Keresés

Részletes keresés

Hun Quijote Creative Commons License 2010.10.18 0 0 6287

Je pardon ?

 

Te lattal ilyet a hsz-ban ?

 

En nem.

 

Egyebkent a zzorban tonkreteszi a devizahiteleseket is, hiszen most 277.00-ig gyengult, ellenben a Fleto regnalasa "eredmenyekent" volt 310 is..De ne feszegessuk a multat...

 

Dilletans ?

 

Ki az, gyere meselj ?

Előzmény: Libertine (6282)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.18 0 0 6286
Én nem adok senkinek se kölcsönt kamat nélkül.

Küldjük a verőembereket? Ez már tűrhetetlen! :))
Előzmény: Törölt nick (6285)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.18 0 0 6284
Hmm, a rigmus ugyanaz, mint az előző kormány idején, csak más névvel, de valóban, ekkora szemétségeket a szocik sem csináltak. Visszasírjuk mi még a szimpla korrupt politikusokat... :)
Előzmény: Libertine (6280)
Hun Quijote Creative Commons License 2010.10.18 0 0 6283

"ez összes befizetésre szánt pénzem"

 

Ember, eddig is levontak a fizetesedbol, csak masok "hasznositottak"..

 

"nekem minden fillérem rendesen el van számolva ha tudni akarod."

 

Nem is rad celoztam, mert nem is tehetnem...Ellenben, nem emlekszem, hogy amikor a kulonadot a nyakunkba tettek, ugyanilyen vehemensen nyomattad..

 

 

Akkor biztos orulsz, hogy jovore csak 16 % + bruttositast kell fizetni..En igen !

Előzmény: Törölt nick (6277)
Libertine Creative Commons License 2010.10.18 0 0 6282
Akkor legyen 500 Ft egy euró? Az még jobb az exportnak...dilettáns.
Előzmény: Hun Quijote (6276)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.18 0 0 6281
Kezd normálisan gondolkodni. A végén egyetértünk vele.
Előzmény: toloba (6272)
Libertine Creative Commons License 2010.10.18 0 0 6280

Bolseviki szerint a nyugdíjam csak az államnál (azaz nála) van biztonságban...hát, finoman szólva is vannak kétségeim...

A járulékomból akarja fizetni MOST a nyugdíjakat, 30-35 év múlva meg majd egy nagy 0-át fogok kapni nyugdíjnak (addigra szerintem már kihalásos alapon fog menni).

Orbán takarodj!

Törölt nick Creative Commons License 2010.10.18 0 0 6278
Hát akinek van "csomó pénze" az jól is teszi :)
Előzmény: Törölt nick (6274)
Hun Quijote Creative Commons License 2010.10.18 0 0 6276

Vegre !

 

Javul az export versenyelonye.

Előzmény: toloba (6268)
dedalon74 Creative Commons License 2010.10.18 0 0 6275
Szóval az bukott, aki benne se volt, de a te befizetésed megvan?
Milyen %-ról beszélsz?
66%-ot fog kapni minden nyugdíjas 2013-tól????
Előzmény: Törölt nick (6270)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.18 0 0 6274
9 órakor áttettem egy csomó pénzemet OTP részvényből CHF-be.
Előzmény: toloba (6268)
Hun Quijote Creative Commons License 2010.10.18 0 0 6273
Lambada olvtars ???? MUhahahah azon elcsodalkoznek, nem kicsit, nagyon !
Előzmény: Törölt nick (6261)
toloba Creative Commons License 2010.10.18 0 0 6272
Gyurcsány: lesz még ebből nemzeti kushadás

Újabb blogbejegyzést írt a volt kormányfő.



"Azt írják a hozzászólók, hogy a magánynyugdíj pénztárak kormányzati lenyúlása nem lopás, hanem sikkasztás. Lehet, hogy igazuk van, de nem hiszem, hogy ez a lényegen változtat" - kezdi legújabb blogbejegyzését Gyurcsány Ferenc.

A volt kormányfő szerint arra, hogy a pénztárak tiltakoznak a kormány tervei ellen, népszavazást helyeznek kilátásba, nyomást gyakorolnak a kormányra, Orbán Viktor válasza csak ennyi: "Ugrálunk, ugrálunk?"

"Majd én megmutatom nektek hol lakik az Úristen! Teszek róla, hogy ne legyen kedvetek szkanderozni a Nemzeti Ügyek Kormányával – teszi hozzá gondolatban a kormányfő. Így aztán kinevezi Selmeczit, akinek egyetlen feladata van: elvenni a pénztárak kedvét a szembeszegüléstől. Zsarolás ez kérem a javából" - fűzi tovább a gondolatot Gyurcsány, megjegyezve, hogy szerinte az orbáni "szép új világ" lényege, hogy aki nincs velünk, az ellenünk van.

"Így épül a nemzeti egyetértés. Lesz még ebből nemzeti kushodás, ha nem vigyázunk" - írja befejezésül az egykori miniszterelnök.

Gyurcsány az utóbbi hetekben aktívan blogol. Legutóbb a nyugdíjpénztárak megsarcolása kapcsán azt írta: „Orbán belenyúl a zsebünkbe. Büszke zsebtolvajként ráadásul úgy tesz, mintha ebben semmi kivetnivaló nem lenne”.
Hun Quijote Creative Commons License 2010.10.18 0 0 6271

"és ezért kell ellopni az összes pénzem mer akkor jobb lesz nekem ?"

 

Nocsak, gyere meselj  ki lopta el az OSSZES penzed ?   :))

 

Ne komolytalankodj mar...

 

 

Hihetetlen, hogy mennyi adofizeto van ebben az orszagban, csak latnank mar, hogy nem evi 2000 huf a becsult feketegazdasag merete...

Előzmény: Törölt nick (6258)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.18 0 0 6269
Ejnye, olyan fiatal nem lehetsz hogy ezt elhidd!
Nem lesz itt semmiféle visszafizetés, nem is ígérte ezt senki. Jogszabályt módosítanak mielőtt az első befizetéseket eltérítenék. És azután megy minden nyugdíjjárulék a közösbe. A manyup-ak ellehetlenülnek, szépen csordogálnak a csőd felé, és a tagjaik pánikszerűen lépnek vissza az államiba, és a már megtakarított pénzüket is dobják be a közösbe.

Kampec. Ennyi volt. Forradalom van.
Előzmény: Törölt nick (6260)
toloba Creative Commons License 2010.10.18 0 0 6268
A hazai deviza reggel hirtelen gyengülni kezdett az euróval szemben. A befektetőknek kétségeik vannak a nyugdíjkérdéssel kapcsolatban ...
Hun Quijote Creative Commons License 2010.10.18 0 0 6267

"De azt sem lehet rá mondani, hogy lopás."

 

Nem is mondtam...

"éppen ha közben volt egy-két nagyobb pofára esés"

 

Egy volt, 2 eve utott be a krach, addig aranytojast tojo tyuk volt, csokkeno kamatok, emelkedo tozsdek, es megsem sikerult semmi real gyarapodast elerni, ez nem engem minosit...

 

"Ezen még godnolkodom, de nem gyanús, ha nagyjából egyetértünk :))) ?"

 

Na mar mindenki gyanus aki nem funkcionalis analfabeta ? :)

 

A celban szerintem egyetertunk, de mas utvonalon akarunk odaerni...:)

 

 

Előzmény: Törölt nick (6256)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.18 0 0 6265
Tölgyessy szerintem beletrafált. A kormány azt reméli, hogy százezrek fognak visszalépni az állami biztosításba, és ebből visszafizethetné a manyupot a pénztáraknak. Nem nektek, a ti nyugdíjatokra lesz garancia.
Előzmény: Törölt nick (6260)
dedalon74 Creative Commons License 2010.10.18 0 0 6264
Mennyit buktál a magánnyugdíj pénztáradnál?
Kérdezhetném úgy is, mennyi az utóbbi években keletkezett 4 milliárd dolláros veszteség rád eső része?
Ki is lopott meg téged?
Előzmény: Törölt nick (6258)
macmester Creative Commons License 2010.10.18 0 0 6257
Meg fogja termelni, max. nem itt, hanem kicsit odébb és les kereskedő aki idehozza...

Előzmény: dinamo vodka (6231)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.18 0 0 6254
"A pénztárak lopják évek óta a befizetők pénzét, rendszeresen és módszeresen."

Az enyémet már nem sokáig! Áldott legyen Orbán Elvtárs Bajtárs Testvér, és az Ő összes tettestárasa, aki majdan megszabadít engem a vérszívó kizsákmányolóktól, és mellesleg a nyugdíjra félretett pénzemtől is. Immáron egy szemernyi kétség sincs énbennem: A Nemzeti Együttműködés Rendszere boldog és gondtalan öregkort biztosít majd jómagam és szeretteim számára. Ennél mi sem biztosabb, hiszen megígértetett:

"És jő majd a fiú az Alcsút földjéről, és elveszi ő majd a te magánnyugdíjadat, és te panaszkodol és kárhoztatod Őt ezért. De meglásd, ezüsthajón fogja Ő tenéked visszahordani a te elvett pénzedet, mégpedig ezerszerét annak, amit Ő tetőled egy rövid időre kölcsönvett. Adj hát hálát és tiszteletet Orbán Elvtárs Bajtárs Testvérnek, mert bár a te halandó elméd fel nem foghatja az Ő kifürkészhetetlen szándékait, de ím, láthatod majd, hogy Ő a kiválasztott, és övé a bölcsesség, a dicsőség és a hatalom mindörökkön örökké. Ámen."
Előzmény: eddig (6236)
aamen Creative Commons License 2010.10.18 0 0 6253
"miért nem a piacról vesz kölcsön az állam"

kolcson vesz a gdp 3,8 ill. a 3 %-ig, tobbet nem vehet fel, akarmennyire is szeretne es akarmennyire szivesen adnanak a hitelezok.

"A 14 hónap gondolom "bűntetőkamattal" értendő"

semmifele buntetokamatrol szo nincs, a 14 honap arra lesz alkalmas hogy egyreszt kivereztessek a manyupokat masreszt folyamatosan nyomhassa a fideszkezbe kerult allami media az antikapitalista bolsevik propagandat aminek a vegen a tagok nagyobbresze onkent es dalolva viszi at a ra juto felhalmozott vagyont az allamiba, ahol az aztan masnap el is fog tunni a 13. 14. 33. havi nyugdijra.
Előzmény: Törölt nick (6250)
Hun Quijote Creative Commons License 2010.10.18 0 0 6251

Nem baratom, ez olyan, hogy valakinek odaadsz 10 milliot HUF-ot 2000-ben, es most visszaad 10 milliot, na ez NULLA, a tobbi kodosites.

 

En erre nem lennek buszke, mint alapkezelo...

 

 

"hogy közben az állam folyamatosan pumpálja a hiányzó pénzt az adóforintokból a nyugdíjrendszerbe"

 

Hat ez az...Minek ? Elmegy mukodesi koltsegra, es a real hozam pedig NULLA.

 

Mondom, szerintem is aggalyos sok szempontbol a mostani intezkedes, de nem azert, mert ajajajaj szegeny penztarak..

 

 

Előzmény: Törölt nick (6249)
mavtelep Creative Commons License 2010.10.18 0 0 6248

Egészen addig, amig esetleg más párt nyeri a választásokat.

Ez lesz az időzített bomba.

Előzmény: Törölt nick (6213)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.18 0 0 6247

Most kezd derengeni előttem, hogy a Fidesz miért 14 hónapig tartja vissza a manyup felé a pénzt. 2011-ben először magyar, majd lengyel elnökség lesz az EU-ban. A Fidesz úgy látszik a lengyelektől várja az áttörést.

Előzmény: Törölt nick (6242)
dinamo vodka Creative Commons License 2010.10.18 0 0 6246
olyantól kell kölcsön "kérni", akinek a legkisebb ereje van a behajtáshoz
Előzmény: Törölt nick (6242)
Hun Quijote Creative Commons License 2010.10.18 0 0 6245

Nos akkor jojjenek a tenyek :

 

http://magannyugdijpenztaram.hu/online/magannyugdij-penztari-tudnivalok/atlagos-10-eves-magannyugdij-penztari-hozamok-2000-2009/

 

Ha ezeket korrigalod a 10 eves inflacioval ami a PSZAF szerint 5.90 % volt, akkor kozeptavon ( 10 ev intervallum ) bizony egy nagy nulla...

 

A kerdes csak azt, hogy minek akarod latni..

 

Szerintem nem lopas, de nem is siker, hanem egy nulla

Előzmény: Törölt nick (6241)
marcipannyuszi Creative Commons License 2010.10.18 0 0 6243
OV: Csak az állam garantál
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.18 0 0 6240

Konkrétan beszélj.

Pl a manyup most milyen forrásből kapja az évi kb 350 milliárd forintot? Konkrétan milyen forrásból? Nem elegendő azt mondani, hogy a költségvetésből, hanem azon belül milyen forrásból? Ha ismered legalább a forrást, akkor világosodni fog valami neked.

Előzmény: Lesz ez még másként is (6233)
gunyoros Creative Commons License 2010.10.18 0 0 6239

Jajj, megjött a kiflitolvaj szóvivője..

 

Pfujjj, mocskos manyup!

Nevetségesek vagytok ezzel a mumus gyártással.

Előzmény: eddig (6236)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!