fog segíteni, de csodák, mint tudjuk, nincsenek...AZ alakja, vagy az anyaga, vagy mije
más, amitől a wok téma lehet?
Előzmény: Filly (2)
Filly Creative Commons License 2000.12.08 0 0 2
Én már vettem wokot, de még nem használtam :o) viszont egy barátunk fenséges ételeket képes összeütni benne, a saját kútfejéből.
cheyenne Creative Commons License 2000.12.08 0 0 1
Én most gondolkodom, hogy vegyek-e...
Egy konyhai antitalentum vagyok, de valamelyik délelőtti vásárlóbeetető műsorban láttam.Télleg olyan jó?
Előzmény: gigant (-)
Kenus Creative Commons License 2000.12.07 0 0 0
Ezt sem nulláz0m le.
gigant Creative Commons License 2000.12.07 0 0 topiknyitó
Üdv minden régi,új és leendő WOK-tulajdonosnak! Kínai kaja topicban kezdtem tanácsokat kérni wok ténában,de úgy gondolom, ez a (szerintem) fantasztikus eszköz? megér egy külön "misét"!
Ötleteket,tanácsokat,recepteket gondoltam ide, meg mindent ami az eszünkbe jut!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!