Keresés

Részletes keresés

kedvesrokon Creative Commons License 2012.11.30 0 0 1323

Mail ment, Érden tudnálak oktatni.

Előzmény: Hankypanky :) (1322)
Hankypanky :) Creative Commons License 2012.11.29 0 0 1322

Sziasztok

 

HA valaki tudna nekem abban segíteni, hogy szeretném megtanulni szabadidőmben  az erotikus masszázs fogásokat az kérem jelezze az email cimemen.

 

köszönöm

Kovi Mark Creative Commons License 2012.11.28 0 0 1321

Egy masszőz barátnőm aki sajnos már külföldön él dolgozott a III.-ban erotikus masszőrként,de csak kézzel érintett és Őt is csak kézzel lehtett megérinteni már akinek engedte!:)

Szalonban volt ot 12 volt egy óra. Nekem is soknak tűnik a 20! Ez pár éve volt nem hiszem, hogy ennyit mentek fel az árak és előtte is ahol tudtam ilyen helyről 10 max 15 ről hallottam.....

A helyet ne kérdezzétek, mert egyszer láttam csak kívülről és régen, ráadásul nem csinálok ingyen reklámot senkinek, mert nekem sem csinál senki!:-XDXD



zizu75 Creative Commons License 2012.11.25 0 0 1320

Szia!

Én egy nem képzett,de nagyon ügyesen maszírozó,37 éves,sportos alkatú,helyes férfi gondolod,szívesen megmaszírozlak.Egész testre kiterjedő,kényeztető,simogató masszázs,a végén pedig ha szeretnéd a kezemmel,és a nyelvemmel fejezem be.

 

 

Válaszol légyszi a karolykos@freemail.hu címre

Előzmény: pamo34 (1306)
Hülyember Creative Commons License 2012.11.20 0 0 1319

Ezek az árak nem a Földön járnak. Nagyon elszaladt velük a ló...ott Pesten. Miért? Mert van palimadár aki kifizeti gondolom. Gyertek el vidékre, vonattal 5000, szakszerű thai masszázs 1 óra 4000, jobban megéri. Meg van itt Szolnokon, aki erotikus masszázst csinál, de nem tudom mit kér, de biztos nem 20-at, -60 (!) at.http://www.piroslampa.net/piros.php?lang=hu&pg=apro&action=list&scit=10&skat=&snm=&sph=&slng=&btn_submit=%BB++Keress+%21+

Előzmény: Oppi (1313)
abacsaba Creative Commons License 2012.11.20 0 0 1318

én sem vagyok menedzser de rendszeresen járok erotikus masszázsra és állithatom én is (veled együtt) igen kellemes időtöltés:-))) a csúszkamasszázst (olyan igazit, nem csak a cicikkel való simizés) meg egyszerüen minden férfi embernek ki kellene próbálnia!!

Előzmény: alfagtö (1316)
abacsaba Creative Commons License 2012.11.20 0 0 1317

Igen, valóban sok kicsit de ez van általában szalonokban. Nem voltam abban a szalonban, csak a házban levő fogászaton:-)de megjegyeztem magamnak a weboldalt és megnézegettem a hölgyeket.:-) Vannak más szalonok is ahol kedvezőbbek az árak és elég rendes masszázst is kapsz!

Előzmény: Oppi (1313)
alfagtö Creative Commons License 2012.11.20 0 0 1316
sajnálom,ha neked így jött le.én csak az élményeimet akartam megosztani az itt fórumozókkal.
Előzmény: Törőlt_nick (1314)
alfagtö Creative Commons License 2012.11.20 0 0 1315
Szia!persze!nagyon szívesen!alfagt@citromail.hu ide írhatsz nyugodtan.
Előzmény: honbandi (1310)
Törőlt_nick Creative Commons License 2012.11.20 0 0 1314

nagyon menedzserszagú hsz....

Előzmény: alfagtö (1304)
Oppi Creative Commons License 2012.11.20 0 0 1313

Sziasztok!

 

Van egy masszázs szalon a Haris közben pesten, Google így megtalálja akit érdekel. Úgy láttam nem szokta senki konkrétan megnevezni a helyeket, nem tudom ennek mi az oka, de folytatom a hagyományt.

 

De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy ismeri-e valaki őket, tud-e róla élménybeszámolót adni? Én nem voltam még ilyen masszázson, de érdekesen hangzik. A neten fellelhető lehetőségek között ez a fent említett hely a legszimpatikusabb, s ahol feketén fehéren az árak is fel vannak tüntetve. 

 

Apropó árak. Valahogy nekem egy 1 órás masszázsért a 20e Ft az nagyon soknak tűnik. Tényleg ilyen húzós a piac?

 

 

Szóval hálásan veszem, ha vannak vélemények, vagy tudtok jobbat ajánlani helyette.

 

24F 

 

1992 sz Creative Commons License 2012.11.19 0 0 1312
sziasztok olvasva a topicot a rendes masszazs után megjött a kedvem egy erotikus masszazsra pl csuszkamasszazsra. Valaki tudna nekem ajanlani Szombathelyen egy hölgy masszört aki ilyet csinál? Illetve aki járt már csuszka masszazson leirná hogy hogyan zajlik? Köszönöm a válaszokat :)
levevte Creative Commons License 2012.11.18 0 0 1311

mivel sokat massziroz valoszinüleg semmi, egyébként is egy nöi agyat megfejteni lehetetlen.

Előzmény: 1992 sz (1309)
honbandi Creative Commons License 2012.11.18 0 0 1310

Szia!  Engem érdekell a lehetöség. Tudunk priviban levelezni?

Köszi

Bandi

Előzmény: alfagtö (1304)
1992 sz Creative Commons License 2012.11.16 0 0 1309
igazábol probáltam mindent fùeszesebb fürdögatyátis felvettem de az se segitett ugyanugy feltünö volt a merevedésem pedig ez nemis erotikus masszázs de mégis minden alkalommal elöjön és ez már nekem ciki szokott lenni ráadásul mikor a combom kerül masszázsra néha a hölgy véletlenül hozzáér a péniszemhez akkor viszont egyböl felâll na akkor égek igazan :) csak azt nem tudom h mi játszódik le ilyenkor a masszöz fejébe :
*SzedR* Creative Commons License 2012.11.16 0 0 1308

Bár nem vagyok masször, de biztos hogy: nem ciki, és nem ciki:) Nyugodj meg.

Előzmény: 1992 sz (1307)
1992 sz Creative Commons License 2012.11.15 0 0 1307
sziasztok elsönek elmondanám hogy egy hölgy masszörhöz járok 2hetente 1szer. Az lenne az elsö kérdésem( föleg masszözok válaszát várnám ) hogy ciki e hogy egy normál combmasszázs kozbenis erekciöm van ami elég látványosan jelentkezik holott van rajtam alsógatya illetve le is van teritve az adott testrész. Engem elég cikin érint. 2. Kérdesem hogy amikor a fenekemet maszirozza a hölgy ugye teljesen látszik az egész mivel szinte a combom kozepéig lehuzza az alsomat es nem borotválom a fenekem mer a barátnöm nem szeretné. Ez ciki e a masször holgynek ? Koszonom a valaszokat
pamo34 Creative Commons License 2012.11.12 0 0 1306

Miskolcon keresek erotikus férfi masszört magamnak. Ha valaki tud ilyet kérem jelezze.Köszönöm!

Zsolti2003 Creative Commons License 2012.11.11 0 0 1305

Szolnokon rendszeres karbantartásra férfi masszőrt keresek. 

alfagtö Creative Commons License 2012.11.09 0 0 1304

sziasztok!

nekem 2 éve volt az első erotilus masszázs élményem,ami azóta is meghatározó lett az életemben.

olyan csajokkal ismerkedtem meg,hogy az valami álom....interneten találtam rájuk,felhívtam őket,másnapra kaptam időpontot,így hát mentem

is.:)a fogadtatás sem volt egyszerű,mert olyan cuccban vártak rám,hogy majdnem elájultam a gyönyörtől.mindketten hatalmas mellűek.

1.5 órát voltam ott,ebből 1 óra  volt a masszázs,a többi az mind megbeszélés kérdése.nagyon kedvesek mindketten,igény szerint külön-külön is dolgoznak.árban is nagyon kedvezőek.bátran merem őket ajánlani mindenkinek,aki ki szeretné ezt próbálni.én annyira rájuk kattantam,hogy van,hogy hetente megyek!:)

aekon Creative Commons License 2012.11.08 0 0 1303

Helló! Privátban küld már el az elérhetőségét. Kösz!

Előzmény: kesss74 (1297)
gabor985 Creative Commons License 2012.11.08 0 0 1302

Kecskeméten valaki tud erotikus masszázst?                      

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.08 0 0 1301
Privátban jöhet az elérhetősége vag egy link!! Köszi
Előzmény: kesss74 (1297)
Kiss Milli Creative Commons License 2012.11.07 0 0 1300
budapesten a 13.kerben.ha tudsz írj emailt,és megbeszéljük!:)
Előzmény: néró2012 (1299)
néró2012 Creative Commons License 2012.11.07 0 0 1299

Ez engem is érdekelne, attól függ hol van.

Előzmény: Kiss Milli (1298)
Kiss Milli Creative Commons License 2012.11.07 0 0 1298
Kedves Dudu!én biztos tudok segíteni!:))írj emailt,és megbeszéljük!:) milli.kiss@citromail.hu puszi!Milli
Előzmény: dudu30 (1296)
kesss74 Creative Commons License 2012.11.07 0 0 1297

Kb. tíz éve kezdődött nálam a masszázs iránti szeretet amikor is egy nyaralás alkalmával  a hotelben kaptam egy szakszerű svéd masszázst. Ettől a pillanattól nem volt visszaút, két három hetente havonta mikor hogy eljártam masszázsra. Nagyon sokszor ráfutottam olyan masszára ami a lehúzásról szólt és olyanra is ami jól indult az első egy két alkalom nagyon jó volt utána meg ellaposodott.
Azt tudni kell semmi jónak nem vagyok az elrontója. Nálam a masszázs szent dolognak számit, ugyanakkor ha úgy alakul fűszerezzük meg erotikával bizonyos határokon belül. Nekem a masszázs az masszázs és nem fasz ráncigálás, mert sajnos egyre többször erről van már szó egy kis maszatolás aztán gyerünk térjünk a lényegre.
Pár hónappal ezelőtt rátaláltam Katira.(Kitalált név nem így hívják a hölgyet)
Akkoriban egy stúdióban dolgozott. A képen szimpatikus volt az arca felhívtam. Első csöngésre felvette a telefont. Megbeszéltük az időpontot és már robogtam is hozzá. Két órás teljes test masszázsra mentem. Odaérkezésem után gyors bemutatkozás, egy kis beszélgetés, kávé majd irány a fürdőszoba.
A masszázs profi minden porcikát érintő igazi masszázs és gyúrás, közben hol beszélgettünk hol csak csendben feküdtem. A masszázs alatt végig be voltam takarva lepedővel és csak a masszírozandó felület volt szabadon.Fordulás után hasonlóképpen letakarva folyt a masszázs. közel másfél órai masszázs után Kati megszólalt:
- Átgyúrtalak, most jön a lazítás, és a pihenés.
Itt megfordult az agyamban, miért kell elrontani ezt a gyönyörű masszázs élményt. Ami ezután következett az valami csoda volt. Ugyanazokat a területeket ugyanabban a sorrendben ahogy a masszázs alatt gyúrt most lazított és simogatott. Olyan volt ez mint egy kisebb csoda. Szinte lebegtem a masszázs pad felett 10 cm-el. A simító mozdulatok hatása természetesen nem maradt el a testem rögtön visszajelzett. Óvatos mozdulatokkal érintett hosszan és lassan majd gyorsan váltakozó ütemben. A vége  szinte kivégzés erejű volt.
Ami csodálatos ebben a dologban hogy azóta kéthetente járok hozzá. A testem lelkem rendben van. Az ÉLMÉNY PEDIG NEM VÁLTOZIK MINDIG MÁS EGY KICSIT DE UGYANAKKOR A SZÍNVONAL MINDIG UGYANAZ MINT AZ ELSŐ ALKALOMMAL.

dudu30 Creative Commons License 2012.11.05 0 0 1296

Tudtok ajánlani olyan masszázs szalont ahol van erotikus masszázs és Jakuzzi lehetőség is. Köszönöm előre is!

 

 

*SzedR* Creative Commons License 2012.10.22 0 0 1291
Szederke kíváncsi. Szederkenek fáj a combtove..meg a nyaka..meg a talpa..meg aaaaaaa popsija,meg...meg..:)
Előzmény: Törölt nick (1290)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.22 0 0 1290

Kedves SzedR!

 

Egy ideje - tőlem kívülálló, de engem annál jobban érintő dolgok miatt - más munkahelyen és más munkakörülmények között dolgozom, így megtörténik, hogy ebédidőben is masszírozom. Modhatom úgy is, hogy sok  minden megváltozott, de lényegében mégis majdnem minden változatlan.

 

Hogy hogyan kell csinálni? Hmmm ... Nem tudod? Hmmm ... Biztosan szeretnéd tudni? ;)

 

Előzmény: *SzedR* (1281)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!