Keresés

Részletes keresés

.menta. Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2202
aha,
részemről befejeztem a "szőrszálhasogatást"!! :)

azt hittem a sima hónalj ma már épp olyan minimális igény, mint a szőrtelenített láb!
hát nem mindenkinek!
nyilván az idősebb korosztályhoz tartozol, vagy nem tudom...

( nem b@szogatni akarlak, ne érts félre! )
Előzmény: Girland (2200)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2201
Viszont hónaljnál és lábnál a teljes szörtelenítést érti mindenki az ápoltságon, míg a puncinál ez nem feltétlenűl van így. Engem igazából csak a nagyajkakon zavar a szőr, a szeméremdobnál annyira nincs kifogásom semmi ellen. Ha kicsit többet hyga meg, mert neki úgy jó, akkor nem kezdek el ezen "hisztizni". Nekem is jobban tetszik, h nincs sok szőr, de pl eddig egyik baránőm se volt teljesen csupasz, talán csak egyszer, egy rövid ideig. Hát annyira nem volt jobb, hogy folyton azt kérjem tőle utána is!

Sim0n
Előzmény: .menta. (2199)
Girland Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2200
Haat oszinten szolva tul sok szoroslabu baratnom nem volt meg!-)) Nem feltetlenul kivanom meg a szortelenitest hiszen a noi labakon is nyilvan van szor, bar nagyon halovany normalis esetben szerintem. A sotethajuaknal elofordul, hogy latszik ,de az mar valoban esztetikai kerdes. A honaljnal meg igenis mindegy csak apolt legyen!
Előzmény: .menta. (2199)
.menta. Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2199
De gondolom a szőrtelenített női lábat és hónaljat jobban favorizálod, mint a szőröset?
Vagy ott is az ápoltság a lényeg? Nem hiszem!
Előzmény: Girland (2198)
Girland Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2198

Nezd,kovezz meg ,de szor szempontjabol nekem is mindegy , lenyeg, hogy legyen apolt es szep,ami szepsegnek nem csak az az egyetlen ismerve, hogy van-e rajta szor vagy nincs. Nagyon szep tud lenni ha van rajta akkor is es nagyon csunya tud lenni ha nincs rajta adott esetben. Ettol meg nem "mindegy csak punci legyen"!!!!!-)

Ha mar itt tartunk te kategorikusan meg tudod mondani, hogy milyen hajszinu pasi vagy no tetszik neked? Mert en nem!! nekem tetszett mar szoke, barna ,fekete ,voros, rovid haju hosszu haju, na jo kopasz meg nem volt!-))) Ez nem fekete-feher hanem nagggyon nagggyon szines dolog! Attol meg hogy valakinek tetszik a csupasz is meg a szoros is,attol meg nem mindegy neki csak punci legyen!

Uff , beszeltem! 

Előzmény: .menta. (2195)
Hermione_Granger Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2196
OFF Persze hogy írhatsz, azért van! :))) Várom!
Előzmény: berno (2191)
.menta. Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2195
Tessék, erről beszéltem: lásd lacát!
Neki mindegy! :)
Előzmény: El_Camino (2186)
laca76 Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2194
Háj!!
Én imádom a kopasz puncikad, de azért a szörösek sem csúnyák, pálda erre ez a kép is!
berno Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2191

Szia Hermióne

Lámlám egy ismerős. Vicces ez a minőségi csere, de jó. Igen nagy a különbség, legalább is nekem.
Kérdés: Írhatok a személyes mailodra? Kérdeznék egy-két dolgot.


Szia Menta
Igen, nem vagyunk egyformák. Szerencséd van, hogy neked nem okoz a borotva probit, de hidd el, és is kenegetem magam mindenhol.
Arról, hogy a barátom mit igényelt, és mit nem meg, hogy milyen pasik vannak arról nem nagyon írnék semmilyen véleményt, mert ha én pasikról írtam, akkor megremegett a föld, leszakadt az ég, kitört a szökőár, de ezt Hermióne tudja a legjobban.
Szóval volt egy sötét időszakom pasi mellett, és most kiértem a napfényre...és egészen más.
A barátnőm mellett kellet megtudnom, hogy mi is a jó egy nőnek a szexben. És, hogy milyen jó csupinak lenni...

Előzmény: Hermione_Granger (2184)
.menta. Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2190
Lehet, h. igazad van. Honnan tudod?? :))
valóban volt olyan pasi, akitől megkérdeztem, h. hogyan szereti jobban: borotválva, vagy fazonra igazítva, vagy hogyan? A válasz talán sejthető: mindegy!
Igen, ilyen ffitársaitok is vannak: MINDEGY! :)))

Azóta kicsit jobban figyelek ezekre az "apróságokra", mert a részletekben van a lényeg! És, ahogy én is szépen ápolom magam, úgy azt a ffitől is elvárom! De ez már egy másik topic témája :)
Előzmény: El_Camino (2186)
laca76 Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2189
Tessék egy szép kopasz puni nektek!!!!!!
.menta. Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2188
Szuper!
:)
Előzmény: Törölt nick (2185)
El_Camino Creative Commons License 2005.02.28 0 0 2187
OFF:
Pusztán kötekedésképpen:

"...vagy öt-hat hetente pokoli fájdalom néhány hétig?"

Most akkor mennyi időnként és mennyi ideig tart az a pokoli fájdalom? ;-)
ON:
Előzmény: berno (2180)
El_Camino Creative Commons License 2005.02.28 0 0 2186

"Kezdem azt tapasztalni, h. egyes pasiknak tényleg tök mindegy milyen a punci, csak legyen!! :))"

 

Talán csak nem a megfelelő pasikkal vannak tapasztalataid:-)

 

Előzmény: .menta. (2181)
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.28 0 0 2185

...menta..:....Kezdem azt tapasztalni, h. egyes pasiknak tényleg tök mindegy milyen a punci, csak legyen!! :))

 

traficc :....NEM mindegy........:-)))

Előzmény: .menta. (2181)
Hermione_Granger Creative Commons License 2005.02.28 0 0 2184
Szia Drága, ebben is hasonlítunk, én is gyantázom, és én is csak azóta, hogy minőségi cserét hajtottam végre partner-téren... :)
Előzmény: berno (2180)
.menta. Creative Commons License 2005.02.28 0 0 2183
Remek! :) Örülök neki, h. te nem tarozol az átlaghoz!
És tudod: a kivétel erősíti a szabályt!
Vagy: kinek nem inge, ne vegye magára!
;-)
Előzmény: gyurma szakkör (2182)
gyurma szakkör Creative Commons License 2005.02.28 0 0 2182
Nekem nem mindegy. Én mindíg megkövetelem, ha nem is a teljes csupaszságot, de lagalább a fazon igazítást, hogy a lényeges helyeken ne legyen szőrmók :)
Előzmény: .menta. (2181)
.menta. Creative Commons License 2005.02.28 0 0 2181
Helló, Nem vagyunk egyformák! Én is rendszeresen szőrtelenítem magam, borotvával! Soha nem pattogtam ki, nem gyulladt be. Egy hátránya van csak, h. 2-3 naponta újra kell csinálni, h. szép, sima legyen. Jah, és még valami: mindig bekrémezem (testápolóval) magam, ott is! És kész! Nekem ennyi! Amúgy igen, ez érdekes, amit írtál: a barátod nem igényelte, a barátnőd igényli. Kezdem azt tapasztalni, h. egyes pasiknak tényleg tök mindegy milyen a punci, csak legyen!! :))
Előzmény: berno (2180)
berno Creative Commons License 2005.02.28 0 0 2180
Puszika mindenkinek

 

Én itt az Indexen egy másik oldalon irogattam, kértem és kaptam tanácsokat, és nem állom meg, hogy ne szóljak bele az itt olvasottakba, mivel érintett vagyok. Nem akarok senkit semmire rábeszélni, csak a tapasztalataim, véleményem szeretném megosztani, és főleg lányoknak szól.

 

Kezdem ott, hogy míg barátom volt volt, bizony én szőrös voltam. Nem igényelt nagy alsó fodrászolást, csak a széleken szedtem le a jólápoltság kedvéért, de középen háborítatlan maradt. Kezdetben borotváltam, de ettől rendesen kipattogzott, szúrt, krémet is kipróbáltam, és az sem a legjobb. A gyanta vált be a legjobban. Kezdetben nagyon fájt, de mostanra már meg sem kottyan, igaz változott közben a szőr erőssége, gyengébb lett.

Amíóta a barátomat barátnőre cseréltem, Ő megköveteli a teljes simaságot tőlem. Először borotvával fosztott meg a szőrzetemtől. Az eredmény jó is volt, kb. egy napig, utána viszketett, szúrt, begyulladt. Ezután legyantázott, kb. három-nény hete, hogy teljesen sima vagyok, és csudi jó.

Igaz, fájdalmas, néhány percig, míg a művelet tart, de utána hetekig jó az eredménye, nem pattogzik úgy ki, nem szúr.

De mi a jobb? Nem fáj, és szúr, begyullad, hetente ismétlni kell, ez a borotválás, vagy öt-hat hetente pokoli fájdalom néhány hétig? Én az utóbbi mellett döntöttem, mert az ember a kedveséért mindent meg tesz.

teljesenmindegy75 Creative Commons License 2005.02.27 0 0 2179
akkor megegyszer: az oroszlan sirva enné ...

(kivancsi lennek, miert tunt el a korabbi hozzaszolasom a kettöspont utani mondattal)
Előzmény: laca76 (2164)
.menta. Creative Commons License 2005.02.26 0 0 2178
Most, h. már ennyien elmondtátok véleményeteket, inkább menjünk tovább! (Nekem a szilikon mellek nem tetszenek rajta!) Tegyetek be olyan puncikat, amik nektek tetszenek! :)
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.26 0 0 2177

"Ezekhez a képekhez mit szóltók, nem rossz mi???????"

Nem rossz, mert nem árt vele senkinek saját magán kívül. Az én véleményem (egyszóval): rusnya. Egyedül, ami tetszik rajta a bikini világos nyoma. 

Előzmény: laca76 (2164)
Zak Creative Commons License 2005.02.26 0 0 2176
no comment
Előzmény: laca76 (2164)
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.26 0 0 2175
Szörnyű. Egyedul a feneke ok.
Előzmény: laca76 (2164)
explosives Creative Commons License 2005.02.26 0 0 2174
Nem,nem tetszik.Legalábbis nekem nem.Ez a nőci meg a képeken nagyon gáz.
Yorika Creative Commons License 2005.02.26 0 0 2173

Komolyan érdekelne, hogy ez valóban tetszik a pasiknak?

Nem irígység beszél belőlem. Én is szívesebben nézem meg a sportos lányokat, mint az itt-ott lengedező hájas csajszikat...

De mért jó az, ha egy lánynak két tenyérnyi "rés" van a két melle között, és kiáll, mint két odarakott labda?

Szóval szilikonban is lehet - ha nem is a természetesre, de legalább arra hasonlító cickókra törekedni, vagy nem?

Vagy most már ez a trendi, a szupi, meg minden ilyesmi?

Előzmény: laca76 (2164)
TTAMAS Creative Commons License 2005.02.23 0 0 2165
Műanyag. :((
Előzmény: laca76 (2164)
laca76 Creative Commons License 2005.02.23 0 0 2164
Ezekhez a képekhez mit szóltók, nem rossz mi???????

El_Camino Creative Commons License 2005.02.22 0 0 2163
aham
Előzmény: Huszonhármas (2161)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!