Keresés

Részletes keresés

jocó Creative Commons License 2000.05.02 0 0 37
Nos valóban el kell döntenetek, hogy csendes helyre akartok menni, vagy nyüzsibe. Általában barátságosak az emberek. A véleményemet megtalálod a http://www.tar.hu/frameset.phtml?path=/gulyas/ címen. A helyi utazási irodákon sok múlik. (sokan adnak nászutas kedvezményt) Görögország mindenképp jó választás volt. Az árakról bármit irnak, részünkre a legelfogadhatóbb, valóban a DM és GDR a legjobb.
Jó nyaralást.
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.30 0 0 36
Sziasztok!

Szeretném az érintetteket megnyugtatni, hogy a Jorgossal lehet utazni, nincs velük semmi gond. Ezt mondjuk vegyuk felig elso kézből szarmazó informciónak, oksi?

Szerződni nem a Jorgossal, hanem a HTC-vel fog minden Jorgos utas (jómagam is), mert a HTC szervezi az utat, a Jorgos pedig ertekesiti a HTC utjait. Sot, ha jol tudom a sajat utazasszervezest be is szuntette. Ami megintcsak nem azt jelenti, hogy a regi, jol megszokott Jorgos szallashelyek nem lesznek hozzaferhetoek.

Elvileg, ebbol az atalakulasbol a nagykozonsegnek nem is kellett volna semmit megtudnia.

Mindegy, en meg mindig rajuk szavazok, veluk utazom.

Pusszancs

Előzmény: la veuve (29)
Kitty Creative Commons License 2000.04.30 0 0 35
Én voltam 1x Görögországban, busszal. Látnivaló nulla (kivéve Macedónia hegyei), csatornázás mínusz nulla, apartman jó volt, de mai szemmel drága nyomor, minden tök drága.
Előtte egy évve Spanyolország (Costa del Sol) maga volt a félparadicsom, tavaly Tunézia (október végén) meg maga a paradicsom, itthon meg 8 fog volt, köd és undorító eső.
Ezen felbuzdulva idén november vége fele megyünk kollwgákkal ide:
Koh Samui

Nyáron itt is nyár van, minek olyan helyre menni, ahol még melegebb van? Inkább hűsölök a légkondis irodában... És mondanom sem kell, nem sokkal drágább, mint egy irreálisan és jogtalanul drága görög nyaralás.

luc72 Creative Commons License 2000.04.29 0 0 34
A barátnömnek nincs jogsija és annyi elég volt hogy HOME HUNGARY.
Igen két személyes rendszámos.
A mocikat nagyon szeretem és elég komoly robik ezek aki érti az tudja pl.Showa felforditot telo elöl, elöl hátul tárcsa fék Brembo, Fém boritásu fék csövek, viz hütés, és melesleg motul racing olajat használnak, tehát nem fukarkodnak az biztos.
demimur Creative Commons License 2000.04.28 0 0 33
sziasztok,

először is hzoleehoz lenne egy kérdésem: idén mi is Krétát terveztük be, ez melyik városban, milyen apartmanban volt?? :-))
Görögországban két éve voltam Korfun, Sidariban, a Makris apartmanban.
A falu szélén épült, nyugis, de 5 perc alatt a nyüzsiben vagy. Fantasztikus volt! Az emberek, a vidék, a táj minden nagyon jó volt, csak ajánlani tudom.
Mi dollárt vittünk, azt is jól váltják.
Két programra mentünk el, a BBQ szigettúrára és a görög estre.
Az előbbi az egyik legszebb élmény, egy lakatlan szigeten köt ki a hajó, a tenger lenyűgözően tiszta volt.
A görög estre kár volt az idő és a pénz is, igazi tömegélmény...
Kurfun a motorozás tényleg nagyon izgi, de csak óvatiba, mert láttam egy-két karambolt. A közlekedési kultúra érdekes megnyilvánulása, hogy a buszok kanyarban dudálnak a hegyi utakon, aztán húzódjon le, aki akar..
Spanyolországban tavaly voltunk 15 napot, de közel sem volt olyan emlékezetes, bár tény, hogy az apartman sokkal szinvonalasabb volt, medencével, mosógéppel stb.

na, ennyit belőlem..
várom a krétai élményeket!!

ahoj

Demi

Előzmény: hzolee (22)
beny Creative Commons License 2000.04.28 0 0 32
Mi már befizettük az utunk 40%-át a Jorgosnak, és biztos forrásból tudom, hogy semmi gond nincs velünk, az egész csak kitalálció, különben mi sem fizettük volna be.
Előzmény: TOMcat (30)
beny Creative Commons License 2000.04.28 0 0 31
Már eldőlt, hogy ők nem dőlnek el!
Előzmény: la veuve (29)
TOMcat Creative Commons License 2000.04.28 0 0 30
Hi Beny!

Minden irodáról lehet rosszat hallani. A kicsikről főleg - mert ugye sok próbálkozik.
A Jorgosról is írtak már! 7. hozzászólás

Jó lenne ha valaki hallott volna már az Andromédáról.

la veuve Creative Commons License 2000.04.28 0 0 29
Kedves beny!

rég irogattunk.
Szóval, a Jorgost..... ?
Próbáljatok visszaemlékezni az Utazás kiállítás idején kialakult kisebb vitákra, ami még a Híradóban is megemlítésre került.

Én is utaztam a Jorgossal, tök jó volt, de idén egyelőre megfontolnám, míg el nem dől, hogy merre dől.........

Előzmény: beny (28)
beny Creative Commons License 2000.04.28 0 0 28
Kedves Tomcat!

Életemben nem hallottam még erről az utazási irodáról, szerintem ne ilyennel menjél, elég rizikós. Nem akarom a Jorgost isteníteni, de annál az áraknál jobbat és kedvezőbbet nem fogsz találni!

Előzmény: TOMcat (26)
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.28 0 0 27
Buta vagyok.... az a robodotipus, amit irtal, hany szemelyes?
Előzmény: luc72 (25)
TOMcat Creative Commons License 2000.04.28 0 0 26
Luc72!
Jogsi kellett??????

Androméda utazási iroda. Ki tud róla????

TOMcat

Előzmény: luc72 (25)
luc72 Creative Commons License 2000.04.27 0 0 25
TOMcat
A robogoval kapcsolatban.
5 napra vetük ki és napi 2800 grd volt az ára. Ezért egy 125ccm Suzuki katana robit kaptunk amivel nagyon kényelmesen lehet utazni. A fogyasztása kb 3-4 liter 70-90 Km/h val ugy hogy tényleg megéri.
cs_geza Creative Commons License 2000.04.27 0 0 24
TOMcat!!!!

Igazabol komoly problemakat a gorogokrol sosem fogsz hallani (jo, elofordul hogy ellopnak ezt-azt pl a strandrol, de ritka) ui ok ebbol elnek, a turizmus a fo beveteli forrasuk. Ha a vendegekkel szarul bannanak, jovore nem jonnenek vissza, es nem lenne penzuk!!!!
Egyebkent nem sokkal jobb a helyzet veluk, ha baj van, mint barki massal, egy pelda: Kreta, apartman. Este tuzijatek volt a foutcan, felrobbant egy trafoallomas, a fel falu sotet. Masnap nem volt viz. Szoltak, nincs viz. Ok. Delutan sincs. Ok. Este mar mindenutt van, csak a mi apartmanunkban nincs. Szolunk tobbszor is, semmi reakcio. 3. nap vegere lett viz, a tulaj addig csak a vallat vonogatta, mi meg asvanyvizben furodtunk...... Az utazasi iroda persze kirazta a nyakabol a dolgot, bar a helyi kepviselo elismerte a jogossagat.

Ja, helyi kepviselok: Ne varj toluk sokat. Foiskolas lanykak, negativ IQ, stb. Ritka a kivetel, a Tan-Tura korfui (ypsosi) fickoja volt eddig az egyetlen, aki nem agyatlan.....:)

Szoval szamits magadra (nem art ha tudsz angolul, esetleg nemetul) es tuti jol fogod erezni magad!!!!

Ja, meg valami: Last Minute nem johet szoba??? Anno 1998ban a kretai juliusi 2 het LM ara 39900 volt, a teljes valahol 90 korul lett volna....

Meg egy jotanacs: Elefantos emblemaju irodaval ne utazz....:)

Törölt nick Creative Commons License 2000.04.27 0 0 23
Nem figyelsz!!!!!

Trillus az elso perctol kezdve azt magyarazza, hogy Kreta naddon jo.
Voltam ott 3 eve, s iden is oda megyek, mi tobb, most anyosekkal felszerelve, mert a Samaria szurdokot meg kell nekik is nezniuk!

Igen, a vendegszeretet az valami csodas! Mi olyan ap-ban laktunk, aminek a tulaja egyben a pekseg tulaja is volt. Az ebbol fakado elonyoket nem ecsetelnem ;)

Ittunk viszont iszonyatosan rossz borokat is, mert a bacsi berantott magukhoz a kertbe, es mese nem volt, inni kellett. Volt ugy, hogy a megerkezes napjan, egy 70 koruli oreg neni, talpig feketeben egyszercsak megallitott es markomba nyomott vagy fel kilonyi bogyos gyumolcsot. Nem tudom mi volt az, de finom volt, es azert elso elmenynek nem volt rossz.

Igaz az is, hogy kicsit nagyvonaluak. Kicsit nem raktak ki a piros zaszlot, amikor mar ki kellett volna, de vegulis 20 perces kuzdelem utan ki tudtam jonni a tengerbol. Na azt a 20 percet senkinek nem kivanom! A viz csak vitt befele, hiaba kapaloztam, hiaba usztam nagy nyugodt tempokkal.... brrrr.
Az is hozza tartozik azonban a tortenethez, hogy masnap kitettek a zaszlot es gyanusan meregettek, ha elindultam befele :)

Korfun, Thassoson meg nem jartam, de bevallom, most nagy kedvet csinaltak a tobbiek hozza :)

Előzmény: hzolee (22)
hzolee Creative Commons License 2000.04.27 0 0 22
Krétát senki sem említi? Na ja az idegenvezető szerint a magyarok általában kopárnak tartják.. ..hát aki szerint Kréta kopár, annak ott belül kopár valami. Gyönyörű tagolt partok, szép hegységek (Lefka Ori, Szamária szurdok, stb), falucskák, hegyi utak, stb., egy óra autóút alatt szebb és válktozatosabb tájakat lehet látni, mint Eu-ban bárhol. Pillanat alatt ellősz 36 képet (már aki analóg gépet visz :-)) A knossos-i rom, az valami nagyon klassz. Autóbérlés olcsó, még főszezonban is, a kis Panda (Seicento) a változatos hegyi terepen hatszáz fokos párás levegőben is csak 5 litert fogyaszt.

Kérdésre: azért érdemes márkát vinni, mert ha haza kell hoznod, akkor jobban váltják, mint a drachmát. És több helyen.

Mi Jorgossal voltunk, nagyon elégedettek voltunk velük is és a helyiekkel is: az apartmanban a háziak által sütött süti, -szedett gyümölcs, -behűtött narancslé, ilyesmi várt, csak úgy puszira. És nem haszonlesésből, lásd "magyaros vendégszeretet".

jaaaj mennyire utálok hazajönni :-)

Korfun is voltam, az is gyönyörű. Van tagolt sziklás fürdőhely is és lassan mélyülő állatmód hullámzó homokos rész. Korfun Kerkira-n kivül ugy emlékszem nemigen van nevezetesebb v ismertebb történelmi rom. (azok nagyon klasszak).

Szárazföldi rész annyival előnyösebb, hogy onnan el lehet kirándulni megnézni Athént meg a Meteorákat, pl.

z.
PS. nászútra a "csöndesebb" helyet választod, ugye? :-)

TOMcat Creative Commons License 2000.04.27 0 0 21
Kedves Trilla!

Kösz a jótanácsokat! Pontosan ilyeneket vártam!

Bárkinek van még közölnivalója kérem írja le.
Érdekesnek tartom például, hogy senkinek nem volt kissebb kellemetlenségektől eltekintve problémája. Ez bíztató!

Köszönöm az információkat mindenkitől

Tomcat

ps: Trilla neked + egy virtuális puszi

Előzmény: Törölt nick (20)
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.27 0 0 20
Szia TomCat et al.

Szoval mi mindig csak markat viszunk. Nem mintha nem lehetne itthon is valtani drachmat, de
ott a markat jobban valtjak, mint itt a dracmat. Nem sok az elteres, de mivel este kesoig vannak nyitva valtohelyek, nem rizikos a dolog. Nem fordulhat elo, hogy nincs penzetek elso este.

1000 DM, hogy sok lenne? Nem hiszem. Vedd hozza, hogy 3 kirandulas 2 fore belekerulhet 300 DM-be is. (Na jo, volt benne egy Athen, egy hajokazas es egy csuszdapark is)
A fennmarado 700 volt arra, hogy eljunk, egyunk, mert mi apartmanozunk, hogy vegyunk gyekenyt, szalmakalapot, hogy vizibiciklizzunk, es hogy negyesben a baratainkkal igazi kicsi bucsuestet tartsunk egy - mondjuk - jobb vendegloben.
Igaz, hazahoztunk belole 100-at, de mindenki szep ajandekot kapott, es 1 hetig ugy eltunk, ahogy kedvunk tartotta. Ez legalabb olyan fontos volt, mint a tengerpart, a napfeny.

A kirandulasrol az a velemenyem, mint az elottem szoloknak.
Raertek ott kifizetni, s raadasul ott derul majd ki az is, hogy esetleg elmarad-e egy kirandulas, mert nem jelentkeztek ra elegen. Ha ezt meg itthon befizeted, akkor is lemaradsz viszont csak itthon kerhetsz karteritest az irodatol, es a penzedet sem tudod masik kirandulasra forditani.

Szerintem nyito es gorog vagy zaroesteken nem szabad resztvenni! Ha hangulatot akartok, keressetek egy kisvendeglot. Ott nem lesz tanc es esetleg edenytores, de ugyancsak nem lesz masik 40 csoporttars, aki vagy ilyen, vagy olyan. Lehet viszont kedves gorog szakacs vagy pincer, aki a lelket is kiteszi, s ha netan megtudja hogy naszuton vagytok... Hajjaj! Szoval felelmetesen vendegszeretoek tudnak lenni!

Nalunk az valt be, hogy ha 7 napra mentunk, 3 napot kirandultunk, a maradek 4et a parton toltottuk. Ez egeszseges is volt, mert 1 nap itt 1 a parton, szoval kell az az 1 nap a bornek is, hogy pihenjen kicsit.

lazmerot, lazcsillapitot, ha van, elektromos szunyogriasztotok vigyetek! Inkabb legyen ott es ne legyen ra szukseg, de nalunk egyszer nem volt lazcsillapito. Termeszetesen akkor kaptam napszurast, es akkor kellett a joghurt is. Fuj. Budos volt. De hasznalt ;)

Ha eszembe jut meg valami, irok.

Előzmény: TOMcat (16)
nana Creative Commons License 2000.04.27 0 0 19
...THASSOS..THASSOS..a legkedvesebb görög sziget,évekig odajártunk,mintha hazatértem volna oda....
tudom ajánlani mindenkinek!!!!!!!!
TOMcat Creative Commons License 2000.04.27 0 0 18
Szasztok!

Beny, Chinese, Luc72 köszi az információkat, ha valami még eszetekbe jut lécci írjátok le!

Sz.lacix
"Egy fakultativ prg. arabol (2fore) kijon egy motor, egy hetre."
Két kérdés:
-Ez kb mennyi??? (HUF,DEM,GDR)
-Kell hozzá jogosítvány? Mert "A" nincs. "B,C,D,E" az van de motorra nincs.

Kösz mindenkinek!!!

Továbbra is figyelek!

TOMcat

beny Creative Commons License 2000.04.27 0 0 17
Kedves Tomcat!

Be ne fizesd a fakultativ programokat, több szemppontból sem érdemes:
- drágább,
- saját magad is be tudsz jelentkezni az ottani programokra a görögöknél.
Mi is mindent magunk intézténk, és nem utazási irodán keresztül jelentkeztünka fakultatív programokra, súlyoz ezreket takarítottunk meg.
Mi tavaly drachmát vittünk ki és márkát.

Előzmény: TOMcat (16)
TOMcat Creative Commons License 2000.04.27 0 0 16
Hi Trilla!

Kösz a tanácsokat!

Az ezer márka mit takar? Ez nekem egy kicsit sok költőpénznek! Kirándulások vannak (egy csomó Pl. nyitóest, görögest, hajókirándulás kettő, buszos szigetnézelődés, gyalogtúra) de ezekre be lehet fizetni jó magyar forintban előre is. Érdemes???
Csak márkát érdemes vinni? GDR???

TOMcat

ps:Azért köhö-köhö mást is szeretnénk csinálni!

Előzmény: Törölt nick (12)
sz.lacix Creative Commons License 2000.04.26 0 0 15
Udv Mindenkinek!

Mi 5szor voltunk Gorogo-ban. 2x Korfu, 1x Asprovalta, 1x Tolo, 1x Livanates (kis gorog falu kozep G.o. ban Evia szigttel szemben)

A legjobb a Lianates-i volt. Ez egy eldugott falu, nagyon keves idegen forgalommal, azok is jobbara Gorog turistak. Itt voltunk gorog lakodalomban is. Volt aki unta itt magat mert nem volt diszko, jatekterem stb., de pihenni nagyon lehetett, 30C-os tenger, csend, nyugalom stb.

Korfu nagyon szep sziget, elvezet bejarni motorral, vagy autoval. Egy fakultativ prg. arabol (2fore) kijon egy motor, egy hetre. Sokkal szabadabbnak ereztem magam, mint programokhoz kotve, es mindent lattunk amit erdemes.

Tolo. Nagyon hosszu az utazas, meg repulovel is, mert a reptertol kb 4ora busszal, de szep hely, erdemes megnezni. Nyuzsgo kis falu 1 foutcaval es kellemes parttal. De nyaron nagyon meleg tud lenni. (mi augusztusban voltunk 40-45C volt vegig. meg szerencse, hogy volt legkondi)

Asprovalta Eszak G.o. semmi latnivalo, de a kornyeket erdemes bejarni. Jol lehet pihenni, viszonylag olcso.

Ha valakinek netan kerdese van, maganban tegye fel, szivesen valaszolok.

luc72 Creative Commons License 2000.04.25 0 0 14
Hello TOMcat
Én voltam korfun tavaly és idén is megyek nekem nagyon jok a benyomásaim. Szeptember végén voltunk.
Repcsit ajánlom meg éri az árát, gyors, kényelmes. A busz nagyon sokáig tart 26-30 óra.
Az apartmanban külön helység a konyha a studioban bent van a szobában, bár tavaly studioban voltunk mégis külön volt.
Drachmat vigyél de én azt vettem észre hogy a DM-et jobban váltják grd-re kint.
Voltunk hajo kiránduláson egyszer kiprobálhato a kaja nagyon jó volt.
Előzmény: TOMcat (7)
chinese Creative Commons License 2000.04.25 0 0 13
Beny!
Ha van rá lehetőséged, menj el Thassosra, tényleg nagyon szép. Két éve voltam, akkor azért választottam, mert még nem volt olyan felkapott hely, és ez a legzöldebb sziget Görögországban.Talán kicsit rosszul fogalmaztam, nagyon jól éreztem magam tavaly Rodoszon. Én is a Jorgosszal voltam. Az apartmanokkal csak azt akartam mondani, hogy nagy volt a különbség a két hely között, pedig az ajánlás szinte ugyanaz volt. Ha nincs összehasonlítási alapom, nem is mondtam volna rá semmit, úgy értem semmi negatívat.
Kedves TOMcat!
A stúdió és az apartman közötti különbséget hirtelen nem tudom, de csütörtökig utánanézek.
Ha nincs túl sok pénzetek, akkor szerintem érdemes busszal menni. Mint már írtam fárasztó, de nem kibírhatatlan. Ha ezt választjátok, ne felejtsetek el az útra meleg ruhát/takarót vinni éjszakára, mert nappal oly' jótékony légkondi igen hűvös.
Thassoson voltunk görög esten, hajó- és szigetkiránduláson, és egyiket sem bántuk meg.
Rodoszon autót béreltünk, azt szerintem érdemes egyénileg intézni, mert igen nagy különbségek vannak árban.
Most ennyi, később még írok.
chinese
Előzmény: beny (8)
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.25 0 0 12
Szia TomCat!

Bocsi, de még ha nászút is... a neked ajánlott szigetet nem ismerem ugyan, de mit lehet ott csinalni?
Talán jobb lenne valami olyan helyre menni, ahonnan azert vannak kirandulasok, ha meg nem vagytok kivancsiak az emberekre, lehettek magatokban.

En az elmult 5 nyaron Gorogorszagban nyaraltam. Kivetelt csak a naszutam képezett, ami Spanyolorszagban volt, sajnos!.
Elnézést minden Spanyolországfüggőtől, de nem tetszett.

G-ban az a csodalatos, hogy nyugalom van. Senki nem rohan.
Ha egy hetre mentek, es nem akartok extra dolgokra penzt kiadni, de szeretnetek 2-3 kirandulason résztvenni, es nem akadály a penz, akkor 1000-1200 DM-et vigyetek. Legfeljebb hazahozzátok.

Mi is Jorgosoztunk es mindig bejott, holott voltunk un. rulett nyaralason is, ahol vegkepp szerencse dolga, hogy milyen apartmanba kerulsz.

Eszetekbe ne jusson a strandon kihelyezett muanyag nyugagyakba fekudni! (Kiveve, ha a szallodatoke), mert:
1. kényelmetlen
2. elkérnek érte naponta, ágyanként 1000-1500 drachmat is
3. a homok puha! :)

- Erdemesebb az apartmant választani, mert a szallodák félpanziója meglehetost egyhangu. Vacsizni lehet a varosban/faluban, delben meg a kutya sem kivanja a melegkajat, am ha megis, az apartmanban van lehetoseg melegiteni. Van hutod is, ami megintcsak nem mindegy!
- Tejfoljuk nincs, de a natur joghurt jo a leegesre... (Szoval sokmindent vegigcsinaltam Gorogorszagban)
- Víz iható, de árulnak palackosat is. Kicsi szigeten annyira nem javasolják a csapvizet

Mi van meg? Nemtom, majd ha eszembe jut, mondom.

Trilla

ps: Talán zsufoltnak tunhet, de en Kretat javaslom. Millioféle kirandulási lehetoseg, hogy ne csak a parton aszalodjatok, ha meg egeszen mas iranyu terveitek vannak, azert nem erdemes elmenni Gorogorszagba.

beny Creative Commons License 2000.04.25 0 0 11
Jó, akkor először válaszolok a nyitó kérdésedre, a saját tapasztalataim alapján:
- Aki szereti a tengert és a strandolást, a meleget és hangulatos helyre szeretne menni, annak érdemes Go.ba menni.
- Én eddig csak Rodoszon voltam, oda mindenféleképpen érdemes, nekem Thassos is nagyon tetszik, mert olyan érintetlennek tűnik (ezt különösen ajánlom figyelmedbe).
- AZ árak: tavaly Rodosz, apartman+repülő+illeték+biztosítás 1 hétre volt 58.000 Ft. Idén: Korfu, apartman+rep.+illeték+biztosítás 12 napra 68.000 forint.
- Mire kell odafigyelni? Ezt pontosan hogy érted?
- Tavaly június első hetében mentünk, ilyenkor még lényegesebben olcsóbbak az utak, de már ekkor is nagy a nyüzsgés, nem 40 fok van, hanem csak 30. Szóval több szempontból is jobbnak látom ezt az időpontot. Idén június közepén megyünk.
Előzmény: TOMcat (-)
beny Creative Commons License 2000.04.25 0 0 10
Jó, akkor először válaszolok a nyitó kérdésedre, a saját tapasztalataim alapján:
- Aki szereti a tengert és a strandolást, a meleget és hangulatos helyre szeretne menni, annak érdemes Go.ba menni.
- Én eddig csak Rodoszon voltam, oda mindenféleképpen érdemes, nekem Thassos is nagyon tetszik, mert olyan érintetlennek tűnik (ezt különösen ajánlom figyelmedbe).
- AZ árak: tavaly Rodosz, apartman+repülő+illeték+biztosítás 1 hétre volt 58.000 Ft. Idén: Korfu, apartman+rep.+illeték+biztosítás 12 napra 68.000 forint.
- Mire kell odafigyelni? Ezt pontosan hogy érted?
- Tavaly június első hetében mentünk, ilyenkor még lényegesebben olcsóbbak az utak, de már ekkor is nagy a nyüzsgés, nem 40 fok van, hanem csak 30. Szóval több szempontból is jobbnak látom ezt az időpontot. Idén június közepén megyünk.
Előzmény: TOMcat (-)
TOMcat Creative Commons License 2000.04.25 0 0 9
Szia Beny!

A nyitó és a 7. hozzászólásban már van egy jópár kérdés. Ha időt szentelsz rájuk, azt megköszönöm!

Sajna csak csütörtökön leszek újra. Remélem akkorra írtok nekem érdekeset.

Sziasztok!

TOMcat

beny Creative Commons License 2000.04.25 0 0 8
Szia Tomcat!

Mi tavaly Rodoszon voltunk és fantasztikus volt! Csak ajánlani tudom. Jorgos-szal mentünk, és apartmanban szálltunk meg, ami nagyon jó volt.
A szállás is nagyon jó volt, szóval én nem rendelkezem olyan rossz tapasztalatokkal, mint chinese.
Most nyáron pedig Korfura utazunk, amit szintén nagyon várok. Ha bármi kérdésed lenne, akkor szívesen mesélek Rodoszról.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!