Keresés

Részletes keresés

mese Creative Commons License 1999.12.10 0 0 203
Én tanácsadó vagyok egy fejvadász cégnél és egy megbízás alapján keresem az embereket. Csak szóban árulhatok el többet, ezért kérlek hívj fel a 06-30-200-6895-ös telefonon, hogy megbeszéljük a részleteket.
Előzmény: Orv Gyilok (202)
Orv Gyilok Creative Commons License 1999.12.09 0 0 202
Hmmmmmmmmmm, és melyik ez a cég? Elküldenéd a részleteket emilben??
Előzmény: mese (201)
mese Creative Commons License 1999.12.09 0 0 201
Keresek felsőfokú végzettségű, legalább 3 éves gyakorlattal rendelkező és kereskedelmi adottságokkal megáldott szakembereket egy neves informatikai vállalathoz kereskedelmi területre. Termékfelelősi és üzletági megosztás szerinti sales manager pozíciók.
_Attila_ Creative Commons License 1999.12.07 0 0 200
Sziasztok!
Számítógép rendszerprogramozói végzettséggel szeretnék rendszerprogramozói/programozói állást találni Bp.-en. Diploma van, céges tapasztalat nincs (a múlt hónapban diplomáztam, jelenleg másik szakmában dolgozom).
Tanult nyelvek: Pascal, Assembler, C, C++ (a tanulás PC-n, többnyire DOS alatt történt, a Win32 programozását csak alapszinten ismerem).
További infót kérésre küldök.
Ha valaki tud segíteni, legyen szives írni.
Elo"re is köszi!
nemisbéka Creative Commons License 1999.12.02 0 0 199
hirvike, nem tudom, hogy aktualis-e meg, Bogumil allast vesztett, lehet, hogy o alkalmas lenne.
Irok a megadott emilcimedre, elkuldom a telefonszamat, legyszi hivd fel, hogy erdekli-e, nem tudom, milyen gyakran jut emilhez.
Ha nem jo az emiled, irjal nekem a nemisbeka@hotmail.com-ra es akkor az ujra elkuldom.
Előzmény: hirvike (195)
GoldenEye Creative Commons License 1999.12.01 0 0 198
hirvike: én tudom magamat, de ahhoz Komáromba kell menni?
Előzmény: hirvike (195)
Laci Creative Commons License 1999.12.01 0 0 197
Mit jelent az, hogy pénzsóvár nálad?
Előzmény: fuh (194)
gargoyle Creative Commons License 1999.12.01 0 0 196
hirvike, én tudok egy érett méretekkel rendelkező hölgyet...a nyelvtudása kifogástalan de a számítógépek tekintetében csak a joystickokhoz ért:::::))))))))))))
Előzmény: hirvike (195)
hirvike Creative Commons License 1999.12.01 0 0 195
Ha valaki tud egy érett személyiséggel rendelkező hölgyet jó angoltudással, számítógép kezelői ismeretekkel, esetleg finn nyelvtudással és asszisztensi gyakorlattal, irányítsa a komáromi Nokiá-hoz.

Sürgős!!!

fuh Creative Commons License 1999.11.30 0 0 194
Hely van, péz van. Ha rádillik valamelyik, jelentkezz az info@de-jure.hu címen.
Keresünk 1 rendszergazdát, viszont 4 géphez talán nem kellene állandóra...
Keresünk 1 szerző-mozgó embert, kocsival, pénzsóvársággal...
Keresünk hirdetésszervezőt folyóiratokhoz jó magas jutalékért, de ided csak a nagy Őt várnánk, kialakult hirdetőkörrel.
fuh.
GoldenEye Creative Commons License 1999.11.20 0 0 193
Ha valakit érdekel, egy kis reklám, dinamikusan fejlődő új oldalak.
www.allascentrum.hu
nyman Creative Commons License 1999.10.17 0 0 192
Fiatal gepeszmernok, környezetvedelmi szakmernok beruhazasi gyakorlattal, az ev vegeig megszerzett (remelem :) ) sved MSc fokozattal, januartol munkat keres. Targyalokepes angol nyevtudas, magas szamitastechnikai ismeretek, jo kommunikacios es kapcsolatteremto keszseg, logikus, rendszerezesre kepes muszaki gondolkodás. Foldrajzi kikotes nincs. Elerhetoseg e-mail v. +46 739 706840
mese Creative Commons License 1999.10.08 0 0 191
Szakembereket keresek !

Egy több tízmilliárd forintos forgalmú nagyvállalat keres export osztályvezetőt angol felsőfokú nyelvtudással, második nyelv közepes ismeretével (olasz vagy német). Közgazdasági felsőfokú végzettség + műszaki affinitás vagy műszaki felsőfkú végzettség + valamiféle gazdasági jártasság szükséges. Az ideális ember 35 év körül jár.

Abszolút piacvezető, nagyon sikeres és lendületes 4 millárd forintos forgalmú kereskedelmi cég gazdasági igazgatót keres. Felsőfokú gazdasági végzettség, 35-50 között, vezetői tapasztalatok stb. elvárás.

Neves informatikai vállalat dokumentumkezelési termékfelelőst keres egyetemi végzettséggel, fejlesztői tapasztalatokkal, 30 év körül.

További részletek telefonon : 06-30-200-6895

csinnnKA Creative Commons License 1999.09.16 0 0 190
Thor drága! (Remélem, olvasod!!!)
2x küldtem el a mélt, de úgy tűnik, nem fogad a szerveretek. Van másik megoldás? Fax? Írj lécci! :-*
csinnnKA Creative Commons License 1999.09.15 0 0 189
Azért hivatkozok magamra, mert egy hete ott adtam meg a paramétereket.
Még mindig keressük azt a menedzser állástot! :-|
HELP, PLEASE!!!!!!!!!!!!!!!!
DrDexter Creative Commons License 1999.09.15 0 0 188
Nem tudunk

:

raistlin Creative Commons License 1999.09.14 0 0 187
Felhozom, hátha segítek vele.
CooCooFooZoo Creative Commons License 1999.09.13 0 0 186
Ez ugyan nem állás, de átmeneti pénzzavart enyhíteni tudja:


Pályázaton eladó a -={11.TalálkoZoo}=- büfékoncessziója

A feladat
Mintegy 80-100 fős party ellátása
sörrel, borral, tömény italokkal, szendviccsel, üdítővel, kávéval.

A koncesszió eladásából befolyó összeget
közvetlenül a Labirintus ügyeletes személyzete kapja meg,
akik rendet raknak és kitakarítanak utánunk.

Az optimális vállalkoZoo mindenről gondoskodik:
egy üres teremből kb. 6 óra erejéig príma büfét varázsol, majd újra üres termet
(beleértve a szállítási feladatokat, és az eredeti állapotok viszaállítását is).

Az optimális vállalkoZoo méltányos bevételre tesz szert az egészből,
amivel azt csinál, amit akar.

A tali várhatóan november első szombatján lesz a Budavári Labirintusban.

További részletek, pl a pályázat rendje a -={11. TalálkoZoo}=- topicban. Kéretik elolvasni alaposan, és jó számolgatást.

KillerJack Creative Commons License 1999.09.10 0 0 185
bocsi, tök hülye vagyok, mert délelottre kell, nem délutánra!
hóember Creative Commons License 1999.09.10 0 0 184
NT renccergazda nem akarsz lenni másodállásba, megbízási szerződéssel. Olyat tudok. Ha érdekel, szólj!! Vagy ha valaki mást érdekel, az is szóljon.
De olyan ne, aki csak látott már NT-t, mert az jobb, ha hallgat.

üdv: hóember

hóember Creative Commons License 1999.09.10 0 0 183
Én is Téged. Most nálunk nagyon sok a meló.Gondolom Te se unatkozol.
szia: hóember
csinnnKA Creative Commons License 1999.09.10 0 0 182
Hóember! :-)
De régen láttalak! :-*
KillerJack Creative Commons License 1999.09.10 0 0 181
Ja, és bocsi a bagósoktól, de dohányosok kíméljenek! :o)
KillerJack Creative Commons License 1999.09.10 0 0 180
Hali,

Tudok egy állást ami elsosorban részmunkaidos (4 órás délutánonként) elfoglaltságot jelentene. Multi IT cégnél rendszeradmin kisegítoi feladatkörre, ami MS applikációk supportját jelentené egyéb napi teendok mellett. Angol nyelv társalgási szintu ismerete szükséges!

Jelentkezéseket szakmai CV-vel a mailemre kérem : jackie007@hotmail.com

Illetve keresünk egy foállású kollégát is (ugyanúgy local IT területen), de nagyon úgy néz ki, hogy már meg is találtuk. De azért még pár jelentkezot szívesen meghallhatnánk.

"Hátha" jeligével :o)

Jackie

PS: erre nem azért van szükség mert túl sokat Törzsasztalozom!

kaesvi Creative Commons License 1999.09.10 0 0 179
állást keresek, utolsó éves vagyok a GATE főiskolai karának gazdasági mérnök szakán- levelező tagozat. Angol felső fok, olasz középfok, van három darab lezárt évem az elte angol bölcsész karán. Szeretek és tudok tolmácsolni és fordítani és sok pénzt keresni (az utolsót akkor tudom igazán aktívan művelni ha van munkám).
nyman Creative Commons License 1999.09.09 0 0 178
Gepeszmernok es kornyezetvedelmi mernok (Sved Master diploma). 00 januar 1-tol allast keres. Angol felsofok, sved orosz pontyogo.
NaNe Creative Commons License 1999.09.09 0 0 177
"S.O.S!! S.O.S!! Sűrgősen keresek egy olyan állást, ahol min. 200 a havi nettó, szolgálati autót, fegyvert és diplomata útlevelet adnak, korlátlan a ruhapénz, ebédjegy a Gundelba, a mobilt és a benzint térítik (természetesen előre), és a munkaidő heti két óra!
Köszi!"

Fordulj Printz Gáborhoz, talán maradt neki valami. Ahol 140 millás végkielégülést akar a volt humánpolitikai vez.ig. helyettes (értsd kirúgás felelős), ott a te igényed max. szakszervezeti mikuláscsomag értékével egyenértékű.

NaNe

homenetzombie Creative Commons License 1999.09.09 0 0 176
ahogy látom, itt többnyire olyan írásokat látok, amiket diplomás emberek írtak
én egy szerényebb állást kínálok
motorkerékpárral rendelkező fiatalembert kersünk belvárosi szállításra Budapesten
többit megbeszéljük emailban, ha valakit érdekel
üdv
-n-
DomiG Creative Commons License 1999.09.09 0 0 175
De, a cím: Mannerheim katu 8.
Kerdes, hogy odaersz-e 15°° -re?
hirvike Creative Commons License 1999.09.09 0 0 174
Nem tud valaki olyan állást, ahol finn & angol nyelvtudással lehetne valamit kezdeni? Részmunkaidő is érdekel: 14 után szabad vagyok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!