Keresés

Részletes keresés

bogica77 Creative Commons License 2011.06.20 0 0 8814

Sziasztok!

 

A bénulásról:

 

Nekem a bénulás volt a műtét közvetlen oka, és azt mondta a doki, hogy 24 órán belül kell megműteni ahhoz, hogy teljesen helyreálljon. Na ez nekem valószínűleg nem sikerült (számolgattam kicsit), mivel két hónappal a műtét után sem egyforma a két lábujjam.

A zsibbadás önmagában nem vezet bénuláshoz.

Előzmény: Robantott csirke (8791)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.18 0 0 8813

Jó étvágyat és neked is jobbulást.

Előzmény: rokkon (8811)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.18 0 0 8812

Mikor este lefekszik mellém oda bújik hozzám, puszilgat, érzem, hogy nagyon szeret, ez akkora erőt ad nekem. Meg este hármasban szoktunk itt játszani az ágyba a fiúnkkal, csak ez tartja bennem a lelket. Ha egyedül maradnék az maga lenne a halál.

Előzmény: rokkon (8809)
rokkon Creative Commons License 2011.06.18 0 0 8811

látod ez ad erőt a gyógyuláshoz jó család fél egészség bocs megyek ebédelni és pihi  jobbulást

Előzmény: Törölt nick (8810)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.18 0 0 8810

Őszinte legyek nagyon nagy szerencsénk van, úgy látszik jól választottunk párt. :-)

annyi gerincbeteggel találkoztam, akit elhagyott a férje vagy a felesége, megmondom őszintén, hogy én ettől sokáig nagyon féltem, mondtam is a férjemnek, hogy elengedem kezdjen új életet, de azt mondta, hogy neki nem kell más, mert engem szeret és azt szeretné, ha meggyógyulnék és tudja is, hogy meg fogok gyógyulni.

Előzmény: rokkon (8809)
rokkon Creative Commons License 2011.06.18 0 0 8809

látod látod azért a sors kegyes volt legaláb kaptunk egy jó családot aki  kitart mellettünk a bajba is  és nem csak jóban hanem igy a rosszban is jobb lett a kedved???

Előzmény: Törölt nick (8803)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.18 0 0 8808

Férjem is mindig ezt mondja, hogy addig még nem szüntetik meg az okot, hiába is kezelnek.

Előzmény: rokkon (8805)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.18 0 0 8807

Hát igen tünetileg kezelnek csak, pedig az okot kéne megszüntetni.

Előzmény: rokkon (8805)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.18 0 0 8806

Ez az álmosság majd el fog múlni, csak a szervezetednek hozzá kell most szokni. Én ülni sajna nem tudok:-(

 

Gondolkodtunk valami családi vállalkozáson, hogy én intézném a telefonokat meg a számítógépes dolgokat, csak sok pénz kell hozzá, meg egy műhely és ki tudja, hogy bejönne e vagy nem, férjem szervízes.

Előzmény: rokkon (8804)
rokkon Creative Commons License 2011.06.18 0 0 8805

tudod szedem a gyógyszert de nem vagyok híve a betegség ugyan ugy megmarad csak a fájdalom tompul és szerintem a betegséget kellene kezelni és nem tompítani a fájdalmat

Előzmény: Törölt nick (8803)
rokkon Creative Commons License 2011.06.18 0 0 8804

míg nem válaszolsz írok a párperc kb 20-30 perc reggel 8 felé meg ittam 8.30 felé szolt a tv énmeg aludtam itt a gép elött is nehéz ülni  hamar elfárad a gerincem de ha tudom tűrtőztetem magam

Előzmény: Törölt nick (8799)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.18 0 0 8803

Engem meg a férjem tart el, még a tb- met is ő fizeti, mert nekem egyáltalán nincs keresetem a leszázalékolás folyamatban van, de nagyon ráérnek. Egyik sem jó.

 

Az is egy jó megoldás, hogy iszol rá üdítőt, mert, akkor elmegy a rossz íz.

Előzmény: rokkon (8800)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.18 0 0 8802

Biztos van megoldás a te bajodra meg az enyémre is, csak az egészségügy magyarán mondva lesz.r mindenkit. Félre vagyunk kezelve. Felírják ezeket a piszok jó gyógyszereket ami semmit nem használ és ennyivel el van intézve. Ahány orvosnál voltam annyi féle diagnozis, csak éppen nem mindegy melyikkel kezelnek.

 

De igenis bízok benne, hogy egyszer megoldódik a problémánk, addig meg marad a gyógyszer meg a szenvedés, de kell kiútnak lenni.

Előzmény: rokkon (8796)
rokkon Creative Commons License 2011.06.18 0 0 8801

én előre oda készítem az üdítőt lenyelem és már iszom a másikat

rokkon Creative Commons License 2011.06.18 0 0 8800

ebbe a pillanatba léptem ki de megláttam h írsz a legszarabb h a  feleségem tart el

Előzmény: Törölt nick (8799)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.18 0 0 8799

Szép nagy családod van, miért ilyen kegyetlen az élet? Élhetnénk boldogan és ehelyett kínylódunk a fájdalomba. :-(

Előzmény: rokkon (8797)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.18 0 0 8798

Szia!

 

Mondtam neked, hogy brutál az íze. :-) Nekem mikor ezt írták fel egy hétig úgy vettem be, hogy öklendeztem közbe vettem a nagy levegőt, hogy nehogy vissza pofátlankodjon. Végül rájöttem, hogy egyetlen egy kortyba teszem bele és, akkor egy nyeléssel lent is van, utána már csak koncentrálni kell, hogy ne jöjjön vissza.

 

Nekem, ha állok 5 perc után a lábam kezd el remegni a fájdalomtól. Mikor zuhanyozok és nagyon fáj, kapaszkodok a csapba és remegek mint állat, kész röhej.

Előzmény: rokkon (8796)
rokkon Creative Commons License 2011.06.18 0 0 8797

Gica kérdezted az elöbb elfelejtettem válaszolni 22 -18 és 10 éves fiaim vannak

rokkon Creative Commons License 2011.06.18 0 0 8796

szia gica izzadok és borzasztó erotikus mozgásom van támaszkodok a támbotra és a derekam remeg és közbe elakarok dölni kívülről nézve elég röhelyes én ettől a gyógyszertől párperc után elalszok1-2 órára de vallatni lehetne olyan szar íze van

Előzmény: Törölt nick (8794)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.18 0 0 8795

Szia!

 

Lehet, akkor a contramal, majdnem 1 éve szedem olyan függő vagyok mint állat, le akartam állni róla, tiszta rosszul voltam remegtem, szédültem, végül bevettem a gyógyszert fél óra múlva semmi bajom nem volt. Olyan rossz, hogy idáig jutottam, mert én nagyon gyógyszer ellenes voltam, ha fájt a fejem sem vettem be soha gyógyszert inkább szenvedtem, de ez a fájdalom más itt kénytelen bevenni az ember, ha nem akar megőrülni.

Előzmény: Galamb 5 (8793)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.18 0 0 8794

Szia!

 

A pánikroham az más, sajnos volt szerencsém hozzá a betegségem alatt. Az valami kegyetlen olyan halál félelmed van, szalad a szíved, majd megfulladsz. Hát nem szeretném többet átélni. Hát depresszióm az biztos van, ennyi idő után. :-(

Előzmény: Robantott csirke (8790)
Galamb 5 Creative Commons License 2011.06.18 0 0 8793

Szia!

 

Lehet gyógyszer mellékhatása a szédülés, ájulás érzés, verejtékezés, hányinger Nekem a Contramal hozott már ki olyat mikor nagyobb  mennyiség volt bennem , mert nem használt, mint a megengedett napi gramm, vagy épp halogattam a bevételét, de a szervezetem már úgy hozzászokott, hogy verejtékeztem, gyenge voltam, szédültem, sugárba hánytam, Olyan érzésem volt, hogy rögtön elájulok, de a fájdalmaim nem multak el

Nem tudom te mit szedsz, de elképzelhető szerintem, hogy gyógyszer mellékhatás

Előzmény: Törölt nick (8785)
Maleman Creative Commons License 2011.06.18 0 0 8792

A Kovalenko Klinika egy nagy szar , az a nő minden bulvár magazinban reklámozza magát és alig van betege , a megbeszélt időpontkor beültetett a rendelőbe egyedül azt mondta mindjárt jön és 40 percig várakoztatott, 20 percet dumált egy két rángatás és 15 ezer ft volt a nagy semmire .

Én ma jöttem ki a Budai Irgalmasrendi kórház fájdalom és reumatológiai osztályáról ahol 2 hétig infúzióztak és kezeltek  , végtelen szeretettel és kedvességgel minden ottani orvos és nővér előtt le a kalappal!!!

Robantott csirke Creative Commons License 2011.06.17 0 0 8791

Szia

 

Sajnálom, hogy Veled is sok rossz történt/történik, remélhetőleg innentől már csak sokkal jobb lesz.

Én csak az életforma váltással kapcsolatban tudok hozzászólni, sosem szedtem semi gyógyszert a gerincemre, meg amúgy se szinte semmire.

Szóval nekem az volt, hogy kiderült a manuálterapeutánál, hogy rosszul állok és ülök. Azt kellett először megtanulni. Én nem igazán ülhetek sima széken, fitt-ballon ülök többnyire de az nem jó mindenkinek és csak fokozatosan lehet hozzászokni, azt a dokid vagy gyógytornászod tudja, hogy Neked mi lenne ebből a szempontból a jó. Meg annyi, hogy meg kell erősítenem a has és hátizmaim, hogy jól tartsák a törzsem, tehát torna ezerrel, de hát ahogy írod azt amúgy is csinálod. Szerintem ezen kívül nem nagyon tudsz mit tenni. Nekem kb 2 éve zsibbad a jobb lábam, hol jobban hol meg kevésbbé de napi 24 órában és még nem bénultam le. :-) A dokik riogatnak de senki se tudja megmondani, hogy le fogok e bénulni, de még ha le is bénul az ember egy műtéttel a bénulás elvileg helyreállítható, legalábbis nekem ezt mondta a doki. Szurkolok, hogy minél hamarabb bejuss orvoshoz és megoldódjon a probléma.

 

Előzmény: Galamb 5 (8774)
Robantott csirke Creative Commons License 2011.06.17 0 0 8790

Elképzelhető, hogy pszichés de persze csak akkor ha semmi más szervi probléma nincs. Azért nem tartom elképzelhetetlennek, hogy egy kis pánikbetegség kialakulhatott, nem lepne meg ennyi minden után. :-( De mondjuk a fájdalom okozhat izzadást és hányingert is. Nekem amikor azzal riogatott az idegsebész, hogy bármikor lebénulhatok egy ideig gondom volt az itthonról való elindulással. Szédültem, hányingerem volt és lábaim felmondták a szolgálatot de aztán arra gondoltam, hogy nem lehet semmi bajom és vártam egy kicsit összeszedtem magam és elindultam és elmúltak a tünetek, tehát nekem szimplán volt egy kis pánikrohamom. Most már ha hasonló van tudom, hogy az agyam cseszik ki velem. DE mindenképp utána kell járni, hogy nincs e valami más is a háttérben mert mostanában divat mindent pszichésnek titulálni. Szóval ha ki sikerül zárnod a lehetséges szervi bajokat (ami a háziorvosoddal nem lesz könnyű menet) akkor marad a pszichés tényező. Én ezt úgy tudom legyőzni, hogy ha éppen kivagyok leülök gondolkodni, végiggondolom, hogy éppen mi az amitől kiborultam, aztán bedumálom magamnak, hogy semmi baj nincs és nem is lesz. Nálam működik de amint már írtam én mániákusan csak a jóra akarok gondolni, szóval én szélsőséges kényszeres optimista vagyok. :-) Tudom, hogy az állapotod miatt nem lehet de nekem a jóga iszonyat sokat segített. Sok benne a légző meg lazítógyakorlat és a meditáció. Egy 40 perces jóga végére úgy lenyugszom, hogy még az sem zavar, hogy meditálás közben a macskám rágcsálja a lábújjam. :-) Mondjuk a relaxálást kipróbálhatod aztán legfeljebb nem jön be. :-)

Előzmény: Törölt nick (8788)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.17 0 0 8789

Elmentem férjemmel az oviba a kisgyerekért, fekszek a kocsiba, félúton jártunk, de már, akkor megbántam, mert akkorákat nyilalgatott a derekamba, ráadásul szét rázott az autó ezeken a jó utakon.

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.17 0 0 8788

1 hónapja készült teljes vérkép nem találtak semmit, de még gyulladást sem. Arra gondolok, hogy pszihés lehet, mert most, hogy mindenki szép lassan lemond rólam nem tudom mi tévő legyek. Az orvosok gyógytorna, manuálos meg nem mer hozzám nyúlni nemhogy gyógytornát adni. A fájdalom meg olyan erős, hogy az ájulás kerülget. Vagy már a gyógyszerek mellékhatása.

Előzmény: PETYUS (8787)
PETYUS Creative Commons License 2011.06.17 0 0 8787

> Nem tudom, hogy most ez pszihés vagy itt a vég?

 

Vagy esetleg lehet másfajta betegség, mint amit eddig diagnosztizáltak.

Ha az embernek egyszerre többféle baja is van, az nagyon rossz, mert arra végképp nincs felkészülve a betegszívató intézményhálózat Magyarországon.

Előzmény: Törölt nick (8785)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.17 0 0 8786

Mennyi idősek a gyermekeid?

Előzmény: rokkon (8784)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.17 0 0 8785

Hát ez általában úgy szokott lenni, hogy nem szeretik, ha a beteg beleszól, mert ő az orvos, csak érdekes, hogy mind mást mond, meg szeretik szidni az előtte vizsgáló orvost, csak sajnos attól nem leszünk jobban.

 

Na végre egy jó hír, hogy használ a gyógyszer. Én is már bevettem az estit, mert úgy nyilalt, hogy már rosszul éreztem magam. Neked mikor nagy fájdalmaid vannak leszoktál izzadni? Hányingered szokott lenni? Eddig csak izzadtam mint a ló a fájdalomtól, de mostmár egyre többször van hányingerem és sokszor úgy érzem, hogy szédülök elgyengülök, mintha elakarnék ájulni, meg remegek mint a kocsonya. Nem tudom, hogy most ez pszihés vagy itt a vég?

Előzmény: rokkon (8784)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!