Keresés

Részletes keresés

repcsepista Creative Commons License 2009.05.12 0 0 508

Szerbusz e.n.c.i.-nk, jójósok jojósok jojjójojojojojojjjjjjj... jojjózzunk de....

 ...minjdenki a magáéval? Jértitek, mert gazdög papa meg zegénke... nos a gazdögök a másik pénzével jojjóznak, s ime rögtön rögvest...ne nizsd ki a szemeidet... de kinitom becugkom a szemeimet... s egy látomás szédit el....mit látol?

 Amiért nehéz velem diskurázni, mert azt a valakit keresem M, aki ninchen, vagy ha van, az avar allatt, vagy a tengerek méllén halak de haltak, 10 ezer Kméter, sőt a bánatos bánás béka zegge allatt... czagg a virtyogása hallatszik, hallatszik?

 Leirtam többzör, hogy 35 év után, migor pinálok egy kis exra pénz, aztán nem tudnak többet fegyelmi munkatábortokba küldeni, mert nem kell a pézetek, vaggis... na 10 évet adtam magamnak... ami uhahahahahaaaaaaaa.... ha tudtam volna, de akkor meg nem lettem vóna má? -jah lettem vóna, csak nem itt, ami Bólyai bólya, na jé hova, dobod a bójójójójjjjjj...ugganés, ténleg minden relátiva?

 Ime a történet, az öcsém sógora elmondta, mi törént vele, amire őrjöngeni kezdtem, mert ne ne ne ... ugyanazt mondta el, ami történt velem, vagyis az ÉN -ével, mikor ténleg egy ÉN -nünk lenne? Mivan ha ténleg Jézus, mi is pasciononátha?

 Fideljtek, nyisd ki a szemedet, de a szemetek, rögtön minden szemetet megint bele sepernek, amire mire... na elkalavalandáztunk, uggnés Nostredamis, meg a többi jelenések, mik azok, meg kinek lettek volna, előre megmondva, ugganés mert ha tudtuk volna... másképppen lett (leheheheheeeee...he) volna?

 Csak figyeljétek, mert ha ki mered nyitni a szemedet, akkor szemezünk zümm zümm zümm...zime zumm vagy kiverik?

 Érdekes kérdés, ha te mindható -tudó todo atyaisten lennél, mit tennél kiscsilkóid érdekébe? Mindent elibe tárnál, amit Ő tud? -lát?

Előzmény: e.n.c.i (507)
e.n.c.i Creative Commons License 2009.05.12 0 0 507
Azon töprengek,hogy miért hajt a kíváncsiság,hogy megértsem az Ön által használt,sokszor nehezen megfejthető,de számomra furcsa igazságokat( pontos utalást) felfedező "Baba-nyelv"-ET ( :) ).

Néha megdöbbenek,mert olyan pontos "információkat" közöl ,valószínű nem tudatosan,(ha tudatosan,az igen érdekes lenne!!!!).........

Meglehet,hogy "vevő" vagyok ? Talán nem vagyok normális! De az elmúlt hetek alatt,megfigyelt "véletlen egybeesések" (sokat azért nem írtam le,mert teljesen kiadtam volna magamat) (talán most adtam meg magam? :)))))) ............

"De, Kinek óta, felfedeztem, meg rájöttem, hogy ugy mint a 6centes gizsderek, kinek beszélek, mint látod, akinek mondod a mondókádat?"

Meglehet,hogy egy "olcsó kisgyerek",vagyok (biztos is! ),de ezt a helyzetet én választottam magamnak,és senkit nem hibáztathatok,ha a szememre is vetik !

.....,s hogy mondom a magamét? (....."mert nem mondhatom el senkinek,elmondom,hát mindenkinek....." )
Igen, részemről egy segélykiáltás! Egy " sikoly" !!!! :((((((

Még az is lehet,hogy "sületlenség" az egész, de majd az okosok "kisütnek"belőle valamit! :))))))))

(Talán most tévedtem nagyot! ......nem valószínű,hogy szeretnek sütni!
Előzmény: repcsepista (506)
repcsepista Creative Commons License 2009.05.09 0 0 506

e.n.c.i. állomlátó meg álom állam a saját lábamon állok, de alig alig...

 Neked cimeztem ugyan, de mindenkinek, hisz ha bedobtuk a testünket, dobolhahahaha... verjük a dobot, vagyis, nemcsak a testünkbe vannak szellemek -tengerei -légiói, mert elmegyünk a Csngeribe, a tengeribe... hanem totta körbe is vesznek bennünket, ami vagy te azaz én nem vagyok, ha ők ura a testünknek meg terünknek, meg pitvar... menn a pitwarrkodás a sötétbe, meg a pitvarba...

 Ami fennállna, hogy te nem vagy, amit meg kellene értenünk? Miért, mert akkor te lennél az Úr a Házba, vagyis vagy Isten a Fényisten Temptáczionja, ami hegye, meg csuccsa, ugy mint uggan érdes, pránám cucca, mit álmodtá, az éjaszaka?

 De, Kinek óta, felfedeztem, meg rájöttem, hogy ugy mint a 6centes gizsderek, kinek beszélek, mint látod, akinek mondod a mondókádat?

 Ime a hellzet, itt, azaz most totta képzeletek társitása, s mégeggzer, az akit Én -nek hivnak, én azokat keresek, mint hol vagy Én -ok?

 Én vagyok én vagyok én vagyok én... vak pali vak pali mindent lát....

 Bün az luk, (büzbuz) bazz666...ha ha ha ha....

jah, mik sülnek ki, többek közt sületlenseheheheheheeeeeeee...gk?

Előzmény: e.n.c.i (493)
repcsepista Creative Commons License 2009.05.09 0 0 505

Hohohohohojjjjjjjjjjj....jójósok jojósok hohózni hó, hahó?

 A gizsgyerek ott született...brethleheheheheeeee....lehell-ne? Vagyok! Vagyok aki vagyok, csak a vagyokok számára vagyok, létezek, de létezhetek? Én nem? Ő se, mert mielőtt e wilág ami gérdelek bennetek, kedves jojjjj... de jó, a habos sütemén...nekem is vannak, szüleim? -avagy nincs igaza Bib Liánknak, mert nekem is gagyoghatna a mi Bib Liánk? -baba nyelven?

 Utya uty kezdődik a szülőkkel a kacsolat, hogy Vagyok! Vagyok aki vagyok, a vagyok vagy vágyahahahahahahaaaaaaaaa....jah jah aha, neked adom a világot, vagy földet, de ha a világot, akkor kell leggen Zeme? -zömének nickt?

  Jamiért rettegés lenne, az valuba János 8:44. gyherkőczei, akikbe egy szem.... nos ha van, akkor ÉN vagyok, amikor ez a testem, de mi a cuda, caka testikollom, vagy van több is, aminek lehetne örülni? Jah, jü má a testikollom meg duzzadása meg hosszabitása, mert látam őket, mint a fámat? -nem a ...na az?

 Ha joban odafigyeltek, akkor szellemeknek be szelleltem, s honnan gyünne a szél, meg hova?

 Most megnézem hova kattintottam, mert nemcsak akire néztem, láttam, hanem először akik számára létezhetek, aztán vagyok, s vagyunk, a vagyokokhoz gyüttem, mert minek lenni? -enni? -egymást?

 Igy nugtató beszédem, hogy ha én nem vagyok, mert ez a két tábor van, ugganés ha én nem vagyok te se, tise ha nem hiszed, itt a mese? aha ahhhhhhhh...ha?

 Fidelem, amivel kezdődne a létezés, hogy "én" vagyok, de én vagyok a Csongorádi gulás, legeltettem nyájam, de ne tessék má... összetettszett téveszteni ( itt haza is beszél mindenki, mert van otthon valaki, meg ki beszél...) tehát ez a két tábor van, vaggis én vagyok, de én vagyok én vagyoki én vagyok...én? -ratata ta ratatata ta..

 Éngem kerestek? -an gem? - zgem?

Előzmény: e.n.c.i (493)
e.n.c.i Creative Commons License 2009.05.08 0 0 504
Sajnálom ami karácsonykor történt veled! Fájdalmas dolog az égés!
Valóban ami látszik,azzal kár dicsekedni!
s,most nincs kedvem "felvenni a kesztyűt".........(átvitt értelemben is gondolom;) )
Előzmény: joy (503)
joy Creative Commons License 2009.05.08 0 0 503

Én is megégettem magam, mégpedig úgy, hogy egyedül voltam, és fölgyújtottam a karácsonyfát. Nyoma is megmaradt.

De ezzel miért kellene dicsekednem?

 

Az utolsó idézeted rá kellene viládítson az Írás porblémáira.

Sajnos nagyon sokan épp erre képtelenek, fölismerni a valós szándékot!

 

" Ha megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel!"

Mivan?

Dobjam el Isten testét, az életet, a kenyeret?

 

Ha megdobnak ..., dobd vissza...!

Mi ez, ha nem fölhívás az agresszióra?

 

A mondás a mutogatról?

Nos, mit mutogatsz?

Hogy minden mondásban van valami i gazság?

:o)

Előzmény: e.n.c.i (501)
e.n.c.i Creative Commons License 2009.05.08 0 0 502
Az a mondás nem igaz?

......hogy aki mutogat,az hazudik is? ;)
Előzmény: joy (500)
e.n.c.i Creative Commons License 2009.05.08 0 0 501
Nem vagyok piromániás! (Túl kicsi voltam,mikor megégett a kezem)

Miért gondolod,hogy aljas mondás az az idézet? ( az evangéliumból volt!!! )
.......(és csak válaszoltam az olvtárs J."8.44" -ére.)

Ha azt írom, hogy 8.43 8.45 8.46,akkor is hazugnak nevezel????????

Valóban mostanában nem szerencsés dobálózni!
(,ha megdobnak kővel,kenyérrel ,( hmmm tojással ;) )visszadobni ????:)))))
Előzmény: joy (499)
joy Creative Commons License 2009.05.08 0 0 500

"... ha valaki simán igazat beszél ..."

 

Aki igazat beszél nem hazudik.

Aki dicsexik, az igen.

 

Szted mi a síma, tiszta beszéd?

 

Mutass 1 jóst, aki Lottó 5-ós bírtokosa!

Előzmény: menroting (498)
joy Creative Commons License 2009.05.08 0 0 499

Aljas mondás az idézetted!

Nagyarccal tudod, hogy senki nem fog rád követ -de kenyeret sem- dobni, mert bárki aki megtenné, bűnt követne el!

Valós értelemben értem.

 

Piromániás vagy?

Előzmény: e.n.c.i (496)
menroting Creative Commons License 2009.05.08 0 0 498
Miért gondolja általában valaki azt, hogy ha valaki simán igazat beszél az csak hazudhat ?
Tán megszokták hogy az igazságot állandóan leplezni kell s szinte minden fordítva ? S a sima tiszta beszéd az tutira csak furfangos átvágás lehet hisz más ki meri ?
Előzmény: joy (495)
e.n.c.i Creative Commons License 2009.05.08 0 0 497
Ha adok egy falat kenyeret megpirítod nekem?
.....vagy inkább csak rám pirítasz?
Előzmény: joy (495)
e.n.c.i Creative Commons License 2009.05.08 0 0 496
Az vesse rám az első követ,aki bűntelen közületek!

Mellesleg még ez sem hazugság!
A különös ismertető jegyem a kézfejemen (maradandó égési sérülés! :((((( )

De átvitt értelemben is értettem!

Előzmény: joy (494)
joy Creative Commons License 2009.05.08 0 0 495

Miért jó az valakinek, hogy primitív hazudozással próbálja meg félrevezetni számára sosem ismert embereket, és amikor elhajtják a búsba nagyarcot öltve a linkelését elutasítókat kárhoztatja?

 

Tudod kiért tetted te tűzbe a kezed?

Senkiért meg nem tennéd sohasem!

Piruljon orcád rusnya hazudozó!

Érted? Érted soha. Érted? Nem érted. Érted nem. Érted? Majd megérted.

:o

Előzmény: joy (494)
joy Creative Commons License 2009.05.08 0 0 494

Mert nem mondasz igazat.

Mert hazudsz.

:o(

Előzmény: e.n.c.i (493)
e.n.c.i Creative Commons License 2009.05.08 0 0 493
Ki vádol engem közületek bűnnel? Ha pedig igazságot szólok: miért nem hisztek ti nékem?

Miért nem értitek az én beszédemet? Mert nem hallgatjátok az én szómat.

Mivelhogy pedig én igazságot szólok, nem hisztek nékem.

(.....pedig,tűzbe tettem a kezem ,ÉRTED ! )(érted? )


"..élet = álom, ha állom? " nem jelenti HAL- ÁLOM !!!!
Előzmény: repcsepista (492)
repcsepista Creative Commons License 2009.05.08 0 0 492

e.n.c.i.kénk, jójósok meg jojjojojojojjjjjjjjjjjj.....

 Oly szép, az ember? - ki a bünt, (e-wilág, ahol nemhogy világ, hanem egy szikra, lásd Bib Lia János8:44) egészen elhatyááááááááááá.....aztán vissza ne térj, meg a Szent Lelket (nekünk a mi magyarok Istene -fia, testünk - vérünk is, a mi Hézusunk de ha J akkor mi fan, terem a rigó)

 Igen, az a gyerek vagy, ami rögtön, még meg se moccant, lásd meg kellett golgotázni passionáthjájjajjajazni e -wilág, létezése előtt, migott, Jén előbb voltam, mint... most uggis falra hányt...bors?

 Ugye értitek, hogy azt a gyereket, rögtön fagyra rakták, mert megölni nem tudták, meg nem tudják, mert nem látok halált, az meg hoty van?

 De, rögtön ugy is igaz, ahogy leirtad, de, Jabban a minutumba, mikor a börtönéből szabadulna sass lelkem... jah, ha a rónák, végtelenjét járom, de járom, az utam, a testünk járja azt, ami járom, de mi jól jártunk, mert bijja, el tudtuk szakasztani magunkat, a jármuktól, ha többet nem, 1 1 1 ... pinnyalatra?

 Jajj de, öröm van a Mennyekbe, 1 büdös felett, ha meg(t)érve haza érkezett....

 A lényeg, ne menj vissza, az okédékuk kukk kakukk kakukk...be szép, a nyál?

 Jajah van jó kakukk madár is, a mi kakukkunk?

 Jahmeg jó az álmodozás....élet = álom, ha állom?

Előzmény: e.n.c.i (491)
e.n.c.i Creative Commons License 2009.05.07 0 0 491
Álmodozni jó?

" Vajon mit lehetne kiszürni az álmodból? ;)))))))

Először is az a gyerek, az lélek gyerek, amikor ez, amibe meg ahol hol? -

................ amikor vagyok kisgyermek,............

("az őrdögök döngetik a szived ajtaját, de te... távozz vagy forró vizet a kopaszra?")

..................bizony kaptam forró vizet :((((((.................

(" Na, ezzel nem azt akartam mondani, hogy ha kopasz, nincs haj, hanem van feje?")

..................nem fejemre,de kézfejemre.:(((((((((((((......................


Vágod?
Talán nem látom a fától az erdőt? ;)

Előzmény: repcsepista (490)
repcsepista Creative Commons License 2009.05.07 0 0 490

Álmodós e.n.c.-ink, álmodozo jójósok jojjósok s ugra bugra stb...

 Vajon mit lehetne kiszürni az álmodból? Először is az a gyerek, az lélek gyerek, amikor ez, amibe meg ahol hol? - vagyunk, csak a kutya csaholholhojjjjjj.....

 Ha vesszük, akkor a gyerek a dobozba, nos a dobozunkon keresztül vagy által akarnananananananaaaaaaaaaaa....naná... s ki e -wilág ura s nagy Cára?

 Azt a gyereket, aki rád (ránk) nevet, azt bijja, megölni nem lehet!!!

 Tota azt teszik velünk a buga (erkárhozott meg Carhoztatott lelkek) vagyis az őrdögök döngetik a szived ajtaját, de te... távozz vagy forró vizet a kopaszra?

 Na, ezzel nem azt akartam moöndani, hogy ha kopasz, nincs haj, hanem van feje?

 Ha figyelitek, az anyag nem ellenseggünk, hanem akik kisajátitották?

 Kopaszi kákó, jön a favágó?

Előzmény: e.n.c.i (489)
e.n.c.i Creative Commons License 2009.05.06 0 0 489
Álmodtam.

..............Álmomban,lent egy ládában egy kisgyermek mosolygott rám.Mellette az anya haragosan nézett rám.Ezért megkérdeztem: felvehetem?
A kisgyermek nyújtotta a kezét..............


Megszólalt a vekker,és felébredtem.Az első dolgom a televízió bekapcsolása volt.Kezdődött a híradó.Rémálom a valóság ! Hallom,hogy egy anya a hűtőládába tette megszült gyermekét................

Szomorú vagyok!
joy Creative Commons License 2009.05.03 0 0 488
joy Creative Commons License 2009.04.23 0 0 487

Mi van, te vagy a m.Agyar ormány?

:o)

Előzmény: Törölt nick (484)
joy Creative Commons License 2009.04.23 0 0 486
Előzmény: joy (482)
repcsepista Creative Commons License 2009.04.23 0 0 485

Jójósok jojósok motyósok golyósok lotyósok sok sok sokk...matty?

 Jismeritek aztata köccmondást: fejjétül büzlik a hal, halot? Holott nem, hanem a gyomratól, ami eleve egy emesztő ő ő ő....mondjuk h aa kigyó s fej meg bélrendszer, de a halnak mondják, vagyis a fejétől büdösödik a hal, tehat gyorsan le kell pikkelyezni?

 Fideljetek má a tapasznyaltra, ami mindig is a nep, az istenadta nep, csendesen kérődzik igen jambori fajta, mert a moger -meger, az igaz szülei meg Jézusa nelkül, deglett? Millen hüllének kell még lenni, meg most ha van egy, most ugge ezt a tó picolót is rögtön lezárni?

 Van benne valami, mert ez amt itt drackmanak hivnak, az Drackó  Jacco zara, s fetrengünk mit zarban a ganyé?

 Ha Jézus fénylélek tudat noncse, akkor stalán fel is kötheted magadat, mert nem számit, csak azoknak, akik hulla hulla hopp, én is inni akarok?- nem sirni?

 Ne sirasson, engem senki, jó vagyok tanitva... repcsepisnya, a népe fia! -vak pali vak pali mindent lát, szemüvegen át, ma, nyerd meg a catát! -mindennap?

Előzmény: Törölt nick (484)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.23 0 0 484

"Jogerős ítélettel zárult kedden a csongrádi boszorkányper tárgyalása. Mint arról beszámoltunk, 2005 és 2008 között három helybeli nő boszorkányos trükkel összesen közel kétmillió forintot csalt ki bolti eladóktól. Azt mondták kiszemeltjeiknek, hogy rontás van a családon, a rontást pedig a pénz okozza. Annak érdekében, hogy hihetőbb legyen mondandójuk, azt is hozzátették, hogy a rontást csak akkor tudják levenni, ha a pénzt és az értéktárgyakat elviszik „a 12 keresztúthoz, ahol Gustavo leveszi róluk a rontást". Hármójuk közül csak a 32 éves és a 28 éves nő állt bíróság elé, mert a legidősebb vádlott időközben elhunyt."

 

 

 "A három gyermekes anyuka hozzátette, nem sarlatánság amit csinál, sokaknak segített már így. Jósdát viszont nem nyitna, mert ahhoz képesítés kell, Budapesten egy 2 éves tanfolyamot kellene elvégeznie, de erre nincs ideje a családja mellett."

 

Igazuk van a rontást csak a pénz okozhatja !

 

Én leveszem róla s visszaosztom igazságosan!

 

Én elvégeztem a tanfolyit nem vagyok amatőr !

 

Az ügyfeleimet  szívélyesen ide várom: imf@worldbank.com  :-)

Előzmény: joy (482)
joy Creative Commons License 2009.04.22 0 0 482
repcsepista Creative Commons License 2009.04.21 0 0 481

Jójósok jojósok golyósok gagyisok gyagyisok sok sokk ...mi lehet, e -szeles...

 föld felett allatt benne, jobb is meg szebb is a végüknél, vagy mi vége? -végett?

 Szerbusz külön porfolo, s Isten hozott meg szólaltatott meg, mer csak egy szó, vagy nyögjél gugyu gyugyu  gugy már tudom hogy... még van lehellet benned?

 Rögtön megértel, ha most azt gondolod, hogy örök életü vagy, s ide beugrottál, vagy beugrasztottak, s ha beugroöttál minek, ha beugrasztottak, na, nem tréfa?  

 Ami történik, hogy van az egy királyé, a királyok királyáé lesz minden, ezt csak wilág -adóztatással, hogy te sem nem láthatsz se tudhatsz semmit, lehet végre hajtani, ami végre hajtás, hajtás hajtás pajtás, bizon annak is vége kell legyen, azaz minden ember meg lesz számozva, ugyanugy, mint a birka, vagy bornyu, de csak birka meg kecske lesz, azaz aki birja, bira, az állja, aki nem az meg szöcske? Szóval mindenki el lesz, mint lett könyvelve az adós - kamaty s élet kötvénybe, amikor kivonok szorzok osztok, s ki lettél osztva? Vegyük mikor az állatokat széttrancsirozzák, ami olyan, vagy ahoz hasonló, hogy van mikor összeröffenek az áldozatokon?

 A másik szitéma, amiképpen az egekben s mennyünkben, aképpen itt is, ami barátság függvénye lenne egyenlőség, azaz mi kell ahoz hogy egy egyed (sphissis) boldog meg elégedett legyen, hanem először világosság, azaz magamat -magunkat 666...ha ha ha...hatványozzuk, de kell hozzá a TUDÁS amikot mindenki ás, s mindenkinek először ás, kapa meg had kattoghat a foga stb...

 Akik nem értettek, vannak akiket beccoritottak ebbe a féreglyukba, ahol ténleg amit teremelünk (hus meg elhalt sejtek halamza) a férgeknek tápláléka?

 Legrövidebben ugy trudsz elérni, hogy van a testem, meg a testikullóm, vagy bélrendszerem, ami egy nagy kigyó s mi vagyok? Én egy brrrrrrrr... borzalom vagyok, mert nem adtam meg magamat, de akik rám hallgatnak sea férgeknek, még akko se, ha a mi férgeinka inka inka inka ...ha ha ha haaaaaaaaa....

 Fidelem, a lényeg a részvét, mert aki már bent van a körbe, az nem görbe?

 Hol a részünk, meg hellünk?

Előzmény: porfofo (479)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.21 0 0 480
Szerintem próbáld ki fordítva !:-)
De komolyra váltva direkt keveri hogy egy kicsit megmaszírozza a letapadt agytekervényeinket meg hát ilyen módon két mondatban akár egy regényt is lehet írni attól függően milyen sorrendben értelmezed s nemcsak a szavak sorrendjét hanem akár a szótagokét sőt egy szó jelentése is sokféle lehet a hangzók variálásával .Előszörre nem érti senki az összes réteget sőt az is lehet hogy semmit .:-) Inkább marad az általános szegénynek eggyel több vagy kevesebb kereke van tézisnél.:-)
Előzmény: porfofo (479)
porfofo Creative Commons License 2009.04.21 0 0 479
Izé... nem akarok kötekedni, de ezt megírtad angolul, lefordíttattad a Gugli fordítójával, és úgy posztoltad ide??? :D
Előzmény: repcsepista (478)
repcsepista Creative Commons License 2009.04.21 0 0 478

Jójósok jojósok gógyisok gógyi sok va sokk?

 Van ujjabb Nostredamus filmek, s végidő értelmezések. Szerintem mindenki csak önmagából, vagy öntudata, indulatoskodhatik ki, vagy ha nem, akkor akik valahogy erősebbek akaratilag, mint az erősebb elafánt, nagyobb fát dönt?

 Mindenki visszahuzódik meg elfogódik ha Izráelről van szó,  de most a vezér -vonal, hogy Nostredamus az Izráeli meg Palesztin kérdést tartotta a III. Wilágháboru kirobbantójának, amikor ha bedobják az atom meg termő de germó fegyvereket, bizon billió halot is lehet, ami nem lesz csak ugy vége, hogy ez s ezek győztek, hanem megy addig... mit a patkány szindróma.

 Igen érdekesnek tartom, hogy itt... mióta az a VALAKI VA VALAMI ide lezzupzzzzz... azóta van dög, döglődés meg döghalál háboruzások egyfolytába? Nosta, figyelem, mert Napóleont meg Jitlert, egy ugyanaz alakzatnak tartotta a Nosterdamus értelmező, amikor ha a ti atyátok az ördög, aki képe a drachmán, ugya egy kézben van a pás -sáp szisztéma, de mióta? Na, az érdekes, hogy Napóleon meg Jitler, hatalmat akart, de az ördögtől, azaz akkor mit beszélnek, mert abszi ulti az ördög van hatalmon, az egész emberiség felett, ugy testileg mint lelkileg, kivéve... 

 Had dobbjam be, hogy aki keresi az igaz Jézust, az legyen bármilyen raccába vagy néplavorba, abban még élet vagyon, igy nem lennék senki pártján, mint mindenki csak ha önmaga keresi az igazságot, akkor előbb utóbb találkoznunk kell, mikor ha a lélek felülre kerekedett, akkor ezek, akik örök habiruk, bizon mi fog történni velük?

 Egy bitta, hogy Izréállel az Izréel mindenek előtt meg fellettesek, beharaptak, mert csak egyre nagyobb adókkal, meg az emberiség kiszögezésével lehet... mostmár napról napra fentartani, mikor ténleg, nagyon ugy néz ki, hogy vagy Izráel Züd Afrikákákákákáááááááááááá....kákaczó-macó? -ami bizon egyenlő államporgároknak számitanak a palesztinok is, s nincs többet hogy ez egy zsidó álom, amit ha megtudnak valósitani... kérdem, mit várhatnak e -wilág népei, ami csak ténleg, kezdjük az arabok közel 1 billió (muzulmán) keresztények, de feltétlen kina -india -russia meg ... magyarok biztos, nem rug666....ha ha ha... nincs focicás többet, amit ha mégis, valahogy olyan megközelités, hogy lehetséges... ami szerintem, nem!!! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!