Keresés

Részletes keresés

dorittya Creative Commons License 2008.02.11 0 0 317
Sziasztok!
A kovetkezo tortent velem: kb 5 honapja probalkozunk babaval. Kesett, tehat teszteltem, negativ. Utana barna folyasom volt kb 10 napig. Teszteltem meg egyszer, halvanyan de POZITIV! Vartam 2 napot, ujra probaltam egy masik fajta tesztet, az mar hatarozottan pozitiv volt, a 2 csik, tok egyszerre jelent meg. Ma elmentem nogyogyaszhoz, de nem latott semmit az ultrahanggal. Mar a 6. heten kene jarnom azt mondta, es ilyenkor mar hatarozottan latszania kene. De nem. Mondtam a teszteket, de csak annyit mondott hogy ne teszteljek, es jojjek vissza 2 het mulva kontrollra. Szerintetek mi lehet? Hallottatok mar ilyesmirol?
Mikolt Creative Commons License 2008.02.10 0 0 316
Clostylbegitet maximum 3 honapig lehet szedni, szigoruan csak ultrahangos kovetes mellett. tovabb nincs ertelme, ellenorzes nelkul meg veszelyes. de ez sem a terhestesztes topic temaja.
Előzmény: 7808 (315)
7808 Creative Commons License 2008.02.07 0 0 315

Sziasztok! De régen voltatok ezen az oldalon. Gondoltam irok.

Holnap kellene meghönnie. Majd irom a folytatást!

Mikolt!

Lehet már irtam, a barátnömnek 17 mm a sejt. 5 honapja szedi a clostyt. Ez nem ártalmasabb már, hogy ennyi ideje szedi? És még ezzel sincs változás! Ha tudok rola vmit és lesz még kérdése nevében felteszem, mivel nekik nincs net.  Válaszot nagyon köszönöm!

lehet?17 Creative Commons License 2008.02.05 0 0 314
vettem negativ lett... várom hogy jöjjön a mensesem:) köszi a válaszod:) szia
Előzmény: Mikolt (313)
Mikolt Creative Commons License 2008.02.05 0 0 313
az, hogy eddig nem estel teherbe, nem jelenti azt, hogy ezutan sem eshetsz. ha 3 napja kesik a verzesed, vehetsz tesztet.
Előzmény: lehet?17 (312)
lehet?17 Creative Commons License 2008.02.05 0 0 312
Köszi a tanácsod:) csak nekem az a furra hogy 1év 9honapja nem történt baj. csak ez aggaszt hogy még nem jött meg 3napja késik:( mellem fáj de nem annyira mint szokot folyásom is van de kicsi... szerinted? vegyek tesztet? szia:)
Előzmény: Mikolt (310)
Mikolt Creative Commons License 2008.02.04 0 0 311

mi fordulhat elo?

 

4-5 nap kesesnel mar barmelyik terhestesztet meg lehet csinalni, mint kimutatja a terhesseget.

Előzmény: Csaszu (308)
Mikolt Creative Commons License 2008.02.04 0 0 310
felfazas 1 z. mellesleg a vedekezes nelkuli szextol lehet teherbeesni, nem a felfazastol. amennyiben igy szexeltek, megszakitassal, csak ido kerdese, hogy teherbeessel. keresd fel a nogyogyaszodat egyreszrol a felfazas miatt, masreszrol a fogamzasgatlo tabletta feliratasa miatt.
Előzmény: lehet?17 (309)
lehet?17 Creative Commons License 2008.02.04 0 0 309
Sziasztok!

17éves lány vagyok és nagyon nehezen jönn meg,nemiéletet élunk a barátommal 1héten 1x.. megszakitással nem használunk gumit, volt olyan mikor 44.-napot késet de általában 29-31naponta jönn meg
tegnap kellet volna megjönni-e de nem érzek olyan nagy fájdalmakat mint mikor érzném hogy jönnie kénne.. felfázzásom nyáróta 3x volt ez most a 4.felfázzásom a felfázzásaim eléggé furcsák pisilés után is szurkál a hasam. most ez a 4nap hogy nem csip már annyira a vizeletem.. vissza térve a késésemhez és a mensesemhez 1év 9honap alatt nem történt meg a teherbe essésem megtörténhet szerintetek vagy már az lennék? vagy lehet nem is esshetek teherbe a sok felfázzástol? válaszotokal nyugalmat adnátok elöre is köszi:)
Csaszu Creative Commons License 2008.02.03 0 0 308
Sziasztok.
18 éves barátnőm ciklusa május óta rendszeresen beállt 30-34 naposra.
Azelőtt elég nagy szóródások voltak. (28-44 nap )
Nemi életünket rendszeresen 1 hónapja éljuk.
A jelenlegi menstruációnak már 4-5 napja meg kellett volna jönnie.
Mi a véleményetek előfordulhat esetleg ?
Rendszeresen óvszerrel védekeztünk, elvileg nem kerülhetett ondó a hüvelybe.
Okozhatja ezt stressz, vagy estleg a nemi élet kezdete ?
Tegnap volt hasi fájdalma és rövid hányingere, de ez összevissza kajától lehetett.
Holnap szeretnénk tesztet, ti melyiket ájánljátok ?
Mikolt Creative Commons License 2008.02.02 0 0 307

persze, a Jonas naptar tokre a terhestesztes topicba valo, hiszen maga is egy terhesteszt, nemde?

 

amugy marhasag.

Előzmény: 7808 (306)
7808 Creative Commons License 2008.02.02 0 0 306

Nem tudom, hogy jo topikban teszem fel ezt a kérdést, de ha nem elnézést!

Mi a véleményetek a Jonás naptárrol?

Előzmény: Mikolt (301)
moninyufi Creative Commons License 2008.01.30 0 0 305
Az ondőban közösülés után csökken a sperma koncentrációja, ami két-három nap alatt áll vissza, a spermák élettartama a női testben kb 2 nap, így jön ki, hogy nagyobb az esély a fogantatásra, ha 1.5-2 naponta vagytok együtt
Előzmény: 7808 (303)
kkk444 Creative Commons License 2008.01.21 0 0 304
sziasztok

nekem oylan problémám lenne, hogy az elmúlt héten gyomorideg miatt hasmenésem volt, nem kórosan,talán nem is nevezhető pontosan hasmenésnek... Féltem tőle, hogy ezért esetleg nem szívódik fel a tabletta. Szeptemberben ugyez megtörtént akkor az orvos szerint a hasmenés miatt nem szívódott fel és 4 nappal előbb megjött,de akkor nem aggódtam, nem volt rá okom. Most azonban van okom aggódni.... Vasárnap (tgnap) meg is csináltam egy teszet ami negatív lett de túl korán csináltam mert még csak 4 napja történt a dolog, szóval a teszt semmit nem jelent. ..:-(

Viszont ma megjött, de nem teljesen csak pecsételödik és picit görcsölök. Csüt-ön kellett volna megjönnie redesen tehát az utolsó tablettát be se vettem még. Mi van ilyenkor??? Ha 3 nappal elöbb megjön mint kellene, az azt jelenti h nem szívódott fel redesen, nem? és akkor lehet h terhes vagyok??? vagy akkor meg se kellett volna jönnie? de ha csak pecsételődik attól még terhes is lehetek.....aggódom, mert nem szeretnék még terhes lenni....mit gondoltok??tudnátok vmi tanácsot adni vagy esetleg megnyugtatni???
elöre is köszönöm.....
K.
7808 Creative Commons License 2008.01.21 0 0 303

Sziasztok!

Ha minden este együtt lennék a párommal, kevesebb esély van a teherbeesésre, mintha másfél- kétnaponta lennénk együtt?

7808 Creative Commons License 2008.01.16 0 0 302

Mikolt!

Igazad van, tényleg válaszoltál, sőt én is. Bocsika.

Előzmény: Mikolt (266)
Mikolt Creative Commons License 2008.01.16 0 0 301
leirtam kb egy hete, amikor szinten megkerdezted. olvasd el ujra.
Előzmény: 7808 (298)
egykerdescsak Creative Commons License 2008.01.15 0 0 300
Na most hogy utánaolvastam, fogalmam sincs, hogy a cb az érzékeny-e vagy sem, mert ilyet is olvasok, meg olyat is. Nahát!

Minél kisebb a szám, annál rrzékenyebb, ha jól gondolom.
Előzmény: egykerdescsak (299)
egykerdescsak Creative Commons License 2008.01.15 0 0 299
Sziasztok!

Csak a biztonság kedvéért veszünk egy tesztet a barátnőmnek. Melyik az, amelyik egyértelműen mutatja ki, hogy pozitív, vagy negatív? Mert úgy emlékszem, hogy régebben volt olyan, amelyik nem egyértelműen mutatta ki.

A clear blue volt talán a tuti, de ha dm, vagy rossmannban kapható olcsóbbat tudtok, megírjátok a nevét? MInt férfi, nem vagyok túl tájékozott az ilyen dolgokban:)

Az érzékenység mit jelent? egy kis összefoglalót láttam ennek a cikknek a végén:

http://www.kismama.hu/cikkonly.php?action=nyomtat&cid=10670

köszi
7808 Creative Commons License 2008.01.14 0 0 298

Sziasztok!

A menszim 30, 31 napra jön meg. Attol függ hány napos a honap.

Segitsetek már, hogy kb. mikor lehet peteérés? Köszi

cszsm Creative Commons License 2008.01.14 0 0 297
A "privi" itt úgy működik, hogy ráklikkelsz a felhasználó nevére, akinek írni szeretnél, megnyílik az adatlapja, és ha ő megadta az email címét, akkor tudsz neki írni.
Előzmény: zazy78 (296)
zazy78 Creative Commons License 2008.01.14 0 0 296

Nekem teljesen normálisak a ciklusaim, de a petéimet még senki se nézte meg.

Nem tudom miként kell privit írni. Sosem írtam még ilyen oldalra ezelőtt!

Mikolt Creative Commons License 2008.01.13 0 0 295

Nem privibe kéne folytatnunk ?????

 

de.

Előzmény: Vicky79 (294)
Vicky79 Creative Commons License 2008.01.13 0 0 294
Én is tudom, hogy 1 évig normális. Nekem mondjuk alapvetően nem voltak rendes ciklusaim, ami azt jelenti, hogy volt mikor 65, 92 vagy 100 napra jött meg. Így én hormonokat kaptam ami beállította a ciklusomat 28 naposra. Aztán mondta a dokim, hogy menjen el egy Folliculumetriára (peteérés UH) és akkor derült ki, hogy hiába csináltak normális ciklust nekem, a petéim 17 mm-nél nagyobbra nem voltak képesek megnőni. Akkor kaptam clostilbegytet, ami asszem pont azt a célt szolgálja, hogy megnöveszti a petéket. Na így lett a nagylányom és a mostani terhesség is.
Szerintem próbálj venni Qupidot, vagy ha azt nem kapsz valami olyat ami 10-es érzékenységű, és kedden csináld meg. A 25 szerintem nagyon korai még. És írj ha van valami fejlemény!!!
Én holnap este hívom a dokimat a továbbiakról.
Nem privibe kéne folytatnunk ?????
zazy78 Creative Commons License 2008.01.13 0 0 293

Én nem voltam még UH. nekem azt mondták, hogy telejesn normális ha egy évig nem jön össze. Februárban megyek majd dokihoz és megkérdezem mit gondol erről. Ez egy úgy doki így hátha jobban fog figyelni a dologra. És ha nem megfelelő méretűek a petéid akkor hormonkezelést kapsz?

Egyébként nincs minden veszve, még nem jött meg így addig még van remény. Az tény, hogy 25-ös tesztet csináltam így lehet, hogy az tényleg nem mutatja még ki!

Majd beszámolok, ha tudok valami biztosat! Köszi a  szurkolást!

Vicky79 Creative Commons License 2008.01.13 0 0 292
Zazy78!
Köszi, a gratulációt!
Ne csüggedj, csak idő kérdése és Neked is lesz biztos vagyok benne:)
Tudom ez ilyenkor gagyi szöveg, de jobbat nem tudok sajnos én sem.
Qupidot a Pólus Centerben lévő patikában vettem. Nem azt akarták adni, de rákérdeztem és mondták, hogy persze az is van.
Jó lenne ha majd írnád a folytatást, nagyon kíváncsi vagyok.
Amúgy valamilyen UH-n voltál már? Mert tök sok nőnek azért nem jön össze a babája, mert (mint nekem is) a petéi nem érnek meg megfelelő méretűre. Úgy tudom 20mm minimum kell ahhoz, hogy a sperma megtudja termékenyíteni.
7808!
Nekünk a kislányom 3 múlt októberben, de előtte nem nagyon mertem volna kistesót vállani. Mi is imádjuk a gyerekeket, és azzal is egyetértek, hogy ahol 2 van ott elfér a harmadik is, de mi asszem megállunk kettőnél, bár férjem most mondta, hogy sose mond hogy soha.
Amúgy érdekes, mert én úgy tudtam, hogy ha valaki már volt terhes, akkor sokkal hamarabb összejön a második, de rákellett jönnöm, hogy ez nem így van. :( Sajnos
7808 Creative Commons License 2008.01.13 0 0 291

Mikolt!

Én nem sohajtozom, csak tudod, tudok örülni, ha más babát vár!

 

Zazy78!

Köszi, hogy együttérzel velem! Csak vannak ilyen emberek is! Egyébként furi dolog ez a gyertya, mert eddig még nem kellett alkalmazni és mégis van 2 baba. Igaz 1. félévre jött, 2. azonnal.

 

Vicky79!

Tök jo, hogy ilyen sok mindenkitől kapok választ, jol esik. A férjemék 3-an, mi 2-en vagyunk tesok. Én erre azt mondom, hogy ahol már 2 van, ott elfér a 3. is. Nagyon gyerekpártiak vagyunk. A nagyobbik 4és fél, kissebbik 2 éves.

zazy78 Creative Commons License 2008.01.13 0 0 290

Vicky79!

Gratulálok :-)))) Akkor neked jobbak a megérzéseid mint nekem, de azért írok majd, hogy tényleg mi ltt a történt vége!

Hol vettél Qupido tesztet? Azt olvastam a neten, hogy sehol se lehet kapni!

 

Vicky79 Creative Commons License 2008.01.13 0 0 289
7808!
Én is azt tudnám neked javasolni, hogy szeretkezés után gyertyába legyél egy kis időt, ezt a módszert a barátnőm is alkalmazta, és össze is jött neki, de hogy e-maitt vagy nem azt nem tudom. Végülis a gravitáció mindenre hat, vagyis ha ezzel rásegítesz, szerintem rosszat biztos nem teszel, ahogy Mikolt is írta.
Tök jó, hogy harmadik babát vállaltok, én szerintem megállunk kettőnél.:)
Vicky79 Creative Commons License 2008.01.13 0 0 288
Sziasztok!

Nekem a Qupido pozitív lett 3 percen belül:)
Egyértelműen látszik a két vonal:) Asszem még fel sem fogtam.
Zazy78!
Sajnálom, pedig nagyon drukkoltam, de azért még nincs minden elveszve!
Reménnyel töltsön el, hogy én is éreztem, és látod beigazolódott.
Most milyen tesztet csináltál?
Mert ha 20-25-öst, akkor ha kedden kéne megjönnie, lehet még ki sem mutatná nem Mikolt????
Mindenesetre tartsuk a kapcsolatot, nagyon szeretném!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!