Keresés

Részletes keresés

stones Creative Commons License 2006.06.04 0 0 735
ellenáll az UV sugárzásnak: nem fárad ki a textília, nem törik sátorrúd.
Meg kell nézni vásárlás előtt az árut: ha a sátorvásznon át tudsz köpni :) az csak szunyoghálónak jó! A varrást is ellenőrizni kell!
Előzmény: sfi (734)
sfi Creative Commons License 2006.06.04 0 0 734
Kérdés, hogy mit értünk azon, hogy "kibír"? Mert ha beázik, akkor az elég kellemetlen tud lenni első alkalommal is. És mivel nagy sátorozók vagyunk, ezért valószínűleg mégsem kockáztatjuk meg.
Előzmény: stones (728)
sfi Creative Commons License 2006.06.04 0 0 733
Igen, mint írtam a meglévő sátrunk is RP és soha nem ázott be a legvadabb esőben sem. Ezért is nem mertük kapásból megvenni ezt az olcsót.
Előzmény: huligan67 (730)
sfi Creative Commons License 2006.06.04 0 0 732
A kisebb gyerekünk mindössze 17 hónapos, ezért az idén a sátorozás még elmarad. De a kemping az nagyon hiányzik, ezért 1 hét apartman után 1 hét lakókocsizás is lesz. Ez egyébként már tavaly is így volt. De jövőre már mindenképp sátor lesz!
Előzmény: fintorgó (729)
fekvőrendőr Creative Commons License 2006.06.04 0 0 731
Az a baj, hogy a külső vízlepergető nem leperget, hanem beperget. :-)))
Előzmény: stones (728)
huligan67 Creative Commons License 2006.06.04 0 0 730

Szia!

Ne dőlj be! Az RP 6x annyiba kerül és 60x annyit ér. Az első viharos éjszaka után a fenébe kívánod az olcsó, gazdaságos, áruházas felszerelést. Nem is igazán értem ,hogy nálunk miért lehet igénytelen, használhatatlan, balestveszélyes sportcikkeket vásárolni. Nyilván való az átverés (pl. bicó).

üdv: Laci

Hajrá Rp!
Előzmény: sfi (723)
fintorgó Creative Commons License 2006.06.03 0 0 729
ŐŐŐ szi?? És addig nem is kempingeztek? Minő mulasztás! :)
Előzmény: sfi (727)
stones Creative Commons License 2006.06.03 0 0 728
Ma minden Kínában készül :(
-
Végülis, ha egy nyarat kibír, akkor is megéri az árát! (gondolom, két részes: külső vízpergető- ill. belső sátorral)
Előzmény: sfi (723)
sfi Creative Commons License 2006.06.03 0 0 727
Ettől féltem én is. Akkor mégiscsak marad az RP Outdoor az őszi akcióban. Az ilyen márkájú kisebb sátrunkkal már jó néhány esőt átvészeltünk beázás nélkül.
Előzmény: fekvőrendőr (726)
fekvőrendőr Creative Commons License 2006.06.03 0 0 726

A múlt évben aug első két hetében kempingeztünk Rovinjban jó esős volt az idő, és minden magyar, aki Tescos, Corás, Auchanos sátorban lakott panaszkodott a beázásra. Ezek a sátrak egyforma minőségű kínai gyártású cuccok, az egy éjszakán át folyamatosan eső vizet nem bírták ki. Mi lakókocsival voltunk, ami természetesen bírta, de bírta az elősátor is, ami a hagyományos vászonból készült, és már nem mai darab. (Hergestellt in DDR)

Előzmény: sfi (723)
sfi Creative Commons License 2006.06.03 0 0 725
Olyan nálunk is van a családban, de abban nem férünk el. Hiába van esős idő, nincs hol felállítanom. :-))
Előzmény: fintorgó (724)
fintorgó Creative Commons License 2006.06.02 0 0 724
Van egy ötletem: mivel most úgyis esős az idő, megveszed, felállítod és ha bírja, akkor sikerült. Ha nem? Sajnos viheted vissza. :( Bocs nem lehetett kihagyni.

Nekünk még a hagyományos textilsátrunk van, időnként impregnálni kell. Huszonéves.
Előzmény: sfi (723)
sfi Creative Commons License 2006.06.02 0 0 723
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni sátor vásárlás ügyében. Jelenleg a Tesco-ban akcióban 11,700 Ft-ért lehet kapni 2 hálófülkés 6 személyes sátrat. Szerintetek ezt érdemes megvenni? Használt már valaki ilyen olcsó sátrat? Az érdekelne leginkább, hogy nem ázik-e be. Igazság szerint nekünk van egy RP Outdoor márkájú sátrunk, de mivel gyarapodott a család, azt kinőttük. Ez nekünk nagyon bevált. Ettől az olcsó sátortól nem várom azt, hogy ugyan olyan minőségű legyen, de ha 3-4 nyarat kibír, akkor már megérné. Mivel az RP Outdoor-ból ugyanez majdnem 6-szor annyiba kerül.
fintorgó Creative Commons License 2006.05.31 0 0 722
Igen, kétségtelen, hogy vékony, ha a véknyat veszed. Nagyon jól szigetel. Nálunk csőhéjnak is az van feltéve. Nekem kétrétegű matracom van, már sok éve azon jógázom, nem nyomódik be a súly alatt, cipelem magammal hetente egyszer, súlya alig, csak a terjedelme, nyáron szárazon és vízen használom, alszom rajta, sőt kirándulásokon még esős időben is széknek asztalnak használható, letörölhető.

A szivacs sajnos egy idő után összeesik, reggelre a sátorban pompásan át tud nedvesedni, (mohás helyen úgy átcuppantotta a vizet 10 perc alatt) nem tudom lemosni, csak ki, ami több napi száradást feltételez.

Ezek a többéves tapasztalataim.
Előzmény: paqito (720)
párizs Creative Commons License 2006.05.31 0 0 721
A nagyobb áruházakban lehet kapni az un. vendégágyként árusított matracot, elég erős PVC, a fekvőrésze meg plüss.Legalább 4 féle méretben árulják. (csomagküldők is foglalkoznak ilyennel).Kényelmes, gyorsan fel lehet pumpálni!Nekünk évek óta ez van!
Előzmény: paqito (718)
paqito Creative Commons License 2006.05.31 0 0 720

 

Szivacsra gondoltam, mert a poli vékonyka.

 

A link meg helyesen t-nélkül: www.matrackiraly.hu

 

Előzmény: fintorgó (719)
fintorgó Creative Commons License 2006.05.30 0 0 719
Ezt írja a matrackirály nem található. :(

Szivacs, vagy polifoam matracot szeretnél?
Polofoam mintabolt címe: 1097 Budapest, Táblás u. 32.
Előzmény: paqito (718)
paqito Creative Commons License 2006.05.29 0 0 718

Sziasztok!

 

Látom sok jó 5letelhangzik, hátha tudnátok segíteni: Sátorba keresnék matracot ( vagy mifenét) amivel a gumimatracot ki tom válltani, alvásilag. A kocsiban csak elférne, ha összehajtom... Csak nem tom hol keressek ilyet. A www.matrackiraly.hu-t néztem ,de ott angyon komolyak vannak, nem kemping kategória.

Plíz, help!

Gubuc Creative Commons License 2006.03.22 0 0 717

Szia Petör!

Elképzelésem sincs hogy mi most az ára egy ilyennek. Mindjárt utánna nézek. Eredetileg mi 70 ezerre gondoltunk. Nem tudom hogy ez reális ár-e? Csak eldönttöttük hogy ne álljon feleslegesen a garázsban. Adok egy email cimet, amin a részletek is meg tudod beszélni a férjemmel. rct@freemail.hu . Mivel már nem használjuk évek óta igy nincs levizsgáztatva. Mondom viszont ami ebben a lényeg, hogy az eredeti sátor vászon helyett, egy teljesen vadonat újat csináltak nekünk, ami csak egyszer volt felállitva. Jelenleg tele van kempigfelszereléssel amit mi használtunk valaha. (kemping gáz, étkészlet, ruhaszáritó , eredeti asztal, szék,)  Na ha érdekel irjál!

Előzmény: Petör (716)
Petör Creative Commons License 2006.03.22 0 0 716

Hello

 

mennyit kóstálna?

 

Köszönöm

Előzmény: Gubuc (714)
párizs Creative Commons License 2006.03.21 0 0 715
Szob(Pest megye) után az Ipoly parton nagyon sokan szoktak vadkempingezni,(ismerőseim is),de még soha semmi gond nem volt.Horgásznak,bográcsoznak,jól elvannak több napig is(csak ivóvízet kell kannákban vinni).Én személy szerint félnék ott éjjel,mi inkább csak hivatalosan nyitva lévő kempingbe megyünk, járunk 18 éve.(itthon és Európa nagyon sok országában).
Előzmény: Aventurier (712)
Gubuc Creative Commons License 2006.03.21 0 0 714

SZiasztok!

 

Van egy skif tipusú sátras utánfutónk amit el szeretnénk adni. Érdekel valakit?  Már évek óta nem használtuk. Régi, de garázsban tartjuk letakarva.  A sátra viszont vadonat új. Egyetlen alkalommal volt csak felállitva. Minden tartozék megvan hozzá!

stones Creative Commons License 2006.03.14 0 0 713
hivatalos vadkemping? - fából vaskarika! :-)
Előzmény: Aventurier (712)
Aventurier Creative Commons License 2006.03.14 0 0 712
Nem hiszem hogy ez bekövetkezik, de mindíg benne van a pakliban.Erre felvagyunk készülve.Pláne, hogy nem leszünk egyedül.Inkább a hivatalos formája érdekelne a dolognak, hogy a rendőr se tudjon kukacoskodni.
Előzmény: stones (711)
stones Creative Commons License 2006.03.13 0 0 711

melyik jobb,ha felfedeznek: cigányok,szkinhedek, polgárőrség,rendőrség?

Előzmény: Aventurier (710)
Aventurier Creative Commons License 2006.03.12 0 0 710
Sziasztok! Engem leginkább az érdekelne, hogy mi a helyzet ma, Magyarországon a vad kempingezéssel.Már sok fórumot bejártam, de talán ti tudtok segíteni.Előre is köszi.
JuanPablo Creative Commons License 2006.01.29 0 0 709

A lényeg az előbb lemaradt!

 

e

JuanPablo Creative Commons License 2006.01.29 0 0 708

Hölgyek és Urak!

 

Én is eladnám ezt az elősátrat ami a VW T sorozathoz passzol.

 

110.000 Ft

 

gettler.janos@freemail.hu

 

 

TDI-DRAG Creative Commons License 2006.01.27 0 0 707

Urak!

 

Knaus Zölling Mobil Faház (Mobileheim) olcsón eladó!!

3 szoba, téliesített, teljes konyha, gyerekszoba. Telepítésre kiváló megoldás, teherautóval könnyen szállítható, költöztethető! gyártási év: 1995

Ára 10.000. EUR

 

Újkori ára 48.000 EUR

 

Tel.: 0670-457-4040

sínbohóc Creative Commons License 2006.01.07 0 0 706
Én is szivesen cibálgatnám már, persze nem ilyen célból :-))
Előzmény: fekvőrendőr (704)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!