Keresés

Részletes keresés

ZSoLT Creative Commons License 2001.07.17 0 0 9
Szegény... Hogy bírod? :-))
Te rakod ki azt az útjelző táblát, ami a Budapesttől mért távolságot mutatja? Megvan már?
Előzmény: Raha (8)
Raha Creative Commons License 2001.07.17 0 0 8
Kérdezzetek!
Én itt dolgozom.
:-))
Előzmény: ZSoLT (7)
ZSoLT Creative Commons License 2001.07.16 0 0 7
Fiúk!
Éleszzük fel a topicot!!!
Kaptam egy mailt, amiben érdeklődnek Baliról. Válaszoltam is, de jó lenne, ha más véleményét, élménybeszámolóját is látnám. Gyertek!!!
doncike Creative Commons License 2001.06.25 0 0 6
Pár napja jöttem vissza, nagyon-nagyon rendkivül jó volt. Részben persze azért, mert nászút volt az ex-menyasszonyommal.

Ha valakit friss info, árak, ilyesmik érdekelnek, akkor nyomassa fel a kérdését ide, ha tudok, válaszolok.

ZSoLT Creative Commons License 2001.06.10 0 0 5
Sziasztok,
Sajnálom, csak most találtam meg ezt a topicot. Nekem egyik legnagyobb élményem volt a Bali. Szívesen segítettem volna infókkal. Ha még nem utaztál el keress meg artumsh@westel900.hu, ha pedig már elutaztál, remélem viszontlátunk itt élménybeszámolóiddal.
Üdv
Előzmény: doncike (2)
Gotfroa Creative Commons License 2001.05.12 0 0 4
Gondolom, Denpasarba érkezel, onnan érdemes Kuta-ra áttaxizni. Rengeteg szállás lehetőség van, de nagy árkülönbségek is. Érdemes keresgélni, 4-5 dollárért már nagyon jó szobát lehet kapni. Aztán /ha nem vagy oda a nagy tömegért/ érdemes onnan mopeddel tovább menni körbe!
Got
Gotfroa Creative Commons License 2001.05.12 0 0 3
Gondolom, Denpasarba érkezel, onnan érdemes Kuta-ra áttaxizni. Rengeteg szállás lehetőség van, de nagy árkülönbségek is. Érdemes keresgélni, 1-5 dollárért már nagyon jó szobát lehet kapni. Aztán /ha nem vagy oda a nagy tömegért/ érdemes onnan mopeddel tovább menni körbe!
Got
doncike Creative Commons License 2001.04.10 0 0 2
Felhozom, mert rövidesen indulok Balira.
Ha esetleg idokozben lettek valakinek tippjei, élményei Baliról, az ne kíméljen.

Kösz

mrbungle Creative Commons License 1999.12.24 0 0 1
Bali egy aranyos gyerek, a nyugalma az igaz!!
mrbungle Creative Commons License 1999.12.24 0 0 0
nekem is van ilyen nevu ismerosOm!!!
Előzmény: istvanu (-)
istvanu Creative Commons License 1999.12.24 0 0 topiknyitó
Egy baratom sokat meselt Bali szepsegerol, nyugalmarol egzotikumarol es bogarat ultetett a fulembe, tehat ugy dontottem jovore megnezem IRL-ben.

Ha vki tud hasznos tanacsaokkal esetleg elmenybeszamolokkal szolgalni, kerem ne tartsa magaban!

istvanu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!