Keresés

Részletes keresés

tuckleberry Creative Commons License 2005.07.16 0 0 189
Ez nem kamu. Tényleg vannak srácok, akiknek egy vonzó lány általi tökönrúgás felizgatja a fantáziáját. Általában ezt inkább titkolják, és nem merik bevallani még a partnerüknek sem. De erős „bizsergést” éreznek, ha a moziban ilyen jelent megy... pláne, ha a jelenlévő lányok ehhez olyan furcsán nevetnek…Azért persze vannak, akik ezt a való életben is kipróbálják. Természetesen mértékkel, és nem teljes erőből való rúgásról van szó, mert azt nem nagyon lehet élvezni, meg veszélyes is. Kevésbé a fájdalom, sokkal inkább a dominanciával való játék a lényeg.

 

Hát igen, ez nem „normális”, elég furcsa dolog. Azért érdekelne, hogy úgy általában mindenkinek vannak-e valamilyen furcsa vágyai (mindenki másfajta természetesen), ami másoknak nem a szexhez kapcsolódik, vagy vannak teljesen normális emberek, akik csak a „hagyományos” dolgokra gerjednek?
Előzmény: egyszerűen én (188)
egyszerűen én Creative Commons License 2005.07.16 0 0 188
Nem volt végkifejlet. Nem igazán tudtam azonosulni ezzel, mert nem értettem. Nem úgy írt róla, ahogy te. Másképp. Jól elcsevegtünk egy darabig, aztán sok szerencsét kívántam neki, hogy találjon eg yolyan lányt, aki hajlandó lesz tökön rúgni.
Ugratásnak éreztem.....((a mai napig is úgy érzem))
Előzmény: KoboldInside (187)
KoboldInside Creative Commons License 2005.07.16 0 0 187
És, mire jutottatok?
egyszerűen én Creative Commons License 2005.07.14 0 0 186
egyszer a chat-en találkoztam egy ilyen sráccal, hosszasan beszélgettünk...érdekes a dolog...
Előzmény: tuckleberry (184)
KoboldInside Creative Commons License 2005.07.14 0 0 185

1x engem sikeresen megtaláltak... A csaj meg akart ijeszteni, hogy megrúg, de közben a kezével mutatott valamit, és azt hittem meg akar ütni, (persze ez mindvégig poénból ment) én meg nagybüszkén, nehogy megüssön, le akartam guggolni...

Na ebből szép kis esett lett, de nem fájt, sőt kicsit bizseregtem is alul ;-)

De azért ez furi, nem? Szóval tetszett a dolog, pedig elvileg szarul kellett volna, hogy essen....

CIAO

tuckleberry Creative Commons License 2005.07.06 0 0 184

Sziasztok!

 

Kene egy klubot csinalni, ahol ki lehetne probalni ilyen
szokatlan dolgokat. Sracoknak, akiket furcsa modon felizgat,
ha tokon rugjak oket. Lanyoknak akik szivesen kiprobalnak,
milyen is tokonrugni egy pasit, anelkul, hogy tartaniuk
kene a kovetkezmenyektol (hisz erre kertek oket).

Csinalhatnank egy kiserletezos partit. Legjobb lenne, ha
kezdetben a sracok hoznanak ismeros lanyokat, vagy a lanyok
nem egyedul, hanem baratnokkel jonnenek, igy az egesz lazan
es jo hangulatban folyna. A vegen a legugyesebb lany
jutalmat kapna, peldaul egy par cipot sajat valasztasa szerint.

Ha erdekel a dolog, es elmultal 18 eves, dobj egy e-mailt
a kovetkezo cimre:

 tuckleberry@freemail.hu

 

 Udv.:

 Andras

Bullioner Creative Commons License 2005.06.07 0 0 183

Szerintem a tökönrúgás a női önvédelem alapköve :)

Sajnos mostanában egyre zárnak be azok az oldalak ahol ingyen lehetett letölteni filmeket. A legjobban a ballkick.atw.hu-t sajnálom, ráadásul ez magyar volt. Az ottani fórumokon csajok egész helyes beszólásokat írtak a témáról. Kéne azért egy magyar website ennek a témának..

Törölt nick Creative Commons License 2005.05.24 0 0 182

Nem is gondoltam idáig, h ez egyeseket (pontosabban sokakat) izgat ez a téma. Az eddigi hozzászólók többsége pasi volt! Ha, már itt tartunk, kiváncsi lennék arra is, h bizonyos csajok is odáig vannak, ha tökönrúghatnak vkit, szóval írjatok!! (akár sztorikat is, h kit, miért, hogy, stb)

fggg Creative Commons License 2005.03.27 0 0 181

Sziasztok.

Ha kissé megkésve is, de örülök h találtam olyan magyar fórumot, ahol erről a témáról van szó.

Nekem 348 MB "ballbusting" video ill kép van a gépemen.. amiket igen nehezen szedegettem össze a netről jópár  hónap alatt.. :)

Nem mintha most többet tudnék mondani.. egyébként is ilyen témában nem szívesen nyilatkozok..  csak gondoltam eldicsekedek vele :))

wrm Creative Commons License 2005.03.24 0 0 180

Erről a következő (már régebben hallott/olvasott) vicc jutott eszembe:

 

A fogorvos már éppen hozzálátna a kezeléshez, amikor konstatálja, hogy golyói a páciense markának foglyaivá válnak. Döbbenten kérdőre vonja:
- Na de asszonyom! Mire véljem ezt?
Mire a nő:
Így legalább mindketten nagyon vigyázunk, nehogy a másiknak fájdalmat okozzunk!

Előzmény: bbbalint (173)
gorax Creative Commons License 2005.02.28 0 0 179

Kár hogy nincsenek új megtörtént esetek.

 

Lányok, meséljetek mikor, kit, miért, hogyan intéztetek így el.

thanoroth Creative Commons License 2004.12.19 0 0 178
udvozlet csak annyi a hozzaszolasom hogy a tamadasok ezen valfaja alapgyakorlat onvedelmi tanfolyamokon holgyek reszere. szamos harcmuveszeti stilus tamadja ezt a teruletet intenziven vagy kevesbe intenziven. az ilyen igeny velemenyem szerint semennyivel sem betegesebb hajlam mint sok mas megoldas amit holgyek es urak alkalmaznak , kielegules celjabol. sex sokfele van, ami nem "hagyomanyos" parzasi folyamat annak lelki osszetevoje kell hogy legyen, amelyet ha az ember jobban magaba nez , meg tud talalni. vagy nem, ilyenkor el lehet beszelgetni pszichologussal, pszichiaterrel. erdekes dolgok ki tudnak derulni. konyvek is beszelnek errol , meglehetos reszletesseggel. a sexrol csak annyit, a dolog lenyege az , h mind ket fel elvezze es akkor nincs semmi problema. ha egy holgy ilyesfele dolgot hajt vegre egy uron (vmelyik kedves hozzaszolo emlitette egy ismeroset akit egy oszt.tarsa folyamatosan megalazott ilyesforman) az szerintem mokas. mivel ebben az esetben az ur nem vedekezett kello keppen. tovabba, amennyiben ez tobbszor is elofordult, abban az esetben az urnal koncentracios problemak lehetnek, hiszen tudhatta volna, hogy mi kovetkezik. pszichologiai hattererol a dolognak itt nem beszelnek mert feltehetoleg nem okoznek vele kellemes erzest azoknak, akik ezen testi fenyitest sexualisan kielegitonek illetoleg izgatonak talaljak. szerintem mokas, habar megalazo, de barmilyen egyeb tamadasi forma alapvetoen megalazo amennyiben artalmatlanna teszi a sertettet plane hogy ha a sztereotipen gyengebbnek tulajdonitott nem hajtja azt vegre ellenkezo nemu ellenfelen. maga a metodus, magaban az, hogy a holgy verekedesre adta a fejet hogy megvedje magad adott esetben, hatarozottsagot, batorsagot es tuzesseget feltetelez az illeto holgynel amely tulajdonsagokat en szemely szerint sokra becsulok barmily nemu emberrol is vagyon szo.
rohadek2 Creative Commons License 2004.12.15 0 0 177
semmi fejlődés a témában? vagy már minden érintett kihalt?

én most nagyon tökönrúgnék valakit... és az izgatna...
Harry Plotter Creative Commons License 2004.08.04 0 0 176
Háát... érdekes igények, de szerencsére nem vagyunk egyformák. :)
bdsmforum Creative Commons License 2004.08.04 0 0 175
bbbalint, igen ez az élvezet az egészben, ügyesen megfogalmaztad :) Sajna nekem még ilyenben nem volt részem, csak álmodozom róla. Bár egy barátnőmmel játék közben kicsit kipróbálta :) Sokfelé láttam a témát, de mindenhol csak 1-2 ember írt, ráadásul sokszor 1-2 hónap kihagyással. :( magyaroknál valahogy kevesen vannak akiket izgat ez a dolog, vagy nem tudom mi van... Ezért gondoltam feldobok egy fórumot valahova, hátha odatalálnak az érdeklődők... üdv. Neo
Előzmény: bbbalint (173)
Farmerban Creative Commons License 2004.07.26 0 0 174

Sziasztok!

 

          Új csatlakozóként néhány szó az én “perverziómról”: Engem az izgat a legjobban, ha valaki úgy markolássza és rúgja meg a tökömet, hogy feszülő farmergatyában vagyok… és mindez persze viszont is. Elég régóta fantáziálok erről: nézegetem a jól ismert internetes oldalakat és a mai napig begerjedek, ha valamelyik filmben ilyen jelenetet látok. Nemrég sikerült a gyakorlatban is kipróbálnom mindezt: olyan ,,játékbirkózást” rendeztünk egy sráccal, aminek az volt a célja, hogy megszorongassuk és megrúgjuk egymás tökét. Hát, nem tartott sokáig az ellenkezés… Ekkor bizonyosodott be számomra, hogy akkor lehet élvezni a tökönrúgást, ha az ember felkészül rá, és nem véletlenül kapja.

 

          Kedves Bblastx, glanyo, Nudizó srác, Philipp, Ballbuster Boy, Wermin, bullion és Scooter777! Szoktátok még látogatni ezt a topicot? El lehetne szerintetek indítani (vagy fel lehet éleszteni) itt egy olyan interaktív klubot, ahol megosztanánk egymással az ilyen jellegű élményeinket, vágyainkat, képeket és videókat cserélnénk és netán személyesen is örömet/fájdalmat okoznánk egymásnak?

bbbalint Creative Commons License 2004.07.13 0 0 173

Sziasztok!

 

Engem is izgat ez a dolog, de nem maga a fájdalom, hanem az hogy egy
gyenge védtelen nő milyen könnyedén játszva földre tud kényszeríteni egy
bármilyen erős férfit.

 

te Lány!

 

Téged izgatna e, ha ott fetrengene elotted legyőzve egy erős férfi,
akit egy mozdulattal intéztél el?
   Vagy esetleg ha egy apro kézmozdulattal, és egy kézfogás erejű
szorítással totálisan a kezedben tarthatnád, és ő semmit nem tudna
csinálni, mint könyörögni Neked hogy engedd el? És elismerné, hogy Te
vagy az erősebb:D Pedig amugy esélyed sem lenne ellene, de a női
furfangod minimális erőfeszítéssel térdre kényszerítheti a legerősebb
férfit is, és onnantól teljesen a markodban van, azt csinálsz vele amit
akarsz:))Irtózatos fájdalmat okozhatsz neki bármennyi ideig, kínozhatod,
és mindezért csak a markodat kéne összébbszorítani pár mm-el:)). Ha
esetleg párkapcsolatban élsz vele rogton minden dologban neked lesz
igazad,olyan szépen beszél veled, ahogy még soha, eszreveszi hogy
fogytál pár kilot, vagy hogy te vagy a leggyonyorubb no a foldon,
barmit megtesz, megigér neked, istennőnek szólít, csak uristen ereszd
mar el :))

 

Ha van ilyen csaj, akit ez izgat, bátran keressen meg, szívesen bevállalnék a kedvééert par közepes rugast, ha élvezné.

23 éves, kedves, sportos srác vagyok.

bullion Creative Commons License 2004.06.18 0 0 172
Miért veszi a fáradtságot arra hogy írjon ide akit nem érint a téma, vagy nem érdekli. Ha sok szabadidőd van és másokat akarsz leszólni kezd az anyáddal!
Egyenes ostorcsapás Creative Commons License 2004.06.12 0 0 171
A fő mondanivalóm az volt, hogy betegek vagytok.

OFF:

Ne személyeskedj, mert jön a moderátor! Még bunkó is vagy, gratulálok. Én nem ilyen hangnemben szóltam hozzád.

"Ugyan is"
"ittokázva"
"Józanul ha talán egy példa volt rá."
"felül kerekedhet"
"mogyorozzás"
"egyiket se kénne"

Ezeket nem foghatod a figyelmetlen gépelésre.

Meg aztán értek annyira hozzá, hogy megmondjam: a te szövegedben konzekvensen ugyanazok a hibák fordulnak elő, így az, hogy csak a figyelmetlen gépelés az ok, kizárt.

Előzmény: Scooter777 (170)
Scooter777 Creative Commons License 2004.06.12 0 0 170
Egyenes ostorcsapás!

Tudod mit??!Szép lassan elkeztheted nyalogatni a golyóimat!!Tudod te okoska van aki nem születik jó helyesírási késéggel,+ ha gyorsan ír valaki vakon tíz ujjal,mint én,mert én még olyat is tudok,akkor előfordul néhány hiba...

Előzmény: Egyenes ostorcsapás (169)
Egyenes ostorcsapás Creative Commons License 2004.06.11 0 0 169
Ti betegek vagytok. Te is meg a barátnőd is.

(És azért alapszinten megtanulhatnád, hogyan kell leírni a magyar szavakat, és hogyan kell fűzni a magyar mondatokat.)

Előzmény: Scooter777 (168)
Scooter777 Creative Commons License 2004.06.11 0 0 168
Rahadék2! És mindenki más!

Hát rajtad nagyon meglepődtem!!!Ugyan is elejétől elolvastam a fórumot és hát valóban 2,5ével ezelőtt kicsit még más volt a véleményed a témával kapcsoladban.Vagy tévednék? Csak nem megbizsergete a fanázidat eme ritka "műfaj"!?? Én is azon a véleményen vagyok,hogy ilyenek születni kell,már mint,hogy ez izgason valakit és elárulom én is beletartozom.:))Persze én is csak az ÉSSZEL jelszóval teszem. Igazából a gondolattal régóta játszottam,hogy milyen lehet ha valakit tökön rugnak(labdával én is találkoztam),de valahogy izgatta a fantáziámat,hogy egy csaj megcsinálhatná!De sokáig nem mertem egyik barátnőmnek se említeni ezt a perverziómat,mert hát attól tartottam,hogy elmebetegnek fog tartani...Amit valahol meg is értettem volna,mert lássuk be ez nem egy hétköznapi dolog.Mint látjátok hetero vagyok. Most pár honapja jutottam el oda,hogy mondjam a barátnőmnek,hogy nagyon kiváncsi lennék,hogy milyen lenne ha...Persze hozzá kell tennem,hogy a lány "mindenre" kapható szívesen kiprobál új dolgokat,hát van benne is egy kis adag perverzió. Szó,ami szó már jó néhány alkalommal "gyakoroltuk" a műfajt. Azt hozzá kell tennem a dolgokhoz,hogy nem tudom miért,de főleg ha kicsit be vagyok ittokázva,akkor jön meg hozzá a kedvem.Józanul ha talán egy példa volt rá. A barátnőmnek is kimondottan tetszik a dolog és nem azért mert fájdalmat okozz hanem őt lánylévén az izgatja,hogy "felül kerekedhet rajtam". Egyébként főleg nekem is a mogyorozzás tetszik,amikor mondjuk cumi közbe megragadja és fokozatosan szorítja,néha rácsap "pajkosan"

Bízom benne,hogy feléled valóban a topic!

Még annyit,hogy élő példa rohadék arra,hogy hogy szapulta a témát és lám ő is elismeri,hogy ésszel csinálva izgató a dolog! Nem kell hát elítélni ezt a másságot, mint ahogy egyiket se kénne! Írjatok élményeket,fantáziákat! Linkeket. Én már 1Cdre való filmet szedtem össze free helyekről. Ja és egy tipp ha esetleg még nem probálták az érdeklődők: a kazáról és az emul-al lehet találni jó pár videót!!

BallbusterBoy Creative Commons License 2004.05.27 0 0 167
http://utazas.com/utazas/forum/forum.cgi/?action=cikkek&uticel=12&file=1039090619

Előzmény: Kirk kapitány (166)
Kirk kapitány Creative Commons License 2004.04.02 0 0 166
Akik minden áron történetet akarnak hallani: íme egy, előre szólok, hogy nem lesz túl szívderítő. Az egyik általános iskolás osztálytársammal történt, hogy még óvodás korában verekedés közben kirúgta az egyik heregolyóját egy lány. Természetesen az ügynek semmi következmény nem lett. A sors iróniája, hogy általános iskolában is osztálytársak lettek, és gyakran felmerülő konfliktusaik alkalmával a kiscsaj újra és újra megcélozta a szerencsétlenül járt barátunk nemi szervét. Ráadásúl tette mindezt büszkén és még fel is vágott vele. Hát nem megalázó ez az egész férfi nemünkre nézve?
Előzmény: BallbusterBoy (165)
BallbusterBoy Creative Commons License 2004.03.30 0 0 165
Kedves Ja-Je!

Elmesélnéd mi történt veled? Tudom, hogy nem túl izléses dolog, de engem például nagyon felizgat, ha valaki elmeséli, milyen körülmények között történt a tökönrúgás, mi volt az előzmény, pontosan hogyan történt (minél képszerűbb a leírás, ugye...) és mi volt a reakció. Azért is kérdezem, mert szerintem egy-két tökönrúgásba még senki sem halt bele, sőt, eltekintve különösen exrém esetektől senkinek semmi baja nem lett tőle. Azt sem tudom elképzelni, hogy valaki elájulna. Van olyan köztetek, akivel ilyen történt? Neked pl miért kellett orvoshoz menned?

Előzmény: Ja-Je (155)
Vlaszij Creative Commons License 2004.03.15 0 0 164
Hát engem tutti felizgatna ha tökön rúgnának roppant izgatott lennék vagy ideges?:)
Inkább ideges meg rosszkedvü:)))
szal inkább ne:)

bullion Creative Commons License 2004.03.15 0 0 163
http://www.velvetkick.net/~videos/images/86c.jpg

Ez is jo, amugy az egész oldal jo.

bullion Creative Commons License 2004.03.14 0 0 162
Szerintem is
rohadek2 Creative Commons License 2004.03.10 0 0 161
Na ezek a képek egész korrektek, ilyen formában jó móka a tökön "rúgás".
Előzmény: bullion (158)
rohadek2 Creative Commons License 2004.03.10 0 0 160
szia Bblastx!

én is nemrég láttam, hogy fellendült a topik, mintha csak tegnap irtam volna ide és látom, hogy már eltelt 2,5 év, szalad az idő.
Amire rájöttem, hogy a herékre történő mértékletes ütések igazán kellemes új élményeket tudnak okozni.
Ütés, rúgás csak enyhe formában és csak lánytól elfogadható:)

Vannak új, izgalmas kalandjaid?

Előzmény: Bblastx (159)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!