Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016.09.26 0 3 14405

Nagyon eldurvult ez az adok-kapok.  Szerintem indítani kéne egy másik oldal is pl: Izgat ha basznak, kúrnak, dugnak, tömnek, hágnak, üzekednek* (* a nem kívánt törlendő) a feleségemmel. Így mindenki megtalálná a neki való topicot.  Ott mindenki kiélhetné magát.

Törölt nick Creative Commons License 2016.09.26 -2 2 14404

Sajnálatra méltó sem vagy! Veled,úgylátom értelmesen nem lehet beszélni!

Még valami, n e m vagyok a barátod, !

Előzmény: Törölt nick (14403)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.26 -5 1 14403

Nagy tudású, kis barátom. Szürke eminenciás???? Szürke kis f@sszopó, (ha már itt tartunk, nevezzük nevén a gyereket!) aki itt kompenzál, ahelyett hogy máshol bizonyítana.  

Előzmény: Törölt nick (14402)


Törölt nick Creative Commons License 2016.09.26 -2 0 14402

Mindjárt takarítás lesz offolásért!:):):):)

De nem birom megállni ha többen bombáznak egy embert!

Szerintem indokolatlanúl!

Törölt nick Creative Commons License 2016.09.26 -2 0 14401

Hát ez is (értelmes) megnyílvánulás volt!

Dehát az okoskodó fariezeusoktól mit is várhat a mindennapok szürke eminenciása!:)

Előzmény: Törölt nick (14399)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.26 -3 1 14400

Miért kell lovagolni a szavakon?

(van aki kurva jól szopik,van aki kibaszott szarúl cumizik, a baszásról + ne is beszéljünk?)

A magyar irodalom nagyjai közt is megtalálható több olyan világhírnévnek örvendő(iromány) REMEKMŰ,amiben igen is nevén nevezik többféle szóhasználattal a vaginát  a péniszt illetve az orális vagy anális szexet.

Szerintem a mai Magyar köznyelven forgó szóhasználatba igen is belefir az amit isti írt!

Akinek nem tetszik görgessen tovább.Aki + vitázni akar tegye!(szerintem)

Előzmény: Tündérlola (14394)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.26 -5 2 14399

Sajnos nem tudok segíteni neked! Ha gyógyszered gurult el az orvost keresed fel, ha meg több feles csúszott le kora délelőtt, a kocsmában reklámozd magad.

Előzmény: Törölt nick (14396)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.26 0 0 14398

Publikus az email címem!

Előzmény: Isti198012 (14397)
Isti198012 Creative Commons License 2016.09.26 0 0 14397

Ugy értettem hogy email-ben.Ha van rà mod.Csak erröl szeretnék veled levelezni.

Előzmény: Törölt nick (14396)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.26 -3 1 14396

Már ne haragudj!

De!Te is épp ide "nyitott fórumba"irogatsz!:):):)

Inkább számolj el 1000 ig mielőtt fogalmazól egy hozzászólást!

Ui: olvasd is átt többször mielőtt (entert) koppintasz!

Előzmény: Törölt nick (14392)
Isti198012 Creative Commons License 2016.09.26 0 3 14395

Még egyszer bocsànat.Igy van zàrjuk le.Bàr szivesen folytatnàm ezt veled levelezésben és nem itt.

Előzmény: Törölt nick (14392)
Tündérlola Creative Commons License 2016.09.26 -4 3 14394

Szopja a farkát=cumizza a dákót. Ugyanaz a jelentése,mégis fényévek vannak a kifejezések között. Ha haverok között beszêlsz így,semmi gond,de itt nem csak haverok vannak. Érted,ugye? 

 

Nincs veled semmi bajom,elhiszem,hogy szereted és tiszteled a párod,de talán akkor meg  is érdemli,hogy szépen beszélj róla.

Előzmény: Isti198012 (14388)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.26 -3 1 14393

Jó is az ha az idegeneknek van egy ingyen numera és üríthetnek egyet!! Van akinek ez jön be.

Törölt nick Creative Commons License 2016.09.26 -4 2 14392

OK. Nem a DÁKÓ a sértő, hanem a "magyarázat", hogy miért nem sértő. Tudod -ezt neked írom, de nem csak neked szól- mi komolyan vesszük a "klasszikus" mondást: A stílus, maga az ember! Vannak nők, akiket izgat a "durva" beszéd és vannak, akiket kimondottan taszít. És ez azokra is igaz, akik nyilvános oldalakon keresnek szexpartnert, vagy nyitott fórumokon írnak hozzászólást vagy véleményt. A helyesírás? Hát igen! Pedig nem is gondolják a férfiak, hogy mennyi lehetőséget szalasztanak el  egy "rossz belépővel". De szerintem ezt a témát le is zárhatjuk.

Előzmény: Isti198012 (14390)
psziho2 Creative Commons License 2016.09.26 -2 1 14391

a lényeg az hogy jó ha idegenek kurják a feleségünket :)

Isti198012 Creative Commons License 2016.09.26 0 3 14390

Értem miröl irsz és igazad van.Azt nem értem hogy a dàko miért sértö egy nöre nézve?Persze,mindenkinek màs az értékrendje!Akkor sem érzem sértönek!Nem is annak szàntam!Tisztelem a nöket!A végsökig!Persze az IGAZI nöket!A pàrom baràtnöjét én védtem meg az agrasziv,alkoholista volt férjétöl aki sportbol verte szinte minden nap.Nem akartalak sem téged sem màst megbàntani!Véleményem szerint az a szó belefér az oldal szellemébe.Felnött emberek vagyunk.De tekintettel ràd és a többiekre mellözöm ezentul az ilyen szavakat!Az iràsomrol annyit hogy nem tehetek rolla.Sajnos az életben nem fogok megtanulni hekyesen irni.Ez tény.Hidd el,engem zavar a legjobban az élet minden területén!Sajnàlom ez van..

Előzmény: Törölt nick (14389)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.26 -3 2 14389

Nincs veled semmi bajom! Te is szoktál a feleségeddel szeretkezni és bele is élvezel. (És ez így helyes). Nem pedig megdugod és televágod . Igaz?? Te írtad, hogy ez nem irodalmi oldal.  Ez is igaz. De ugye hogy sértőnek érzed "ugyanazt" másként fogalmazva???  Hát erről van szó! Ezt a fórumot nők is olvassák, hisz' róluk is szól ez az egész. És ők nem azt a "szlenget" használják, mint a férfiak egymást között! (a b@szás = aktus, együttlét?) (a szopás = franciázás, orális szex?) (pin@ = punci, pinus?). Tudod, ha mi ilyen stílusú levelet kapunk a jelentkezőtől, azt válasz nélkül hagyjuk. A fogalmazása és a helyesírása, már árulkodik valamiről.  Egyébként meg azt és úgy  írsz, amit és ahogy akarsz. Mint ahogy én is. 

Előzmény: Isti198012 (14387)
Isti198012 Creative Commons License 2016.09.26 -2 1 14388

Persze hogy kipontozom!Hissz làttod!Leirok egy olyan szot hogy dà..o és én vagyok az antikrisztus maga,aki csak lyukat làtt a pàrjàban és televeri!!!Vigyàzzatok mit irtok!

Előzmény: Dr. xXx (14371)
Isti198012 Creative Commons License 2016.09.26 -3 1 14387

Leirnàd hogy mi a bajod velem?Soha nem irtam ràd egy rossz szót sem!Kinek hiszed magad hogy igy irsz rollunk???Bezzeg amiket lentebb kérdeztem azokra nem vàlaszolsz!Belémkötöttél de hogy miért szerintem te sem tudod!

Előzmény: Törölt nick (14375)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.26 0 0 14386

Ez rohadtul izgató élménybeszámoló! ;))

Előzmény: Tom Freeman (14376)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.09.25 0 2 14384

Szia. Szerinted van ember ezen a fórumon, aki elhiszi ezt az óriási kamu dumát ?

Nyilván valamiféle fricska, beszólás akart lenni, de nem nyert.

Javasolnám valammelyik markodat az élvezkedéshez, ha nem bántalak meg.

Előzmény: Törölt nick (14383)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.25 -7 4 14383

Igazából amikor először nem tudtam megbaszni az asszonyt mert nem állt fel a pöcsöm, másodszorra odahívta a barátomat, aki végignézte a második kísérletemet,( én nem tudtam róla, hogy odahívta az asszony, csak a végén, amikor az kiröhögött) aztán a szemem előtt megbaszta úgy, ahogy én sohasem tudtam, azóta nem izgat. Akkor arra, hogy a szemem előtt bassza meg a legjobb barátom, elcsöppentem, de beláttam, hogy ez a legjobb, ami történhet velem. Mármint, hogy csak a barátom bassza meg. Én azóta(5 éve) kísérletezgetek(már a barátom előtt is, de azóta sem sikerült), aztán ő meg a végén mindig jól megbassza.Jól megvagyunk így.

Törölt nick Creative Commons License 2016.09.25 0 1 14382

Fel lehet erre készülni? :)

Persze én is készültem, de csak ott fog igazából kiderülni hogy milyen reakciót vált ki elsőre belőled!

Ha vannak érzelmek (már pedig kell lenni valaminek köztetek) akkor lesznek reakciók is.

(részleteket már leírtam, hogy történt)

Előzmény: Tom Freeman (14381)
Tom Freeman Creative Commons License 2016.09.25 0 0 14381

Ha sokkolt, lehet nem készültél fel rá megfelelően. Persze azt is meg lehet szokni. Én a kezdetekben ezeknek a külön keféléseknek és a beszámolóknak is nagyon örültem. Kicsit hosszabbra nyúlott a tervezettnél, de ami jó, az hadd menjen. Tovább lépni nem sikerült, de majd máskor... remélem.

Előzmény: Törölt nick (14380)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.25 0 2 14380

Engem elsőre sokkolt amikor a párom és alkalmi szexpartnere akcióját láttam! Igaz akkor én már végeztem... :))

Lehet neked van igazad és jobb ezt nem látni? :-)) (másodjára már kíváncsi voltam inkább)

Valakinek az izgató ha közben kamerázza az asszonyt, valakinek ha csak később elmeséli, nekünk csak ha hárman egyszerre vagyunk!

Előzmény: Tom Freeman (14379)
Tom Freeman Creative Commons License 2016.09.25 -1 0 14379

Hoogyne izgatna! Pontosabban izgatott és remélem még izgatni is fog, ez a (tervek szerint) a hármas felé vezető szakasz.

Előzmény: Törölt nick (14377)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.09.25 0 1 14378

Ugyanakkor képzeljük, ha mindezek úgy történtek volna, hogy a férjemuram minimum végignézi, mozizza a történteket, nem pedig elmesélésből tudja meg a részleteket.

Nálunk egyszer volt "nélkülembuli", de egy kamera az állványon rögzített mindent. Ha nem is olyan aprólékosan és részletesen mint azt én tettem volna, de mégis.

Előzmény: Törölt nick (14377)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.25 0 1 14377

Huhh! Tom!

Ez már sok! Ez már félrelépés, nem hármas szex sem hasonló!

Ha tudtod nélkül teszi ezt az már a megcsalás határ esete vita nélkül. Erre a férfiak nagyon nagy része "berágna"! :)

Nem vagyunk egyformák, inkább nem ítélkezem! Ha téged ez izgat akkor csak annyit mondhatok hogy hajrá!

 

Előzmény: Tom Freeman (14376)
Tom Freeman Creative Commons License 2016.09.25 -1 3 14376

A történetet hiányolóknak akad némi elemózsiám (még mindig). Valahol itt, a kapcsolatunk legkedvezőbb stádiumánál hagytam abba:

 

„ … Elégedettségemet nem lehetett szavakba foglalni és papírra vetni sem. Nagyon szerencsés döntésnek bizonyult alapos partnerválogatással folytatni a félrekeféléseket. Ezen a napon egy újabb, élvezetekben gazdagabb, modernebb korszak vette kezdetét a zuhanórepülésből kikerült kapcsolatunkban. Szexuális életünk egyre szabadabbá vált. Szinte bárhol, bármikor képesek voltunk egymásnak esni. A szeretőjével is úgy kezdett találkozgatni, mintha csak vásárolni menne…”

 

A helyesnek bizonyult döntés megmutatta, hogy érdemes mindent őszintén kibeszélve (amennyiben erre a partner is hajlandó), tanulni a hibákból és ezeket felhasználva tökéletesítésre törekedni. Hiszen már egy ideje megbízható, igényes szeretőre volt szükségünk hosszútávra, akivel a feleségem alkalmanként összejár és szeretkezéseiket a magunk módjára utólag többszörösen kiélvezzük. Az új partner odaadásával és kitartásával reményt keltett, hogy ő sokáig lesz a feleségem szeretője.

 

Kedvesemmel sokszor újrajátszottuk a pasijával való kefélését. Rendkívüli, fergeteges szexet produkáltunk ezáltal. Páromra is olyan nagy hatással volt, hogy sürgetnem sem kellett a következő találkozásukat. Maguk között leszervezték, nekem csak a jóváhagyásomat igényelte.

 

A következő randijuk nem váratott sokáig magára. Feleségem váratlanul felhívott munkából, hogy nem baj-e, ha ma később megy haza, mert tudna találkozni a pasijával. Persze, hogy nem baj, ellenkezőleg. Szexelni is fognak? Biztos, szexkapcsolatban állapodtak meg, de most nem lesz sok idejük. Valószínű, hogy csak dugnak egyet és kész. Nem baj, erről szól a kapcsolatuk, használjanak ki rá minden kevés időt is. Abszolút nem bántam az ilyen hirtelen megoldásokat. Nem kellett napokat az izgalom hevében eltöltenem.

 

Odahaza amíg vártam rá, boldogsággal töltött el a gondolat, hogy Kedvesem ezekben a percekben jól érzi magát és nem sokára velünk is ez történik. Hazatérését követően elismerésemet fejeztem ki a hirtelen randi megoldásáért és közöltem, sok ilyen gyorsan leszervezett találkozót szeretnék még. Megnyugtatott, hogy lesz még. De ne húzzuk az időt, meséljen.

 

Nos, értem jött a buszmegállóba és beültünk egy italra beszélgetni. Kielemeztük a múltkori randinkat és a folytatás mellett döntöttünk. Neki nem okozott gondot otthon és továbbra is meg tudná oldani, ha hetente, kéthetente találkozgatnánk mindenféle jóra. Mondtam, az nekem is jó lenne. Kérdeztem, akar-e most szexelni, naná. De most csak kocsiban tudnánk. Én javasoltam, hogy jó idő van, csináljuk a folyó parton, szabadban. Megálltunk a közelben és legyalogoltunk a fák közé, miközben ő átkarolt és a fenekemet is simogatta néha. Ott rövid kézi előjáték következett. Kiléptem a nadrágom egyik szárából és félig a bugyimból is. Lehúzta a sliccét, elővette a faszát és odarakta a kezem. Elkezdtem húzogatni rajta a bőrt. Már elég kemény volt neki. Ő közben simogatta a pinámat, ujjazott és csókolgatott. Megkérdeztem, hogy akarja, szerinte csináljuk most hátulról. Jó, lehajoltam előtte és úgy rakta belém hátulról. Először csak félig hatolt be, de aztán egyre mélyebbre jött belém. Mozgás közben a melleimet is simogatta. Később gyorsított a tempón, tudtam nem sokára elélvez. Amikor megfeszült bennem és megállt egy pillanatra, felkészültem rá, hogy elönt a meleg ondója. Nagyon jól esett. Megint sokat élvezett belém. Még pár pillanatig bennem maradt, aztán kivette. Ott leguggolva kifolyattam az ondója nagy részét. Megígérte, hogy legközelebb a lakására szervezi le és ismét hosszabban fogunk szexelni.

 

Hát ez csodálatos. Tusoljon le és mutassa meg ezeket rajtam is. Drágámat meg tudtam volna zabálni, ahogyan kéjes kísérőszöveggel megismételtük az előbbi akciót.

 

A nap végén előálltam egy újabb kívánsággal. Örömömet fokozná a meglepetés ereje. Szeretném, ha néha a tudtom nélkül kefélne a pasijával és ezt velem utólag, váratlanul közölné. Ha ez engem beindít, meg tudja oldani.

 

Semmi okom nem volt a panaszra. Egyre világosabbá vált, ő lesz a feleségem szeretője sokáig. Ezt megerősítette életem párja viselkedésében jól látható feldobottság és a motiváltsága. Míg az előző alkalmi kapcsolataiba javarészt az én kedvemért vágott bele, most már kezdte átvenni a saját örömszerzése céljából lefolytatott légyottok. Félrekefélései egyre inkább kezdtek életünk szerves, természetes és megszokott részévé válni. Ezentúl bármikor előfordulhatott, hogy „csak elugrott” kettyinteni egyet a pasijával…

Törölt nick Creative Commons License 2016.09.25 -2 1 14375

Igazad van, ezen az oldalon nem kell finomkodni. Te is vágd tele az asszonyt, ürítsd bele!

Előzmény: Isti198012 (14369)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!