Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.30 0 0 8838

Nekem ilyen vizsgálat lesz majd, ha minden igaz. Csak nekem a SEP meg a MEP az idegvezetést nézi meg az izomzatot.

Előzmény: rokkon (8836)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.30 0 0 8837
Előzmény: rokkon (8836)
rokkon Creative Commons License 2011.06.30 0 0 8836

sziasztok.Szerteném meg kérdezni elektrofiziológiárol tudtok valamit?oda kell mennem vizsgálatra mert hetek óta zsibbad a bal kezem könyéktől és erös tűszurkálásokat érzek az ujjaimba.Nagyon erős nyaki csigolyákból induló fejfájásom van.Kösz a választ.

real_geri Creative Commons License 2011.06.30 0 0 8835
Nem ertem, nekem fizetett szo nelkul
Valoszinu olyan biztositasotok volt, ami olcso, de legalabb nem fizet
Nekem a lakasbiztositas melle volt kotve kiegeszito elet es balesetbiztositas, kulon muteti teritessel, es tripla aras tripla fizetos verzioban
A gerincservre fizetett xxx.xxxft-ot, a gyomortukrozes biopsziaval kismutetnek minosult, arra azt hiszem xx.xxx-et, asszonynak a pajzsmirigy biopsziara csak azert nem, mert mar meglevo betegseg volt, mikor kotottuk
(az osszegeket nem irnam ki, csak a nagysagrendet)

Jo biztositast kell kotni, es fizetni fognak
Előzmény: Graver (8831)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.06.30 0 0 8834

Luci nincs pénz Mo-on sehol ezekre a műtétekre,Veres külföldről vár pénzt.Én mondtam hogy kifizetem,nem kell TB alapon,de nem lehet......Reméli Veres hogy július....én is!!!....Várok! Van 50% esélyem hogy jobb lesz.

Előzmény: luci71 (8833)
luci71 Creative Commons License 2011.06.30 0 0 8833

Szia!

Mit mondtak kb.mennyi idő?Nincs pénzrá vagy egyéb más az ok?

Különben hogy vagy,hogy birod?És mekkora az esély hogy most jó-jobb lesz?

Szép napot,mindenkinek.

Előzmény: Malagurski75 (8832)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.06.30 0 0 8832

Nem fizet a biztosítás semmi sérvel kapcs. dologra....Én tele vagyok biztivel,kitörölhettem velük....Várom a behívóóóóóóóm a 4. műtétre......megőőőőőőőőőőrülök!

Graver Creative Commons License 2011.06.30 0 0 8831

Ez nagyon durva.
Épp a minap gondoltam rá, hogy ha még meglenne a biztosításom, akkor talán fizetett volna a biztosító a műtétemre. Ezek szerint nem.
Mert anno volt nekem is és a páromnak is olyan életbiztosításunk, ami nyugdíjas korunkban járt volna le, és volt benne szépen egészségbiztosítás is. De egy idő után úgy alakult az életünk, hogy nem tudtuk fizetni. Jó sok pénzt buktunk rajta. Azóta nem is ajánlom senkinek, hogy ilyet kössön, mert az egészségbiztosítás részére fizetett pénzből egy vasat se adnak vissza, és szinte semmire se fizetnek, mikor rá kerülne a sor, mindig van kibúvójuk. Szóval jobban jár az ember, ha köt egy olcsó életbiztosítást halálesetre, a többi pénzt meg inkább félreteszi valahogy, hogy ki tudja fizetni a maszek vizsgálatokat, stb.-t, ha esetleg kell. A biztosítók csak lenyúlják a pénzt.

Előzmény: Béni bátyám (8830)
Béni bátyám Creative Commons License 2011.06.29 0 0 8830

Nem, a jelenlegi élet-, baleset- és egészségbiztosításokra vonatkozik a megállapítás. Utasbiztosítást nem tudom. Az előbbiekben viszont sajnos tuti. A Generali annyiban enged, hogy ha a porckorongsérv külső fizikai behatás miatt alakult ki, de akkor is csak úgy fizetnek, ha műtétre kerül a sor, mert ha befekszel kórházba, és nincs műtét, hanem konzervatív kezelés (gyógyszer, infúzió, gyógytorna, fizioterápia), akkor az már nekik rehabilitáció, amit ab ovo nem fedeznek. (Értsd: légy minél rosszabbul, műttesd meg magad, akkor fizetünk.) Az Uniqánál meg kerek perec ki van zárva a porckorongsérv.

Előzmény: similis (8829)
similis Creative Commons License 2011.06.29 0 0 8829

Mármint az utasbiztosítás?

 

Ez komoly???

Előzmény: Béni bátyám (8828)
Béni bátyám Creative Commons License 2011.06.28 0 0 8828

Egy fontos részlet: a biztosítók nem fedezik a porckorong sérüléseket. A kisbetűs részletekben zárják ki a felelősségüket az alól. Hiába van baleset-, élet- vagy egyéb típusú egészségbiztosítás, erre nem fizetnek. Szerintem ez nagyon gáz.

Béni bátyám Creative Commons License 2011.06.26 0 0 8827

Köszönöm!!! Pénteken elmentem életem első McKenzie gyógytornájára, és ott is ezt javasolták.

Előzmény: similis (8826)
similis Creative Commons License 2011.06.23 0 0 8826

Reumatológus írja fel, vagy aki műtött. Ilyen fizikoterápiás kezelés, kb 10 perc 1 alkalom. Egyszerre 10-et szoktak felírni.

Előzmény: Béni bátyám (8825)
Béni bátyám Creative Commons License 2011.06.22 0 0 8825

Ez pontosan micsoda? Hol lehet ilyen kezelést kapni?

Előzmény: similis (8816)
rokkon Creative Commons License 2011.06.22 0 0 8824

szia  jóegészséget kívánok és minél elöbb gyógyulj meg nagyon sok sikert a műtéthez.

Előzmény: Malagurski75 (8822)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.22 0 0 8823

Ez elég szomorú, hogy várni kell, ugyanis a napi 3 contramal az nem kevés gyógyszer amit szedsz.

 

Puszillak, remélem minél hamarabb jelentkeznek, hogy mehetsz a műtétre. Majd hívlak, hogy mi volt a Dr-nőnél.

Előzmény: Malagurski75 (8822)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.06.22 0 0 8822

Várom hogy engedélyezzék és hogy mehessek.....kész röhely!......És mennyien lehetnek akik ugyan így várnak és sokkal szarabbul vannak mint én......

similis Creative Commons License 2011.06.22 0 0 8821

Mármint hogy a kórházban vagy arra hogy majd megint engedélyezik júliusban vagy vmikor?

Előzmény: Malagurski75 (8820)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.06.21 0 0 8820

Sziasztok! Várok a műtétre!

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.21 0 0 8819

Tegnap nem volt oviba a fiam, olyan jókat játszottunk, elterelte a gondolatomat a fájdalomról. Ma meg egyedül vagyok és unalmamba egyfolytába gondolkodom. Már az összes híreket elolvastam a neten, megesz az unalom.

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.21 0 0 8818

Hát ez nem jó hír, én sem vagyok valami jól, hétvégén 1 kicsit jobban éreztem magam, most meg a legkisebb mozdulatnál nyilalgat a derekam. Nagyon bízok benne, hogy a nyaki MRI-nél ki fog derülni, hogy mi a bajod, mivel a nyaki csigolyád fájlalod, biztos ott van a baj. Te is nagyon vigyázz magadra, inkább pihenjél le gyakrabban, nehogy túl erőltesd, tudom már a pokolba kívánja az ember a pihenést, legalábbis én már nagyon unom, de mit tudunk csinálni? Gyógytornát tudod csinálni?

Előzmény: rokkon (8817)
rokkon Creative Commons License 2011.06.21 0 0 8817

szia mióta iszom a FLECTOR-t ma érzem újra a kézzsibbadást  és iszonyat ahogy ég a gerincem lehet hogy eddig volt hatása? Akkor elég szarok a kilátásaim. 5napig volt enyhe javulás nem nagy eredmény.ja és fáj a nyaki csigojám is.vigyázz magadra.

Előzmény: Törölt nick (8813)
similis Creative Commons License 2011.06.21 0 0 8816

Szelektív ingerárammal érdemes kezellni akkor.

Előzmény: Béni bátyám (8815)
Béni bátyám Creative Commons License 2011.06.20 0 0 8815

Sziasztok! Nekem egy érdekes jelenséget okozott a gerincsérv, méghozzá a bal lábfejem enyhén kényszertartásban van, ami miatt dobálódik a bal lábam járás közben, kicsit vicces, úgy járok, mint egy igen öreg bácsika. A bal combom izma meg a pár napos fekvéstől és a kényszertartástól kicsit elsorvadt. A gyógytorna ezeken segít, és ez fokozatosan szépen elmúlik, vagy ezzel is külön kellene foglalkoznom?

bogica77 Creative Commons License 2011.06.20 0 0 8814

Sziasztok!

 

A bénulásról:

 

Nekem a bénulás volt a műtét közvetlen oka, és azt mondta a doki, hogy 24 órán belül kell megműteni ahhoz, hogy teljesen helyreálljon. Na ez nekem valószínűleg nem sikerült (számolgattam kicsit), mivel két hónappal a műtét után sem egyforma a két lábujjam.

A zsibbadás önmagában nem vezet bénuláshoz.

Előzmény: Robantott csirke (8791)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.18 0 0 8813

Jó étvágyat és neked is jobbulást.

Előzmény: rokkon (8811)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.18 0 0 8812

Mikor este lefekszik mellém oda bújik hozzám, puszilgat, érzem, hogy nagyon szeret, ez akkora erőt ad nekem. Meg este hármasban szoktunk itt játszani az ágyba a fiúnkkal, csak ez tartja bennem a lelket. Ha egyedül maradnék az maga lenne a halál.

Előzmény: rokkon (8809)
rokkon Creative Commons License 2011.06.18 0 0 8811

látod ez ad erőt a gyógyuláshoz jó család fél egészség bocs megyek ebédelni és pihi  jobbulást

Előzmény: Törölt nick (8810)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.18 0 0 8810

Őszinte legyek nagyon nagy szerencsénk van, úgy látszik jól választottunk párt. :-)

annyi gerincbeteggel találkoztam, akit elhagyott a férje vagy a felesége, megmondom őszintén, hogy én ettől sokáig nagyon féltem, mondtam is a férjemnek, hogy elengedem kezdjen új életet, de azt mondta, hogy neki nem kell más, mert engem szeret és azt szeretné, ha meggyógyulnék és tudja is, hogy meg fogok gyógyulni.

Előzmény: rokkon (8809)
rokkon Creative Commons License 2011.06.18 0 0 8809

látod látod azért a sors kegyes volt legaláb kaptunk egy jó családot aki  kitart mellettünk a bajba is  és nem csak jóban hanem igy a rosszban is jobb lett a kedved???

Előzmény: Törölt nick (8803)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!