Keresés

Részletes keresés

csirkemell86 Creative Commons License 2012.09.03 0 0 928

köszi a segítséget, így tettem.

 

még egy kérdés: ahogy írtam nagyon érzékeny a fitymám, ha érintkezik vmivel fáj. a műtétnek már egy hete, tök jól vagyok, a merevedésen kívül semmi sem fáj már meztelenül. visszamennék élni, de ugye ha ruhát húzok és érintkezik a fitymával fáj. mi a teendő ilyenkor? kamillázom és kenem napi kétszer

Jóvágásúfiú Creative Commons License 2012.09.02 0 0 927

Írj emailt és megbeszéljük! Egerben nem tudok senkit, sajna ...

Előzmény: cserép72 (926)
cserép72 Creative Commons License 2012.09.02 0 0 926

Szia!

Köszi a választ de az is probléma,hogy vidéki vagyok (Eger) és kicsit problémás a fővárosba utazás.Persze nem lehetetlen.

Előzmény: Jóvágásúfiú (919)
Jóvágásúfiú Creative Commons License 2012.08.30 -1 0 925

A kérdéseid és a válaszok:

 

1. a mai gézdarabot nyugodtan szedjem le a pisiléshez? a mai kötözés óta még nem voltam pisilni. IGEN, LE LEHET SZEDNI, MERT KÜLÖNBEN CSUPA VIZELET LESZ!

2. szerencsére itthon dologzom, ezért nem lenne probléma ha végig meztelen lennék alulról, ez az ötletem lehet-e problémás? JÓ ÖTLET, LEGYÉL KÖTÉS NÉLKÜL, ÚGY A SEB JÓL SZELLŐZIK, SZÁRAD, KÖNNYEBBEN GYÓGYUL.

3. nem teljesen tiszta a kamillázás sem. oké, berakom 10-15 percig, de mivel törlöm le? sima kézi törlővel? HAGYD MEGSZÁRADNI.

4. a kamillázás után lévő betadine kenőcs van felírva. ezt kézzel tegyem fel? feltétel után hagyjam beszaradni vagy mossam le egy idő után? a kenőcs után tegyek-e gézdarabokat a péniszre vagy hagyjam megint elől meztelenül? KÉZZEL RÁ LEHET KENNI, ÉS HAGYD SZABADON, AMEDDIG MEG NEM SZÁRAD.

Előzmény: csirkemell86 (924)
csirkemell86 Creative Commons License 2012.08.29 0 0 924

a segítségeteket szeretném kérni. elég buta voltam, mert már rég nem volt kívül a makk és a sex is rossz volt. szerencsére együtt vagyok egy lánnyal aki elküldött műtétre, teljes fityaműszükületire. az orvosi centrumban voltam tegnap, a makkom nagyon érzékeny, ezért a műtét kimondottan fájt a helyi érzéstelenítés ellenére is. a tegnapot valahogy túléltem, ma pedig voltam kötözésnél és csak egy gézdarab került fel, hogy ne érje a makkot közvetlenül a gatya.

ahogy kiderült én még előtte vagyok a teljes saját kezelésnek és erről szeretnék kérdezni.

 

1. a mai gézdarabot nyugodtan szedjem le a pisiléshez? a mai kötözés óta még nem voltam pisilni.

2. szerencsére itthon dologzom, ezért nem lenne probléma ha végig meztelen lennék alulról, ez az ötletem lehet-e problémás?

3. nem teljesen tiszta a kamillázás sem. oké, berakom 10-15 percig, de mivel törlöm le? sima kézi törlővel?

4. a kamillázás után lévő betadine kenőcs van felírva. ezt kézzel tegyem fel? feltétel után hagyjam beszaradni vagy mossam le egy idő után? a kenőcs után tegyek-e gézdarabokat a péniszre vagy hagyjam megint elől meztelenül?

 

egyenlőre ennyi, remélem tudtok segíteni

Jóvágásúfiú Creative Commons License 2012.08.28 -1 0 923

Írj és adok elérhetőséget a jó tb-s orvoshoz! (jovagasufiu@gmail.com)

Előzmény: nagya2 (922)
nagya2 Creative Commons License 2012.08.28 0 0 922

Hali!!

Köcce a felajánlást, de mostan a a 37 éve fizetett TB ellátást venném igénybe(magyarul kurv@ra le vagyok égve).

Üdv Nagya

Előzmény: Jóvágásúfiú (921)
Jóvágásúfiú Creative Commons License 2012.08.28 -1 0 921

Jelentkezz te is, ha kell segítség! A cukorbetegség sokszor okoz ilyen tüneteket.

Előzmény: nagya2 (920)
nagya2 Creative Commons License 2012.08.28 0 0 920

Hali!!

Nekem is így kezdődött.....

Nézess egy vércukorszintet, nekem a cukor tett be.

Altatás nélkül csinálták, és nem fájt.

Most teljes metélés, kellemetlen lesz, de majd túlélem:-)))),  mostmár tudom mire számítsak.

Üdv Nagya

Előzmény: cserép72 (918)
Jóvágásúfiú Creative Commons License 2012.08.28 -1 0 919

Ezt bizony metélni kellene, mert csak rosszabb lesz. Magánrendelésen dr Fekete Ferenc (www.potenciaklinika.hu), illetve a Körúti Orvosi Centrum is jó, vagy dr Bánfi Gergely a klinikán. Írj emailt (jovagasufiu@gmail.com), és megbeszéljük.

Előzmény: cserép72 (918)
cserép72 Creative Commons License 2012.08.26 0 0 918

Sziasztok!

 

Nekem van egy problémám amiben a tapasztalotokra szeretnék támaszkodni.Elősször is valamikor a nyolcvanas években voltam fityma szükület kezelésen anyám nem engedte müteni mert feleslegesnek tartotta,ő és a körzeti doki is szóval lefogtak vagy öten a doki pedig felrántotta.Emlékeim szerint mintakit tökön rugtak párnapon keresztül lidokainnal tudtam csak vizelni menni,majd mivel nem akartam megint tulesni ezen a procedurán(azóta is ha dokihoz megyek keresem a lefogóembereket) erőltettem és akadály mentesen müködött a cerka,semmi probléma rengeteg szex,nősülés két gyerek.A nagyobbik metélt mert sajna szükülete volt,de térjünk vissza az én problémámra.Kb három hónapja azt vettem észre,hogy reggelre berepedt és örülten fáj,de párnap mulva elmult és semmi gond de a következő szex után is berepedt.Ekkor döntöttem irány urológus és kés,de a doki adott egy kenőcsöt és haza küldött.A panaszok teljesen eltüntek és minden király volt tegnapig,ugyanis megint kivagyok repedve fáj rendesen.A kérdésem az,hogy SZTK vagy magán doki mert mint kiderülhetett nem vagyok mai csirke 40 felett meg már bevan sz@rva az ember ugyan is e sebek sajna már nem gyogyúlnak olyan szépen.A cerkát megmég szeretném használni,nanem mutogatni de jó volna ha esztétikus és használható is maradna.Csinálják ezt altatásban is?????

nagya2 Creative Commons License 2012.08.16 0 0 917

Hali!!

Naszóvahogyasszongya, vótam fütyilógusnál mesmeg, mert az enyém egy kivácsi ember, mondtam nekijeja, hogy a müszerrelminden okés, de amikor eksön van, akkor van amikor aligvárom a végét!!!!

Asszongyahogy: reménykedett benne,hogy a kisvágás elég lesz, de vatag a heg, emiatt a következő lépés a teljes körbemetszés:-((((

Evvan, oktober elején újabb mütét.

Üdv Nagya

jaki24 Creative Commons License 2012.08.15 0 0 916

Fertőtleníts, majd kend be neogranormon kenőccsel, naponta többször 3-4-szer. Mennyira van szétnyílva? Illetve kiszedted az összes varratot? Nekem 1-1,5 cm szélességben nyílt szét az erekciók meg a recska miatt, de nem maradt kráter utána. Az orvosodnak mutasd meg, kb. ugyan ezt fogja mondani.

 

Előzmény: Ahjajjj (914)
nagya2 Creative Commons License 2012.08.14 0 0 915

Hali!!

Nekem is olyan volt mind a két oldalon, ne fossá, begyógyul.

Üdv Nagya

UI:betadine kenöccsel kenegesd.

Előzmény: Ahjajjj (914)
Ahjajjj Creative Commons License 2012.08.14 0 0 914

Hali!
Kicsit elvagyok keseredve........... 13 napja volt körülmetélés műtétem és a kör alakú sebem egyik fele begyógyult (tehát a 2 bőrfelület amiket tartott a varrat teljesen simára sikerült a varratok kiesése után) de a másik felén a 2 bőrterület amiket a varratoknak összekellett volna "heggeszteniük" és a felszínnek simának kéne lennie, na ott most kráter van ( U alaku tehát ez esetben az U betü két felső csücske a két bőrrész ami nem ér össze, és alattuk kráter mélyül)! És ugye varrat sehol, ami összehúzná a két részt! A kérdésem hogy most ha nincs varrat ami összehúzza, mert ugye kiesett már akkor már nem is fog egybekelni a két bőrfelület? előre is köszönöm a válaszokat de kicsit kivagyok emiatt.

 

nagya2 Creative Commons License 2012.08.09 0 0 913

Hali!!

Sztem menj vissza, mer ott vmi pangó vér miatt lehet még mindég lila.

Üdv Nagya

Előzmény: natan91 (912)
natan91 Creative Commons License 2012.08.09 0 0 912

Sziasztok!

 

Nekem majus vegen volt a mutet, teljes eltavolitas. Sajnos nem sikerult olyan jol mint vartam, de hat ez van :D ez nem lezeres mutet volt, majd ha lesz penzem meg plasztikaztatok lezerrel...

 

ellenben, a mutet utan egy resze nem csak belilult (nem a makk resz), hanem ki is sebesedett. gondolom mutet soran kidorzsolodott, vagy utana az eros szoritoketes okozta. sajnos eloszor gyenge kotest kaptam es delutan vissza kelett mennem mert kicsit csepegett a ver.

 

A seb beforrt nehany het alatt, ha jol emlexem talan varratszedes utan 2-3-4 het, es utana belilult a helye. Sajnos meg mindig lila, de nem faj, nincs beduzadva, tehat semmi. egyszeruen lila a bor.

 

szerintetek ezzel visszamenjek? ranezesre nem latok javulast, es a tobbi sima lilulas ami nem kisebesedett egyszer csak elmult kb 4-5 het alatt. ez pedig, mar vagy 6-7 hete lila...

A mutet utan 2 hettel latta az orvos, es mondta hogy ennek nem kelett volna kisebesednie. akart adni ra vmi kremet, de mondtam neki, hogy a seb tetejen erezheto hogymar kezd beforni, ezert azt mondta akkor inkabb nem ad, mert ami gyogyul magatol az jobb ugy.

nagya2 Creative Commons License 2012.07.23 0 0 908

Üdv Mindenkinek!

A szerszám müködik, asszony által letesztelve :-)))

De sztem a doki vághatta volna kissé hosszabban is, mert merevedéskor a vágás vége még mindég feszül, fáj.

A múlt csütörtökön azt mondta, hogy augusztus 15.-én visszavár, sztem neki sem tetszik, lehet még egy kicsit továbbnyes??

Üdv Nagya

nagya2 Creative Commons License 2012.07.23 0 0 907

Hali!!

Ha Kantár gondod van, azt csak maszekon csinálják lézerrel, de ott is raknak bele varratot.

A kollegámnak csinálták, ő azt monta, hogy abszolute nem fáj, csak a varrat kicsit kellemetlen, meg érzékeny a helye.(ez érvényes az én mütétemre is).

Üdv NAgya

Előzmény: Törölt nick (906)
afintha Creative Commons License 2012.07.21 0 0 905

Szerintem elso korben egy urologust lenne erdemes meglatogatni, hogy egyaltalan mi a pontos baj.

Aztan csak utana erdemes goldlkodni azon, hogy kell-e muteni vagy sem.

Előzmény: Törölt nick (902)
Jóvágásúfiú Creative Commons License 2012.07.10 -1 0 904

Dr Azsé, a fiaddal mi a helyzet, fitymás vagy metélt?

Előzmény: dr. Azsé (891)
nagya2 Creative Commons License 2012.07.07 0 0 903

Üdv !!

Gyógyugatok, már csak 2 varratom van.

A haverom szerint a börös virslim mostmár határozottan egy szárnyas denevérhez hasonlít mikor betakarózik a szárnyival, és csak a feje van kint:-)))))))))))))))

Üdv Nagya

nagya2 Creative Commons License 2012.06.29 0 0 901

Na üdv Mindenkinek!!

Gyógyugatok, nem fáj, csak marha kellemetlen.

A kötést (gézlap) pisiként cserélgetem, mindig kap langyosvizes öblítést, majd pár csepp betadine-t.

A fityma a féknél nagyon duzzadt, de nem fáj.

Üdv Nagya

UI:az éjjel szabadon aludt a kicsike.

nagya2 Creative Commons License 2012.06.27 0 0 900

Hali!!

Nemtom.

Üdv Nagya

Előzmény: Lol321 (899)
Lol321 Creative Commons License 2012.06.27 0 0 899

Hát az a kép elég csúnya :S... és mennyi a gyógyulási idő? Mikortól tudod "használni"?

nagya2 Creative Commons License 2012.06.27 0 0 898

Hali!!

703-as hozzászólásban látsz egy képet, na pont így néz ki az enyém is.

Üdv Nagya

Előzmény: Lol321 (896)
nagya2 Creative Commons License 2012.06.27 0 0 897

Hali!!

Hát úgyképzeld el , hogy amikor egy csövet bemetszenek hosszában, hogy tágabb legyen a vége.

Nyugalmi állapotban hátra tudtam húzni, de merevedéskor feszült, és az utóbbi időben többször berepdt.

SZTK-ban TB-re csinálták, "elvileg" ingyenes.

Üdv Nagya

Előzmény: Lol321 (896)
Lol321 Creative Commons License 2012.06.27 0 0 896

nagya, mi az h hosszában nyesték fel és akkor ezek szerint neked nem is volt szűkületed? vagy igen? és az SZTK-ban a műtétért kellett fizetni?

nagya2 Creative Commons License 2012.06.27 0 0 895

Hali!!

Énmeg ugymászkálok, mint aki bevan szarva:-))))

Üdv Nagya

Előzmény: valaki aki kérdez (887)
nagya2 Creative Commons License 2012.06.27 0 0 894

Hali!!

Vagy maszekon elmész egy urologushoz, némi píz leperkálása gyanánt segít a gondodon, vagy SZTK kartonozó bejelenkez, aztán kerülsz akihez a lapjárás visz, aztán mütét.

Múlt héten hétfőn elmentem az SZTK-ba , ma megynyestek.

Üdv Nagya

Előzmény: Ipodstdi (892)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!