Keresés

Részletes keresés

presszió Creative Commons License 2019.04.16 0 0 9424

 

Hány nick néven gusztustalankodik még? 

Maga egy elmebeteg, egyáltalán tudja, hogy most mit hordott össze!  

Rövid időn belül, egy szép fehér, elől-hátul kötős zubbony lesz a mindennapos ruházata! 

Remélem, meg fogja tudni az úriember, hogy mit művelt itt a nevével!  

Ha tudnék, akkor sem segítenék egy ilyen szar alaknak, mindenki másnak igen!     

 

 

Dr. Szemerédi

Liliomfi Adorján Creative Commons License 2019.04.16 0 0 9423

Na mi van? Szabót megint kiengedték az elmegyogyóból?

Úgy látszik sokat nem javítottak az állapotán, mert azóta nőnek képzeli magát, és dr Szemerédi Etelkának szólíttatja magát. Vagy ez a teljes agymosás gender módra?

presszió Creative Commons License 2019.04.16 0 0 9422

 

A kedves édesanyját tegezze le, meg a hozzátartozóit hülyézze le, biztosan kultiválni fogják!

Jobban tenné, ha Sényi úr munkáját segítené! 

Harcoljon meg a bevételéért! 

Amivel meg egyidős, azzal játszódjon tovább! 

 

 

 

Dr. Szemerédi

nyakfogom Creative Commons License 2019.04.15 0 0 9421

RAJTAM KÍVÜL NINCSEN EGYETLEN JELENTKEZŐ SEM ITT ,AZ INDEXEN TÖRTÉNŐ  BAUMAGOS ÖSSZEFOGÁS MEGJELENÍTÉSÉVEL,ÉS DEMONSTRÁLÁSÁVAL KAPCSOLATBAN.

 

ELSŐ NEKIFUTÁSBÓL CSAK A RENDES,ÉS A NICK NÉV MEGADÁSÁVAL INDÍTSUNK:

 

1.SÉNYI MIKLÓS (NYAKFOGOM) VISSZA KÖVETELEM A BAUMAG ÁLTAL KICSALT,ÉS ELRABOLT PÉNZEMET.

2........................

3........................

 

KÍVÁNCSIAN VÁROM A MÁSODIK JELENTKEZŐT.

 

AZ ÖSSZEFOGÁS MEGJELENÍTÉSÉRE VONATKOZÓAN A FENTINÉL JOBB ÖTLETET IS ELKÉPZELHETŐ.

LEHETŐLEG MOST ,MÉG AZ ELEJÉN EGYEZZÜNK MEG A KIVITELEZÉS FORMÁJÁBAN, MÓDSZERÉBEN.

VÁROM A JÓNÁL JOBB ÖTLETEKET .

 

HAJRÁ BAUMAGOSOK!

 

duma doszt pénz meg nuku Creative Commons License 2019.04.15 0 0 9420

Etelka de De-presszió!

 

 

Te tényleg ennyírre hüllye vagy, vagy csak megjátszod? Nekünk ugyan mindegy, mert a végeredmény ugyanaz.

 

Nem lészel te bűnbak, ha megjeleníted az állítólagos Szabó bejegyzésének, akit te emlegetsz itt, hiteles forrását. Nem fogod fel? Nem.

Te vagy Szabóval elfoglalva, te citáltad őt ide.

 

A golyó a te fejedben leledzik, és már súlyos károkat is okozott a jelek szerint.

Előzmény: presszió (9419)
presszió Creative Commons License 2019.04.15 0 0 9419

 

Nem én hozom fel folyamatosan Szabó úr nevét, önök vannak vele állandóan elfoglalva, önök kíváncsiak a munkásságára, én csak egy esetben

mertem rá hivatkozni, többször már nem is fogok, mert nem szeretnék én is bűnbakká válni!       

 

Hagyatkozzon Sényi úrra, most már, ő a konkrétum, ö a megoldás kulcsa!

 

Figyelje az intelmeit, én is azt teszem!

 

Ahogyan kértem, szórakozzon tovább, amivel egyidős!

 

Ne feledje, a kíváncsiság, sokszor gyorsabban öl, mint a golyó!

 

Én mindig is, a tisztességes, a becsületes, a hazájukért (pénz kivételével) mindent feláldozó, nagy nemzeti fideszes honatyákat fogom sztárolni!      

 

 

 

Dr. Szemerédi

bevétel Creative Commons License 2019.04.15 0 0 9418

Magát dr Szemerédinek nevező presszió!

 

 

 

Nyugodt lehet, amennyire maga segíti Sényi úr reményteli kezdeményezését,annyira mi is fogjuk. Hol tart a támogatásában?

 

Írja le, hogyan harcol a pénzéért, azon kívül hogy reménykedik és egy Szabó nevezetű, nem tudni, egyáltalán létező egyént sztárol itt.

 

Maga szórakozik itt sok emberrel, ahelyett, hogy végre rátérne a konkrétumokra.

Előzmény: presszió (9417)
presszió Creative Commons License 2019.04.15 0 0 9417

 

Az ilyen földhöz ragadt, begyepesedett alakok miatt nem verték nagydobra a megnyert pereket!

Világos, hogy a károsultak ellensége!

Azt hisz amit akar, tojok rá, és tudja mit, ön fogja be!

A vergődése helyett, inkább segítse Sényi úr reményteli kezdeményezését!

Ne hagyja cserben, mert ő lehet, az egyik reményünk!

Ön is harcoljon meg a bevételéért!

Én is ezt teszem!

A továbbiakban meg, keressen magának más játszópartnert, azzal szórakozzon, vagy, amivel egyidős!

 

 

 

DR. Szemerédi

bevétel Creative Commons License 2019.04.14 0 0 9416

Magát dr Szemerédinek nevező presszió!

 

 

 

A kb. 10.000 magyarországi Szabó melyikének facebook oldaláról tölthető le a maga szerint eltitkolt, nagyon fontos hír, mondja már meg!

Ha ön letöltötte onnan, akkor miért nem osztja itt meg a forrást?

 

A maga Szabója is benn e volt a nyolcban, aki visszakapta a baumagos pénzét, ezért a nagy istenítése? Milyen ígéretet lát ebben a saját pénzének visszaszerzésének szempontjából?

 

A maga hülyesége határtalan, meg az az arcátlanság, ahogy itt másokat is hülyére akar venni.

Maga a fantom lény, mert teljesen egyértelmű, hogy maga sem nem Etelka, sem nem Szemerédi, de legkevésbé dr!

Maga nem bűnbak, csak egy többszörösen hülyére vett áldozat, aki mindent elhisz nyakló és bizonyítékok nélkül.

Ha magát hírbe hozzák Szabóval, azt nem csak magának köszönheti? Most hírbe akar kerülni Szabóval, vagy nem? Ha nem, akkor fogja be! Ha igen, akkor jelölje meg a hiteles forrást!

Előzmény: presszió (9415)
presszió Creative Commons License 2019.04.14 0 0 9415

Szálljon már magába és használja a józan eszét!

Én csak jót akartam tenni azzal, hogy a tudomásukra hoztam egy eltitkolt, nagyon fontos hírt!

Lehet, hogy ezzel máris bűnbakká váltam!

 

Ez a hír minden károsultnak reményt adhat, mert, ha nekik sikerült, másoknak is sikerülhet!

Utoljára tájékoztatom arról, hogy az ön által hiányolt bejegyzés, Szabó úr facebook oldaláról letölthető, amit korábban ide raktam fel!

Egy biztos, az arcátlansága, a pofátlansága határtalan, innentől kezdve már egyáltalán nem érdekel, hogy mit akar elhinni, és mit nem!

 

Az is hidegen hagy, hogy mit feltételez rólam, másokról, és, hogy kivel akar minden alap nélkül hírbe hozni!

Nem szeretnék tovább magyarázkodni egy fantom lénynek!  

Ön egy nemkívánatos, ostoba lény!  

 

 

 

DR. Szemerédi

 

 

bevétel Creative Commons License 2019.04.14 0 0 9414

Magát dr ?! Szemerédinek nevező presszó!

 

 

Világosítson már fel arról, hogy maga mit tesz a pénze visszanyerésének érdekében azon kívül, hogy itt elismerően nyilatkozik valami Szabó nevezetűről, akit ugyan nem ismer, de biztosra állítja, hogy sokat tett a károsultakért. Továbbá hivatkozik Szabó egy darab aláíratlan írására, aminek a forrását Ön nem hajlandó megjelölni. Valamint Szabó más egyéb jó cselekedeteinek garmadáját sem hajlandó megnevezni, annak ellenére sem, hogy írásából kitűnik, ön Szabó feltétlen és elkötelezett híve. Talán azért nehogy valaki is megtudja miről is van szó? Mi ebben a logika? 

 

Azt hallotta, hogy nyolcan visszakapták a pénzüket, de nem tudja kik azok. Szóval maga is azon vadászok közé tartozik, akik jártak Afrikában, és találkoztak ott olyan vadászokkal, akik találkoztak már olyan vadászokkal, akik láttak már oroszlánt és ettől nagyon eredményesnek érzik magukat.

 

Maga követelőzik itt egy hónapja, hogy mindenki vállalja fel a nevét.

 

Akkor az állítólagosan létező Szabó neve alatt miért nem olvasható egy bejegyzés sem? Miért van szüksége Szabónak az ön közbenjárására, hogy itt közzétegye a neki tulajdonított leleplező, igazságfeltáró írását? Miért nem teszi meg ezt ő saját kezűleg, a saját neve alatt?

 

Miért nem biztatja Szabót is, hogy vállalja fel saját magát és végre remegő kézzel vegye le az álarcot ö is magáról! Miért csak másokat utasítgat erre?

Úgy látszik a logika nem az erőssége!

 

Így a többiről ne is ejtsünk szót. Maga fáraszt itt minket az ostobaságaival, amit akár abba is hagyhat. Úgysem hiszi senki, hogy maga dr Szemerédi.

 

 

Előzmény: presszió (9413)
presszió Creative Commons License 2019.04.14 0 0 9413

 

A pénzüket így, úgy megkapó szerencsés emberek kilétét sajnos még homály fedi, ezért se tudom megnevezni őket, csak azt tudom, hogy nyolc károsult már megkapta!

De, ha tudnám, felhatalmazásuk nélkül, akkor se verném nagy dobra! 

Szerintem, nekik kellett volna ezt már korábban megtenniük?!

Valami okuk biztosan lehetett, lehet rá!

Jó lenne, ha egyesek végre felfognák, nem ismerem Szabó urat, így, ő se ismerhet engem!

Már csak ezért se fárasszák magukat!

Ne mossanak senkivel össze!

Legelőször saját magukat számoltassák el, hogy mit tettek eddig, és csak utána merjenek követelőzni, bárki felé is!

 

Ön pedig, sült galambra váró valaki, nézzen magába, majd a saját nevével fémjelezve, vegye fel a harcot a "bevétele" érdekében, ne másoktól várja el azt!

 

A lehetőség most adva van, így, ön is álljon be Sényi úr mögé!

Erre bíztatok én is mindenkit!  

 

 

 

DR. Szemerédi

nyakfogom Creative Commons License 2019.04.13 0 0 9412

 

AZ ALÁÍRÁSGYŰJTÉS ELINDÍTÁSA ELŐTT AZ EGYESÜLET ELNÖKÉVEL MEGÁLLAPODTUNK ABBAN,HOGY:

 

AZ EGYESÜLET AZ ALÁÍRÁS GYŰJTÉST KIZÁRÓLAG A BAUMAGOSOK KÁRENYHÍTÉSE ÉRDEKÉBEN FOLYTATJA, NEM PEDIG AZ EGYESÜLET A FIZETŐ TAGLÉTSZÁMÁNAK NÖVELÉSE CÉLJÁBÓL.

 

TUDOMÁSOMRA JUTOTT AZ,HOGY ENNEK ELLENÉRE AZ EGYESÜLET TAGTOBORZÁST IS FOLYTATOTT.

 

MÁSRÉSZT MEGKÉRDEZEM TŐLED,HOGY TE MENNYI ALÁÍRÁST GYŰJTÖTTÉL ANNAK IDEJÉN?

 

UGYAN IS ,A LEGTÖBB KÁROSULT-TISZTELET A KEVÉS KIVÉTELNEK- AKKORIBAN NEM VETTE A FÁRADSÁGOT,CSAK A MARKÁT TARTOTTA.

 

LEGTÖBBEN ARRA VÁRTAK,HOGY A  SÜLT  GALAMB MAJD A SZÁJUKBA REPÜL.

 

ÍGY VAN EZ MOST IS.

 

NEKEM 1 MILLIÓM VESZETT EL.

 

CSODÁLOM AZOKAT,AKIK A SOK MILLIÓ VESZTESÉGÜK ELLENÉRE MÁIG INAKTÍVAK.

 

REMÉLEM FELHOMÁLYOSÍTOTTALAK EGY KICSIT.

 

 

Előzmény: eesooc (9407)
nyakfogom Creative Commons License 2019.04.13 0 0 9411

EDDIG,AZ EGYESÜLET ALÁÍRÁSGYŰJTÉSÉNEK A :

 

                                                 M Ó D S Z E R E 

VOLT SIKERTELEN. 

 

ITT,AZ INDEXEN SOKKAL EGYSZERŰBB LENNE DEMONSTRÁLNI A BAUMAGOSOK TÖMEGEREJÉT.

 

EHHEZ AZONBAN ELŐSZÖR NYAKON KELL CSÍPNI A BAUMAGOSOK ANONIM ELLENSÉGEIT,AKIK ITT

 

AZ INDEXEN, A LITTY-LOTTY ÍRÁSAIKKAL EDDIG SIKERESEN MEGHIUSÍTOTTÁK A KÁROSULTAK

 

EGYSÉGES FELLÉPÉSÉT.

 

TUDNI KELL OLVASNI, AZ ÁLL KÁROSULTAK ÁLTAL LEÍRT SOROK KÖZÖTT.

 

A BAUMAGOS TÖMEGERŐ, INDEXEN TÖRTÉNŐ DEMONSTRÁLÁSÁNAK MÓDSZERÉT A KÉSŐBBIEKBEN,

 

KÖZÖS ERŐVEL KELL KIDOLGOZNUNK.

 

MÁR TÖBBSZÖR BEBIZONYOSODOTT AZ,HOGY MA MÁR,A BAUMAGOSOK EREJE 

KIZÁRÓLAG AZ ÖSSZEFOGÁSBAN VAN.

MINDEN MÁS MÓDSZER=

A DUPLA NULLÁVAL.

 

 

 

Előzmény: eesooc (9407)
bevétel Creative Commons License 2019.04.13 0 0 9410

 

És adós maradt az állítólagosan létező Szabó facebookra feltöltött, és aláírt írásával is.

Előzmény: presszió (9408)
bevétel Creative Commons License 2019.04.13 0 0 9409

Kedves magát dr Szemerédinek nevező presszió!

 

 

 

Ha valaki öt szerencsés baumagos pereskedés után végre visszanyerte a pénzét, és erről önnek tudomása van, nevezze meg őket, had kérjünk tanácsot tőlük, hogyan lépjünk tovább.

Biztosan segítő készek lesznek, bár ha eddig nem segítettek a többieken, miért pont most tennék?

Mindenki tudja, ha született ilyen ítélet az csak a felpereseket érinti, a többi 11.995-öt károsultat nem.

A pletykáknak meg higgyen csak maga, mi a konkrét tényeknek hiszünk.

Nyilván megvan az oka annak, hogy a pénzüket ilyen-olyan alkuk révén esetleg megszerzők nem verik nagy dobra az örömüket.

Az álarcosbálban meg a kosztümös színdarabban maga érzi jól magát a legfőképpen. Nehogy azt higgye, hogy ha különböző neveket firkálgat az irományai alá, attól bárki előtt is hitelesebbé vált egy pillanatra is.

Beállt a vég nélkül okoskodók táborába maga is, csak azt nem közölték itt még senkivel, hogy a 11.995 károsult mihez kezdjen a leírtakkal, hogyan harcoljon a pénzéért?

Ezzel az információval az önök által állandóan emlegetett Szabó úr adós a fórumozóknak, ha ugyan létezik.

Majd ha Szabó, mint fő arctalan kilép a félhomályból és a saját nevét vállalva nemcsak a tényeket, hanem a megoldás mikéntjét is felmutatja, akkor talán elindulhat valami. 

 

 

Előzmény: presszió (9408)
presszió Creative Commons License 2019.04.13 0 0 9408

 

 

 

Álarcban vitézkedő valaki, most nagyon melléfogott, ugyanis a minap tudomásomra jutott, hogy bírósági ítélet alapján, 5 szövetkezeti károsult, már korábban hozzájutott a pénzéhez!

És, ha a pletykáknak hinni lehet, 3 károsult pedig, peren kívül, kamatostul kapta meg!

Látja, senkit nem kell eltemetnie!    

Ön is harcoljon meg a pénzéért, ahogyan ők tették azt!

Álarcosbálban, vagy egy kosztümős színházi darabban biztosan frenetikus sikert aratna!

Az arctalanság itt nem kifizetődő, intő példa legyen ez, hát mindenkinek!

 

Hagyatkozzon Sényi úrra, és álljon be ön is a sorba, persze a nevét adva!

 

 

DR. Szemerédi

eesooc Creative Commons License 2019.04.12 0 0 9407

Volt eredménye az aláirás gyöjtésnek?

Előzmény: nyakfogom (9406)
nyakfogom Creative Commons License 2019.04.12 0 0 9406

NEM NEKED SZÁNTAM,DE LÁTOM MAGADRA VETTED.

 

SZÁZ ÉVIG OKOSKODHATSZ MÉG :

 

A JOGI VONAL MÁR RÉG BEDÖGLÖTT.

 

AKKOR PEDIG MI A CÉLJA ENNEK A  TEMÉRDEK JOGI OKOSKODÁSNAK?

 

ÉN TUDOM,HOGY EZ A BAUMAGOSOK KÁRÁRA TÖRTÉNIK,DE LÉGY TE IS EGYSZER VÉGRE ŐSZINTE,HA MERSZ.

 

HA NEM TUDOD,VAGY NEM AKAROD ELMONDANI A FENTI EGYSZERŰ KÉRDÉSRE A VÁLASZT,AKKOR TALÁN MAJD EGYSZER, EGY IGAZI KÁROSULT, VALAHOL VALAMIKOR FELVILÁGOSÍT. 

 

EDDIG SZÁZEZERSZER MANTRÁZTÁTOK A SEMMIT,EZÉRT NEM   HALAD A BAUMAGOSOK ÜGYE. 

 

A BAUMAGOSOK EREJE,ÉS A PROBLÉMÁJUK MEGOLDÁSÁNAK LEHETŐSÉGE A MAI

 

VILÁGBAN,KIZÁRÓLAG EGYEDÜL AZ ÖSSZEFOGÁSBAN VAN.

 

ÚGY GONDOLOM,HOGY EZ A FÓRUM ALKALMAS LEHET A BAUMAGOSOK EREJÉNEK,ÖSSZEFOGÁSÁNAK DEMONSTRÁLÁSÁRA.

 

EZT A LEHETŐSÉGET PEDIG CSAK KIPRÓBÁLÁS UTÁN LEHET MINŐSÍTENI.

 

A RÉSZLETEKET  ELŐSZÖR PEDIG ITT TISZTÁZNI KELL .

 

EHHEZ MINDEN IGAZI KÁROSULT :

 

1.ADJON ÖTLETEKET.

2.ÉS ADJA A NEVÉT .

 

EZEN KÍVÜL MÁS MEGOLDÁS NINCS A BAUMAG KÁROSULTAK KEZÉBEN.

 

 

ENNEK AZ OLDALNAK A LEHETŐSÉGÉT  NEM A JOGI LOCSI-FECSIRE KELL ELPAZAROLNI.

 

A JOGI LOCSI-FECSI CSAK A KÁROSULTAK ELLENSÉGEINEK JÓ,

 

EZ A KÁROSULTAKNAK PEDIG EGYENESEN KÁROS,ÉS AZOK HALÁLÁT JELENTI.

 

 

Előzmény: összeomlás (9404)
duma doszt pénz meg nuku Creative Commons License 2019.04.12 0 0 9405

 

Ó 4 év óta, mióta kinyitottad a szöveg ládádat te nem tartottál itt fel senkit, csak azt nem írtad meg, hogy hogyan lesz ebből valódi kártérítési esemény minden hozzád hasonlóan áthintázott földi halandónak.

Leléphetsz, de minden fórumozó erre lenne kiváncsi, erre meg sosincs válaszod.

Te hozzá értőnek adod ki magadot, azt a nagy szakértelmedből legalább lett neked pénzed, és rajtad kívül valakinek is?

Előzmény: összeomlás (9404)
összeomlás Creative Commons License 2019.04.12 0 0 9404

 

Attól, hogy a tagi, vagy egyéb kölcsön, Nem befektetési termék, még lehet, jogügyletnek tárgya!

 

Viszont, jó, ha tudják!

Ez, egyáltalán szóba sem kerülhetett, mert a befektetők szerződési akarata, NEM kölcsönnyújtásra, NEM kölcsönadásra, hanem, csakis, az üzletrészek, célrészjegyek megvásárlására irányult! 

De, egyébként sem irányulhatott volna másra, ugyanis, ezen ingatlanbefektetési szövetkezetek, egyáltalán "NEM FOGLALKOZTAK" kölcsön felvétellel, hanem, csakis a saját kibocsátású FIKTÍV üzletrészeinek, célrész-jegyeinek értékesítésével!   

 

Ezen valótlan tartalmú jogügyletek, nemcsak, hogy már a megkötésük pillanatában érvénytelenné váltak, de ennek okán még a károk is azonnal BEKÖVETKEZTEK, független attól, hogy volt-e tudomásuk róla, avagy sem !!! 

Pontosan ezeket a már "BEKÖVETKEZETT" károkat kellett az erkölcsi hulladék jogalkalmazóknak a befektetők előtt mindvégig eltitkolniuk! 

Még jó, hogy eltitkolták, hiszen, csakis, ezzel tudták fenntartani a CSALÁSOK folytonosságát!

 

Akit feltartottam ezzel, attól szíves elnézést kérek!

 

Kedves Sényi úr, hozzáértő kommentelők, önöké a pálya!

 

Vágjunk bele!  

 

 

 

Schreiner Ernő

duma doszt pénz meg nuku Creative Commons License 2019.04.11 0 0 9403

 

 

Igazad van nyakfogom, évek óta megy a litty-lotty duma. nézz a sorok közé, rögtön látni fogod kik a fizetett dumálók.  Nem kapták meg a nagy lóvét mégsem, amiről tárgyaltak. Biztos soronként kapják most a tisztelet díjukat. Most ezért kell nekik keményen dolgozni. A júdás pénzt nem adják olcsón. Ez nekik volt életbevágóan fontos. Azért nyitották meg a szöveg ládájukat újfent.

Előzmény: nyakfogom (9402)
nyakfogom Creative Commons License 2019.04.11 0 0 9402

MEGY A

 

L O T T  Y - L I T T Y  DUMA.

 

EZ MOST ÉLETBEVÁGÓAN FONTOS A BAUMAG KÁROSULTAKNAK.

 

BRAVÓ,HAJRÁ ,CSAK ÍGY TOVÁBB.

 

EZ KELL A KÁROSULTAKNAK,NEM A PÉNZÜK?

eesooc Creative Commons License 2019.04.10 0 0 9401

Az elhallgatás nem bűnpártolás? Ha az ezért felelni kell. Ezér vagyunk mi károsultak.

Előzmény: összeomlás (9399)
összeomlás Creative Commons License 2019.04.10 0 0 9400

 

Mindenkinek meg kell értenie!

 

Minden olyan jogügylet, amelyet korábban,"FIKTÍV kötvény, üzletrész, célrészjegy ÉRTÉKESÍTÉSÉRE" kötöttek,...érvénytelen,...semmis!  

Magában a tagi, vagy egyéb kölcsön, NEM befektetési termék, az csupán, csak a megállapodás tárgya! 

Egyáltalán olyat, mint befektetési terméket, csak a jogi személy értékesítheti, készpénz ellenében, persze, CSAKIS, LÉTEZŐT! 

 

összeomlás Creative Commons License 2019.04.10 0 0 9399

T. helyreállítás!

 

A közhatalom mulasztásai, jogsértései megelőzték a károkozó tevékenységet, a jogsértő cselekedetek nélkül a károk be sem következhettek volna be!

 

Így igaz, de jobban érthetővé tenném! 

 

A cégbíróságok, az állami, felügyeleti szervek jogsértései, még jó, hogy megelőzték a jogi személyek károkozó tevékenységét, hiszen, bizonyítottan ezek voltak a kiváltó okai a csalássorozatok megkezdésének!

 

A tagi kölcsönt soha ne jelölje meg, nem létező terméknek, mert azt, akár tag, akár nem tag nyújtja, az mindig létező lesz!

 

Ezért ezen kölcsönügyletek, mivel valós tartalommal bírnak, soha nem válhatnak érvénytelenné, semmissé!

 

Viszont a célrészjegyet helyesen jelölte meg, nem létező befektetési terméknek, ahogyan az, az értékesített üzletrészekre, kötvényekre is egyértelműen kijelenthető!

 

Már egy darab fiktív kötvénynek, üzletrésznek, célrészjegynek az értékesítése is, érvénytelenné, semmissé teszi a jogügyletet! 

 

Az ilyen szerződések, megállapodások, mivel valótlan tartalommal bírnak, már a megkötésükkor, érvénytelenné, semmissé válnak!  

 

EZT KELLETT, MINDEN BÍRÓNAK, JOGÁSZNAK, KÖZGAZDÁSZNAK, SZÁNDÉKOSAN ELHALLGATNIA!!!

nyakfogom Creative Commons License 2019.04.09 0 0 9398

 LÁTOM,HOGY ITT TOVÁBB FOLYTATÓDIK AZ ÉRTELMETLEN LITTY-LOTTY DUMA.

 

AZ ELRABOLT PÉNZÜNKET EZZEL A CÉLTALAN DUMÁVAL BIZTOSAN NEM TUDJUK VISSZASZEREZNI.

 

ENNEK A NULLA DUMÁNAK EGYETLEN CÉLJA AZ,HOGY:

 

MEGAKADÁLYOZZA A BAUMAGOSOK ÖSSZEFOGÁSÁT.

 

 

 

KÖZISMERT,HOGY A PÉNZÜNK VISSZASZERZÉSÉNEK EGYETLEN LEHETŐSÉGE:

 

AZ ÖSSZEFOGÁSBAN VAN.

 

AZ INDEXEN PEDIG EGYSZERŰEN ,KÖNNYEN DEMONSTRÁLNI LEHETNE A BAUMAGOSOK TÖMEGEREJÉT.

 

EZEN  KÍVÜL AMI ITT FOLYIK,AZ CSAK LITTY-LOTTY DUMA.

 

 

bevétel Creative Commons License 2019.04.09 0 0 9397

Tisztelt dr Szemerédi, presszió!

 

 

Tegye fel a pontos elérhetőségét annak a facebook bejegyzésnek, amire itt ön itt folyamatosan hivatkozik. Többen szeretnénk látni az állítólagosan létező Szabó úr által közzétett és aláírt bejegyzést. Köszönjük.

 

Előzmény: presszió (9396)
presszió Creative Commons License 2019.04.09 0 0 9396

 

Tisztelt, nevem senki!

 

Látja, hogy még most sem meri felvállalni önmagát!

Ha, Szabó úr a facebookon nem a saját neve alatt tüntette volna fel a beírását, akkor, hogyan is tudtam volna most megnevezni!   

Nem hiszem, hogy más tollával ékeskedett volna!

Sajnálatos, hogy még most itt tart, hogy képtelen felfogni! 

Jobban tenné, ha követné Losonczi úr példáját! 

 

 

DR. Szemerédi

bevétel Creative Commons License 2019.04.09 0 0 9395

Tisztelt magát dr. Szemerédinek nevező presszió,

 

 

 

Igaz, hogy ön márc. 15.-én feltett egy írást, amelyből nem derül ki az, hogy ki a szerzője.

Írhatta azt akárki is, mert aláírva sincs, és a forrása sincs megjelölve, és még Ön sem biztos abban, hogy ki a szerzője. Az, hogy "facebokk", nem tekinthető a forrás megnevezésének, ennek alapján senki nem fogja megtalálni.

Nem tudom, milyen doktor, de feltételezem saját hivatásában nem hisz vakon ilyen kétes eredetű irományoknak.

De ha már a titokzatos Szabó úr volt a szerző, miért nem ír a hadba hívó vezér a saját neve alatt itt is?

 

 

Előzmény: presszió (9393)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!